10360
Mu Online
  • Kolger
    #8798
    helotok,gondoltam belenézek a régi forumba de ez nagyon odabaszXD
    Ezek a nem akarattal ölök,és 1honap reset globalon

    nem vagytok semmik h birjátok még:D
    sok sikert a továbbiakra
  • ensomhet
    #8797
    Ja. Amúgy privát szervereken nem is nagyon lehet megtanulni játszani. Olyan elbaszott buildeket tudnak csinálni, hogy nemigaz. Ancient cuccokat összevissza alkalmazzák, stb.
  • Cence89
    #8796
    értem a célzást :DDD
  • Mirk
    #8795
    ki hol játszik most?
    melyik szerveren?
  • Mirk
    #8794
    exc scale a legjobb
  • Vdanosss
    #8793
    A donates serverekre gondoltam, ebbe beletartozik az is ..
    nekem Revon exc +9+Los Vulcano cuccosom volt meg +11+28+L os armor,gatya.
    másnak meg full exc .....
    De én az ilyet csak a noob okon nem bírom amikor fullos szettben asse tudják mi az a Combo...:D
    Egyébként egyszerű megkülönböztetni a pro kat meg a noobokat full staton.
    a Pro-k alapszettekben vagy kicsit jobban járnak.
    a Noob-ok a legnagyobb szetteket veszik fel vagy keverik.
    mondjuk van aki a kedvenc szettjéhez ragaszkodik, pl.: én a StormCrow szettet szeretem.
  • ensomhet
    #8792
    A Revolution részre gondolsz? Ott nemkevés ember van full opciós max exc setben... Ezeket nem fogom megérteni sosem... Annyire nem is jó ez, hogy arányaiban azért nem kevés pénzt kidobjon rá a játékos.
  • remfarkas
    #8791
    Ja, az az Itachi egy "más" ember.. vérszopó mirigyváladék.
  • Vdanosss
    #8790
    Az anchient szettek még nemis olyan nagy számok ha veszi őket.
    de pl.: másik Mu-n EXC great Dragon +13+full opcios szett meg exc knight blade azis fullon .
    az volt szar.
  • ensomhet
    #8789
    5 percnél többet nem töltöttem ott pár hónap óta...
  • Cence89
    #8788
    globalon lehet venni a boltba is twisting orbot már,
  • ensomhet
    #8787
    Creation kell raven és horse készítéséhez is.

    Tegnapelőtt minden gond nélkül csináltam új accountot a Frienzen, tehát nincs ezzel probléma. Emlékeim szerint 5 karaktert gépeltem be.

    A cyclone az sima fegyver skill, ki kell választani, és jobb gombbal fogja használni. A twisting slash-t egy orb segítségével lehet megtanulni. Ha jól emlékszem Lost Towerben esik, már a legelején is.

    Az első resetet 20x xp mellett sem olyan egyszerű elérni. Van egy emberke +13-as anubis + exc leg setben, ő is még csak 4nél tart...
    (Amúgy ez nem tetszik, hogy a gazdag gyerekek bevásárolnak maguknak ruhát. Van egy Itachi nevű, talán itt is szerepelt már, az is +13 wing, +13 hyon set... De potion nélküli duelben azért lenyomnám, raven ist krieg :))
  • Vdanosss
    #8786
    a globalon értéknek eladni szokták mert több millát kapsz érte, privin semmit sem ér.
    viszont feladata hogy a chaos gépbe berakod chaossal és ha sikerül kiesik egy Fruit amit ha a caractered megiszik akkor +1,+2,+3 pontot kap a fruit képességéhez megfelelően.
    pl.: energy fruit = +x energy.
  • Vdanosss
    #8785
    hagyd inkább a privát serverekben nem lehet megbízni.
  • Bombaszaki
    #8784
    Üdv!
    Ismét lenne egy kérdésem!
    A "Jewel of Creation" mire jó???Ez egy kétszinű gyémántszerüség de semmire nem tudom felhasználni mármint hogy növeljem a dolgaim erejét.Azt mondták el kell adni,igen ám de hol??
  • HURRICAN
    #8783
    Az egyik fegyveremen van cyclone skill azt hogy kell használni és a twister slash skillt hogy lehet megkapni?
  • Cence89
    #8782
    GLOBAL 4ever :D

    én világ életembe ott toltam, a legjobb szerver, lehet h nehéz, és küzdeni kell, de 100x többet érsz el ött mint 80 millió resettel bárhol :) (én véleményem) XD
  • zvaragabor
    #8781
    Hát ez már lol. Leszedtem a magyar klienst, telepítem, frissít, antivírus riaszt, hogy a guardfx.ini egy malware. Nagy nehezen beteszem a kivételek listájába, erre föl a tűzfal nem engedi ki, mert szerinte kártékony. Amit létrehozott neki szabályt, az ugye blokkolja, felülírom hogy engedélyezze, megpróbálom, megin nem idul, mert a tűzfal felölírta, és megint blokkolja. Addig megy el a game, hogy betölt a csík, majd egy picit visszaugrik, és ott befagy. ctrl+alt+delete-vel tok kilépni.
    1. ez a guardfx.ini télleg veszélyes, vagy csak malware-szerű a felépítése?
    2. frienzmuonline.com-on nektek mennyi karaktert mutat az IMAGE Verify? Mert nekem 5-öt, de mellette az üres sorba 6 karaktert tudok begépelni. Nem lehet hogy ez a baja?
    3. ha se a frienz, se a magyar, akor mit tudtok még ajánlani? :)
  • zvaragabor
    #8780
    Többször is próbáltam, tegnap is, meg ma is. Minden beírt adat ugyan az, szal nem változtatok rajta, és nem is szól, hogy gond lenne velük, de a számokra mindig hibát ír ki, hogy írjam be a helyeset.
  • ensomhet
    #8779
    Próbáltad előlről az egészet? Nálam annak idején semmi gond nem volt vele.
  • ensomhet
    #8778
    Én a játékban azt szeretem legjobban, amikor nincs semmi, és még gyorsan cserélődnek a cuccok, s mindet magamnak "harcolom" össze.
    A globalon van 250+ BK-m, 190+ EE-m, némi vagyonom is, persze pont mostanra, amikor már nem foglalkozok vele. A frienzben is van némi kihívás azért, nem a revolutionról beszélek, ahol boltban van bless. Goldeneket legyőzni nem egyszerű, stb.

