10360
Mu Online
  • Baluss17
    #8918
    Attól függ melyik szerverről van szó. A legtöbb magánszerver teljesen ingyenes.Itt különféle exp drop beállításokat találsz szervere válogatja.A globallal már nem vagyok teljesen tisztába ott úgy tudom hogy fizetős, de még leehet van nemfizetős szervere ezt nem tudom.
    A magyar szerverről én nem ejtek szót:PAz ingyenes de eléggé furcsán állnak a dolgok.Egy tesztszerverrel foglalkoznak most eléggé laggol az egész talán majd ha befejezi ka tesztelést akk helyreáll minden.

    U.i:Ha beirod a google-ba hogy "top 100 muonline" megjelenít jópár oldalt ahol kedvedre válogathatsz.(ezek ingyenesek)
  • McFrost
    #8917
    helló
    szeretném megkérdezni , hogy ez egy ingyenesen játszható mmorpg?
  • Frosty01
    #8916
    nincs olyan... csak szépen hangzik rámondani hogy hivatalos ;-)
  • Mirk
    #8915
    hát igen, van ahol nehéz, képzeld
  • Barty007
    #8914
    hűha marha nehéz tört szerveren :D
  • Koon JM
    #8913
    HY! kb 1 hónapja töröltem a karimat, és csináltma egy úhat! Íme! Szerintetek milyen ?:D!

  • Baluss17
    #8912
    mert van hivatalos magyar szerver?Azt hogy csinálták?
  • Hegi90
    #8911
    Akkor meg törlöm az egész játékot nekem ne szaggasson...
  • remfarkas
    #8910
    Jó driverrel is szaggat ^^ a (magyarországról tudtommal egyedül játszható) hivatalos szerveré nem.
  • Hegi90
    #8909
    Majd leszedek vmi drivert... annyira meg nem izgat a játék... :P
  • knightbali
    #8908
    A menü csak akkor akadozik ha szara a videokártyád, vagy a driver.
  • Mirk
    #8907
    az videókártya
    nekem is szar a kártyám és akadozik a menü, meg ha sok karakter van a képernyőn vagy szörny akkor a játék is akadozik
  • Koon JM
    #8906
    elvileg mindenkinek akad a menü! Cursorral együtt! De a játék, az nem!
  • Frosty01
    #8905
    próbálj meg új videókártya drivert feltenni, vagy új direct x-et
  • Hegi90
    #8904
    NEm fut a gépemen a MU!!! Pedig még az ajánlott is megvan simán. Egybkt már a főmenü akadozik a kurzorral együtt.
  • Koon JM
    #8903
    az jó!
  • Baluss17
    #8902
    A rohadt életbe:DMA felnéztem a mu.hu ra a laggolás már nem is kifejezésXD MAjd délután munka után megnézem a tesztszervert hátha az megfog lepni:)
  • Koon JM
    #8901
    jujjjjj, nekem ez sok, de majd cska megértem játék közbe!
  • Mirk
    #8900
    Bless: +1-től +6-ig 100%os eséllyel
    Soul: +1-től +9-ig 50%os eséllyel, luckos item esetén 75% esély
    Life: az opciót növeli +4-től +28-ig 50%os eséllyel, luckos item esetén 55% az esély.
    +10es item: +9es item+1bless+1soul+1chaos a chaos gépbe
    +11es item: +10es item+2bless+2soul+1chaos a chaos gépbe
    +12es item: +11es item+3bless+3soul+1chaos a chaos gépbe
    +13as item: +12es item+4bless+4soul+1chaos a chaos gépbe
  • Koon JM
    #8899
    Újra van WOK Honlap! MU-s Klán:World of Knights : www.wok-klan.atw.hu
    Lehet jelentkezni, a Fórumra regisztrálsz a MU-s neveddel, és tag is vagy! De aztán tartsál is ki a barátaid mellett, és a Klántársaid mellett! Írjál a Fórumra, úgy mint itt is! A Klán a Mu.online.hu - 1 [PvP] Battaglia serveren fut! Várjuk a jelentkezőket!
  • Hegi90
    #8898
    Pl. tegnap volt három event is. Többek között 1 kvíz, egy harc, egy tárgykeresés. Ma Mini WoE. Holnap rendes WoE. Aztán meg kitudja ;)
  • Hegi90
    #8897
    A hunro-njátszok. Elég jó szerver. Elég GM van, akik értenek is hozzá, nagoyn sok az event. És folyamatos szerverbővítések!!!
  • Hegi90
    #8896
    Re. Letöltöttem. Felraktam. Regiztem. Akadozik. Már a főmenü is! Még a kurzor is! Pedig Simán megvan a gépem az ajánlott fölött. Mi lehet a gond?
  • Koon JM
    #8895
    a kurva anyukat! Az ATW törölte a webldalamat!:@
  • Koon JM
    #8894
    Ne izguljál, én sem! De rájövök, és ha rájöttem, azonnal el is modnom!

