10360
Mu Online
  • MobDozer
    #10360
    Már akár böngészőben is tolhatjuk én a Noria szerveren indultam el

    link oda
    Utoljára szerkesztette: MobDozer, 2014.11.29. 19:22:30
  • Trubi15
    #10359
    Sziasztok valaki zhypermu-val játszik ?? Ha igen nem tudjátok hogy ez a Mu Helper hogyan működik ?
  • HybridMu
    #10358
    MG]http://i.imgur.com/Mii9EAB.gif[/IMG]


    Beszeretnénk jelenti hogy a 3 hónapos beta teszt végetért a Hybrid Mu szerveren. Mindenkinek köszönetet mondanék aki részt vett egy csodálatos szerver készítéseben. A szerver Május óta folmyatosan megy 24/7 szervergépről.(UK szervergép) Csatlakozzatok bátran!Minden nap egyre többen vagyunk, a szerverünk (főleg magyarok jelenleg)hírdetve van több fizetős oldalon is.Gyertek bátran!! :)

    Web/Elérhetőség

    WWW.HYBRIDMU.COM
    Email:[email protected]
    Skype:g4box10






    Főbb Szerver Információ

    Verzió: Season 6 Episode 3
    EXP 500 (Jeleneleg 700 a Boost Up event miatt)
    Item Drop 45%
    Reselet Limit 10
    Grand Reset ON
    Chaos Gép és Jewel success rate alapon van!
    Nincsen F.O és Excellent Ancient a webshpon, se a játékban! ( nem a donatorokra számítunk)


    További Szerver információ



    99% Bugless
    Hihetetlen egyensúly PVP téren!
    A szervert PVP-re és csapatmunkára építettük
    Castle Siege minden héten (Kapuk,Angyalok HP-ja magasabb mind az átlagos HIGH szervereken
    Hybrid Club- VIP tagság ( egyenlőre nincs hogy a donatorok ne legyenek előnybe)
    Online órákat beválthatod creditre!
    Party EXP system: minden ember után +5% EXP partiban
    Alap eventek pl: BC,DS,CC nyereményei átalakítva különleges nyereményre
    Lucky coin system: 10 20 30 lucky coint NPC-nél belehet váltani exc itemekre
    Napi eventek
    Nálunk előszőr! Tegyél szert pénzre eventekből! Havonta eventek ahol igazi pénzt nyerhetsz
  • HybridMu
    #10357
    Hali :)
  • MobDozer
    #10356
    Micsoda pörgés van nem győzök visszaolvasni...
    Hat nem tudom mire jó ez az új szerver indítgatás hiszen nincs is annyi gamer ami ezt indokolná.
    Én még anno 2004ben kezdtem a "Helheim" szerven akkor még csak az volt és még annak sem voltak al'szerverei sem... azóta is ott vagyok és aszem maradok is ott.
  • swarly
    #10355
    Gyertek az eredeti Global MU Yggdrasil szerverére egyre több a magyar írjatok MagyarGM-re,vagy SwarlyHU-ra www.muonline.webzen.com !!!
  • Anthrax88
    #10354
    Sziasztok. Utopián játszanék, de egyszer csak lefagy, bejön egy fehér képernyő, majd "main.exe" hibájára hivatkozva kidob,mint a taknyot. Ja, és nincs olyan a Mu online telepítési mappájában,hogy "main. exe". XP-n futott rendesen.
    Win 7, 2.80 GHz Quad core proci, AMD Radeon 7700 1GB Vidkari.
    Volt már valakinek ilyen?
    Előre is kösz.
  • setuh
    #10353
    Mu obline 2-rol van valami hir?A video amit lattam rola eleg igeretes volt.
  • Trubi15
    #10352
    Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy amikor belépnék a játékba elindítanám meg minden, belépne pont beadja a képernyőt és rögtön leáll semmit nem ír csak egyszerüen leáll a játék. van ötletetek?
  • MobDozer
    #10351
    Üdv all

    Gondoltam be nézek hátha van vmi mert már régen jártam erre, de ahogy lesem nem igen vesztettem semmit.
  • Frosty01
    #10350
    nem csodálom :D lassan megkövülnek a mu szerverek olyan régiek.
  • Imisz
    #10349
    Soha.. elvan baszva az egész :D:D Valami fos 100szoroson de már leginkább csak én játszok, de énis csak ritkán :F
  • Frosty01
    #10348
    hajaj :DD

    officialon játszatok?
  • Imisz
    #10347
    Még szép! :D:D:D
  • Frosty01
    #10346
    na új eventek vannak webzennél, érdemes őket megnézegetni.

