10360
Mu Online
  • Vdanosss
    #9518
    260lvl globalon hibrid elf globalon!:D
  • mark2222
    #9517
    Nem tom. Én nem vagyoknagy BK párti. Most ugyan csináltam egyet, de... Nagyon lassan fejlődik. Én Dl, MG, és esetleg méga z SM . DE inkább DL MG.
  • Frosty01
    #9516
    ú bazeg tényleg :D

    www.globalmuonline.com :D

    sry, my bad T_T

    egyébként ma lettem 300. LVL - STR-AGI MG GLOBALON!
  • TuxSkajvok
    #9515
    Valami gáz van a szerverrel, vagy megszünt vagy mifene? Mert nekem nemjön be az oldal amit adtál. Már aznap meglestem(volna), de gondoltam valami frissítés, vagy karbantartás v vmi miatt állt, de mostmár lehetne valami. Vagy a muonline.hu-ra gondoltál, esetleg a globalmuonline.com-ra? Vagy mihelyzet?
  • Mirk
    #9514
    ezért van az hogy a DarkMU-n végrehajtottak egykis változtatást a karaktereknél
    ugyanis egy fullos bk ha greater fortitude-ot használ NEM lehet megölni, kivéve ha afk és otthagyta a karaktert
    az smnek meg több mint 100% absorbot ad a soul barrier ezért azt sem lehet megölni(nem tudom hogy mindenhol így van-e de voltam már olyan szerveren ahol így volt)
    szóval a darkmun nincs greater fortitude, meg a soul barriernek sincs olyan nagy hatása, és az elfnek meg adtak egy csomó defet, így csak combóval lehet megölni,
    így elég kiegyenlítettek a karakterek
  • Vdanosss
    #9513
    hát mindenesetre nempróbálom ki.
  • camboykill
    #9512
    Haljátok szentem a dawn mu serverei is jók!!!


    www.sunlightmu.com
  • Vdanosss
    #9511
    a bk minden szempontból a legjobb kari!
    és egyébként fullstaton ha "greater fortidute" skilljét használja összesen 1millio HP-ja is lehet.
    szóval az mg nemtudja leütni a knighitot, kivéve ha egyhelyben áll.
    a knight viszont kb 2-3szúrásból leüti a legnagyobb mg-t is feltéve hogy a knight is fullos.
    szerintem ha a knight megkapná a fireburst,ice arrow, power slash skillt hallhatatlan lenne.:D
  • mark2222
    #9510
    Ebben viszont egyet kell, hoyg értsek. De nem túl gyakori az 1000 rr-es BK. Mondjuk INLINE már mindjárt eléri. Még a végén kezdke egy BK-t :D
  • Mirk
    #9509
    persze egy 2 resetes bk-t gondolom megölsz vele
    szóval 65k a max stat... akkor
    egy fullos bk-t akinek mondjuk van 25k defje meg mondjuk 18k sebzése amihez jön a 7600% skil dmg tehát sebez egy milliót kb, nem hiszem hogy leölsz főleg hogy 200k HP-je van, de legalább 180k
  • mark2222
    #9508
    Én a MuOnline.hu-ról beszélek. Ott 65535 a mas stat. ÉS ott a madarat lehet vneni. Én Annyira, de anynira szeretem az MG-t, hogy... Jól néz ki, erős, stb.

    szóval a BK lepipálja. Nah. Én nagyon sokszor játsozm MuOnline.hu-n a pvp szerveren. Hozzám sme tud érni egy BK. A Defense-vel tényleg elég sok a gond, de akkor is. Ha meglátom a BK-t, pl Duelben. Csak ráviszem az egeret, és meghal azonnal. Az ereje pótolja a defense hiányt.

