10360
Mu Online
  • Vdanosss
    #9558
    gamesozik?
  • camboykill
    #9557
    jah és magyar serón még mindíg aki gamesozik írjon!!!
  • camboykill
    #9556
    Figyu nem tudja valaki hogy magyar seróra az auto clickert hol lehet letölteni naon pls linkeljétek be a fórumab!!!!Köszi egyébként lordnál ismegkell szenvedni az rr-t!!!
  • Vdanosss
    #9555
    ez egy egészen nagy baromság:D, ugyanis a privát szervereken 10rr től kb. mindenki afk üzemmódban van, és autoclicker nélkül is lehet is lehet ölni ugy hogy nemvagy gépnél.
  • roli613
    #9554
    A LEGTÖBB DL NOOB,NA NEM MINDEGYIK,VANNAK HAVER DL-EK IS,DE A DL-nek a holló miatt 10rr után már csak AFK-zás reggeltől estig és ennyi.
    legnagyobb kihívás az SM,legalábbis a magyarmun,de a BK,ME is ugyanúgy sokkal nehezebb mint a ********** DL
  • roli613
    #9553
    JA amugy nálam a DawnMU 1hétig tartott,túl könnyű.
  • Frosty01
    #9552
    vaJon
  • roli613
    #9551
    UTÁLOM,UTÁLOM ÉS UTÁLOM A DL-EKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ahoz értenek csak hogy bekapcsolják az autocklickert és ennyi.
    Valyon mért vannak ranglistán a köcsög DL-ek???? AUTOCLCIKER nélkül szerintem nem is igazán létezne DL.
  • Vdanosss
    #9550
    azt mondom, így amint tudják hornadni a madarat egyből feltörnek a csucsra.
    és nem kell törődni a commandal ezért ugyannyi pontot osztanak mint az mg, mert az mg nek is csak str,agi,vit meg energy van és így a dl-nek is.
  • TuxSkajvok
    #9549
    igen, de ahhoz h a madarat, és a lovat feltudják venni(illetve, h fejlődjenek is) eredetileg pontokat kellene pakolni a commandra, de a muonline.hu-n alapból maxra van pakolva...
  • Vdanosss
    #9548
    hát így annyit spórólnak meg hogy ugyanannyi pontot kell osztaniuk mint az mg-nek , viszont már 0 rr en simán ölnek mindenhol mert a madár, elboldogul a szörnyekkel.
  • TuxSkajvok
    #9547
    illetve ami még nincs a globalon, meg általában, az összes privát szerón, h a commandra alapból (1-es szinten, 0rr-el) 2500pont(vagy mennyi) le van osztva, és arra nemkell pakolni, így rengeteg pontot megspórolnak...
  • Vdanosss
    #9546
    ilyet már én is láttam.
    de az agility nem befolyásolja a madár speedjét amúgy.
    viszont, ja a madár nagyongyorsan üt, de elég gyengét szerintem.
    Azt hogy érted hogy auto clickerrel támad?
  • shader00
    #9545
    a mu.hu-s dl-nek a holloja tul erös sztem:
    1. a hollo nem magátol támad hanem autoclickerrel
    2. rohangálás közben is öl
    3. képernyön kívül is sebez /10 méteres körben minimum, saját tapasztalat
    4. másodpercenként 10-20 csapás-0 agalityvel
    ha megnézitek a mu.hu rankingját az első 6 ember dl :)
    részben ezér is hagytam abba mer ez igy értelmet
    üdv
  • Vdanosss
    #9544
    ez konkrétan egy Muonline.hu -s bug?
    hol hallottad?
    ilyenről nemtudok hogy létezik!
    privát szerón csak Season2,3 ban érdemes DL-t kezdeni mivel a fire scream skillje nékül elég lassu vele a fejlődés.
  • Frosty01
    #9543
    hülyeség. csak a dlnek nagyobb a támadója, és ezért erősebb, és sokkal gyorsabban öl :)
  • TuxSkajvok
    #9542
    XD degáz!!!! Ez egyszerűen szánalmas!!! X_x XDXDXD LOL
  • shader00
    #9541
    egy olyan bugrol ami miatt a dl-ek gyorsabban fejlodnek mint egy átlag karakter
    ha egy bk-val fél év alatt elérsz x mennyiségő rr-t, dl-lel ugyanez megvan 1-2 honap alatt
  • Mirk
    #9540
    milyen bugról van szó?
