10360
Mu Online
  • Baluss17
    #8878
    bblaster ha még egyzser elolvasod amit írtam akkor megértessz.:D Direkt mondtam hogy nem lehet összehasonlítani két embert aki majdnem egész nap tud folgalkozni egy szerverrel meg aki e mellett dogozik,család stb.
    Ugye náluk az a gond hogy MAJDNEM csak 1 ember foglalkozik a szerver javítgatásával fejlesztgetésével.És elhiszem hoyg alassan megy anno mikor belefogtam egy szerver elkészítésébe hát elég komplikált volt:Degyedül nem is ment.De nagyon jó dolog volt arra hogy felismerjem mennyit is szenvednek egy szerver üzemeltetésével...
  • Kolger
    #8877
    Chaos gépben nem lehet exe-ve tenni semmi.+10-12töl kap 1 zöldes csillogast a fegyo,deazt csak azért h a többiek lássák mien menő vagy:p
    szárny kombinácio
  • bblaster
    #8876
    Nos, igazából a muonline.hu régi verziója - amelyik az 1. szerveren fut - sok buggal küszködik. Azonban van nekik egy publikus tesztszerverük, amin elég régóta dolgoznak. Ez a szerver a lehető legfrissebb varzió, már a most készülő, de még koreában sem bemutatott Season3 bővítés részeit is tartalmazza, és gyakorlatilag bugmentes. Minden este van CryWolf event, és minden szombaton Castle Siege. A mostani beállítások kifelyezetten a tesztelésre vannak hangolva, pl. magas exp és szinte minden kapható a shopban. Rövidesen bevezetik mindhárom szerveren ezt a verziót, de az eredeti exp-el és shop kínálattal.
    A másik gond a lag volt. Én beszéltem a szerveradminnal. Azt mondta, hogy amikor belefogtak, nem számitottak rá, hogy amellett, hogy csak magyaroknak elérhető a szerver, rövid idő alatt 300 fölötti online gamert kell ellátniuk sávszélességgel. Nem is csodálkozom rajta.
    A problémát most egy 1.5x sávszélesség emeléssel orvosolták. Később, az új verzió bevezetésével egyidőben a mostani megemelt sávszélességet is a duplájára emelik majd, ami végleg búcsút int a lagnak.

    Szóval szerintem elég jó úton haladnak...
  • Baluss17
    #8875
    ReHARD lehet a 100-at ism eg kellett volna nézned:))NEm mondom hogy rossz a magyar szerver de lehet mondanom kéne. Dícséretes hogy ennyi pénzt ölnek bele, de én imserek olyan magyar embert aki ha anyagi háttere meglenne elég szép kis szervert csinálna(sőt csinált is csak ugye a mocskos anyagiak)Hozzáteszem ő még tanul tehát ideje is több van javítgatásokra fejlesztgetésekre.De sztem a MU.hu nem itt kezdődnek a bajok...
    SZval vki tud ajánlani egy normális szervert?:D
  • ReHARD
    #8874
    jah, elnézést kérek, sry de tényleg én ide mu.hu val kapcsolatban semmit nem irok xd
    nem rontom a helyzetem mert csak probaidon vagyok xd
    a muonline a kedvenc szerverem, mindenkinek csak ajánlani tudom xd
    de tényleg megnéztem a top 100 szerverbol 99et, és mu.hu a legjobb xd

    klikker

    klikker

    klikker
  • ReHARD
    #8873
    autoklikker
  • ReHARD
    #8872
    Hát ha a mu.hu n nyomod akkor az ilyen kérdésekkel mér nem MM-vobertet fárasztod ? Van ott egy olyan is Leírások topic, azt elolvasod és egyből okos leszel :P
    de tessék -, én pl így írnám be a te estedben : /addstr 500
    olyan meg nincs hogy exc fegyver készítés, +6 tol soullal lehet huzni csak nembiztos hogy sikerul,
  • Bombaszaki
    #8871
    Majd elfelejtettem én a Magyar szerveren nyomom a Mu.hu-n.És ez az auto clickert hol lehet beszerezni;))
  • Bombaszaki
    #8870
    Tehát akkor nem kell a pontszétosztásnál beirni azt amit a weboldalon találtam /addstr<pont> mert én igy zároljelben adtam meg a pontot amit oda akartam tenni.Akkor csak simán egy példa /addstr 53 igy úgye??A fegyver tuningolást meg valaki mondta hogy ő a chaos gépezetben tette exévé vagyis volt nála ami nekemis van egy "Dark Breaker" +10 es kard szépen csillogott az enyém meg csak +6os és kékes szinű.Viszont nem tudok több gyémántot belenyomni.Még valami hol vagy hogy lehet szárnyat csinálni mi kell hozzá??Valai azt irta játék közben hogy toll nekem már van kb 10 darab de nem tudom mit csináljak vele.
  • ReHARD
    #8869
    ki melyik szerveren tesped éppen ?
  • ReHARD
    #8868
    stat osztás autoklikkerrel ? :D ez is egy megoldás, de az addstr parancs akkor is egyszerubb