    Fenrirhez a cuccok Crywolfban esnek.

    A life globalon 1B1S érték, kb.
  • Cence89
    #8777
    reggelj mu.hu ra, bár kicsit "furcsa szerver" olyan MM ekkel akik közül 1 se ért a játékhoz szinte, van 1-2 társaság akik normálisak ha esetleg érdekel némi help tudom a társaság ventrijét irj privit :)
  • zvaragabor
    #8776
    Próbálok regelni a frienzmuonline.com-on, de nem fogadja el az Image Verification-t. Pedig jól írom be, és többször is próbáltam.
    Valami ötlet?
  • Bobber
    #8775
    gyakni kell sok lényt ami azt ad
    én elég sokat kaptam atlansba 1-2-3 ba
    ott általában bless meg soul esett sok

    life meg BC-böl meg tarkanbol van
  • HURRICAN
    #8774
    igen ezt észrevettem mindenkinek C vagy B kell. egyébként jewel eket hol lehet szerezni trédelésen kívül?

    #8773: muonline.hu
  • Cence89
    #8773
    attol függ hol,
    a life csak 50% h ad e +4 optiont, és itt a luck nem számit
  • Bobber
    #8772
    ill ez mu.hu-n van igy szerintem
  • Bobber
    #8771
    passz sajna az árakat nem tudom megmondani a zen az nem ér semit szerintem mert nekem is van vagy 600misi a többit passz
  • HURRICAN
    #8770
    és pl 1 life jewel mennyit ér? mert van 13 milla zenem, 5 csillagom meg egy pár értékesebb itemem
  • Bobber
    #8769
    tsa

    felhuzni jewel-ekkel tudod
    pl a tied 4 es szintü de nincs rajta opt amit life-val lehet nyomatni

    csak nem tudom megéri e mondjuk a szarnyak miatt elcseszni a jeweleket

    elvileg ha egy life jewel-t teszel ra akkro fog kapni 4% valamien optiont
    de most nem birom megfogalmazni a gondolataimat:)
  • HURRICAN
    #8768
    Én is most tervezem a szárnykészítést, már meg is van a chaos fegyverem +4+0 csak nem tudom hogy kell felhúzni +4+4 re. Leírnád légyszives, hogy kell?,
  • zvaragabor
    #8767
    Szal aszongyátok érdemes máshova mennem?
    http://frienzmuonline.com/ ez jó? vannak magyarok?
    vagy a muonline.hu-ra mennyek?
  • Cence89
    #8766
    ott nem "szenvednél" egy mob 10 lvl min ha nem több...
  • zvaragabor
    #8765
    Hát lehet jobban járnék vele ha átmennék máshova, mert ez így tényleg elég gázos, hogy kapok egy elit jetitől 300-400 exp-t. Másik szerveren, amíg tudtam menni, kaptam vagy 4-4500-at. De valahogy sajnos nincs kedvem megint előről kezdeni egy karit. Majd ha nagyon megunom, akko fontolóra veszem a dolgot. kösz az oldalt. :)
  • Bobber
    #8764
    ja igen és a legfontosabbat kihagytam:):):)

    valami jó cuccösszeállítást tudtok mondani DL karinak?
    hogy mit érdemes cuccokbol összeszedni mi az ami van mu.hu-n nehogy olyat keressek ami nincs is:)
    most nagyjábol exc cuccok vannak rajtam de biztos vannak jobbak is:))
    ezt is előre is köszi:)
  • Bobber
    #8763
    na akkor a szokásos pancser kérdéseim:))

    hogy lehet fenirt késziteni?:)
    hol esnek hozzá a dolgok?:)
    mert forumleirások közuött láttam hogy első lépésben 20 broken armor meg 20 devine protection kell de ezeket hoyg lehet beszerezni?
    második lépésben a claw of besatot nem tudom honnan lehet szerezni:)
    a többi már megy szal pls aki tudja az irja le:))

    ill szárnyak készitésénél mire érdemes figyelni ill érdemes e a chaos fegyvert felhuzni soullal ill lifeval ha esetleg gyengébb minőségü mint +4+4 mert eddig elég kakin adta a fegyókat a goblin:)
    azért csináltam egy pár szárnyat már csak nem tom megéri e áldozni rá bármit is hogy feljavítsam a fegyvert:)
    köszi a segitséget előre is:)
  • Mirk
    #8762
    mielőtt még felmegy a vérnyomásod és meggondolatlan dolgokat írnál a szüleimről elárulom, annyit akarok mondani, hogy mindez relatív: van akinek az az eredmény és a játékélmény, hogy globalon az alacsony exp és a többi hátrány ellenére sikerül csinálnia egy 100as vagy akárhányas karit, még ha szar cuccokban is. Valakinek pedig az hogy másik szerveren megszerzi a legjobb cuccokat:)
  • Mirk
    #8761
    kérdés hogy mi számít játékélménynek
  • ensomhet
    #8760
    eredmény = játékélmény, s nem kínlódás
  • Mirk
    #8759
    csak kipróbálta mien expet kap veled, aztán rájött hogy rosszat és kidobott