10360
Mu Online
  • Vdanosss
    #5837
    nah már csak Helm és Gloves kell exc ből de csak 6m em van-.-
    Eladó:
    Spinx[H] +3+12
    Spinx[P] +4+12
    Spinx[G] +6+4+L
    Scale[G] +5+12
    Light Plate[A],[B] +0+12
  • nico24
    #5836
    és kb mikor várhato,
    sombat regel esetleg?
  • donoki
    #5835
    mondtam...
  • starweb88
    #5834
    24/7 es szerveren dolgozunk...
  • nico24
    #5833
    hale jóleszmégvalaha
    THUNDER-MU?
  • donoki
    #5832
    Most dolgoznak a NoN-Stop-on...
    Vagy leeht már nem :O
  • Cence89
    #5831
    a sm re settet egyenlöre jewelböl vennék nem a spirit itemekböl de ha ugy van akkor azok is kelleni fognak
    épp most találtam gloves boots és helmet ha a pali eladja akkor armor és pants kell :P
  • Frosty01
    #5830
    :D nem vagy normális, de csak tessék, itemeket és lét otthagyni az elfemnél :] [elvtársaim ne rosszalkoggyunk]
    tegnap találkoztam egy korombeli magyar BK-val, eddig ismeretlen volt nekem :D és dp setet hord ;) na meg Dark Breakert (187-es) jó tudni hogy nem csak mi 5en vagyunk ott :D
  • Cence89
    #5829
    amennyiben a hétvégéig nem találok spirit retket elfre akkor meek back az sm emre...
  • Frosty01
    #5828
    nemtom nem is akarom :D
  • Cence89
    #5827
    prosty kitalálod mennyi egy +11+16+l os full spirit sett? :)
  • Frosty01
    #5826
    nics :]
  • Cence89
    #5825
    télleg nincs senkinek ismeröse aki megválna spirit helm v pants+7+12 ~ +9+12/16 tól?^^
  • Vdanosss
    #5824
    nekem még kell exc spinx helm,gloves,boots és megvan az exc sett...
    most van 1soulom +3m em
    és eladó = +5+12 scale gloves = 1s vagy 15m
  • Cence89
    #5823
    az enyémet is lehet rajta
    jaja vettem+7+12 eset :P
  • kegabor
    #5822
    Amit irtam, azt leirtam. 1Soul fejenként. (Majd frostyn ajtom be ^^)
  • Frosty01
    #5821
    van már kesztyüd? :O
  • Cence89
    #5820
    nekem még venni kell spirit+9+12/16 ot xD
    de ha van vkinek +7+12 ~ +9+12/16 v tudna szerezni megvenném pants és helm kéne :) irjatok ide or mail me my ign HelpMe!!!
    :)
  • SteWhite
    #5819
    Én még lógok Cencének 1B-vel.
  • Frosty01
    #5818
    és biztos hogy nem online amikor pont ráérek :]
    BlueDragon, bocs hogy igy kijavítalak, de tévedésben vagy, több tízezer ferdeszemü élete a Mu Online, és ezt most semmi túlzás nélkül mondom. Az a pénz meg amit Ste felsorolt, az tényleg nemsok, lehet meg is érné :], tehát ugyanugy megmarad a most játszó pplek 70%-a ebben talán fogadni is mernék..
    És már február óta nem a Webzen tulajdona a Mu Online, a K2Network megvette kemény 2milla $ropiért.


    ui.: gabi soult tőlem nem kapsz :]
  • Cence89
    #5817
    te Blue az az EvE nem jobb a GW töl^^
  • donoki
    #5816
    Gyertek a ThunderMu-ra!
    Ez biztos nem lesz soha fizetős ^^
  • BlueDragon91
    #5815
    Jah igen... és a globalmu oldal az a Mu Philippines-el is vegyítve van... és az tényleg fizetős... meg is látszik a létszámon:))))) de aza lényeg hogy ha vmi áremelést vagy vmit láttok akkor az valszeg a philippines-re vonatkozik!!!!!!!!!!!!!
  • BlueDragon91
    #5814
    De azért tényleg elgondolkozhatnátok magatokon... a webzen nem olyan hülye hogy pénzt kérjen érte... ha fizetni kéne akkor az emberek inkább WoW-oznának vagy az imént említett Lineage II-vel játszanának, vagy végső esetben a sci-fi kedvelők az EvE Online-val játszanának... szóval semmi értelme nem lenne!
  • BlueDragon91
    #5813
    Fairy Elf attól tarok hogy tévedésbe estél... mert a lineage II az tényleg jó game... de azt hiszem hogy nem láttad még az EvE Online-t... azért is fizetni kell és ezerszer jobb mint bármmely más online game... én is lineageII-ztem:D de lehet hogy fogok is, de EVE FOR EVER!!!!
  • kegabor
    #5812
    Ha ugy gondoljátok, hogy fizetős lesz az a rész hol most játszatok, csak nyugodtan gondoljátok. De akkor most itt fogadjunk, mindenki megdob egy soul-lal, ha nem lesz fizetős addig a megadott időpontig. (Legyen ez június eleje)

    Ja és ui.: Ha valaki, csak egyszer is elolvasta volna azt a szerződést, amibe beleegyezett...nem csak simán AGREE és kész. Akkor nem lenne téma itt egy nagy hülyeség.

