10360
Mu Online
  • Mirk
    #8958
    summon goblin jewel
  • McFrost
    #8957
    ne zavarjatok össze :)
    az egyiknek goblin neve volt asszem
  • Mirk
    #8956
    szerintem meg nem
    szerintem meg orbokra gondolt mert a jewel nem kerek
    az orbokkal új skillekhez juthatsz hozzá
  • McFrost
    #8955
    kössz
    ezt valami mester csinálja vagy akár én is?
  • Vdanosss
    #8954
    sárga - jewel of chaos - chaos kombinációhoz alkalmazható
    kék - jewel of bless - 1től-6os számig + olhatod a ruhád a kardod vagy a botod stb. szinte a legértékesebb gyémánt, mert ettől nő a cucc ereje (def,dmg,stb.)
    rózsaszín - jewel of soul - 7től-9es számig + olhatod a ruhád a kardod vagy a botod stb., de csak ha már +6os megvan.Ez szintén nőveli a cucc erejét.
  • McFrost
    #8953
    meg kék kis bizsu
  • Vdanosss
    #8952
    sárga fényes kis golyó?
  • McFrost
    #8951
    az a baj , hogy ezekről nem találok magyar leírást
    köszi
  • Mirk
    #8950
    a blood bone az a cloak of invisibility elkészítéséhez szükséges ami pedig a blood castleba való belépéshez szükséges
    fényes kis golyó alatt nemtudom mit értesz
  • McFrost
    #8949
    értem köszönöm
    és az ilyen fog alakú bone valami meg a fényes kis golyók mire jók?
  • Mirk
    #8948
    jobbegérrel rákattintasz ha van elég energyd és ha dw vagy
  • McFrost
    #8947
    ez lehet hogy amatőr kérdés , de hogyan lehet használni a scrollokat?
  • McFrost
    #8946
    köszönöm
  • Mirk
    #8945
    nem
    ez a chaos castleba a belépő
    amikor kiírja hogy chaos castle starts in x minutes akkor rákattintasz jobbegérrel és bejutsz
  • McFrost
    #8944
    megmondaná valaki hogy eme cuccot lehet viselni?
  • Vdanosss
    #8943
    -.-"
    a bezárás fent van a jobb felső sarokban.
    még el lehet menni:)
  • Mirk
    #8942
    hát te még ne nagyon akarj véleményt alkotni a játékról légyszíves amíg a legalapvetőbb dolgokkal sem vagy tisztában
    lol
    a problémáid nagy része vagy nem létezik, vagy félreérted a dolgokat, vagy egyszerűen túl hiányosak az ismereteid ahhoz hogy felfogd mit látsz
  • McFrost
    #8941
    én meg vagyok vele elégedve , sokkal jobb mint vártam!
    és elfut a fostaliga gépemen
  • bblaster
    #8940
    Ott a tesztszerver, ami igazából az Anarchia, az cseppet sem vegetál.
    Gyakorlatilag bugmentes, és minden menüpont működik.
    Igaz, én is inkább a low exp kedvelők táborába tartozom, ezér várom, hogy az új verziót végre bevezessék a Battaglián is.

    Szerintem nem az Season3 eröltetésével van ott a gond, mivel a zárt tesztszerverükön az már működik. Inkább a kb. 10000 user és 20000 karakter adatainak korrekt migrációja lehet nem kis feladat.
  • Baluss17
    #8939
    Értéktelen a pénz?:DNem csak magyar szerver létezik.A global erre a legjobb példa.Ott mindennek van szerepe.Nem mint a többszörösére növesztett exp-jű szervereken.A globalon minden menüpont használható sőt elég sok magyar is van még 1 évhez képest:D
    Amugy néztem a MU.hu hát nem tudom nagyon jó dolog hogy erőltetik ezt a SEASON 3 dolgot de már elég régóta vegetálnak emiatt a szerverük...
  • bblaster
    #8938
    Huhh...

