3263
Szal...
  • clowner
    #3143
    Sziasztok!
    még új vagyok itt, és szeretném megkérdezni hogy, igaz yugioh kártyákat honnan lehet rendelni?
    Draker: sztem telepítsd újra a drivereket,de különben fogalmam sincs hogy mi a gond
  • Draker
    #3142
    hali. Segitséget kérnék abba, hogy mikor elinditom a játékot bármeiket is a mikor a kő-papír-ollóhoz érek egyszerüen megfagy:S valaki tud megoldást?
    elüre is köszi
  • Rundstedt17
    #3141
    3350 a kinetic katonának mert warrior típust
    Még 300 a metalmorph miatt plussz extra 675 megint csak amiatt= +975
    Magyarán ez eddig 4325 támadó pont ebből marad -1350= 2975 tiszta sebzés
    A Fairy meteor Crush pedig életbe lép újabb 2975
    ami 5950 végösszeget ad ki én sem értem.....
  • KOMC
    #3140
    Üdv!
    Hozzáértők segítségre lenne szükségem egy (számomra) rejtély megoldásához.


    A képek egy támadás végét mutatják és sehogy se jövök rá, hogy sikerült 7125-öt besebezni.
    A jobb oldali Kinetic Soldier-re van linkelve a Metalmorph és a Fairy Meteor Crush.
    Egy csapdának köszönhetően minden monstra warrior típus.
    A támadás: a jobb oldali KS megtámadta a lefordított Ancient Lamp-emet, így a támadását átlinkeltem a bal oldali KS-re. A Metalmorph aktíválódott és bejött ez a szép szám.
    Akárhogy számoltam, nem jött ki ekkora sebzés.
    A segítséget előre is kösz.
  • poci1995
    #3139
    megamorf
    ide nem kell jelszó
  • poci1995
    #3138
    Sziasztok! Csináltam egy hamachi szervert. Itt tényleg csak aktívok lesznek!
    Név:yugiohforever16

    jelszó:123


    Gyere nyugodtan még van pár hely!!! Ha mégsem tudsz feljönni írj email címemre és segítek: [email protected]
    http://yugiohforever8.mindenkilapja.hu
  • poci1995
    #3137
    Sziasztok! Csináltam egy hamachi szervert. Itt tényleg csak aktívok lesznek!
    Név:yugiohforever13
    jelszó:123


    Gyere nyugodtan még van pár hely!!! Ha mégsem tudsz feljönni írj email címemre és segítek: [email protected]
    http://yugiohforever8.mindenkilapja.hu
  • poci1995
    #3136
    Sziasztok! Csináltam egy hamachi szervert. Itt tényleg csak aktívok lesznek!
    Név:yugiohforever12
    jelszó:123


    Gyere nyugodtan még van pár hely!!! Ha mégsem tudsz feljönni írj email címemre és segítek: [email protected]
    http://yugiohforever8.mindenkilapja.hu
  • Fabregas
    #3135
    hellotok én egy igen csak kezdo vagyok
  • Mestro
    #3134
    Hi all! Win7 en hogy lehet berakni az összes kártyát, mert a .reg nem akarja.
  • poci1995
    #3133
    Sziasztok! Csináltam egy hamachi szervert. Itt tényleg csak aktívok lesznek!
    Név:yugiohforever15
    jelszó:123


    Gyere nyugodtan még van pár hely!!! Ha mégsem tudsz feljönni írj email címemre és segítek: [email protected]
  • poci1995
    #3132
    Sziasztok! Csináltam egy hamachi szervert. Itt tényleg csak aktívok lesznek!
    Név:yugiohforever14
    jelszó:123


    Gyere nyugodtan még van pár hely!!! Ha mégsem tudsz feljönni írj email címemre és segítek: [email protected]
  • poci1995
    #3131
    Sziasztok! Csináltam egy hamachi szervert. Itt tényleg csak aktívok lesznek!
    Név:yugiohforever13
    jelszó:123


    Gyere nyugodtan még van pár hely!!! Ha mégsem tudsz feljönni írj email címemre és segítek: [email protected]
  • poci1995
    #3130
    Sziasztok! Csináltam egy hamachi szervert. Itt tényleg csak aktívok lesznek!
    Név:yugiohforever12
    jelszó:123


    Gyere nyugodtan még van pár hely!!! Ha mégsem tudsz feljönni írj email címemre és segítek: [email protected]
  • poci1995
    #3129
    Sziasztok! Csináltam egy hamachi szervert. Itt tényleg csak aktívok lesznek!
    Név:yugiohforever11
    jelszó:123


    Gyere nyugodtan még van pár hely!!! Ha mégsem tudsz feljönni írj email címemre és segítek: [email protected]
  • poci1995
    #3128
    Sziasztok! Csináltam egy hamachi szervert. Itt tényleg csak aktívok lesznek!
    Név:yugiohforever10
    jelszó:123


    Gyere nyugodtan még van pár hely!!! Ha mégsem tudsz feljönni írj email címemre és segítek: [email protected]
  • poci1995
    #3127
    Sziasztok! Csináltam egy hamachi szervert. Itt tényleg csak aktívok lesznek!
    Név:yugiohforever9
    jelszó:123

    És agy tovább yugiohforever15

    ig


    Gyere nyugodtan még van pár hely!!! Ha mégsem tudsz feljönni írj email címemre és segítek: [email protected]
  • Bendegu
    #3126
    Sziasztok!
    Létrehoztam egy hamachi szervert.(ez az első szerverem szóval még nem tudom mennyire jó :) )
    Név: YU-GI-OH GAME
    jelszó: password
    Aktivitás: Hétvégenként és hétköznap este 7-től reggel 6:30-ig.
    Aki akar jöjjön.
  • h4xOr
    #3125
    Hy all!

