10360
Mu Online
  • remfarkas
    #6317
    Hm.. sok véleményt hallottam már elfenek mire kell adni, de hát az erő kell a cuccokhoz, ennyivel guardiant nem is tudom hordani, még egy szint kéne, csak tegnap dél körül elszállta net és csak ma reggel jött vissza... Így nem tudom hordani még ami megvan belőle..
  • bardocz
    #6316
    vitalitit senki se növeli?
  • kegabor
    #6315
    Ha igy mindenki leirja, akkor én is! :))
    LVL 190
    STR 750+
    AGI 263
    VIT 15
    NRG 10

    DEF 550+
  • Frosty01
    #6314
    str-t tornázd fel még 160 ig, a többit csak agira tedd, hogy tudd hordani a jobb Saint Crossbowokat, és a Divine ruhákat, ami azért éri meg mert olcsó nagyon :P
    energyre többet ne rakj
    vitára meg soha többé :D
  • SteWhite
    #6313
    Háát, tényleg indentitászavaros az elfed :)
    Sztem sok a str meg az energy is.
  • remfarkas
    #6312
    Lvl 74
    Str: 111
    Ag: 199
    Vit: 24
    E: 113, 286 mana
  • SteWhite
    #6311
    lvl 108
    str 137
    agi 56
    vita 15
    energy 408 (asszem 1025 mana)
  • remfarkas
    #6310
    Kb 30 ruppóból, mikor már csak 50 %-ot fizetnek? inkább nézek alaplapot meg procit boltban meg neten. Fenébe, egyre nehezebb eladni chaos jeweleket, már 2 nap kellett, hogy elmenjenek 500 k-ért. De sikerült egy unit eladnom 1,5 milláért, már csak a soulom van, meg +1+8 lightsabre, meg +3+luck silver bow, ha valakinek kell, nekem meg kéne guardian gloves +3+12, meg boots, az jólenne +5+x
  • SteWhite
    #6309
    Sulinet -> új gép ?
  • remfarkas
    #6308
    Most, hogy nem kell díjat fizetni előző félévi 15 kredit el nem érésért, meg megvan előző gépem, ami 640-es, a kettőből talán sikerül vennem 1 normális P3 alaplapot meg procit, igazából az otthoni konfiggal is megelégednék, az epox alaplap 1,3-as celeronnal és egész jól duruzsol... Csak hát az a család gépe..
  • starweb88
    #6307
    nekünk is routerrel van megosztva ...
  • remfarkas
    #6306
    Ja, mi netünk meg osztott, 2 router meg 1 switch mögül netezek, a többiekkel állandóan sakkozva, hogyan állítsák már be a torrent klienst, hogy nekem is legyen valami sávszélesség. Az erősebb processzor ugyanis többször kap utat a háló felé vagy mi. Most tallkoztam 1 tök jó fej magyar sráccal, adott +3+12 guardian sityót, armort, pantsot, már csak a többi kell :)
  • starweb88
    #6305
    Nah már megbocsáss de amit mondasz az akkora baromság mint az állat!!Mi az , hogy a gépnem számit??! Volt egy 1 Ghz es celeronom azon szagatott a Mu igen vetttem egy új gépet konfigja a aláírásban van és lám nem szaggat akkor még 128k volt az uppom, most 384K, szal a mu megy sima adsl kapcsival lagg nélkül szvsz
  • ensomhet
    #6304
    Nem a géptől függ, hanem hogy kevés itthon az upload. (DSL-nél legalábbis)