  • shader00
    #9539
    az hogyennyire meg vagy elégedve a muonline.hu-val, annak 1etlen oka van:
    a DL kb 50x gyorsabban fejlodik mint akármelyik karakternél akármelyik szerveren, köszönhetö ez egy nagyszerü "bug" nak, amit az MM-ek a szerver fenállása ota képtelenek kijavítani.
    ezért van az hogy mu.hu-n minden 2. ember Dl-lel nyomul
  • Vdanosss
    #9538
    nemigaz hogy egyetlen 1 jewel sem esik cc-ben .. nekem.
  • Frosty01
    #9537
    kb :P
  • Vdanosss
    #9536
    igen..., a p2p ből befojó összeg öszzönzi az Mm eket hogy eventet csináljanak:D
  • Frosty01
    #9535
    persze.... p2p is csak azóta van mióta van k2 :D
    előtte webzen le se fosta a játékot, szal végülis csak jól jártunk végső soron :]
  • Vdanosss
    #9534
    na az vagány:D
    én csak 10$ meg 8$ ért látok server1 en.
    és az exp event is csak p2p óta van.
  • Frosty01
    #9533
    1 bless 1.3$ körül van, mellesleg p2p nélkül is ismerek pár 400ast :D

    ugyanis sürün van xp event
  • Vdanosss
    #9532
    igenigen.
    Mostmár nagyon megy a bless/10$ és az ehez hasonló kereskedelem.
    ráadásul van p2p- ami persze nekik haszon, viszont nekünk pénz és akinek nincs pénze, nem teheti, az alacsonyabb szintű marad és aztán meg lenoob ozzák.
    a K2 kapja be
    jah mondjuk p2p- nélkül nem lenne DL-em.
  • TuxSkajvok
    #9531
    Meg nembeszélve arról, hogy sokkal nagyobb kihívás(és dicsőség)a globalon elérni a 400at, mint privát szervereken megcsinálni 1000rr-t.
    (Legalábbis régen úgy volt, még mielőtt a K2lett volna)
  • Vdanosss
    #9530
    háth ja .
    szerintem a globalon játszott 400as kari simán lever egy privát szerveren játszott 2resetes karaktert!
  • Frosty01
    #9529
    a reset az nem szerves része a mu-nak szóval nem tudom ezek után hogy miről beszélsz :D
  • roli613
    #9528
    Ja és elmondanátok majd pár bugot a DawnMU-ról? :D
  • roli613
    #9527
    ja amugy ha a globalon tényleg nincs rr akkor mért jo,sztem akkor nem ér semmit egy MU szero,lényeg az rr
  • roli613
    #9526
    ok,regiztem 2-er is,hogy jo lesz-e nem tom,de persze magyarmun maradok jópár haver miatt,tom kicsit elmaradott szero de nem érdekel,legalább magyar
  • Vdanosss
    #9525
    jól teszed!
    szerintem cilent 1.
    de a 2. is biztos ugyanaz csak máshonnan tölti.
  • roli613
    #9524
    vegyétek ugy kicsit észhez térek és kipróbálok más MU-t is
  • roli613
    #9523
    tom,tom ezeréve nem írtam,beféltem,stb.

    De help kéne,mivel 1hétre bannoltak MUonline.hu-ról szeretnék DawnMU-zni de meikkel töltöm le,hogyan? mert van ilyen 1client,2clienti s van,stb,meik az????????????????????????????
  • Vdanosss
    #9522
    wow:D
    mintha magamat hallanám.
  • TuxSkajvok
    #9521
    Meg nembeszélve arról, h nagyon bugos, és xar... Meg "eredeti szervernek" hirdeti magát... (vagy legalábbis amikor indult annak hirdette magát...)
    Szal szerintem szánalmas, és xar szerver..
  • Vdanosss
    #9520
    azért mert a muonline.hu minden szempontból elvan hanyagolva szerintem, és privát szerver ami bármikor bezárhat.
  • mark2222
    #9519
    Egyet azért kérdeznék. Miért olyn jó a Global ? Én a magam réséreől teljesen meg vagyok elégedve a MuOnline.hu-val :D