3263
Szal...
  • Hunattila
    #2583
    Elöször is nekem mindegyik rész megvan,csak sz online-t ne kérjétek, ha tudtok torrentezni akkor a www.isohunt.com, de ha van ftptek én ott is feltom nektek tölteni
    MSN:[email protected]
    email:[email protected]
  • Lingers2006
    #2582
    Légyszives segítsetek fontos lenne már régóta megakarom szerezni!Előre is kösy!!!
  • Lingers2006
    #2581
    Helosztok!Nekem kellene a Yugioh játék valamelyik része!Ha valaki tudna segíteni akkor azt megköszönném!E-mail címem:[email protected]!Msn-címem:[email protected]
  • KeBox
    #2580
    Köszi a segítséget
    a game boy -os lehetőséget próbálom ki
  • Amplifier
    #2579
    Üdv.
    Tudnátok segíteni?? Régen játszottam a Yu-Gi-Oh! Power of Chaos-val de most egyáltalán nem tudom megszerezni. Valaki mondana egy helyet, ahonnan le lehet tölteni???
  • Adam5
    #2578
    Több lehetőség is van.
    1. Pc játékok:
    - Yugioh Duel Evolution Online 2 (ez sajna fizetős szal...:S)
    - YVD (yugioh virtual desktop), ez egy nem hivatalos yugi játék. Mindég lekell tölteni a legújabb adatbázis/kép fileokat, és akkor benne van összes eddigi elérhető lap. Ezt még sosem próbáltam, szal többet nemtok segíteni.
    - Ott van az a cucc amit biomage linkelt a #2573-ben. De ezt nem ismerem, szalnemtom mennyi kártya van benne.

    2. Emulátoros játékok
    - YGO World Championship 2006 (Ez egy Gameboy Advancedes játék, emulátorként ajánlom a VBA nevű emut. Én ezt a játékot használom a legtöbbet :P)
    - Yu-Gi-Oh! GX: Duel Academy (ez is GBA-as cucc, ebben lehet mászkálni az academy területén, és duellezni a szereplők ellen. Szal RPG-s, de sztem nincs benne annyi kártya mint YGO WC:2006-ban.)
  • koni012
    #2577
    Megcsináltam mindent(#2524)De nem találtam olyat hogy Joey common!Na most mit csináljak?
  • KeBox
    #2576
    Van olyan yugioh -s játék amiben yugioh gx -es lapokkal is lehet játszani?
  • vigyori14
    #2575
    üdv.
    én uja elővettem a játékot de nem akarok ujra lapokat gyüjtögtni, csak joey-ban, régen letöltöttem az összes kártya mentést a játékhoz, de most vmiért nemműködik, eltudjátok mondani h hova kell bemásolni?
  • rodzsi
    #2574
    hali all!
    kéne egy kis help vlmiért nem indul el a jugioh online game
    letöltöttem felraktam reggeltem azt amikor elakarom inditani a gammét kiad egy fekete ablakot és ezt irja ki---->Initialization of Direct3d device failed. There is a problem with the Display Adaptor or its properties
    Na és nemvágom h mi lehet a baj aki tudna nekem segiteni az plizzz
    Köszönöm
  • biomage
    #2573
    HI all
    van egy jó hirem annak aki ismeri ezt a weblappot publikus lett a játék
    aki nem ismerné annak elmondom ez egy yugioh online játék hasonlit a yugioh onlinera de ez csak beta
    innen tudod letölteni a játékot
    a játék bejelentkezésel tudsz bejutni :) regiz a forumra "Battle City" és azt a bejelentkezést kell használnod a játékban :)
  • Skyrider92
    #2572
    Szal : Valaki megmondaná hogy lehet online Joey-t jaccani?
  • ponki
    #2571
    Csá! Én úgy tapasztaltam, hogy a mentési problémák csak akkor jelentkeznek, ha az 1. és 2. részt egyszerre telepítjük. Először játsz néhányat a Yugin és változtass egy kicsit a paklin! Csak ez után telepítsdd a Kaiba- t! Nem tudom miért van így de nekem ez mindig bejött.
    Amúgy köszi az effectes tiippet. Már azt hittem valami tök tápos képességük van.
    Amúgy valakinek sikerült már megidézni a kapu őrzőjét?
    Ja és a Vörösszemü Gépsárkány, Metazoa, és a mohikán special summonjának mi a pontos procedúrája, mert még nem sikerült rájönnöm. (Igaz nem is sokszor próbáltam.) :)
  • biomage
    #2570
    ha teljes deck kell olvasd el a #2524 hozzászólást
  • Skyrider92
    #2569
    Mentésproblémára megoldás:
    #2561 - es levél tuti tipp , nekem is bevált
  • Skyrider92
    #2568
    Valaki nem tud adni valamelyik részhez mentést v trainert?
    Ja és kéne egy hely ahonnan letölthetem a Joey-t...

  • ferry717
    #2567
    Ezt a mentéses dolgot vki nekem is elmondhatná, mert nekem sem jó úgy, hogy létrehozok mappát!Ja és előre kössz!
  • Skyrider92
    #2566
    Kössz Bio Mage , ha ez műkszik akko ezer hála
  • Skyrider92
    #2565
    Helo , halljátok nagyot szívtam mert a Yugi nem menti el a kártyákat.
    Megpróbáltam úgy h felrakom a Kaibát és meg is csinálta a mappát ahova mentenie kéne [Common] de cseszik elmenteni...

