10360
Mu Online
  • wzexaminer
    #9438
    Én alapvetően az emberi tiszteletről próbáltam meg néhány szót mondani. Arról amit hiányolok a magyarokban, bárhol is járok...

    Mellesleg ezt a 'hivatalos' dolgot hol láttad?
  • Vdanosss
    #9437
    hát ja..
  • Frosty01
    #9436
    A koreia mu-n kicsit azért komolyabban folynak a dolgok. és az nem tört szerver, ahova az van írva hogy "hivatalos magyar muonline"... pff
    szeretném én látni azt a licencet, amivel bizonyítják hogy tényleg használhatják azt a servert.
  • wzexaminer
    #9435
    Hát, azok után, hogy pár posttal ezelőtt lefa..kalapoztad őket, gondolom szépen kibanoltak. Mondjuk ezért én is simán kivágtalak volna...

    A koreai szerveren azért kicsit jobban tisztelik egymást a játékosok. Ott ilyesmit el sem mernek képzelni a gamerek, hogy beszóljanak egy adminnak. Ha mégis ilyesmi történne, azt ott nem csak egyszerű bannal büntetik. A delikvensnek jogi úton kell felelnie a történtekért.

    Persze ez számotokra meghökkentő lehet, hiszen fogalmatok sincs, mi az tisztelni a másikat.
  • Frosty01
    #9434
    nem a tanulás a fontos. hanem a szórakozás :S
  • Vdanosss
    #9433
    szeretem az ilyen embereket mint te!
    És jó hogy globálra jössz, mivel magyar szerveren egyáltalán nem tanulnál semmit, de tényleg.:)
    Egyébként a dw- a legjobb választás csak nehéz jól kitanulni használni, de party-ba a legnélkülözhetetlen karakter.
  • Frosty01
    #9432
    lol... mekkora faszkalapok :|
  • roli613
    #9431
    ide nem írok többet,nem tudtam hogy az MM-ek ide is felnéznek,nem mondom meg meik MM de többet nem írok ide
  • Frosty01
    #9430
    igen. "nyomja" helyetted a jobb klikket, meg a spacet (lootol)
  • m5zi
    #9429
    az ami a forumon mi az az afkzás? van vmi progi ami öl ameddig én ne mvagyok gépnél vagy mi?:O
  • Frosty01
    #9428
    nah. globalon nincs reset. viszont jobb a játékélmény... szerintem :)
    12-es szerveren húzzd magad fel lvl 60ig, bár szerintem se dw-t kezdj. kb 250 lvlig nagyon gondban van a defensel, és még azután sem lesz valami hű de jó, viszont afk-zni jól lehet vele. dk-t se kezdj, az meg nagyon drága :D. ha olcsót akarsz és erőset, akkor agility elfet kezdesz -.-

    bár dw-vel is egész szépen össze lehet jönni, ha kicsit szerencsésebb az ember.

    majd csak holnap leszek fenn, mert ma rengeteget másolok és tanulok, azért a nick-ed írd már ide
  • m5zi
    #9427
    ok fentvagyok találkozhatnánk valahol?
  • m5zi
    #9426
    a DW-ot eléggé lehúzták magyar oldalakon ahogy olvaskadtam de én arra jutottam hogy mégis azzal indulnik mert uána jön aszem high lvlen a resi és akkor választhatok újra karaktert vagy nem? (javíts ki ha ezt rosszul írtam)
    vagy szerintetek alapból felejtsem el a dw-t mert nagyon gyenge pvpben?:O
  • Frosty01
    #9425
    pontosan
  • m5zi
    #9424
    ok köszönöm már szedem is(ha jóól értelmezem itt le kell tölteni a másik clienst is ugye?)
  • Frosty01
    #9423
    hát... www.globalmuonline.com

