3263
Szal...
  • dragon11
    #3063
    Sziasztok!lehet ezzel neten játszani, torttel?Melyik a legújabb része?Melyikkel érdemes játszani NETEN, mert csak NETEN akarok, ha lehet!Köszönöm.
  • Yarkan
    #3062
    [moderálva]
  • koalapad
    #3061
    Ha valakinek netán meglenne valamelyik játék exe-je küldje el a

    [email protected] e-mail - re
  • koalapad
    #3060
    tudtok segíteni

    mondjátok ha nem
  • koalapad
    #3059
    Honnan lehet letölteni a valamelyik játékot a 3 közul mert én nem tuom


    /de ne legyen torrentes/
  • kence1
    #3058
    csá jöhetek ide is setokaiba2 jelszó deck
  • Farrun
    #3057
    hozzáadat már a géphez a tartalmát, de az exporter mindig becsődöl és és nem akar menteni
  • Adam5
    #3056
    Hogy-hogy nem megy? Mit csinál ha dupla kattolsz?
  • Farrun
    #3055
    sehogyse akarja menteni az új kártykat... és a korábbi útmutatók vége ("dupla katt a 100save.reg filéra", "a registry-ban kell árírni") nem mennek... valaki segítsen plz!
  • djmassive
    #3054
    kinek van meg a Beginning of Destiny/Tag Force Evolution????
  • djmassive
    #3053
    kösz! nekem a Cyberdark Dragon jön be
  • Ry0K3N
    #3052
    A taktikázás az értelme. Hogy milyen élőben nem tudom, mást kérdezz.
  • Shep
    #3051
    Azt mondja meg nekem valaki mi értelme van ilyen párszáz ATK/DEF -s szörnyeknek, élőben is ilyen ez a játék mint a gépen? Ha igen elég kiábrándító?
  • Farrun
    #3050
    nekem meg kéne egy magyartanár... ehhem ehhem
  • Farrun
    #3049
    mellesleg, mostanában sűrűn nézem Janime oldalán (janime.info) a GX évadainak a kártyalistáit
    és most ahogy az 1. évadnél néztem, vannak vmiféle hunterek, akiknek a deckjeiből ugyan csak 15-20 kártyát mutatnak, mégis fel lehet épíeni belőlük eegy-gy komplett és viszonylag erős paklitpaklit! pl.: mostanában megpróbálkoztam Whitedragon Deckkel, csak most már nézem a Wikián, hogy melyik lap van és melyik animeonly, mert eléggé elkeseredtem, hogy nincs Cybernetic Fusion S. ..., mindegy, az animeonly lapoket becinkelem, whitedragon ritual-lal, kaibaman-nel, BE Shining Dragonnal eléggé erős!! =)))
  • Adam5
    #3048
    De ha mondjuk az ellenfélnek van egy szörnye Attakcban és TE ráraksz Mist Bodyt, akkor Chimeratech támadhatja azt amíg tudja xD. Tudom nem ugyan az...de azért úgy egy kicsitnagyon beteg lap lenne xD (nem mintha így sem lenne agyon használva :P )
  • Shark96
    #3047
    valaki tudja hogy lehet olyan programot szerezni mellyel az öszzes kártyát megszerzed?
  • Adam5
    #3046
    Nem lehet sajnos. Vagy az ellenfél összes szörnyét támadod, vagy ha nics szörny akkor az ellenfelet. De ha mondjuk olyan történik hogy támadod az ellent közvetlenül, utána meg idéz egy szörnyet a sebzés után rögtön még a Battle Phaseben, azt a szörnyet sem tudja támadni.
  • Farrun
    #3045
    tényleg nem lehet a lények után a játékosz is támadni? így a machinesereg elvesztene egy titánt...!!!
  • Farrun
    #3044
    =(((((
  • Farrun
    #3043
    a support csak anime?!!! bes**rás! egyébként a haverokkal játszunk, de ezt , meg egy warp beamet becinkeltem. de rossz! értem már! egyénként a decoyroidot defbe kell rakni, mert egyébként nem sokat ért a kombó. egyébként az Overdragon is így eléggé gyenge. igaz, hogy 3 lénnyel már 2400as és 3x2400=7200, úgyhogy ha nincs az ellenfélnek lénye akkor elég jó lenne, de így elég gyenge,azzal nem lakok jól ha csak a lényeket támadja!!!!!!!!
  • Adam5
    #3042
    "Amikor megidézed, rajta kívül minden más lapod a temetőbe megy. Annyiszor 800 lesz az ATK-ja ahány machine szörnyet gyúrtál bele, és annyi ellenéges szörnyet is tud támadni."

    Ez a Chimeratech effectje és djmassive-nak szólt :). És alatta a Cyberdark Dragon is ^^.
  • Adam5
    #3041
    Farrun:
    Lehet (ha minden gaz), de "Cybernetic Fusion Support" az anime kártya only. Szal gondolom nem hivatalos meccsekre gondoltál :O. Ja, és Chimeratech annyi szörnyet tud támadni az ellenfél oldalán ahány machinet használtál hozzá! Szóval ha használtál 10-et, és az ellenfélnek van 5 szörnyet akkor azokat mind támadhatja egymás után DE közvetlenül nem tud támadni utána!

