10360
Mu Online
  • Frosty01
    #5997
    :D ötletes
  • kegabor
    #5996
    Eddigi legjobb globálos sztrájkos szöveg:

    I'll call Chack Norris to destroy K2 Network Buldings. :)
  • starweb88
    #5995
    elárulom ki a nico egy lofax aki csak köpi a szart de normálisan még nem köpött semmit...
  • Vdanosss
    #5994
    szerintem nicora célzott...
  • Cence89
    #5993
    ki?
  • Frosty01
    #5992
    ki a fene vagy?
  • Cence89
    #5991
    csak nem tudtalak hova sorolni Donoki azért kérdeztem :)
    emsomhet a játéktér HATALMAS megprobálok képet rakni ide :) ha elfér^^
    természetesen vannak küldetések ezekkel tudsz fejlödni, uj skilleket szerezni esetleg tárgyakat is amik hasznosak, igen egyedül is szaladgálhatsz akár és ölhetet a monstereket (ha tudod) és természetesen vagy aranyat vagy cuccot dobnak :)
    nem jáccottam még a dungeon sige 2 vel de biztos láttad már a WoW-ot? nézetre olyan (szebb grafikával, és kidolgozottabban) teljesen más a WoW és a GW mielött kérdeznéd ugyan is itt felkell venned egy másodlagos kasztot, hogy tovább juss a gameban. A játéknak története van amit missiokkal tudsz összerakni, több száz skill közül te CSAK 8 at használhatsz épp ezért nincs a játékban kettő egyforma karakter :)
    itt a térkép linkje, a felső az az a hely ahova átkell menned a második ahol a játék kezdödik de, hamar megtudod a dolgokat meg minden: http://guildwars.hu/content/terkep.htm
    emellett ezt az oldalt olvasgasd minden kérdésedre választ találsz rajta:
    http://guildwars.hu
  • Frosty01
    #5990
    nico azt hiszi hogy most ő a kemény csávó mert lehekkerezett egy nagyobb játékost mint ő... juj de nagy dolog volt ^^ erre izgulsz nico??
  • donoki
    #5989
    Igen 14 éves vagyok.
    De ez most hogy jött ide? :S
    Nico nagyon laza vagy...csak nehogy szét esséé
  • starweb88
    #5988
    nah skacok ha lessz vmi jo online games ami free akkor csiripeljetek ám :)
  • Vdanosss
    #5987
    SonicR
    Lenne egy kérdésem.
    A rotorMu a nap 24 órájában müxik?
    mert ugy nem tudok fejlődni ha nem. Például most sem megy
    Pls Help!
  • Vdanosss
    #5986
    sok pálya van. felülnézetes stb..
    de ha felméssz az oldalra akkor screenshotok vannak róla és egyedül mászkálhacc.
  • ensomhet
    #5985
    No, akkor kérdenék a játékról. Miképp kell elképzelnem? Mekkora a játéktér, mekkora tömeg van rajta? Vannak küldetések? Lehet egyedül csak úgy össze-vissza mászkálni, és közben leütni evileket, amik tárgyakat és egyebeket dobnak? (Tulajdonképpen a Dungeon Siege 2-höz hasonlítható?)
  • ensomhet
    #5984
    Valamivel 7700 forint alatt láttam Automex boltban.
  • SteWhite
    #5983
    Mennyibe kerül a GW egyszeri megvásárlása?
  • Cence89
    #5982
    ensomhet én megvettem a GW-t még ezelött a global botrány elött mert már untam 3 másik haverommal szerrintem érdemes megvenni mert nagyon jo game és a WoW ot is leseperi a pályáról, nekem(ünk) akik gameltak vele naon teccik frosty is probálgatja és neki is bejön továbbá csatlakozik hozzánk (GW táborhoz) a héten még ha minden igaz borg és gabiman
  • Cence89
    #5981
    te nico te megvagy már 10 éves? az irásodbol nem tok következtettni erre =/
    Donoki télleg te 14 éves vagy nem?
  • nico24
    #5980
    kitis kell kirakni nemtom kinek mocskos a pofája?!!
    És nem cencének montam hanem frostynak hogy hecker, és mongya aszt hogy nem
    heckerkedet
  • ensomhet
    #5979
    Úgy tűnik semmi sem változik a global kérdésében, egyáltalán nem érdekli őket, hogy a játékosok abbahagyják. Valószínűleg arraépítenek, hogy erősebb a ragaszkodás a karakterekhez, mintsem a felháborodás és lelépés. Remélem jó nagyot buknak rajta. (Új hírek a global főoldalon.)