  • Kolger
    #8867
    ezé találták ki a leleményes játékosok az auto clickert.
    villámgyorsan nyomogatja a bal gombot,igy 1szerüen csak a kivánt stat felé kell vinni a gombot.
    elég hasznos frienzen anno 20ezresével osztogattam pontokat,kézzel képtelenség.
  • ReHARD
    #8866
    EXc fegyverek csaosz gébben ?
  • ReHARD
    #8865
    Ha a mu.hu n jáccol miutan kiosztottad a stat pontokat mindig nyomj egy SWICS KARAKTERT, ha nem nyomsz akkor egy visual bug miatt úgy fog tunni mintha nem osztotad volna szét !
    Meg figyeld a sarokban hogy kiírja e hogy points added cost 100k !
  • Cence89
    #8864
    exc fegyvert nem lehetz csinálni, csak találni, a chaosgépbe fruitot itemeket +9 től +13 ig felhuzni winget, meg chaos fegyot lehet csinálni asszem ennyit igy reggelre ^^
  • Bobber
    #8863
    /addstr szám
    /addagi szám
    /addvit szám
    /addeng szám

    értelem szerüen a szám helyére beirsz egy számot:)
    akár 1-2 pontot is oszthatsz igy szerintem de felesleges arról nem is beszélve hogy pénzbe kerül
  • Bombaszaki
    #8862
    Üdvözlet!
    Ismét gondom van!Sikerult a Creation gyémántot átalakítanom valamilyen Fruit-tá de nem tudm használni ugy sem,hogyan kell ezt a fruitot használni??Másik kérdésem hogyan osszak el egyszerre tobb pontot,mert amit a weboldalon találtam pl./addstr<pont> ez nekem nem jon ben vagyis nem er semmit.Vagy valamit nemm kell beirni pl a zárójelet,esetleg csak 100 ponttól érvényes tehát mondjuk 50 potot nem oszt ki.Mert ezelött rr után 1700 pontot osztottam el egyesével.Az ujjam ki is készült
    Még valami hogyan lehet egy kardot exévé tenni a chaos gépezetben mi kell hozzá annyit tudok hogy a kard és egy chaos és még valami??
    Köszi előre is!!
    BOMASZAKI
  • Koon JM
    #8861
    ok, MUONLIS- fórum, ejtsük a témát xD
  • Koon JM
    #8860
    de, nem tetszik! a wowwla játszotam, és szar, szerintem!
  • remfarkas
    #8859
    A világ első számú MMO-ja ^^, de erről télleg ne többet, ez egy muonline-os fórum :P aki ezt szereti, had szeresse, de én már csak maradok a kis BE palámnál :P
  • ReHARD
    #8858
    A wow egy szar ehhez képest ? :D Szerintem nem érdemes hasonlítgatni
    Wow ot kb sok millóan jáccák, US első számú MMO ja, a mu online meg
    szerintem te még nem jáccottál wowot :D
  • Koon JM
    #8857
    a WoW egy szar ehez képest, nagyob élvezetet nyújt!
  • Koon JM
    #8856
    MU! Próbáld ki, és tetszeni fog!
  • zvaragabor
    #8855
    Mu online. Más gamenak máshol a helye :P
  • szapor
    #8854
    vagy mondasz vmi jó gamet Koon ami jó és lehet jáccani multiba :D
  • szapor
    #8853
    inkább vmi pl.:GRAW 2?:D
  • szapor
    #8852
    nem nagyon jön be az ilyen game
  • Baluss17
    #8851
    Megy itt az élet:DAmúgy igen a hackek többsége nem is mükődik a legismertebb fórumon is a linkek már rég törölve lettek és nem is volt sok hasznuk:D.Szerintem aki ismerte az 1.02D s verzióba a vault bugot annak is csak a fele használta ki:P(jelentem csak egyik szerveren használtam ott is próbaképp miképp működik:)) semmi izgalom nem lesz már a játékba ha mindent megszerzünk.Amúgyn me tudtok egy jó kis szervert ajánlani?(barátom beszüntette a szervert,és most csak bolyongok a szerverek között)
  • Koon JM
    #8850
    :) szasz, gyere MU-zni! Jó játék az:www.muonline.hu
  • szapor
    #8849
    hali koon mester én vok az Lacko :d
  • Koon JM
    #8848
    Nem mondhatom el, mert az a kettőnt titka, de ez nem szekta xD! Bár... úgy néz már kiXD!

    Mellékesen tényleg felélesztettme a FÓrumot, ami nem rossz =(:-)
  • Cence89
    #8847
    ne foglalkozz velük, legalább felélesztetted a forumot XD
  • Vdanosss
    #8846
    jah kezdek kíváncsi lenni milyen szekta közepén vagy?:D
  • Mirk
    #8845
    miért mit mondott??
    hogy megöl hogy ha nem szerzel neki hacket??
  • Koon JM
    #8844
    Megmondtam, különben nem keresem olyan buzgón, csk ha tudtad volna mit modnott, akkor te is így kerested volna! Mondtam neki, hoyge z lesz! DE NE ÁLLÍTSAD, HOYG HACKER VAGYOK, MERT MUIKOR VOLT LEHETŐSÁGEM, AKKRO SEM HASZNÁLTAM KI!:@
  • zvaragabor
    #8843
    Amugy érdekes volt látni, hogy 10 perc alatt lvl30. :)
  • zvaragabor
    #8842
    én regeltem oda, fel is tettem a klienset, de valahogy zavart hogy nincs angyal a kapunál, aki rámlehell áldott szájszagával, és azok a repkedő sárkányok is zavartak. :)
  • Mirk
    #8841
    nem akar amugy senki jönni american mura?
    nincs igazán közösség
  • Kolger
    #8840
    haverod csinaltasson magának 1 szervert veled,és akkor ott lámáskodhat^^
  • Vdanosss
    #8839
    a végét én is így irtam volna ;)