10360
Mu Online
  • Vdanosss
    #9638
    nem, próbálj más variációkat, nagyon sok foglalt
  • Vdanosss
    #9637
    ?
  • MURopi
    #9636
    Hi! csak nekem xarakszik azzal hogy nem enged regisztrálni????
  • Frosty01
    #9635
    hát nem tom téged mennyire érint, de azért egy afk progi nagyon jó szolgálatot tud tenni magas szinten :D
  • Vdanosss
    #9634
    . . .
  • URH
    #9633
    Most összetörted a szívemet...
  • Frosty01
    #9632
    de most nagy pöcsök ám, mert keresztbe tettek az összes bot programnak is...........
  • wzexaminer
    #9631
    Huhh... A Global Mu kicsit lejáratta magát ezzel a dupe történettel. Igen ritka az, amikor egy ilyen durva - 9 napos - rollback segítségével oldják meg a problémát.

    A tettes Lahap egyik bugját kihasználva egy jó kis packet szerkesztővel Blessek ezreit gyártotta le magának, majd ezeket szépen eladogatva a shopokban tetemes vagyonra tett szert. Ebből felvásárolta a legjobb itemeket, ahol többszörös árat kínált a gyors siker érdekében. Ennek hatására az egész piac felborult a GMO szerverein...

    Érzésem szerint a K2 nincs kellően fekészülve az ilyen jellegű kalózkodások kivédésére.

    A játékosok lázonganak...
  • Frosty01
    #9630
    Hát... eddigi tapasztalataim szerint inkább ne :D
    van pár jóarc, azt csá.. annyi elég is :]
  • URH
    #9629
    Itt vagyok én. Ez nem elég ok, hogy újra játszál?
    Lepjék el a global szervert a magyarok.
  • Vdanosss
    #9628
    Hát, nem 5évig folyton ezzel jáccottam!
    Most például levan törölve és már nem is tervezem hogy feltelepítem ujra, esetleg ha megjön a kedvem.
  • URH
    #9627
    Ejha! Akkor gondolom kicsit erősebb karitok van...
    Én kb 3éve játszottam vele elöször. De akkoriban nem érdekeltek különösebben az rpg-k, szal hamar abba is hagytam. Nem rég kedvem lett rpg-zni így hát letöltöttem újra az muonline.

    Most játszogattam egy kicsit, de a szerver megint behalt... Azért feltornáztam 15ös szintre a DK-mat.
  • Vdanosss
    #9626
    Mi már kb 5 éve:D!
    A chaos 80as lvlig ritka aztán már aztse fogod tudni hova rakd:D.
    Nézd meg az árusító paliknál hogy mennyiért adják el...
    A Blood Chastle jó dolog (event) , de oda ám felkell készülni:], amúgy ha megnyered az eventet (magyarul végigméssz Blood Chastle pályáján) akkor a nyereményed 1chaos, tehát ha biztos vagy benne hogy megnyered, csak akkor nem pazarlás.
  • URH
    #9625
    Annyira sokat nem vesztettem... De azért egy kicsit dühítő.
    A chaos jewel milyen gyakran szokott elhullani? scroll of archangel meg blood bone kb 3percenként érkezik. Kíváncsi lennék erre a blood castle-re.. Bár félek nem érdemes rá elpazarolni egy chaos jewelt, ha ilyen ritka.

    Most épp nemtok csatlakozni... Folyton szarakszik a szerver. Kezdenek elvonási tüneteim lenni.

    Te mióta tolod az ipart?

  • Frosty01
    #9624
    :D

    úgyis kompenzálják majd ezt a geciséget... lesz majd exp event vagy ilyesmi meglásd -.-
    és hamarabb leszel nagyobb ;D
  • URH
    #9623
    Na majd csinálok egy új karit, meg felveszlek havernak, aztán meglátjuk...
  • Frosty01
    #9622
    egyébként midgardon van a csapat
  • Frosty01
    #9621
    jahjah, mindenkinek visszatekerték, mert volt valami baszadék aki gyártott 50ezer vagy annál több blesst , és megvett mindent ami a piacon volt :D
  • URH
    #9620
    Nahh. Elv visszatekerték a szervert ápr 1.re. Jól elbeszélgetek itt magamban.
  • URH
    #9619
    Na most meg mi a bánat van? Tegnap még egy 27lvl-es Dk-m volt, de mára virradóra az összes karakterem eltünt...
    Leresetelték ezek a szemetek a szervert vagy hogy van ez kérem szépen?

    Amúgy én a Midgardon tolom, fel is vettelek barátnak, ha minden igaz. Ez alatt a 3napnyi játék után, egy magyarral se találkoztam. :(
  • URH
    #9618
    Midgardon vagy Helheim-on tolod?
  • Frosty01
    #9617
    nm. majd dobj egy levelet Ati007 nevü karimnak, és beveszlek a guildba -.-
  • URH
    #9616
    És elfelejtettem megköszönni a segítséget.

