3263
Szal...
  • tobias88
    #2503
    nekem nem menti el, miután kilépek a kártyáimat, ez miért van?
  • shaime01
    #2502
    én nem is szoktam nézni mit rak le.. :D
  • soulhunter
    #2501
    látom nem érted...
    card destruction

    ez a lap neve,amivel elvesziti a játékot :)
    namost persze az is kell,h akkor nyomd be,amikor 3 lapot mindenképp tart a kezében,és mindig azt rakja le,amit "huz",vagy azt se...
  • shaime01
    #2500
    van paklim meg minden.. szóval össze állitotam egyet de pl nekem 8000-n van a "hp"-m neki meg mondjuk 1200-n akkor elnyomja ha 2000 alá megy AZONAL hirtelen "szerencsés lapot huz" ..
  • soulhunter
    #2499
    card destruction

    a többinél jol jöhet ilyenkor:
    morphing jar
  • shaime01
    #2498
    hi...nem értem én ezt a yugi of destiny játékot .. de komolyan tegnap leszedtem hogy kiprobáljam tetszik meg minden de amikor nyerésre állok mindig megidéz egy ilyen nagy sárga gömbös valamit... MINDIG szó szerint mindig ezért sosem tudok nyerni.. áh.. elszomorito hogy igy csal a gép
  • Cobra.
    #2497
    "Persze" hogy ronda, mivel nem hivatalos Konami játék, hanem nagyon házikészításűnek tűnik. De ennél a játéknál nem a design a fontos. Ha össze tudnak hozni benne rendes single- és multiplayert, akkor elég jó lesz.
  • Patesz
    #2496
    Hallod ez iszonyat ronda!
  • Nikeboy
    #2495
    Hali!

    Honnan lehetne letölteni magát a játékot?

    thx
  • Rapid
    #2494
    Új yugioh játék jelenik meg hamarosan! Hasonló Kaiba the Revengehez bár egy fokkal rondább annál,de több kártya is szerepel benne
    Bővebben:
    www.setokaiba.com
    Képek:http://www.setokaiba.com/Screen/
  • mano1b
    #2493
    nekem meg van meg kapod ha kell irj a cimemre [email protected]
  • mano1b
    #2492
    kedves játékósok lenne egy kérdésem szeretném tudni hogy van e a KAIBA THE REVENGE cimü játék nak másik része ha van mi a cime szeretném tudni mert va egy 10 éves fiam aki nagyon szeret a játszani az ijen kártya játékal de ami nekem van már unja esetleg van valakinek ijen szeretnék cserélni más játékra ha lehet ha valakinek van jo őtlete kérem irjon a cimemre
    vagy ha tud valaki más megoldást elöre is köszönöm.
    [email protected]
  • mano1b
    #2491
    kedves játékósok lenne egy kérdésem szeretném tudni hogy van e a KAIBA THE REVENGE cimü játék nak másik része ha van mi a cime szeretném tudni mert va egy 10 éves fiam aki nagyon szeret a játszani az ijen kártya játékal de ami nekem van már unja esetleg van valakinek ijen szeretnék cserélni más játékra ha lehet ha valakinek van jo őtlete kérem irjon a cimemre
    vagy ha tud valaki más megoldást elöre is köszönöm.
    [email protected]
  • meg10tito
    #2490
    szevasztok! Valaki nem tudna nekem segíteni abban hogy hol lehet a kaiba the revangéhoz trainert leszedni???
    A válaszokat előreis köszönöm!!!!
  • meg10tito
    #2489
    szevasztok! Valaki nem tudna nekem segíteni abban hogy hol lehet a kaiba the revangéhoz trainert leszedni???
    A válaszokat előreis köszönöm!!!!
  • Kabala
    #2488
    Hol lehet megnézni a joey-ban és a kaiba-ban hogy melyek a forbidden, limited és semi-limited kártyák???
  • soulhunter
    #2487
    általában... viszont 9 csillagnál elég ritka az ilyen "kártyacsere"
    viszont ott végre a match 3 kártyáját is lehet cserélni,ami kevesebb csillagnál még sosem sikerült :)

    ja,kieg: csak akkor lehet cseréltetni,ha már megvan neki az a lap,ha csillog villog,h "new",akkor se cseréli ki,ha az ALT F4-re kattint :)

    amugy van 1 problémám:
    feltettem a joeyt: kevés a lap (winreinstall után)
    utána a másik 2-t,h azokat is benyomhassam...
    de még a rohadt bogár sem jelenik meg a joey-s összeállitásnál,ami azért idegesitő,mer amikor először feltettem, a másik 2-ben nyert lapokbol állitottam össze 1 normális paklit anno

    erre 5let?
  • Rapid
    #2486
    Ezt csak a yoeyban lehet megtenni. Ha a nem tetszik a lap amit kaptál, kattints a közepére és a gép új lapot ad.
  • Kabala
    #2485
    Nincs valami trükk arra hogy amikor nyerek ne kapjak olyan lapot ami már megvan???
  • Ridley
    #2484
    a poén az,hogy az online rész is úgyanígy viselkedik :( fekete kép,zene....
  • Pali94
    #2483
    Kell valakinek Yu-gi-oh kártya?
  • killerkiller
    #2482
  • Ridley
    #2481
    hi all!

    nah azt árulja el vki pls miért van az mind3 résznél,hogy miután elindítom ablakban hozza fel a gamet fekete képernyővel...a progi fut a zene szól csak épp kép nincs...vmi ötlet?

    thx előre is
  • Hunattila2006
    #2480
    De nekem csak a yugi the destiny van vagy hogy is kell írni
  • Rapid
    #2479
    Talán mert még csak a géppel kerültél szembe...
  • Hunattila2006
    #2478
    Eddig engem még soha nem győztek le a yugis játékban
    Elég könnyű
  • azer689
    #2477
    igen a 2471-es hozászolásban katints a kék szövegre
  • Hunattila2006
    #2476
  • Hunattila2006
    #2475
  • Hunattila2006
    #2474
  • Hunattila2006
    #2473
    Le lehet tölteni a Yu-Gi-Oht játékban? Ha igen akkor hol?
  • azer689
    #2472
    nem akkar valaki joy-t játszani a jelszot meg a felhasználonevet itt megtudhatjátok [email protected] cimen elkérhetitek.
  • azer689
    #2471
    igen inneninnen szed le akár mind a 3 részt
  • Marok
    #2470
    hy lenne egy kérdésem le lehet szedni ingyen valahonan a jaték vmelyik részét???????
  • azer689
    #2469
    Figyu de hogy kell használni a Hamacit pontossan???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • GooD
    #2468
    hát ahhoz kell egy hamachi nevezetű program és annak a programnak a segítségével lehet játszani.a 2462-es hozzászólásban van egy link ott is rákérdezhetsz.
  • azer689
    #2467
    Meg tudja mondani nekem valaki hogy hogyan lehet játszani a Joy The Passionban a multiplayerel pontos leirást ha valaki tud.
  • azer689
    #2466
    a Yu-gi-oh Joy The Passionba hogy kell engedélyeztetni a Power of chaos kiegészitést vagy honnan lehet letölteni.
  • GooD
    #2465
    Én nem tudok róla hogy van-e,de szerintem nincs
  • azer689
    #2464
    Lenne egy kérdésem van-0e hozályuk magyarositás