    Ha szeretnétek hétvégenként Joey the passion versenyeken játszani nézzetek be ide:http://yugiohcups.gportal.hu
  • Vykos
    #3124
    Szia ryuudemon végre hogy vala adott egy jó hamachi címet mikor vagytok aktívak?
  • Burdi
    #3123
    torrent:D
  • Promaster
    #3122
    Sziasztok! Honnan lehet letölteni ezt a játékot?xD
  • Xattika
    #3121
    Hali!
    Egyik gépről másikra át lehet vinni a lapokat? mert nekem sehogysem akar sikerülni...:S
  • baly1313
    #3120
    másik meg nem tudjátok h lehet multizni? pls helppppppppppppp
  • baly1313
    #3119
    Sziasztok! Yugisban nem menti el a paklit...valaki tudna segiteni, hogy mér?
    Elöre is köszi a válaszokat!
  • cocobanana
    #3118
    Jelentkezni lehet a 2009-es Magyar Joey The Passion Bajnokságra.
    Bővebb info: www.yugioh.hu
  • lakalakalaka
    #3117
    hamachi
    név:eclipse13
    jelszó:eclipse
  • aati91
    #3116
    Sziasztok lenne egykis problémám véletlenül letöröltem a játékot és elvesztek a mentéseim :S
    Ha valaki tudna adni hozzá cheat-ot azt nagyon megköszönném nincs kedvem megint végigvinni mind a 3-mat :S
    Előre is kösz
  • garimaldi561
    #3115
    Hello nekem olyan kérdésem lenne hogy 3 külömböző helyről is letöltöttem a játékot és nem akkar menni egyszerüen lefagy amirok megnyomnák valamit

    és ez így van az összesnél

    Segítséget kérnék

    kösszi
  • lobar123
    #3114
    HY ALL...NA KÉRÉSEM WAN..WALAKI SEGITSEN..
    AMIKOR NYEREK LAPOT,UTÁNNA KILÉPEK A JÁTÉKBOL ÉS WISSZAMÉK,ELVESZNEK....MI CSINÁLJAK???
    A YUGI,JOEY,KAIBA JÁTÉKBA IS EZ WAN...
    NAGYON SZERETEM A JÁTÉKOT ÉS ROSSZ HOGY ELVESZNEK..:(
    MÉG 1X SEGITSETEK PLS....
  • Rundstedt17
    #3113
  • attila0012
    #3112
    Ha valaki nem érti akkor jobb gombbal tud mozogni az ember, és menj az egyik lifthez. Ott majd válazd ki az országot.
  • eva9413
    #3111
    Bocsi, az előbb rossz linket adtam xD
    Itt van a verseny:
    Yu-Gi-Oh! Verseny újra!!!
  • eva9413
    #3110
    Üdv!
    Megint indul verseny a tavaszi szünetben!
    Jelentkezz április 9, este 8-ig, és gyere játszani! :P
    Yu-Gi-Oh! Verseny újra!
  • Burdi
    #3109
    egyb. meik a legjobb a három közül?:D

    én a yugissal tolom,de elég nehézkes még:/ :D
  • tormaimi
    #3108
    dawe20 nem vesszük be az idióta gladiatusos baromságodad szval húzd el a beled innen okés?
  • Rundstedt17
    #3107
    Sajna ez a játék halála csak néhány lap jó.áldozat nélküli erős atk lények.amúgy kiegészítővel játxd mert yugis idegrágó
  • Rundstedt17
    #3106
    Ezt mondtam.ebben mindent lepucolnak.a lényeg legyen sok pusztítód,és 4es Erős ATK lények.
  • Shep
    #3105
    Hihetetlen ez a játék, hogy mindig van egy válasz lap, mindig. Az áldozatot igénylő szörnyeim nem igazán élnek 1-2 körtől többet, mert mindig ott van a pusztító lap. Érdekes. Azt hiszem kénytelen leszek unlockolni a lapokat, mert így élvezhetetlen.
  • Shep
    #3104
    Azért a gép nem gyengén csal, mindig pont van nála eg emberevő bogár, vagy raigeki,de persze tépos szörnyekből sincs hiány. Így aztán ha azzal a kezdő kis szar paklival nyerek az csak szerencse. Kedvencem mikor azzal a megállíthatatlan Exodi-val vagy kivel azonnali győzelmet csinál.