10360
Mu Online
  • Vdanosss
    #9919
    A privát szerver főleg azért van kitalálva hogy teszteld hogy mi lenne a legjobb számodra a fő szerveren és persze hogy ha továbblehetne nyomni mindenet mennyire tulfejlődne a karid..Tudom mi a bajod, mert énis jáccottam számtalan privátszerveren, de az a baj, hogy hiába esik tömérdek exc cucc meg yewel, ha egyszer a szerver bezár, nameg semmitsem érsz velük mert alapból nemtudhatod mijó neked ugyanis csicska magyarmu-n jáccottál.. azonmeg csak kéregetni meg egymás huzni tudják a fafejek, nameg keménykedni a resetekkel.
    De majd te is jájössz hogy a globalnak 1 kicsit több értelme van minthogy felhuzol párszáz resetes karikat és aztán törlik vagy csak egyszerűen megunod mert ugyanolyan vagy mint egy másik fullstatos kari.. és ugyanugy szettől függetlenül megöl ő téged mint te őt.
  • toarpad
    #9918
    Na Már most én beléptem de kiadott 3 választható lehetőséget .

    1. Nem tom :D

    2. Nem tom :d

    3. Test

    Na már most az biztos hogy az 1. kettő közül kell valamelyik de ti melyikn szoktatok lenni?

    Thx a választ
  • toarpad
    #9917
    Egyébként DW-vel fogok kezdeni és a nevem PlasticSM lesz . KB 20 perc mire letölti a játékot +telepít+ belépek . Segitene valaki húzni majd kicsit és cuccokat adni? Mert tudom milyen rohadt neghéz itt az első rr-ig. Onnan mert régen játszottam a MuOnline.Hu -val és ott rohadt nehéz volt minden mert minden alap cuccom volt . Akkor kérlek majd húzzatok thx :)
  • toarpad
    #9916
    Máshol meg tucatjával esnek a Jewelek, jó exc cuccok , jobbnál jobb fegyók .. MINDEN .. itt bezzeg minden dolog alap ...

    ui. : ELNÉZÉST HA EZ NEM LENNE IGAZ !!!
  • Frosty01
    #9915
    D::::

    nem minden alap, nincs a bótban az ja, de lehet találni, és mint általában minden official, ez is jobb mint a privát szerói. dióhéjban.
  • toarpad
    #9914
    A Global Mu az mér jobb mint más ? Mi benne a jobb ? Minden alap. a boltokban nincsenek jewelek , szetek , JÓ fegyók .. semmi
  • Nuclearity
    #9913
    természetesen mind az 5 karakterre értem
  • Nuclearity
    #9912
    sziasztok, egy olyasfajta kérdésem lenne, milyen karaktert éri meg kezdeni ami megállja a helyét pvp ben? :)

    előre is köszönöm a választ

    Nuclearity
  • Vdanosss
    #9911
    Globalmuonline forumon hülyeségnek tartom a privát szerver ajánlgatását...
    Menny Muonline.hu -ra töltsd le, regisztrálj, és ott hírdesd a sok nálunk alacsonyabbrendű közt
  • Imisz
    #9910
    Sz*r a private szerver!!
    Ne menjen senki!!
    Csak a global meg még néhány nemprivate szerver a jó!!
  • toarpad
    #9909
    sziasztok . Szeretnék ajánlani nektek egy Mu-t. Mu~Guardian (www.guardianmuonline.com) Season 4-es, sok exc cuccal és sok minden más dologgal. Ajánlom mindenkinek .!!!

    ui. a Mu~Guardian-ba van egy GM-em 35rr, Hades +7,+8 opt set , Imperial Staf +7, +12 opt, Guardian Shield +7,+8opt, Wings os Vortex +8,+8 opt
  • Imisz
    #9908
    Én is többnyire 3-ason vagyok, Cheapsh0t néven megtalálsz.
    Nekem is DK-m van (azaz már BK) és én hibrid vagyok.
    193-as vagyok most.
  • Vdanosss
    #9907
    Hát én több karival jáccom.
    Mostkezdtem nemrég énis agi knightot.
    De Bogyoka néven vagyok elérhető és énis server 3 mon jáccok töbnyire.
    Javaslom énis a 10: 6/3/1 arányt str/agi/vit.
  • Frosty01
    #9906
    de lehetsz akár str, akár vitality, akár energy akár agility knight is. mindnek megvan a maga előnye hátránya. pl a legérdekesebb az energy knight, az csak egy skilre gyúr, a life swellingre, és így kiváló partytag, de egyedül életképtelen. :D

    aztán str knight, erős de sokat kell költeni a felszerelésére, hogy jó defense legyen, és viszonylag lassú is

    agility knight gyors, iszonyú védelme van a mobokkal és a többi játékosokkal szemben is, viszont nagyon kicsi a sebzése. (exc + defense rate setet hord, exc + excellent damage fegyverekkel, ezért nagyon drága)

    vitality knight hasonló a str knight-ra, viszont magas hp miatt jól boldogul a legtöbb helyen. szintén a set-jére kell költeni sokat.