    Próbálok finoman fogalmazni. Ha rám hallgatsz, még foglalkozz pár napot, hetet, hónapot a játék megismerésével, majd utána ugorj neki újra az akadémiai székfoglaló méretű véleményalkotó post megszerkesztésének...

    Segítségként a neten találsz jópár leírást. Ha preferálod a magyar nyelvűt, ajánlom a muonline.hu fórumán Vobert leírásait.
  • zvaragabor
    #8937
    huh nagy a sorbanállás, már nem jelentkezzetek, most adtam oda valakinek.
  • Kurt97
    #8936
    Én sem szeretem, ha rosszat mondanak egy olyan játékról, amivel játszok. De ennek a játéknak olyan hibái/hiányosságai vannak, amik biztos, hogy mindenkit idegesítenek! Például, ha találkozol egy kedves játékossal, aki monduk egy tapasztalt játékos és mennétek együtt, de ha kiesik a kamera látószögéből, valószínüleg soha nem mentek együtt... Ezen elvileg segíthetne a friend-dolog, bár nekem mindig kilép a játék, amikor addolni akarok valakit, de ha menne is, a chat annyira nem feltűnő, hogy észre sem veszed, ha írnak, csak ha 5 másodpercenként nézed, ráadásul nem visszaolvasható. talán, ha lenne egy MINIMAP amin látszanának az mberek,/barátok/party tagok, megoldódna!
    Egy másik fájó kérdés: HOL VANNAK A SKILLEK? A jól bevált MMORPG-k 90%-ánál megtalálható gyorsbillenytűk? Az MU-ban csak az élettöltőknek van gyorsbillentyű (meg mana meg valami zöld amit nem tudok, hogy mi).
    Másik: Minek van pénz a játékban??? Annyira értéktelen, hogy még a magyar oengő is irigykedhetne. Ráadásul senki nem használja egymástól cserélgetésre.
    Hagyján, hogy a tárgyak sokrétűsége messze nem közelít meg egy RuneScape-et, de ez majdnem minden MMORPG-nél így van. Viszont, hogy csak páncézlat, fegyverek meg scrollok legyenek a játékban?! Plusz néhány egyéb item, ami csak ezek köré fonódik. Az invertory 15-25 szörny megölése után tök full, ennyi alatt 50 fölött nem lehet fejlődni, ha meg nem is szeded őket, akkor meg mi értelme van? Mert ha nem egy boltnál adod el, hanem hirdeted a chat-en egy kék hátteres szövegben, arra senki nem fog figyelni, főleg nem egy olyan akinek kell is!
    A grafikája nekem tetszik, a talaj nem unalmas, mint jópár játékban (az engem nagyon el tud borzasztani), a ruhák szépen csillognak, még a mozgások is szépek.
    A hangokkal sincs különösebb gondom, a zenéket nem nyomják óránként 20-szor, de a hülye hörgések nem nagyon kellenének szerintem. Bár nem ezen múlik, hogy mennyire jó az MUOnline.
    A kamera egnem megőrjít. Nincs különösebben sok gondom azzal, hogy most látom-e, vagy nem amit akarok, de ez a fix szög idegesítő. gyakran szeretném a kamerát egy kicsit lejjeb húzni, hogy előrébb lássak.
    A hangulata nem rossz, de egy kicsit sok benne a gonoszságérzet. Nincs soha világos. Nincs Nap. Pl. a SilkRoad-ban sokkal kedvesebb hangulatot érzel, pedig ott is ugyanúgy meg lehet halni, és lehet gyilkolni is.
    És még egy dolog zavar, a játékosok közti kapcsolat nagyon alacsony szintre kerül, a chat, minimap, hülye Friend rendszer meg ilyenek miatt
    A játék viszont nem rossz, talán ha alapul vették volna a jól bevált MMORPG elemeket, és erre építették volna az MU világát, sokkal jobb lenne!
    Ez NEM azt jelenti, hogy most azonnal UNINSTALL, és mindenkinek javaslom ugyanezt, mert valahogy mégis megfog, annyira nem, mint a SilkRoad, vagy a RuneScape, még a Rappelznél sem jobban, de mégsem mondható rossznak. Leginkább egy Felekész MUOnline 2. De leginkább Dungeon Siege MU verzió.
  • zvaragabor
    #8935
    Kinek kell 10 milla zen? Abbahagytam a játékot, és akkor már odaadom valakinek a megkeresett pénzt. Globalon, a Midgard szerveren vagyok.
  • Kurt97
    #8934
    hát én már 38 vagyok kaptam pár kedves játékostól cuccokat, pl red dragon szettet vagy mit, meg nagyon izom fegyvereket, most a tárolóemberkénél vannak :))kb ennyit tudok a játékról eddig lol. mi az a b, amivel fizetnek?
  • McFrost
    #8933
    sikerült!!!!!!!:)
    valaki segíthetne hogyan lehet korpához jutni:)
  • Kurt97
    #8932
    de most egyik pillanatban egyszer csak kilépett. a kovácsnál néztem a cuccokat épp. rákattintottam egyre és KILÉPETT.
  • Kurt97
    #8931
    na újraregeltem .és beléptem a játékba
    kicsit idegesít, hogy nem tudok semmit
    pl kamerát mozgatni lehet?bblaster nem akarsz feljönni, gamelni velem? :)
  • McFrost
    #8930
    én csak 2 linket kaptam: tesztszerver és fórum
  • bblaster
    #8929
    Próbáljátok újra. Most csak 193-an vannak a Battaglián. Könnyű lesz bejutni.
  • McFrost
    #8928
    nekem is az jön
  • Kurt97
    #8927
    kattintgass az muonline.hu gombra a lovag mellett, és amikor a full helyett connectet ír akkor kattints rá, és jelentkezz be. na itt jön nekem a no chrge info. lol.
  • bblaster
    #8926
    Kurt97: szerintem regizz újra, menni fog.