    Ha valakinek van ötlete és segítene , megköszönném!!!
    irjatok a [email protected] - ra ja és elég jól küldöm szal klánba is belépnék csak megkéne oldani ezt a problémát...
  • ferry717
    #2564
    Párbajkártyások figyelem!
    Hamarosan indul A Magyar Yu-Gi-Oh! Bajnoksága. A játékot Hamachi program segítségével bonyolítjuk le, Online módban. További részletekért és a jelentkezésért látogass el a következő oldalra: http://hunyugi.extra.hu
    Harca fel!
    ysso (szervező)
  • steweee
    #2563
    a mentésprobléma azt hiszem akkor jelentkezik ha nem oda telepíted ahová alapban megadja a telepítési útvonalat. talán c:\program files\yugio - ba vagy vmi ilyesmibe akarja magát menteni. de vmelyik fájljának az átírásával is orvosolható
  • Skyrider92
    #2562
    Jól hülyíted itt a népséget
  • biomage
    #2561
    Hello
    elöször is uninstallozd az öszes powert utána futtasd a regeditet és menj "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KONAMI\Yu-Gi-Oh! Power Of Chaos\system" és törölj ki mindent onnan :)
    aztán telepitsd ujra a powert
  • Skyrider92
    #2560
    Heló , annak a szörnynek a neve EXODIA
    gyakorlatilag legyőzhetetlen , 5 részből áll és Yugi sokszor kihuzza

    Ja és véletlen nemtod mit kell csinalni ha a Yugi nem menti a kártyákat?
  • Skyrider92
    #2559
    Helo , halljátok nagyot szívtam mert a Yugi nem menti el a kártyákat.
    Megpróbáltam úgy h felrakom a Kaibát és meg is csinálta a mappát ahova mentenie kéne [Common] de cseszik elmenteni...

    Ha valakinek van ötlete és segítene , megköszönném!!!
  • netcool
    #2558
    Császok!
    Az a bajom hogy játszanék valamelyik részével a játéknak csak nem tom honnan lehet letölteni valami free verziót!Valaki tudna segíteni?
    Kösz!
  • steweee
    #2557
    sztem bug. taláálkoztam benne jónéhánynal mikor játszottam vele. mindhárom részben, de az első kettőben gyakrabban. és nem találtam hbozzá peccseket sem sajnos. bár lehet azóta már van vhol
  • Adam5
    #2556
    Upsz, igaz! Sry csak így hirtelen a YGO World Championship 2006-ra gondoltam és nem Power of Chaos-t sry sry ^^,
  • biomage
    #2555
    az nincs a powerben ha jól tudom
  • Adam5
    #2554
    Vagy Creature Swap.
  • biomage
    #2553
    ameba effeckje:a szörnynek felforditva kell legyen át adod az ellenfélnek és ö kap 2000 sebzést
    griggle effecktje: a szörnynek felforditva kell legyen át adod az ellenfélnek és kapsz 2000 lp
    csak egy lappot tudok amivel át tudod adni a szörnyedet a neve Mystic Box
  • ponki
    #2552
    Csá! Mondja el valaki, hogyan kell aktiválni a játékban Ameba és Griggle képességét és h egyáltalán mi az!? És mire jó a Fairy1s Hand Mirror?
  • sbi85
    #2551
    Helló
    új vagyok ebben a fórumban
    lenne egy nagyon alap kérdésem de már nagyon sok ideje keresem rá a választ.
    Felraktam mind a 3 játékot,megy is jól.
    Csak az elsőben(ahol Yugit kell alázni) amikor szerzek kártyát és aztz berakom a deckembe miután kilépek a deck constructionből az reseteli a deckemet. SZóval megin az az alap 40lap lesz benne mint legelőször.Bármit csinálok nem sikerül a megszerzett lapokat használnom.
    Valaki lécci segítsen.
  • kopaszrobert
    #2550
    jah
  • donatus13
    #2549
    ezek a yu gi oh részek össze rakhatok egymással?
  • adenin2
    #2548
    Nemzetközi verseny indul a Yu-Gi-Oh Joey the passion játékkal a http://www.setokaiba.com/BattleCity/viewtopic.php?id=293 oldalon . Nevezési határidő szeptember 16. A nick neveteket is irjátok meg, amit használni akartok.(persze az ottani forumba). A játékot hamachin keresztül bonyolitjuk majd és a tiltott kártyákat nem lehet használni. További szabálykiegészitések később.

  • Warsheep
    #2547
    www.jatekextra.try.hu <- innen letölthető mind3 játék INGYEN!
  • biomage
    #2546
    majd szólok ha beindul amugy kaiba nyarral valahol és ezért nem indult el
  • xy21
    #2545
    OK
  • biomage
    #2544
    ha ránéznél a weblapra rájönnél ez mégcsak alpha kiadás de hamarosan lesz beta az már játszható amugy ez a kiadás lerögziti a deckedet és ha meglesz a beta akkor a le savelt deckkel tudsz is játszani ha jól olvastam