    Mellékesen Tagfelvételt hírdetek a World of Knight MU-s klánba! Én is tag vagyok! Gyertek! www.wok-klan.atw.hu
    A fórumon a MU-s neveddel regisztráljál, és már tag is vagy!
  • Bombaszaki
    #8893
    Üdv!
    Igen már én is rájöttem hogy nem a Chaos gépezetbenkell felhúzni a fegyvert meg azthiszem mást sem.Játék közben is sok mindent megtud az ember ettől-attól.Ott azt tudtam meg hogy egy darbid B vel majd utána S -el lehet növelni.DE!!!Én erre rá is fáztam mert volt egy Dark Breaker +10 es kardom belenyomtam egy S -t és lett belőle 0 vagy 1 es nem emlékszem szóval a víz kivert rögtön.A jó kardomból egy szemvillanás alatt lett egy semmi.Sajnos ezért nem értem az egészet.
    Bombaszaki
  • Koon JM
    #8892
    Nekem sem világos sajna, de most megnézem, és elolvasom! THX, hogy egyáltlaán leírtad, még ha nem is nekem!
  • Bobber
    #8891
    mint már előzőleg irta egy koléga a fegyvereket blessel meg soullal tudo d javítani feljebbhuzni
    +6 ig bless utána aszem 9 igy soul utána megint bless
    de azt is irták hogy nézd meg a mu.hu-n a leirásokat ott szépen le van irva midnen hogy mit hogy lehet csinálni (szárny fegvyer up küldetés stb)
  • bblaster
    #8890
    Szerintem meg pont, hogy nem vagyunk lemaradva muonline ügyben. Azt a 'feature' hegyet, amit a magyar teszt-szerver tud, nem túl sok másik szerver tudja a világon.
  • Bombaszaki
    #8889
    Üdvözlet!!
    "Kolger" köszönöm a szárnykombinációkat,ki is próbálom!!!De akkor hol tudom felhúzni a fegyverem ha nem a chaos -ban ez nekem magas.És bocsássatok meg hogy kérdezgetek de gondolom senki nem született úgy ez a kisújjában van!És azt sem értem hogy miért kell ennyire lenézni a Magyar szervert hisz Magyarok vagyunk nem????Tudom jól hogy messze el vagyunk maradva mindenben nem csak e téren,de azért nem kell lenézni a MU.HU -t és azokat akik ott nyomulnak.
    Bombaszaki

  • Koon JM
    #8888
    én a PvP1- serverne játszom!
  • Frosty01
    #8887
    azon elég laggos márnemazért, de jó ha tudod (:
    Hegi! Ragnarokhoz lenne egy kérdésem:
    hol és milyen serveren játszol? (:
  • Hegi90
    #8886
    Akkor jó! jól láttam elég gyenge gép is elég neki. Az enyém épp hogy belefér. :D Lehet hogy letöltöm, ha ráunok a Ragnarokra
  • Koon JM
    #8885
    naná! Szerinted fizetni kell érte, mint a szaros WoW-ért ???! Ennek a játéknak a gépigénye asszem 100 MB ram alatt van, és 32, vagy 64 MB vidiókari ajánlott, ha ezek felett vagy(ami evidens) akkaor gondolom nincsen baj xD
  • Hegi90
    #8884
    A hivatalos magyar honlapon (http://muonline.hu/) nem látok semmilyen pénzügyi kérdést, vagy ilyesmit. Ez egy ingyenes játék?
  • Hegi90
    #8883
    Elég szép játéknak tűnik. Mik az ajánlott gépigények?
  • Koon JM
    #8882
    de 100000 alatt van az összes együtt
  • Mirk
    #8881
    nem véletlenül mivel ezeknek a dolgoknak ÁRA van
  • Koon JM
    #8880
    a MU-s nevem Daimonhead! Nincsen se Bless-em, se SOUL-om, iszont nagyon kéne nekem 2-ő szet: Excellent Phninx set, és a:Legendary set!

    3 hete keresem, és senki sem tud adni nekem! Egy rendes gyereket keresek, aki adna nekem! Nem tlaáok sehol! Viszont mindenki s-t, meg b-t kér érte! PLS , adjon valaki! THX!
  • bblaster
    #8879
    De hiszen készen van. Nem értem, mi a gond...