    Köszi szépen. :)
  • URH
    #9615
    Vazz! Jótudni, hogy csak emiatt nem ment...
  • Frosty01
    #9614
    nevet úgy kell megadnod hogy:

    első betű nagy legyen. a többi mind kicsi. csak angol betűk lehetnek benne, meg szám, de az sem lehet az elején

    példa:

    Muonline
    Muonline12
    Mu1212

    a you have 0 minutes of play credit remaining meg mindig látszódni fog, de lényegtelen ha free szerón játszol :)

    ha előfizetsz akkor is dátumot fog kiírni, ameddig érvényes az accountod
  • URH
    #9613
    Midgard-on belül az első 3?

    Az a bajom,hogy bejelentkezek, akarok csinálni magamnak egy karaktert, de bármilyen nevet írok be neki sose fogadja el. "incorrect character name was entered or same character name exists."
    Annyi mindent beírtam már. Nehogy már foglalt legyen minden név. Ha csak vénetlenszerűen rácsapok a bill-re akkor is ezt írja.

    Ráadásul alul az a "you have 0 minute(s) of play credit remaining." kiírás se tetszik. vénetlenül fizetősre kattintottam talán?
    Vannak szerverek, amikre be se enged.

    Szóval most, mit hova? hogyan? Valaki írja le szájbarágósan.
  • Vdanosss
    #9612
    A magyarMU-t mindenki tudja hogy sz*r!

  • Frosty01
    #9611
    első 3 server ingyenes, a többi 60. level-ig ingyenesen játszható, utánna fizetni kell rá 5 vagy 8 dollárt
  • URH
    #9610
    Hali all!

    Felnyomtam gépre a magyar mu-t, de szerintem nagyon rossz. TÚl gyors a fejlődés.

    Global mu-t nem tom beüzemelni egyszerűen. Nem tudok karaktert létrehozni. Ez most fizetős lett, vagy hogy van? Valaki helpeljen, mert nem értek már semmit.
  • Vdanosss
    #9609
    Képzeljétek eldöntöttük Ati-val, hogy Szétröhögjük az agyunkat és Pk-zunk egy sort!!!!!
    Belépünk a Muonline.hu világába
    Nemhittem volna hogy idáig süllyedek hogy megnyomom a letöltés gombját:Damúgy
  • Vdanosss
    #9608
    nemfizetős, csak van egy lehetőség amiért fizetni kell(p2p), de ez mellékes.
    Server 1 ,2 ,3 itt (f2p) ingyenes játék van.
  • Frosty01
    #9607
    első 3 server nem.
  • camboykill
    #9606
    DE A GLOBAL FIZETŐS!!!!!!!!!!!!!!
  • Vdanosss
    #9605
    ne itt köszönd a magyarmunak, mert mi nem foglalkozunk a magyar mu szerverével.Ez igazábol a Global Mu Online topic.
  • roli613
    #9604
    Hát ennyit erről. Gondolom mivel S3 lesz minde törlődik,köszönöm magyarmu. Ti aztán még ha vlamai jó történik azt is elrontjátok.
  • Mirk
    #9603
    hm
    darkmun a guild masterem neve outlaw és görög a csávó
    lehet hogy az ő szervere?:D
  • Frosty01
    #9602
    kipróbálom így hogy lejárt az előfizum globalon
  • Vdanosss
    #9601
    hát az biztos hogy soha többé be nem teszem oda a labam:D!
    >>>> www.outlawsmu.com <<<<< Season 2 , de van benne egy pár új dolog!
    : -Dreadwave Axe - 50atk speed 80-100 sebzés
    -uj ancient szettek: Xeno GS, Deviant Divine, Xenon DP, Summoner DM, Immortal TH...
    -3. szintű wing nincs de a 2. szitű wing skin -je átvan cserélve.
    -Még kevesen játszanak, a legnagyobb rr karakterek a "rankings"-ban
    130rr ,69rr, 64 rr es ezalatt a tobbi.
    -Barátságos GM !
    -Görög játékosok, nempedig lengyel és brazil!
    -cs,ww invázió, arena, crywolf(van pár uj kard meg ruci), trial(itt esnek az anchientek)
    -Pár szett skinje is átvan cserélve.
    További érdekességek : Az mg(magic gladiator) felvan erősitve:
    -Greater fortidute, egykezes fegyverek+powerslash skillel, tudja viselni a Great Dragon,GrandSoul cuccokat és a Grand Viper Staffot is.
    -Az elfnek a Summonjai megvannak erősítve, és vannak olyan ruhái amiben a hajuk szine megváltozik.

    azthiszem ennyi :D
    tesókám itt játszik ajánlom mindenkinek!
  • TuxSkajvok
    #9600

    Énis, és xar.
  • Vdanosss
    #9599
    fúh hát komolyan , egyáltalán nemtudom elképzelni mit eszel a magyarmu-n
    Én már próbáltam...