    legtöbben hibridet csinálnak, str-agi-vita kombóval, ez viszonylag elég univerzális, talán olcsóbb cuccban is életképesebb mint a többi. viszont okosan kell csinálni :)

    gmo forum > character builds szekcióban többet megtudhatsz róluk. van pár kissebb regény minden fajtához ^^
  • Atreius
    #9905
    kk kb 20 perc és megyek fel (lehet rettegni :D)
  • Frosty01
    #9904
    Ati007
    általában a 3ason mind, ha dk-t kezdesz, akkor javaslom a 300 agit, 100 vitalityt, és a többit str-re egyenlőre. aztán majd meglátjuk hogy alakul :))
  • Atreius
    #9903
    Nah global mu-n ugy döntöttem dk-t kezdek valaki tud valamit javasolni vele kapcsolatban pl hogy mien arányba osszam el a pontjaimat? Yah és Midgardon hanyas szerveren szoktatok lenni és mi a nevetek ?
  • Frosty01
    #9902
    igen pvp-ben tényleg jó, de fejlődni sajna nem nagyon lehet pvp-zés közben :)
  • Mirk
    #9901
    a dl nagyon erős pvp karakter amit csak a bk tud legyőzni
    madarat mellőzni kell, pajzsot és dark horseot kell használni
    magas szinten a dark horse jelentős mennyiségű sebzést nyel el, annyit hogy csak egy bk képes leütni egy jó dl-t
  • Frosty01
    #9900
    heheheh. :)
  • Vdanosss
    #9899
    hát a dl az jó kari.. de köztudott hogy mindenben alulmarad a többitől azonkívül hogy a legerősebb pvm
    hibája hogy kicsi a defe és a command végett elveszti a pontjai erejét..
    de így madárral egészen türhető:)))
    (kisnézet/tálcára/afk)
  • Frosty01
    #9898
    am. grat a köpenyhez. remélem tényleg megérte :)
    bár a dl-t te is tod, hogy szar ^^
  • Frosty01
    #9897
    (9_9)

    mi abban a jó
  • Vdanosss
    #9896
    kreáltam egy szép +0+15def+20%dmg+8dmg -s Köpenyt és vettem egy madarat 50blessért
    szal most DL-t huzom egy ideig... tökjó.. hogy folytom megunom a karikat..
  • Imisz
    #9895
    Jó!
  • Frosty01
    #9894
    helyes
  • Vdanosss
    #9893
    zsírkirály
  • Atreius
    #9892
    Hali mindenkinek jövök én is Global Mu-zni :)Midgardon Atreusz néven leszek megtalálható.
  • Frosty01
    #9891
    aki tud próbáljon meg toborozni magyar játékosokat. kevesen vagyunk :(((
  • Imisz
    #9890
    Volt 150, kidobáltam, nem a drop a lényeg, hanem az, hogy utána 2 óra alatt megint lootoltam 60-at és azokat eladom+még vagy 90-et és utána megint jöhet a dobálás
  • Vdanosss
    #9889
    Imisz blekezdett a medálok begyüjtésébe, majd későbbi árusítására
  • Imisz
    #9888
    Ja csak szerverfrissítés...
    ZSÍR a medal event!!! Legalább 90 medal van most!
  • Imisz
    #9887
    Hazaérek, és nemjó az accountom azt írja, és üres mindegyik server, csak a 4-es nem...
    NEMÉRTEM
  • Frosty01
    #9886
    a ramod nagyon kevés. de menne. csak mondjuk 10+ játékosnál eléggé szaggatna :D
  • Mirk
    #9885
    128 ram?
    azt hogy követted el?
  • Imisz
    #9884
    Szerintem a global az simán :)
  • bigbigle
    #9883
    help
  • Vdanosss
    #9882
    hülyeség..
    A privát szerverek bugja, hogy ha valaki skeleton ringet használ, akkor (igazából sima skeleton lehetne) valamilyen wing és fegyver jelenik meg a hátán, de csak látszatra, szóval repülni sem tud meg semmi ha nincs mindjuk wing alapból...
    Másik ugyanilyen bug", hogy miután berakod a ringet és kiveszed majd visszarakod a szárnyad vagy a fegyvered, akkor mindenki ugy látja és teis hogy csonti vagy pl. Legstaff-al meg Mg wingel..
    A 3. bug pedig a Fortressre jellemző, hogy mikor berakod a gyűrűt, kapsz egy rakat buffot meg ilyesmit..például van olyan hogy 4x es sebességgel közlekedsz^^..vagy triplaakkorát sebzel..de ez mindig más, akárhányszor ki-be rakod a gyürüt...
  • gergely012
    #9881
    FortressMU 4ever
  • gergely012
    #9880
    tényleg xD na szóval láttam egy érdekességet, hogyha valaki felveszi a Skeleton Disguise Ringet, akkor bármilyen szárnyat magára rakhat. Csak láttam egy havertól nem hinném hogy igaz. Ha valakinek van ilyen ringje próbálja már ki hogy pl . Dk felak egy MG winget, és ha leveszi a Ringet, akkor működik e. Köszi xD