10360
Mu Online
  • SPySyLvEr
    #9278
    Már csak 40 rugó választ el egy MagyarMu szervertől, kb februárra meg is lesz, remélem...

    A szerver adatai:

    szerver: 1.00.16
    kliens: 1.04h
    exp drop: 70%
    Item Drop: 70%
    exp: 150X
    reset lvl: 400lvl
    reset bonus pont: 400 pont

    Eventek:
    - CryWolf event
    - Kantru event
    - Blood Castle
    - Devil Square
    - Chaos Castle
    - Priest Sevina (lvl 150)
    - Marlon (6 pont/lvl)
    - Skeleton King
    - White Wizard

    Opciók:
    - LVL 3 as wingek
    - LVL 3 as karakterek
    - Seasson 3 chaos machine
    - friend finder
    - pet trainer
    - 380lvl item upgrade
    - jewel of harmony

    Új Pályák:
    - Kanrtu Relic
    - Kantru Remain
    - Illusion Temple
    - Refuge
    - Barracks


    Ma, holnap, és holnap után publikus nagyteszt, mindenkit szeretettel várok... A karakterek csak és kizárólag teszt idejére szólnak.
    Írjátok be a böngészőbe: 213.134.24.101 www. nélkül, töltsétek le a klienst, és a patch-et, és már játszhattok is... Ha hibát találtok írjatok e-mailt: [email protected].
    A szerver géptől 40 ezer forint választ már csak el, ha valaki támogatna, meghálálnám...
  • Vdanosss
    #9277
    töltsd le a játékot.
    Music mappában benne vannak
  • werpelethy
    #9276
    Sziasztok, nem tudja valaki, hogy a muonline betétzenéket honnan lehetne letölteni?
  • SteWhite
    #9275
    Üdv!

    A noob vagy n00b sokkal rosszabb (láma vagy balfék, aki idegesítő kérdéseket tesz fel és nincs tisztában a szabályokkal :)), mint a Newbie vagy newb.

    A newbie, rooky jelentése a kezdő, de azokat (vajon miért is?) senki sem használja.
  • Frosty01
    #9274
    viszont neked is

    én sem gép előtt töltöm
  • Dragonhelm
    #9273
    én tisztára jol elvagyok minden ember nélkül a mu-n xD van egy két pro haverom akik 400-asok velük dumálok elvagyok meg fejlödgetek ^^ a nagy dl em 188 -as cape+2+8 am van meg Dm set+7+12 xD nem is értem miért foglalkoztok olyannal aki nem tudja mi az az afk meg ks meg az alap röviditések a mu-n, keressenek rá baszki, különben a noob azt jelenti h béna meg azt hogy kezdö, de a kezdö nem egy sértö szo... de ha valakit le nooboznak akkor az máris azt hiszi h öt most porig alázták, ez szánalmas szerintem ^^ és mi az h szar a global? a legjobb szerver baszki, a többin csak olyanok játszanak akik türelmetlenek és nem tudnak játszani, meg aki funserveren játszik 95%-ban nem is örül egy blessnek vagy soulnak, amig globalon az rohadt jo (bizonyos ideig ^^)
    szerintem kéne csinálni egy oldalt ahol mindent leirtok magyarul a mu-rol azt ha valaki kérdezösködik csak egy linket adsz, sokkal egyszerübb lenne xD na mindenkinek boldog karácsonyt meg szilvesztert én tuti nem gép elött ülök majd ^^
  • Frosty01
    #9272
    szinte akárhol

    soul of wizardot lost tower 7 vége felé fogod megtalálni

    bless soul meg elite yetitől nehezebb szörnyekben bárhol és bármikor eshet
  • roli613
    #9271
    Csak egy Soul of Wizard vagy mi kéne és SM leszek.
    Egyébként B-t és S-t hol találok? Nagyon sokan keresik és nekem is kéne hogy cserélhessek,hol találom?
  • Mirk
    #9270
    na ezt tényleg nem kellett volna:)
  • Vdanosss
    #9269
    jaj ati...
    HUNLINE -os
    szerinted honnan tudná???
  • Frosty01
    #9268


    hát marhára nem. scroll of guardian meg archer arra való, hogy beidézd ostrom alatt várvédőnek

    jewel of chaos meg chaos machineben kombináláshoz egy alap elem
  • spirit95
    #9267
    a scroll of guardiannal lehet nevezni CastleSiege-re.Több info:CastleSiege
    A chaost azt pontosabban nem tom :)
  • shadar619
    #9266
    Mire jó a scroll of guardian?
    És a jevil of chaos?
  • Mirk
    #9265
    szerintem ott ahol fenrirt:)
  • Vdanosss
    #9264
    és globalon hol lehet szárnyat venni??? xD
  • Mirk
    #9263
    és emellett nem tudják hogy kell szárnyat csinálni, a küldetéseket végrehajtani, meg hogy mért nem tudok vásárolni mikor több mint 2 milliárdom van és különbenis mi az az afk
    de hát ők vérprofi fullresetes 12 évesek a csúcsmagyarszerverről
  • Vdanosss
    #9262
    pontosan ;)
    de a legrossszabb amikor MUonline.hu ról átjött full stat magyarok árusitanak nekem dolgokat felbecsülhetetlen áron nameg olyan cuccost amit bárhol megszerzek.
    és lenoob -oznak ha nem veszem meg
    és lenoob oznak ha gyengébb a levelem meg ha nem a 380 as szettben vagyok:D:D:D valami elképesztő
  • Mirk
    #9261
    én mindig mondtam az a legjobb, elhúzni vmi névtelen de jó szerverre, ahol nem ismer senki, esetleg a haverodat vidd de senkinek ne szolj rola
    mert még a végén jönnek a magyarok és elkezdik a szokásost: "aggyá má lécci te ugyis erősebb vagy neked nem kell", "aggyá má lécci te is magyar vagy", "aggyá má, mérnem adsz bazmeg"
  • spirit95
    #9260
    aki jaccik muonline.hu-n msnem: [email protected]