    A GuildWars honlapokat nézegetem. Közületek foglalkozott már vele valaki? Nekem eléggé tetszik, bár még töltökróla videókat stb. De egyelőre meggyőző.
  • SteWhite
    #5978
    Cence engem is csak segített.

    Sztem jó srác :)
  • starweb88
    #5977
    20-30lvl körüli dk csak hamar meguntam a globalt :S
  • Frosty01
    #5976
    Szia!
    nem értem mien prémiumról van szó :), eddig én ugy tudom hogy lesz fizetős és nem fizetős korosztály (nemfizetős lvl 60 alatt felette fizetni kell :C )
  • Salty
    #5975
    Hali, a Global MU Online április 21-e után, a "premium" részek, fontosak lesznek? Mennyire fog romlani a játékélmény a non-premium játékosok számára?
  • Cence89
    #5974
    igazságon vagyon
    télleg star web neked mien karid volt globalon?
  • Frosty01
    #5973
    nico a jó qrva szádat mi a f@szomnak jöttél ide te kis taknyos kölök hogy takaroggyál innen azonnal, mielőtt felb@szod az agyamat!!!
    rohadna meg a mocskos fajtád cence soha senkinek nem tett rosszat, és nem müvelt semmi olyat ami illegális, és nem b@szott ki főleg senkivel! jobb ha befogod a szádat, példát vehetnél róla emberségben!!!
    Különben is ki vagy te??? idejössz ontod a flémelést, nem mutattál még fel semmit sem! minek képzeled te magadat??? most lesz fizetős a global Zmeg még szép hogy mindenkinek elment tőle a kedve!!! pff még hogy én 40-es karikat faragok... lol te akkor IQfighter vagy hogy az már nekem fáj...
  • starweb88
    #5972
    most mit kell vitatkozni vele nico egy szarházi és kész....
  • Gabiman13
    #5971
    Nico érdekes Cence mikor ment Phoungal nagyon sokat segitett nekem is pl szerzett nekem drg gloves+3+12 és nem kért érte semmit + atlansba segitett
  • Cence89
    #5970
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
    akkor rosszul vagy informálva te kis loser...
    ugyan is MIKOR PHUONGAL jáccottam és bárki szolt mentel erre itt az élő pl mikor Danoss Atlansba ölt de volt oan gyerek akit nem is ismertem és mentem segiteni neki és SOHA NEM FOGADTAM EL SEMMIT CSERÉBE na erre köpj valamit csicska és nem ur meg asszon senki, te vagy egy kis szaros =)
    és majd ki mozsdom a számat^^
  • starweb88
    #5969
    állitsál mert bannoltatlak az sg ről
  • nico24
    #5968
    cence légyszi mozsd ki a szádat kiszolt hozad nemkel mentegetözni ezvagy és kész mer ugyebár PhuongNT vel nyomtátok másnak nemsegitetél csak akkor ha kaptálérte valamit megismerem a mocskos pofádat amugy frostyhoz szoltam nem hozád.
    Vagy megvéded az uradat?(vagy mejikötök az aszonyka?)
  • starweb88
    #5967
    mit is mondtatok mikortol lesz fizetős a global ?
  • Vdanosss
    #5966
    megy a rotor...
    lvl 175
  • Cence89
    #5965
    oki doki
  • Frosty01
    #5964
    cence fáradj már fel msn-re léccives :)
  • Cence89
    #5963
    same xD
  • Frosty01
    #5962
    R.I.P Frostyhun BK lvl 190 2005.05.04.-2006.04.10.
  • donoki
    #5961
    Hát ez fasza volt =)
  • starweb88
    #5960
    istenem magyarországon még egy szánalmas loser bukkant fel kérem olvassa el a beteg tájékoztatót vagy kérdezze meg a kezelő orvosát! szal kusssolj már!!
  • Frosty01
    #5959
    aham
    tanulj meg helyesírni inkább minthogy itt téped a szádat!
  • Cence89
    #5958
    ehe te kis szar közlöm veled 1-183 lvl ig huztam fel a karima hozzá teszem nem hackel a legnehezebb karakterral a DW vel és soha életembe nem kaptam karaktert full settel na erre köpj valamit te szar...