    Tényleg. Minek van a legnagyobb def-je ? BK?
  • Vdanosss
    #9507
    O_O máris készítem!
  • Frosty01
    #9506
    a madár se... 3blessért már lehet kapni :D
  • Vdanosss
    #9505
    igen!
    a másik pedig.
    dark lord -> 250lvl
    magic gladiator -> 220lvl től lehet olyat kezdeni, és addig elkell vinni egy másik karaktert!
    ráadásul elég drága holmik a Rune blade+skill és a madár is!(a rune már nemannyira)
  • Mirk
    #9504
    azért nem irtam őket mert azok nem kezdő karakterek
    csak az előző 3al tudsz kezdeni
    lehet hogy a dl-nek van madara meg sebzése, viszont igen kicsi a védelme. a madárral is csak annyit érsz el hogy még kevesebb lesz mert a pajzs helyére kerül. tehát egyedül egy szörnyekkel teli pályán jól elvan de egyébként nem túl veszélyes, egy bk pvp-ben simán kicsinálja. és nem lehet 50k a strenght mert 32767 a max stat
    az mg meg.. ilyen semmilyen karakter, nem is szeretem:)
  • mark2222
    #9503
    Miv an a Dark ordal, és a Magic Gladiatorral??? Azok a kedvenc karijaim az SM mellett. A DL madara aprit mint atom. Egész képernyőn(még tovább is) az MG pedig a Power slashel az egész képernyőn öl. A DL-nek ha modnjuk 50 k str-e van, nincsen semi, ami képes lenne lezúzni, mivel a közelébe sem jut. MG dettó. Az MG asszem a 2. legnagyobb sebzésű a BK után.
  • Mirk
    #9502
    először döntsd el hogy te melyik típust szereted jobban.
    a dark knight közleharcos fajta, az üt a legnagyobbat, gyors erős sok az élete. viszont távolról egyáltalán nem jó
    a wizarddal egész képernyőnyi szörnyet is megölhetsz egyszerre, viszont gyenge, kevés az élete. azonban rengeteg érdekes/hasznos varázslata van
    agi elf talán olcsó de elég lassú vele a fejlődés.
    ha viszont energy elfet kezdesz akkor biztos lehetsz benne hogy sosem maradsz party nélkül - viszont party nélkül nem is fogsz tudni fejlődni
  • Frosty01
    #9501
    az egy jó kari, viszont a legérdekesebb a dark wizard, bár... :D kinek hogy, ezt mindenki maga dönti el
  • EnZsolt
    #9500
    Sziasztok!

    Gondoltam el fogok kezdeni játszani evvel a játékkal. Kérdésem milyen karit érdemes kezdeni? Láttam, hogy Agility Elf-et javasolta Frosty, illetve szervernek a Global, Midgard. Ha úgy adódik, akkor esetleg kaphatok segítséget, hogy merre érdemes menni, merre gyakni? Mit kell venni először, meg ilyenek, tudom érdemes saját tapasztalatból játszani, de éjjel-nappal nem tudok evvel foglalkozni és szeretnék kikapcsolódni. Előre is köszi a válaszokat! Ha agility elf helyett más karaktert is érdemes, azt is szivesen meghallgatom :)
  • mark2222
    #9499
    Úgy kell azt. Nekem van a Legend, a Losttower, a zypfer(vagy mi). Asszem ezeken van a MUOnline.hu-n kívül.
  • Vdanosss
    #9498
    az összeset énsem tudom..
  • Mirk
    #9497
    lol én már nem is tudom milyen szervereken vannak karaktereim...
    de most DarkMu-n vagyok
  • Vdanosss
    #9496
    magyar szerver
  • mark2222
    #9495
    Rotor Mu xDDD Ilyen nevet én sosem adnék a saját Mu-mnak :D
  • Vdanosss
    #9494
    GLOBALON végre van DL-em :O
  • Vdanosss
    #9493
    FrienzMu.
    126 rr, 60rr, 58rr
    FortressMU.
    44 rr,40rr ,100rr
    AznMu.
    39rr
    ZhyperMu.
    50rr
    Mu kaimas.
    22rr,2rr
    RotorMu.
    16rr
    Muhunline
    4rr, 3rr , 2rr

    De tökmind1 mert ugyis törlik ezeket is..
    már a fele gondolom nincs meg:D
  • Frosty01
    #9492
    exp event van globalon! 7szeres
  • mark2222
    #9491
    Jah, és sry, hoyg enm mondtam el
  • mark2222
    #9490
    köszi a tanácsokat. Én is pont így gondolom. néha szet nélkül rohangászom. Azzal is szoktunk szórakozni, hogy szet köpeny, fegyo, minden nélkül kicsit piszkálódunk. És akkor egy nagy gyerek kihív duelre. És Miss Miss Miss. Odemegyek, megütöm ököllel, azt pfff.
    ___________