    Vegyetek fel :)
  • Vdanosss
    #9259
    roli az előbb írtam a winget
  • Vdanosss
    #9258
    hát attól függ...
    nem mindenki szereti a privát szervereket, de én különösképpen utálom a sz** magyar szervereket.
    Minden kezdőt odacsalogatnak és félreinformálják aztán megszünik a szero és tulajdonképpen semmit nem tudnak fejből:D
    pont MUonline.hu -n néztem mennyi elmaradott a rendszer.Az egyik csávó ott pampogott nekem a KS jelentéséről.
    nem ajánlom senkinek ezeke a szutykokat
  • spirit95
    #9257
    Hali.Ne a GLOBALOn nyomjatok.Ott nincs reset rendeszer.vagy itt: http://sunlightmu.com vagy

    MUOnline.hu

  • Frosty01
    #9256
    bless, soul
  • roli613
    #9255
    ja és minek a rövidítése a b vagy az s?
  • roli613
    #9254
    Valaki segítene? Winget hogy készítek,mik az összetevői egy egyszerű wingnek?
  • Dragonhelm
    #9253
    nekem most jol megy a sorom :) a ccdl-em nemsokára kész, és a nagykarim meg p2p+ on server 10-en afkol a ravennel lt1ben buff nélkül :P buffal tarkanba vagy lt7 be marok attol függ van e jo party xD bár most igy ünnepek meg bulik elött állok ezért picit szüneteltetem majd a játékot ^^
  • Vdanosss
    #9252
    nemkell goblin műhely +9 ig...
    szárnyat venni szervertől függően lehet.
    csinálni: 1. szintű szárny -hoz kell: 1db Chaos weapon minimum +4+4,1db chaos,akárhány +4+4 cucc(ez csak + % ot ad)

    2. szintű szárny -hoz kell: 1db 1. szintű szárny minimum +4+4, 1db chaos, 1db Blue Feather és Excelent cuccok tetszés szerint ( ezek opciót adnak a szárnynak ha kész, nameg % ot)

    3. szintű szárny -hoz kell: 1db 2. szintű szárny minimum +4+4, 1db chaos, 10db soul, 10db bless, 1db creation, 1db Excelent item, 1db stone of condor, feather of condor, flame of condor, meg kombinációs kristály

    van egy másik módja is de azt már nem tudom fejből és már ígyis sokat irtam.
  • shadar619
    #9251
    Azt értem hogy rá kell rakni csak nem tom hogy hogyan, bemegyek a goblin műhelybe de ott pontosan hogy kell rátenni a targyra a jewel-t?

    A masik hol lehet szárnyat venni és hogyan lehet csinálni?
  • kegabor
    #9250
    Jó üzletet csináltál. Ez a srác kb. 4-5 hónapja árulja a helmjét, hasonló áron.
    Klick Linkre (MUHQ)
  • Dragonhelm
    #9249
    xBrass helm +dd+dsr eladva 50b ért :) dl lvl 151 raven 14 :)
  • milan
    #9248
    érdekes pedig még 2-3éve amikor játszottam tisztán emléxem hogy volt olyan hogy ha egy mobnak alig ment le a hp-ja akkor menekülőre fogtam.
  • Vdanosss
    #9247
    még maya,wigle serveren sem mutatta
  • milan
    #9246
    ez mindig így volt mert úgy 2éve játszottam ezzel és mintha akkor lett volna ?
  • Frosty01
    #9245
    jah, ez sajna így van :)

    nem a legtökéletesebb játék :\
  • milan
    #9244
    jeee bent vagyok, már lvl 12 szintem van :)
    csak egyet nem látok a mobok hp-ját, ütöm de sehol sem jelzi hogy menne le az élete.
  • Vdanosss
    #9243
    hogyérted, hogy már
    ?
  • milan
    #9242
    nagy nehezen sikerült elfogadnia megjött az email, de már nem tudok belépni vele :D :D
  • Vdanosss
    #9241
    nekem is kb 4napba telt míg a haverom megcsinált egyet.
    nagyon kell figyelni hogy mit kér:
    pl.: ID: lello123
    pass: 123ollo456

    ilyesmit probalj
  • milan
    #9240
    áhh, ez nem megy én vagy 100x megpróbáltam, mást is ideültettm de nem müxik a regi
  • Vdanosss
    #9239
    :]
    próbálkozz