10360
Mu Online
  • Mirk
    #8838
    haverod is olyan gyerek lehet akinek nincs türelme csinálni egy karaktert, béna a játékhoz. És fogadok hogy egy jobb player az agyonhackelt karakterét is legyakja duelben mindenféle csalás nélkül.
    ugy utálom az ieneket
    huzzál el innen a hack kérelmeiddel máshova
    ha meg zaklat a haverod verd meg
  • Bobber
    #8837
    köszi ezt jó tudni:)
    akkor szerintem esete le is rántom az új klienst:)
  • Vdanosss
    #8836
    minden hack blokkolva van naggyából a Global Mu ra....
    Privát szerverhez pedig nincs érteleme és oda álltalában nem is lehet használni a hacket.
    Szal mond meg a haverodnak hogy ne okoskodjon és te se keresd olyan buzgón....
  • Cence89
    #8835
    az a a bug akkor van ha a régi kliensed van még meg, ha leszeded az ujat az oldalukrol akkor nem van ien problémád, továbbá a hackes gyerek, elmondom neked hogy rázd le a srácot, de csak ha akarod :)
  • HURRICAN
    #8834
    velem is így történt, akkor megyek szörnyeket ölni :)
  • Bobber
    #8833
    hát ha mu.hun nyomod ott sajna ha jól tom van egy bug ami miatt hiába ölöd a pk-s karaktereket nem hogy hős nem leszel de még te is pk leszel
    én is jártam ugy hogy nagyban parkoltam icaruson ölöm a kis elenfeleimet egy csoka elsétál előttem aki piros volt én eg véletlenül lenyomtam erre kirta hogy most én is pk vagyo
    na mondom frankó
    de amugy nem sokat zavart mert kb 10 perc alatt ki is fehérítettem maga mert sokat öltem csak akkro is bosszantó:)
  • HURRICAN
    #8832
    hát először az is elég lenne ha nem lennék piros és tudnék teleportálni :D
    egyébként ha 3 piros karaktert legyilkolok akkor hős leszek?
  • Koon JM
    #8831
    De ha ennyire ellenem vagytok, és nem hiszeitek el, akkor xrsy, hogy fel mertme bukani nemes urak előtt!
  • Koon JM
    #8830
    DE ez a szekálás nem oylan, hogy 1x 1x megkér, vagy resdzedbejuttatja, sms-ek, e-mailek, napi 20, és már elegem van! Ezért kértme csak!
  • Koon JM
    #8829
    Én sem vagyok Hacker, csak el nem hiszed milyen idegölő, ha 1 hete szekálnak érte! Fogajunk, hoyg te is azt tennéd, amit az előbb leírtam!
  • Koon JM
    #8828
    potn azért, mert haverom itt piszkál 1 het,e hogy adjam már neki, de nem akrtam, és modntt valamit, amit nem akarok elmondani snekienk sem, és neki keresem, nekem nem kell Hack, ezt tanuljad meg!
  • zvaragabor
    #8827
    Játsz fair play-t, csalni nem szép. :P Ha nagyon kell, akkor ott a gugli, biztosan találsz valamit. Itt nem hiszem, hogy készséggel segíteni fognának ezügyben.
  • Vdanosss
    #8826
    Hackereket nem szeretjük....
    főleg az ilyen nagyravágyó típusúakat akik asse tudják mit beszélnek...
    hurricane set minek ha fullos leszel ?-.-"
    n00b
  • Koon JM
    #8825
    gber, az alt+f4 kilép a játékból te, nem tudtad ??:D De msot komolyan, kéne egy Cheat, vagy Hack!
  • Koon JM
    #8824
    +, a Hurricane Set! Meg ilyenek, hogy beírok egy számot, és annyi elosztható pont, meg akkora sebzés, amekorát akarok! Meg ilyenek, kéne egy ilyen is! Mer van egy karim, ülön erre kitalálva!
  • zvaragabor
    #8823
    Asszem ez: Alt+F4
  • Koon JM
    #8822
    Tud valaki valami Hacket a MUhoz amivel azt teszek amit akarok, pl 260 lvl-s legyenk, meg az össze kütyü meglegywen ?