    Sebaj. De Tényleg optt van az a kis izé. Azt elfelejtettem :D
    Úgy mellékesen elmondanám, hogy igazából nem vok ilyen erős. Egy BUGom volt, amitől a sázmok megnéttek.[
    De erőseb nem lettem. És azt, hogy 9-et ütnek rajtam annka köszönhetem, hogy az ELF adott BUFFot, és DEF-et. a Buff miatt ütöttem 5k-t, de semmi egyéb :D . Elmúlt 4 csapásból le is zúztak. GOndoltam mostmár elmodnom. De tökre jó nézni a képet. 9-et ütnek... 2 hónap és ez is valóraváliki.

    RR-etek??(aki nem globalozik attol kérdem)
  • tomibayern
    #9489
    Csináltam tegnap egy karit a Midguardon. Már lvl 60, s elkélne egy kis társaság. A karim neve: mil10(Nem az életkorom nem 10, csak a milten már foglalt volt).
  • Frosty01
    #9488
    hát a karid nevét csak egy helyen nem takartad ki :)
    de sebaj.

    amugy az igaz amit danoz mond, sok resetnél már nem sokat számít hány +os a cuccod, inkább az opciók amiket ad, azok érnek sokat

    danoz te meg fejezd már be :D ha priváton akar játszani, hagyd békén, jó helyen van ott... te is játszottál sokat privát szerón.... :}
  • TuxSkajvok
    #9487
    Köcke szépen, majd meglesem...
    GL for all!
  • Vdanosss
    #9486
    próbálok tanácsokat adni
  • Vdanosss
    #9485
    ja ami a szettet illeti, donateban bármien szettet megkapok persze sosem fizetnék érte.
    És a szett ilyen szinten már csak apróság.. inkább az opciók adnak valamit.
    pl.: egy +0 leather +dd+dsr+hp ezerszer jobb mint egy +10es Sunlight+mana
  • Vdanosss
    #9484
    szerintem is..
    tipikus magyarszerós keménykedő duma.
    Egyébként pont arra céloztam hogy ha az osztályoddal jáccol akkor jó társaság!
    Egyébként nem!
  • mark2222
    #9483
    Nah.
    Nemhazudtam. 2. Különösebben nem sok jogod van feltételezni rólam. a Jó társaság az az osztályom. Közösen csináltunk egy GUildet az osztályyal. Ha ez nem jó társaság...
    És azért élvezet az iylens zintű DL, mert másokat(GUILD)tudok húzni vele :D. És MIRKnek igaza van.(köszi mirk, ha nekem szántad). Ami téged illet. nekdd miylen szeted van ??? Mert az kétlem, hogy exc +10-es SL szett. Azóta felvittem. És azt gondoltam van szemed. Mint látod a képet úgy küldtme fle, hogy a nevem, Hp-m Manam... semmim sincs feltüntetve. Szóval nem tom honnan veszed, hoyg törölve lesz a karim. A nevét sem tod...

    Szentem hagyjuk ezt a témát...
  • Frosty01
    #9482
    www.globalmuonline.hu
    Midgard szervere

    :]

    vagyunk páran régi emberkék, nem bugos illetve vannak magyarok (mivel van egy magyar guildom :D)
  • TuxSkajvok
    #9481
    Szasztok skacok! Visszatérni készülök a MUvilágába, és segítségeteket szeretném kérni...
    Előszöris, szerintetek melyik szerverre érdemes manapság menni?
    Illetve hol vannak legtöbben régi emberkék, illetve vannak-e még?
    Az exp/drop nemérdekes, akár lassúra, akár gyorsra, nagy/kis droppal, bármilyen szerverre megyek, csak ne legyen bugos, illetve legyenek magyarok is...
    (A megfogalmazás tom nem az igazi, de kilehet venni a lényeget.)
    Előre is köszi a választ...
    GL!
  • Vdanosss
    #9480
    bocsánat
  • Mirk
    #9479
    azért ennyire nem kéne leszólni csak mert nem azon a szerveren játszik mint te