    töltsd le, gyere a Midgard serverre. beveszlek a guildba, és segítek, ha valami gond van. van nálunk még jópár magyar is, mind jóarc, meg külföldiek, angolul kommunikálnak, elég hamar bele lehet jönni ;)
  • m5zi
    #9422
    én nem értek ehhez még csak most bontogatom a szárnyaiamat ezért lett volna szükségem a maygar szerverre hogy megtudjam kérdezni hogy mit hogy merre emddig tanulok angolt is megtudom magamat értetni de azért anyanyelven kezdeni 1 vadidegen játékot nem nagy hátrány
  • Frosty01
    #9421
    és ha mondjuk a globalon játszanátok?
  • Vdanosss
    #9420
    nem!
    magyarszerveren ne játsz mert nem tudsz érvényesülni.
  • m5zi
    #9419
    sziasztok 2 napja töltöttem le ezt a játékot a muonline.hu szerverén vagyok elvileg csak az a bajom hogy az "csúcsidőben" túlterhelt
    Esetleg nem tudna valaki linkelni egy olyan amgyar szervert ami normális?
    előre is köszi
  • roli613
    #9418
    Nemhiszem el hogy megteszem,küldök egy sms-t azoknak a fa**kalapoknak és 1hónapig tudok jáccani.
  • roli613
    #9417
    nekem csak ajánloták a játékot és mivel magyarmun jáccot ezért én is,persze eléggé ratyi sz*r ez a magyarmu,GIGALAGG van,aliglehet felmeni,állandóan csesztetik,de ha lenne egymásik jó magyarszerver ahol
    csak magyarok jáccanak és minden jo akor oda mennék,amugy megint elkurtak valamit,most a betűket,nagyon ocsmányak lettek
  • Frosty01
    #9416
    tudjuk.... azért irtózom a magyar mútól többek közt én is
  • roli613
    #9415
    ja és természetesen a magyarmun is sok a noob,csak bekellnéznetek az egyesszerverre
  • roli613
    #9414
    bár a magyarmu tényleg ratyi,de szeretnék csak magyarokkal jáccani és itt csak azok vannak,+ a haverjaim is itt nyomják,ha easyserver kell akkor ottvan a ShadowMU és a BlitzMU
  • roli613
    #9413
    na nem az összes
  • Vdanosss
    #9412
    xD hát igen az összes magyarmu-s agyilag zokni ehhez a játékhoz.
    Persze mindent elhisznek.Már kezdem sajnálni az összes normális embert aki véletlenül odatéved és a játék negatív hatásában részesül és ahelyett hogy megtanulna akármit, telemegy a feje eszméletlen nagy BAROMSÁGOKKAL.
  • ozeus
    #9411
    Na az ilyen lámák miatt nem játszok mostanába a mu.hu-n...Eszméletlen hogy valakik ennyire, de ennyire...Ez a /gyal meg LoL, használd egészséggel!!! :D
  • roli613
    #9410
    persze van DL-em de az csak taxira kell
  • roli613
    #9409
    Engem nem érdekel az hogy az SM gyenge,akkor se szeretem a többi karaktert,valahogy egyik se tetszik de ez igen.
  • Mirk
    #9408
    mert haverod alig győzi fedezni a setje strentgh igényét, ahelyett hogy energire rakna ahogy egy sm-nek kell
  • Frosty01
    #9407
    Global Mu online-n újra toborzást tart a GoldBird!

    Minden aktív játékost szerettel várok klánunkba!

    (Kicsit reménykedek azért, hogy az idióta magyar mu-t otthaggyátok és átjöttök ide, hátha meg is tanultok játszani... )
  • Koon JM
    #9406
    Nha. Kicsit olvasgattam amiket írtok. Erről a gyalról bevallom még nem is hallottam :D. Lehet, hogy tájékozatlan vok :). Mind1. Szóval 2 rr-es SM 2k-kat bc5. Az meglehetősen jó. Haveromnak full exc +7 DS szertje van, és exc gw staff, és az 1,5k-t sem üti meg 3 rr-en. Mondjuk csak 1,14k van az eng-en de akkor is. Szóval örüljél cask ezzel. AZ MG-m az 2 rr, és a 3k-t is megüti a3-om végén. a DL-em 8 rr, és a 7k-t is megüti FIRE brustal t2 végén. Szóval örüljél ennke a 2k-nak. SZerintem elég jó az. Apropó, a 3. serveren kicsit másképen megy már sry. 1x támogatod őket, akkor már bármikor felmehetsz. Nem kell többet fizetned. Viszont a serverekkel tényleg baj van. Más mukon egyáltlaán nem laggol ennyire. Sőt, egyáltalán nem laggol. És az rr rendszer is jobb, ott 400 lvl kell, meg asszem2 milliárd, de gyorsan fejlődsz sok zsét dobnak, és miután visszadob 1 lvl-re megmaradnak a pontjaid, és cserébe nem kapsz pontot. Szóval jobb. 18 rr-es karimmal ot 11k agi, 22k ene :D, 0,7k str 10k vit. ERős az az sm. Nah, ckas ennyit akartam. NEm SG-zek sűrűn csak néha feljövök. Nah, cs.
  • roli613
    #9405
    amugy a 3-as nem anarchia szeró,csak egy fizetős sz*r ahova beléphetsz mert állandóan full a szerver (magyar szeró)
    1600 FT havonta,haha,nem az én bajom hogy baj van a szeróval,csinálják meg a sajátpénzükből
  • Frosty01
    #9404
  • camboykill
    #9403
    Te hallod és mivan az anarchia serverrel ott simán össze lehet gyüjteni 2 milliót ott is kapsz cuccot??
  • Frosty01
    #9402
  • Vdanosss
    #9401
    igen..
    varázslónak agility és az energy a legfontosabb:)
    energy -> erő
    agility -> védelem és gyorsaság
  • roli613
    #9400
    de nem csak a gyal tól hanem mert sok az energym
  • roli613
    #9399
    Egyre biztosabb vagyok abban hogy működik. Sőt már biztos.
    Tök jó hogy mikor BC5-ben vok több mint 2000-eket is ütök,naon jó.