10360
Mu Online
  • ensomhet
    #6037
    A globál fórumában javasoltak egyet, ahol 3%al nagyobb csak az xp, azon kívül minden próbálna olyna lenni, mint az eredeti, de persze kimoderálták, viszont be lett idézve később, tehát megvan a cím, otthon meg tudom keresni.
    De szernitem azért a kicsit több xp nem árt, tehát a Kidz 25x sem túl extrém. 80as szinten azért már kell harcolgatni is, hogy legyen valami eredménye :) Végülis a kezdeti kínlódáson esik át hamar az ember (persze annak is megvan a maga bája, pl kifejezetten tetszik, hogy a semmiből indulva összeáll valami).
    http://twimu.no-ip.org/ - ez a Twilight, itt csak 20x az exp.
  • remfarkas
    #6036
    Kíváncsi vagyok, gw törten is megy-e, lassan megunom, oridzsin minek szenvedjek, privát meg... Mukidzet meg nem tom letölteni, mert valami hülye üres oldal jön be, gondolom be kéne jelentkezni hozzá, de azt meg nem csinálja. Amúgyis megeszik ezek az agyonflashelt oldalak a processzoromat xD.
  • Cence89
    #6035
    nekem már MU alatt megtetszett a GW, (mert a MU télleg uncsi volt már) emlékszem még wing elött h vártam, 179 lvl en is majd be soztam és 180 lettem és semmi :S
    nem éreztem semmit nagy rossz volt :S aszitem nagy jo érzés repülkni meg minden de nem volt az (én véleményem) persze jo meg minden+def meg gyors szép meg minden de ... :)
  • remfarkas
    #6034
    De tele van lassan tököm, sehol sincs szerver ahol nincs exp szorzó. Úgy néz ki, csak tápolósok csinálnak szervert? Ehh, akkor inkább hagyom mu-t menek diablozni, abban legalább tudom mit várhatok...
  • Frosty01
    #6033
    nah ez az ami jó kérdés :] fogalmam sincs nekem hogy mi az a droprate, lehet hogy az eséllyeket növeli meg x-szer, pl hogy bless essen annak az esélye 75× nagyobb mint a globalon stbstbstb...
  • ensomhet
    #6032
    Szerintem a globalban nincs is Heart of Love és Silver Medal.
    Az általam felsoroltakat nézd meg, azoknál elég alacsony az XP. 20-35, ilyesmi.

    De konkrétan mire vonatkozik a drop? 75x gyakrabban esik ki valami? Vagy egy bizonyos itemből esik 75x gyakrabban?
  • starweb88
    #6031
    hogy a Globalhoz képest 75x es a droppja a moboknak.
  • remfarkas
    #6030
    Hm.. nekem is az a baj rotorral egyedül, hogy túl könnyen megy, nekem is olyan tetszene, ami az oridzsihez közel áll xp-ben meg cuccokban is, jó volt a szenvedés, ahogyan fejlesztette a karakterét az ember. Sztem. Lehet megnézem a mukidzet is. asszem a drop rate azt jelenti, mennyi az esélye annak, hogy silver medal, heart of love meg ilyesmik esnek, meg hogy ebből mekkora eséllyel esnek olyan tárgyak amiket én még csak nem is láttam oridzsi mu-ban. De nem biztos.
  • ensomhet
    #6029
    Én az összes eddigi értéket (brass+9+8, +9+12 set, wind+7+12 set, vine+7+8 set és kiegészítők) berakom két alacsonyszintű, átmeneti karakterhez. Így lehet vele mozogni, aztán ha esetleg megjön az eszük, és látják, hogy elbaszott döntés volt az árak kiötlése, akkor esetleg lehet folytatni. Ha emlékezetem nem csal, akkor 60 nap után a nem fizetett accountok törlődnek.

    Elkezdtem privát MU szervereket kipróbálni. Eddig hármat töltöttem le. IceAgeMU, Destiny, MUKidz. Ebből az elsőt még nem próbáltam, utóbbi kettőnek vagy egyáltaláb, vagy részben nincs hangja, oka ismeretlen. A MUKidz nem tűnik rossznak, a boltokban +7+L setet lehet venni, meg néhány jobb fegyvert, de nincs túlzásba vive. És még játékosokat is láttam rajta. A TwilightMU-t néztem még most, szerintem az is ígéretes, ma este fogom kipróbálni. Olyanokat keresek, ahol nem irreálisan sok xp jön be, tehát 15 perc alatt nem vagyok 400as szintű.
    Nem világos, hogy a drop rate mit takar. Pl ha az szerepel, hogy 75x, az mit akarna jelenteni?
  • remfarkas
    #6028
    Naja, nem tudom, egyszerűen csak hagyjam fenébe a kemény 50-es elfemet, talán 24-es dw-met, 6-os dk-mat, vagy töröljem-e az accountomat, ha lehet ilyet egyáltalán. Vagy telerakom lvl 1 Fuck K2 nevű karikkal :)
  • Frosty01
    #6027
    jaja