  • Vdanosss
    #8821
    kék lenni??
    Hero?
  • Mirk
    #8820
    ölni kell a szörnyeket
    minél magasabb szintű szörnyeket ölsz annál gyorsabban múlik el
  • HURRICAN
    #8819
    sziasztok

    hogy lehet leggyorsabban pirosból kék lenni?
  • Kolger
    #8818
    köszi
  • Mirk
    #8817
    nincs
  • Kolger
    #8816
    roflmao ti se fejlödtetek sokat O.o
  • Vdanosss
    #8815
    :) az-.-"
  • Mirk
    #8814
    iken!

    számomra sértő a kérdés:D
  • Kolger
    #8813
    ja amugy ring of honor Lost tower végén esik.
    utolsóban asszem,de lehet h már utolso elöttiben is.
  • Kolger
    #8812
    most besértödtetek h nem válaszol senki?^
  • Bombaszaki
    #8811
    Szevasztok!
    Van megint egy gondom nem találom sehol a küldetés célpontját.A páncélos mukinál a Deviasban.Egy "Ring of Honor x1"-es gyűrű kellene neki de nem találom sehol melyik pályán van??
    Elöre is öszi a segítséget!
  • Mirk
    #8810
    american-mu.no-ip.org
  • Vdanosss
    #8809
    nem tudsz adni egy linket mert nem találom?:F
  • ensomhet
    #8808
    Frienz evon most viszonylag könnyű dolgunk van ancient terén, mivel a mi birtokoljuk a kastélyt, vele együtt ott a Land of Trial. Globalon nyilván másabb a helyzet. Igaz ott is volt egy +7/8-as Eplete setem, csak elveszett, sok más jó cuccal együtt.
    Pár perce szépült meg a madaram, metalfény \m/
  • Mirk
    #8807
    vmi ormótlan nagy kocka aki vezeti a ranglistát 956 resetet csinált az mgjének
    azér az már nem normális
  • Mirk
    #8806
    20 resetnél fullstatos vagy
    a bk-mnak jelenleg 65 van:D
  • Vdanosss
    #8805
    megyek :D
    gunz meg az abyss mellett muzok még XD
  • Kolger
    #8804
    jajj el is fejetettem a nagy kacagásban.
    valaki törtesnek meg van az a klikker amivel be lehet állitani h milyen idöközönként klikkeljen?
    mer csak olyan szarokat találok már ami folyamatosan nyomja.
    pedig tudom h volt állitható is:)
  • Mirk
    #8803
    americanmu
  • Bobber
    #8802
    amugy ha valakinek COM kell mit érdemes gyakni ?
    szeretnék csinálni egy pár dl köppenyt mert az csak egy van:)
    com-om meg nincs csak sok tollacskám de már fel se veszem mert nem tudok vele mit kezdeni:)
  • Bobber
    #8801
    hát ha privát szerveren készült akkor annyira nem nagy dörr mert mint előtem sok okos ember leirta (talán te is valami hasonlót:) ) ott nem nagy ügy egy ilyen soul ill bles készletet összehozni
    3 hete játszom mu.hu-n de nekem is 2 vault teli van blessel meg soullal meg lazán nyomtam eddig 15 rr-t szal ez valóban egy kicsit elveszi a játék élvezetét mert nem nagyon kell megküzdeni a dolgokért és egy idő után csak az rr-ek gyors lépése lesz a cél esetleg a haverok miatt megy fel az ember
    amugy hol tolod?
  • Mirk
    #8800
    hát nem szűkölködöm^^
  • Kolger
    #8799
    ja amugy ensomhet gratulálok ha nem privát szerveren összeraksz 1 ancient setet:D
    Bár nemtom mi a helyzet mostanság arra,de ekkora elörelépés csak nem történt:p
    De arra emlékszem h frienzen is megöszültem mire összeszedtem 1 +10est az mg-nek.pedig high on voltam:D