    Decoyroid: Hát ha Attackba van akkor támadni mint állat :D. Ha defben...akkor az gázabb.
    1. Mistet leszededtni róla
    2. Ő magát kinyírni (Lighting vortex, Hammer Shot, Fissure, Smashing Ground)
    3. Direct attackolos szörnyel támadni ^^.

    Amikor megidézed, rajta kívül minden más lapod a temetőbe megy. Annyiszor 800 lesz az ATK-ja ahány machine szörnyet gyúrtál bele, és annyi ellenéges szörnyet is tud támadni.

    CyberDark Dragon:
    Amikor megidézed, a temetődből rá equipelhetsz egy sárkányt és megkapja a sárkány ATK-jat. Ezenkívül kap 100 ATK-ot minden szörnyért a temetődben. És ha elpusztulna harcban, az euipelt sárkány hal meg helyette.
  • djmassive
    #3040
    CSásztok megszeretném kérdezni hogy a Chimeratech Overdragonnak és a
    Cyberdark Dragonnak mi a képessége
    ???
  • Farrun
    #3039
    még egy kombó: Decoyroidhoz (lv2, 300/500, machine, amig Face-up módban van, az ellenfél csak őt támadhatja) equipelem a Mist Body-t (az equipped lény nem halhat meg harcban). mit lehet ezzel kezdeni a leszedésen kívül???
  • Farrun
    #3038
    mert 12 lény esetén az ATK-ja 9600, ennek a duplája 19200 emellett 12-szer támadhat, ami összesen 230400-as ATK. Ez a kedvenc lapom, de kicsit irreális...
  • Farrun
    #3037
    na végre!. Emberek! csinálhatom-e ezt: a temetőmben van 12 machine lény, köztük 3 Cyber Dragonnal. Aktiválom a Cybernetic Fusion supportot (ha eltávolítom a materialokat a temetőből, az LP-m feléért nem kell material), majd a Powerbondot (Polimerization, csak machine lényekre, és ATK-t dupláz, kis hátránnyal) és lehívom a Chimeratechoverdragon-t? (Az Overdragon ATK-ja annyiszor 800 és annyiszor támadhat, ahány lényt használtál, ezt még megduplázni???)
    Lehet ilyet??????????????????????????????????
  • prindunn
    #3036
    Nézzétek meg aezt az oldalt. Nemrég találtam...
    http://yugioh-vilagok.mlap.hu
  • faláb
    #3035
    Effectes szörnyek,varázs és csapdalapok okos használása sokat segíthet.
  • Shep
    #3034
    OK, az hogy mi kell az aktiválásához, már megvan (mármint le van írva, csak elég gyenge minőségű ez a magyarosítás), de továbbra is péppé ver a gép.
  • Shep
    #3033
    És hol lehet megnézni mik kellenek hozzá? Valamint a gép folyamatosan szarrá ver a hülye varázslataival, nekem meg ugye még elég gyér a paklim, így ha nincs szerencsém esélyem sincs ellene, tudsz valami tanácsot adni? Mondjuk az már kiderült, hogy ez korántsem olyan összetett mint a Magic, vagy a HKK, deazért el lehet vele szórakozni.
  • faláb
    #3032
    A lila lapok előhívásához kell a fúziós lap valamint a "hozzávaló" szörnyek.
  • Farrun
    #3031
    Kérem valaki írjom már egy olyan honlapot ahonnan normálisan le lehet tölteni a joey-t, mert most végignéztem a fórumot és egy honlap se tölti be, csak 404et ír ki, DAWE20 leírása pedig nem hasznél... nem értem
  • Shep
    #3030
    Felraktam a Destinys részét ennek a játéknak, nem ismertem a szabályokat sem, nyomtam hát egy tutorilat, de sajnos a magyarítása hiányos így sok helyen vagy krix-kraxot írt, vagy semmit. Van tehát pár kérdésem. Van az asztal bal oldalán is pár lap, ebben nekem most valami sárkány van (lila lap) ezt hogy lehet előhívni? Az komoly, hogy a csatát az a szörny nyeri akinek nagyobb a sebzése, a másik gyakorlatilag a nagyobbat sebzőt meg sem tudja érninteni (elég nagy hülyeség szerintem)?
  • Adam5
    #3029
    100% kártyát szeretnél? Mert én annyira emléxem hogy igen, a system.dat-ot bemásolni a Commonba, utána pedig dupla-katt a 100save.reg filera (egy ilyennek is kell lennie a csomagolt fileban). Utána a Joey-n belül beállítani hogy mind a 3 játék kártyáit mutassa és megy.
  • Farrun
    #3028
    basszus valaki segítene már???
  • BEAST #3027
    Egy szep uj baratsag kezdete :p
  • Adam5
    #3026
    Ó igen, elég jól xD. Többek között, ő meg tőlem kapta :3. Priviben küldj MSN címet és akkor ott is dumálhatunk :3.
  • faláb
    #3025
    De ismered azt akitől kaptam: e-hero.
  • faláb
    #3024
    Kaptam egy mentést és abban volt egy Uria deck. Nem tudom milyen nem értek hozzá annyira... :D