    [dekár hogy ilyenkor szapodorunk meg itt is, amikor vége a játéknak sokak számára :( ]
  • remfarkas
    #6026
    Már három napja legalább lehet tudni, hogy fizetős, nem olvassa a honlapot akit érdekel? Írtam volna, csak 24 óra :). Aki nem fizet, annak nem lehet 60 lvl feletti karaktere, és az első 4 pályán nem mehet túl. Akinek van lvl 60 feletti,(a lvl 60-at nem tom) karija, és nem fizet, nem jelentkezhet be a game-be.
  • Cence89
    #6025
    az tutim, hogy fizetös lesz már =/
  • Frosty01
    #6024
    fizetős :)
  • starweb88
    #6023
    engem az érdekelne g most fizetős lessz avagy sem, mert akkor lehetséges h belekezdek...
  • Cence89
    #6022
    eh sry
    van vmi ujság MU rol?
  • donoki
    #6021
    PLS danoss come to msn
  • donoki
    #6020
    Most nem mind1?
  • starweb88
    #6019
    ...................................
  • Vdanosss
    #6018
    ...
  • Frosty01
    #6017
    lol donoki... nem spoilerbe hanem ki kell tenni az off -ot elé vagy egyáltalán nem írni ide, a spoiler teljesen másra való!!!
  • donoki
    #6016
    Ezt most mér ide írod?
    Ezt akkor Spoilerbe kellett volna rakni minimum...
  • starweb88
    #6015
    lol
  • kegabor
    #6014
    Ezekután ti ugattok, hogy csak Mu-val kapcsolatos dolgokat irjunk ide...

    Lehet bezárni a topicot.
  • Cence89
    #6013
    "mert kevés a haver és lehet, hogy nincs is barát lehet az összes arany, de nem mindegy hány karát"
  • Frosty01
    #6012
    he? :D
  • Cence89
    #6011
    vettem uj settet a karimra és lefestettem lilára^^
  • donoki
    #6010
    Nagy egy faszparaszt ez a nico :/
  • donoki
    #6009
    Jobb klikket kell nyomni és akkor megjeleníti!(de kül frosty leírta: #6000)
  • Frosty01
    #6008
    hmmm ja :D bocs lehet elnéztem a kép számát :$
  • Cence89
    #6007
    igen mmorpg
  • Barty007
    #6006
    ez a guild wars lehet hülyeséget kérdek de ez online rpg ?
  • SteWhite
    #6005
    Azon a képen nem is te vagy, hanem egy helyi isten szobra (Baltahzar).

    :)
  • Cence89
    #6004
    esetleg még a Guild Wars Faction (az uj része) uj map (kb akkora mint ascalon) 2 uj kaszt meg cuccosok...
    a régi gw ből a karaktereidet átlehet költöztetni ide. ezt nem tom mennyibe kerül olvastam róla sok mindent, 14k-t 7k-t szal majd utána nézek ja és már csak azéárt is megéri mert ebbe a gameba nagyon sok event van...
    majd most fog jönni 1-2 honap a summer update (erről egy biztosat tudok, hogy az update tartalmazni fogja azt a lehetöséget, hogy a karakterek házasodjanak)
    :)
  • Cence89
    #6003
    felesleges csinálni, televan a www.guildwars.hu
    akit érdekel felmegy megnézi
    amugy a game 9580Ft (a special Editation) ami akárhogy is nézem nagyon olcsó
    de a sima Guild Wars az olyan 7550Ft körül lehet de a 7k az tuti
  • Cence89
    #6002
    same here^^
  • starweb88
    #6001
    nekem nem jeleniti meg :S
  • Frosty01
    #6000
    [jobbklik kép megjelenítése..]
  • Frosty01
    #5999

    tess egy kép a GW-ről ma készítettem Old Ascalonban, a történet elején vagyok még :], ja meg gagyi felbontást használok a gyorsaság érdekében, de azt ne nézd :))
  • Cence89
    #5998
    ez a best xD