    Szóval vagytok egy páran itt a forumon, várom a soulokat.
  • Cence89
    #5811
    igaz de szerintem 2 oldala van ennek
    mivel ha a webzennél marad nem lett volna változás még most is mindenki hackelné az agyát meg ienek nem ismertük volna meg a cc-t meg ezeket (aki csak globalozik)
    de ha belegondolok h megismertem és a jövöbe fizessek érte az nálam szoba se jöhet...
  • starweb88
    #5810
    ha a Webzennél maradt volna sztem nem lett volna ez...K2 Network igen kezdő még ehhez a szerver fentartásához és üzemeltetéséhez ellentétben a Webzennel
  • Cence89
    #5809
    amugy igaza van Bluedragonnak a fejlesztök is ugy csinálták...
    csak, hogy már a Global nem a Webzen tulajdona ahnem a K2 networké igy azt csinálnak vele amit akarnak, pl felhuzták eventekkel meg ien cuccokkal,
    és majd jön az utohatás^^ h fizetni köll érte :(
  • SteWhite
    #5808
    Kedves BlueDragon91 !


    "Wááá, ne vegyétek már be... meik az az idióta aki pénzt kérne a mu-ért? a tervezők és a működtetők se annyira hülyék"


    Eléggé fizetősnek tűnnek a következő oldalak által kínált hivatalos, azaz a Webzen honlapjáról elérhető MU Online változatok:


    - Fülöp-szigetek
    - Korea
    - Kína

    Megnéztem a fülöp-szigeteki lehetőséget. Van 20, 50, 100, 350 PHP (Philippines Pesos) feltöltési egység /1PHP=4,26HUF/

    10 PHP = 1 óra (43 Ft)
    20 PHP = 4 óra (86 Ft)
    50 PHP = 16 óra (214 Ft)
    100 PHP = 1 hét időkorlát nélkül (428 Ft)

    Ezt a részt a pillanatfelvétel - készítő versenykiírásból idézem:


    "First Place: Logitech G15 Gaming Keyboard (Retail Value: $80) and complimentary 3-months subscription to Global MU Online upon its official launch. "


    Szerinted pontosan mit jelent a második fele? Szerintem: három havi tiszteletbérlet (jegy) a hivatalos MU Online bevezetésekor.

    "hát akkor meg ne sírjatok, nem lesz a mu fizetős!"


    Azt kívánom legyen igazad.
    Lehet, hogy nem lesz fizetős , de minden jel arra mutat, hogy azzá fog vállni rövid időn belül

    Szerinted ki az aki "ingyen" fenntart egy egész szervezetet a hozzá kapcsolódó infrastruktúrával együtt huzamos időn keresztül?

    Ez az én személyes véleményem. Ha továbbra is hiszel még az ingyenességben, akkor álmodj tovább.


    Ste
  • Cence89
    #5807
    én innentől kezdve kuka vagyok
    grat Starweb^^
  • Fairy Elf
    #5806
    mindegy fizessetek csak a MU-ért!!

    egy hozzászólás:

    ezt a fórumot nem azért hozták létre, hogy mindenki a másikat szídja, és saját okosságát hirdesse!! itt inkább hasznos dolgokról kéne irogatni, és segíteni másoknak!! de nem úgy, hogy a másik értelmi képességeit vonod kétségbe!!!!

    komolyan mondom szinte csak Frosty az aki normálisan irogat ide....ja bocs és Starweb....

    tanulhatnátok tőlük!!!!


    ha valakinek belegyalogoltam volna a lelki virágoskertjébe akkor bocsi!

  • Fairy Elf
    #5805
    a Lineage 2 lenne az egyetlen fizetős játék ami jó........:)

    hehhehhehhehe ezt gondold át mégegyszer!!!!

    nagyon sok jó fizetős játék van (persze ilyen fejlődős, mászlálós, fantasy jellegűekről beszélek)

    a line age nagyon jó játék de lassú és hosszútávon igen csak unalmas.....
  • starweb88
    #5804
    cence amugy 65 online user van a szerveren szal má megint okos voltál ^^
  • Cence89
    #5803
    eh BlueDragon felvilágositás képp nem vok fasz de kösz a jelzőt^^
    megsugom neked ha szétnézel drága akkor rájösz a tényekre csak menj a 2 es szerverre és nézz meg pár store nevet. és figyelmedbe ajánlom a www.muonline.com -ot itt és nézz szét jo alaposan^^
    és még 1x nem vok f..sz^^
    és képzeld a kérdésedre h hogyan fizetnénk a mu-ért? gyszerű
    nem tom van e itt aki WoW ozik de azok a sügérek akik WoW oznak h fizetnek? Gamecardal^^
    ja kis figyelmeztetés a sügér jelző hó végétől érvényes ugan is egy honap dupla ár lesz szerver költöztetés miatt és ihgy lesz jó ideig^^ azaz 60 nap 14 ezer HuF lesz bövebb info www.gamestar.hu^^
  • Frosty01
    #5802
    és az a mu délutánonként fullos :]
  • Vdanosss
    #5801
    kéksárkány.
    van mu amelyik fizetős...
  • Frosty01
    #5800
    te lenni ki? :O
  • BlueDragon91
    #5799
    Wááá, ne vegyétek már be... meik az az idióta aki pénzt kérne a mu-ért? a tervezők és a működtetők se annyira hülyék... nemtom meik idióta találta ki ezt, de jó nagy f..sz volt!!! az msn-re is 2hetente kapok körüzeneteket hogy fizetős lesz fizetős lesz... már lassan 2 éve! és??? kell fizetni érte? NEM!!! hát akkor meg ne sírjatok, nem lesz a mu fizetős! inkább menjetek a2-be azt öljetek vagy haljatok mmeg ne érdekel de ne ezzel idegesítsétek magatokat mert NEM LESZ FIZETŐS!!!
  • Cence89
    #5798
    igen ő az^^