    olvassa még egyáltalán valaki a topikot?
  • Imisz
    #10345
    Ha nincs ékezet egy szerveren akkor hogy lehet beállítani hogy legyen?
  • Frosty01
    #10344
  • cryyy95
    #10343
    Üdv all!
    Szeretnék egy kis segítséget kérni szerverkészítésben.A szerver elméletben már kész:).Elég sokat összeolvastunk a szerverkészítésről.De nulla tapasztalattal vagyunk ilyen téren, szóval úgy érzem muszály vagyunk keríteni vkit, aki "felügyeli" a szerver konfigurációs törekvéseinket.Aki ért ehhez nem segítene egy kicsit?Ill. pár alapvető kérdés megválaszolásában is segíthetne:) Tényleg nagyon megköszönnénk:)

    Üdv Cryyy!
  • CEkezdő
    #10342
    Sziasztok! Emperor mun játszom, de ismerem a zhypermut is.Van egy Muse elfem, de sehogy sem tudok high elfet csinálni belőle! valami questet kell csinálni? mert a website-on nem találom sehol.Előre is köszönöm!
  • Exodius
    #10341
    Helló mindenkinek!Szeretnék segítséget kérni mert problémám van a játékkal.Nos a lényeg h nagyon akadozik.Nemtudom mi lehet a baja mert gépigény megvan.Windows 7-em van.Remélem tud vki segíteni.Előreis köszi a segítséget várom az ötleteket h mi lehet a baja.
    Üdv.:Exodius
  • wolf magic
    #10340
    nah midgard szeron játszok level 10 es DK vagyok :D
    Itt összesen hány pontot kapok 400 ig ,azt szertném még tudni hogy kik játszanak ezen a szerveren ha valaki tud aktiv játékosokat PM! elöre is kösz : ))
  • wolf magic
    #10339
    hali
    igazábol MU-ba kezdő vagyok de ez az official szerver inygyenes?
    ha az akkor meiken érdemes játszani meiken van magyar klán ás magyar playerek???
  • herceg90
    #10338
    köszi :)
  • Vdanosss
    #10337
    http://strategywiki.org/wiki/Mu_Online/Chaos_Machine
  • herceg90
    #10336
    vagy valami oldalt nem tudtok ahova le van irva za összes kombinácio pl szárnyak fenrir akkor az cc bc belépéshez lévö itemek kombináciojának mi kell hozzá ilyesmik?
  • herceg90
    #10335
    valaki le tudná írni nekem a s3 óta lévő kombinációkat?
  • herceg90
    #10334
    értem
  • Frosty01
    #10333
    nincs reset, az tört szerós fasság, 400ig elmész, utánna van master level, asszem talán 200? szal összesen 600. botot használni már legális, premium szerveren állítólag 3 hónap alatt össze is lehet hozni egy már elég komoly ml-es karit //szintezés ügyileg komolyat persze//

    excellent itemek szaré hugyé, chaos 40milla, soul 15, bless 21, creation 30-40, jol 80milla, szárnyat már kapsz 6-7 soulért, 2. szintűt is.

    amik nagyon drágák: ancient settek, 3. lvl wingek brutális áron, +15ös, 13as, komplett szettek, lord craftos excellent itemek (3-4 esetenként több exc optionos)

    exc pendant, ring még ami elég komoly.
  • herceg90
    #10332
    amugy ha lehett ilyen kérésem :$ valaki elmondaná itt hogy van mert eddig mindig tört szeron nyomtam és ott resett rendszer volt
  • Frosty01
    #10331
    hát régen volt már 2003-4-5 amikor több százan voltunk :)
  • herceg90
    #10330
    XD
  • Frosty01
    #10329
    2ről tudok, ex lalala-sok, asszem egyik legnagyobb klán, ha olyan 200 fölé tornázod a karaktered, szerintem megkockáztathatod a felvételit is oda :D
  • herceg90
    #10328
    és hányan vannak a másikon ?
  • Frosty01
    #10327
    nincs msot, nem is kell leszedni, ott jelent meg utoljára a 3 szerver alatt kicsivel jobbra a normális kliensből. pár napig ment, stress test volt leginkább, szerintem az új kapcsolatot tesztelték... mostanában elég laggos volt a tényállás. amugy az az 5 milla abszolut nem sok, még simán megérné átmenned... akkor lenne jogos, ha 5 karaktered lenne fullzenes :)
  • herceg90
    #10326
    amúgy honnan lehet leszedni a teszt szerot megnézném azt is
  • herceg90
    #10325
    nem hiszem el hogy meghalt a magyar nép az hellhaimon csak köcsögök maradtak rajta Némethek meg sok más egyéb de kizárt hogy nincs magyar egy se mien má.....
  • herceg90
    #10324
    hát nem tom nagy nehezen össze kuncsorogtam itt 5 millt :S
  • Frosty01
    #10323
    a midgard szerón játszik pár magyar akik még aktívak, ha benne vagy h váltasz, leírom a nickneveket :)
  • herceg90
    #10322
    hali valaki nyomja a hellheim szerveren most kezdtem igazából és jó lenne pár magyar társammal nyomni egyedül uncsi az angolom meg gyatra punkmagus néven vok fent jelenleg 18 as vok
  • TuxSkajvok
    #10321
    :D:D igen, sajnos :(