    Egy assistant guild master mit tud?
  • remfarkas
    #6303
    Hát, én aztán meg nem sértődök ezen, csak hát szegény egyetemistának niccsen píze új gépre, ezt is ingyen kaptam :) Jó kis celeron tomato() alaplapban, és meg kell mondanom, 1000 mHz-n zúz mint állat, csak ne indítsak el semmi progit xD, húzni meg nem érdemes, mert 1,2-nél már nem indul el, meg... hagyjuk, mer ez eléggé off téma.
  • kegabor
    #6302
    Sok a flame...de abban igazatok van, Global nem laggos, csak a netkapcsolatok akadoznak.
  • Vdanosss
    #6301
    ez most nagyon okos volt...
  • donoki
    #6300
    hát gagyi a géped..Már meg nem sértődj..
    Vagy nem to xD
  • starweb88
    #6299
    talám mert a globalon sokan vannak és a géped nem birja amikor nagy tömeg van vagyis privi szerveren nincs tömeg nincs lagg :D
  • remfarkas
    #6298
    Forsakne mu-t toltam, viszonylag kevés xp-t ad, de kevesen is vannak rajta.. de legalább a szervere gyors, a global laggol hozzá képest mint szar xD
  • Vdanosss
    #6297
    globaloztam és most rotormuzok de nem valami jo server.rohadt bugos ugy mint a legtöbb
  • remfarkas
    #6296
    Mu-zol egyáltalán? Ha igen, hol, ha nem túl privát kérdés? :)
  • Vdanosss
    #6295
    én leadtam a globalrol sorry.
    1hete exc leg+9 settes dw-vel találkoztam
  • SteWhite
    #6294
    OK. Ha látok 5M alatt guard 3+12-t, akkor szólok chaton.
  • kegabor
    #6293
    Király !
  • remfarkas
    #6292
    pff én +3+12 armort 9 milláért láttam, ha még egyszer látsz akár 5 ért, nem vennéd meg? xD vagy csak szólj chaten, hogy hol van ficok aki árulja
  • SteWhite
    #6291
    Az str-em és az agim is a CLS max altt van még. A +3+0-ás Leg shieldhez pedig csak 6-al több agi kell mint 54. Nem tom mennyi pontosan most az agi (+0-ás leg shieldre jó) meg a str (nem jó a 2+12 SOR-hoz) úgyhogy még van időm alakítani. Vita-ra nem raktam a többi energy azaz most megy a soul barrier.
  • SteWhite
    #6290
    na ilyen guardin árakat láttam ma:
    kesztyű 2+12 820k
    gatya 3+12 5M
    cipő 5+12 75M
    kalp 3+8 350k
    armor 3+12 4,5M

    silver bow 2+S+L 900k
  • starweb88
    #6289
    inkább para mint loser sztem :) helyesen csinálod jobb félni mint megilyedni =)

    nah jóéjt all
  • remfarkas
    #6288
    Ok, én is ezt gondoltam. Kb januártól bneteztem diablo2 és az első nap ki akarták 6-an szedni belőlem az info-t. Mielőtt elkezdtem muzni, kb 3 hónapja játszottam, egyszer sem sikerült senkinek átvernie, mert para vagyok xD.
  • starweb88
    #6287
    Ne add oda nekik ha a K2 akarja akkor anélkül is betudnák rakni volt szerverem ismerem hogy megy ez, ez KAMU nehogy oda add az accod adatait!!!!
  • starweb88
    #6286
    sztem ezeket nem tudod nagyon eladni talán a boltnak =)
  • remfarkas
    #6285
    Kaptam levelet K2-NETWORK iétől, aszongya, adataik szerint sok időt töltöttem el játékkal (sok a reggel 7- este 12?? xD csak néha..), és hogy megjutalmaznak 50 embert, közülük lehetek én is a szerencsés, +13+16+skill+luck cda cnb cls közül választhatok, csak adjam meg az accountom összes adatát, és mikor legközelebb belépek, ott lesz a cucc amit választottam. Na, erre mit lőjek? Nem szívesen adom ki pw-met.. ha meg K2-sök, akkor akár anélkül is elintézhetnék, vagy esetleg más módon is megkaphatnánk mind1, utánanézek globál fórumon, meg megkérdezek pár ingém havert, ők kaptak-e ilyet.
  • bardocz
    #6284
    eladó pad armour+3 meg short bow+6
  • kegabor
    #6283
    Bár lehet a MuHQ csal én ezek szerint terveztem meg a stat pontjaim.
  • kegabor
    #6282
    De az azt jelenti, hogy maximum 228 str és 54 agid lehet, ennyi kell a max CLS és a max Legend sethez. Egy pont sem a vitality-n, csak a gyári default. Az összes többi mind az energyre. A leg shied+3+0 pedig 27 agival több mint amennyi kéne, ezzel kapnál 9 defet...és a gyári bone shield+6+0-vál ugyanennyi defet kapnál plusszba addig és az én elgondolásom szerint nem menne pocsákba az a 27 stat pont.

    De ez a te karakteres te tudod, mit akarsz. :) :D
  • SteWhite
    #6281
    Kár hogy nincs kövem :(

    Xsphinx Boots+7+hp = 3Bless or 10Souls
    Xsphinx Pants+1+8+ref = 1Bless or 4souls

    Link
  • SteWhite
    #6280
    Tom. Annnnnyira nem vagyok newb Addig kell csak amig nem tudok venni majd normális CLS-t 20-30 lvl-el később.
  • kegabor
    #6279
    Ha CLS max van a kezedben, akkor nem tudod viselni a leg shieldet.
  • SteWhite
    #6278
    Ennek az a magyarázata, hogy a leg shield +3+0-hoz 60 agi kell, így eltudom adni a +4+15-ös skull shieldet és sokkal jobb lesz a def rate.