    McFrost: www.muonline.hu -> 'regisztrálj most' menüpont -> kitöltöd a formot az instrukció szerint -> OK gomb, kiírja, hogy küld egy mailt -> a reginél beírt címre kapott levélben van 3 link. Az elsővel a Battagliára regisztrálsz, a másodikkal a tesztszerverre, a harmadikkal a fórumra.
  • McFrost
    #8925
    leírnád hogyan csináltad?
    esetleg képekkel?
  • Kurt97
    #8924
    kösz, sikerült is kattintgattam mint az állat, aztán beírtam a jelszavam és------- NO CHARGE INFO
    beszarok.
  • bblaster
    #8923
    McFrost: Most regiztem oda, és mindkét működő szerverre sikerült, fel is tudtam lépni. Most 260-an vannak fent, nekik is megy. Szerintem próbáld újra az egészet az elejéről.

    Kurt97: A 3 szerverből csak 2 megy, a Battaglia meg a teszt. A Battagliára simán felmész, ott csak 1 szerver jelenik meg. Ha fullt mutat, kattingass a bal oldali szerver gombra, max fél perc, és bejutsz. Ha a tesztszerverre akarsz menni, az indításnál pipáld be a testserver opciót. Ilyenkor is csak 1 szervert látsz, de az már a teszt lesz.
  • Kurt97
    #8922
    amikor meg nem jelölöm be a tesztszervert, rákattintok az muonline.hu gombra és azt írja hogy full... de nem 3 szervert mutat ott csak egyet! mivan a többivel?
  • zvaragabor
    #8921
    Ki játszik Midgardon?
  • Kurt97
    #8920
    beléptem a szerverre, bekéne írni a jelszavam, és invalid account vagy mi a szar.
  • McFrost
    #8919
    magyar oldalról szedtem le a játékot és azt írják van 3 szerverük csakhogy egyikre sem tok fellépni