3263
Szal...
  • aceking14
    #2703
    kezdjük ott hogy kivagy hisz elvileg nemis jelentkeztél csak itt pampogsz
  • aceking14
    #2702
    hanem aztmondtam játszátok ujra
  • aceking14
    #2701
    senkinek nemadtam pontot ha észrevetted volna...
  • aceking14
    #2700
    kaiba te hülye vagy érdekes a többiek nempanaszkodnak...
  • kirfer16
    #2699
    Kaiba mikor játszotátok a mecset?
  • tomi5534
    #2698
    Ebben nagyon hülye vagyok három egymástól fügetlen rész is van? Vagy egy játék és két kiegészítő! Azok mekkorák egyenként és honan tudom leszedni őket ingyen? És melyik az alap játék? Köszi szépen légyszi segítsetek
  • SetoKaiba
    #2697
    Senki se nevezzen.. a szervező tojik mindenre
  • SetoKaiba
    #2696
    www.yugiohladder.extra.hu ----- Ez a verseny egy kamu !!!!! Ellenfelem tiltott lapot használt ami a szabályzatban le van irva !!!!! És a verseny Ellenfélnek adta a pontot azzal a kifogással hogy másnap érvényesek a szabályok !A kezdö oldalon 1. HIR !
  • dragonfighter
    #2695
    Olvass vissza =P
    #2639
  • aceking14
    #2694
    www.yugiohladder.extra.hu
  • aceking14
    #2693
    hol van egyáltalán magyarítás?
  • gyikka
    #2692
    Nekem is van olyan.Még nem tökéletes a magyarítás, de ha nincs rajta semmi, valszeg nincs is semmi efectje.
  • Cash23
    #2691
    hali feltetem a magyaritást de nem az igazi nektek is van olyan hogy nincs semi a kártyán csak a szörny neve vagy teljesen rosz a szöveg ami ott van?
  • Zickler
    #2690
    Köszi
  • tomi5534
    #2689
    Ebben nagyon hülye vagyok három egymástól fügetlen rész is van? Vagy egy játék és két kiegészítő! Azok mekkorák egyenként és honan tudom leszedni őket ingyen? És melyik az alap játék? Köszi szépen
  • gyikka
    #2688
    szedd le hozzá az utorrent nevü programot, és amit leszedsz abba kell majd bemásolni!
  • Zickler
    #2687
    Jó leszedek egy torrentet és azzal mit csináljak?
  • gyikka
    #2686
    www.torrentspy.com
  • Zickler
    #2685
    Valaki nem tudja honnan lehet letölteni a YU-GI-OH! POWER OF CHAOS: JOEY THE PASSION-t?
  • tomi5534
    #2684
    Ebben nagyon hülye vagyok három egymástól fügetlen rész is van? Azok mekkorák egyenként és honan tudom leszedni őket? Köszi
  • tomi5534
    #2683
    Tudnátok nekem mondani egy oldal ahonan ingyen le lehet tölteni! És az öszz játék amúgy mekora
  • aceking14
    #2682
    http://www.yugiohladder.extra.hu/ mindenkinek ajánlom a honlap most még gagyesz de természetesen változtni fog ^^
  • aceking14
    #2681
    valaki leirna pár hamachi server cimet? eddig ismerem a setokaiba-t meg a yugioh! multiplayer-t
    köszi elöre is
  • Finkoo
    #2680
    én nem hinném hogy elődöntőről beszéltem volna... csak néha felnézek az itt leírt hamachi szobákba hátha van fent valaki aki játszana velem...
  • aceking14
    #2679
    ezt a mentési hibát csak akkor lesz jo ha lvl 9 leszek :\?
  • aceking14
    #2678
    ááá nemigaz mennyit kell nyerni hogy lvl9 legyek már kb 15x nyertem lvl7en és még nemvagyok 8
  • kirfer16
    #2677
    Finkoo én vagyok Roony milyen elödöntöröl beszéltél?
  • kirfer16
    #2676
    Már megvan.De azért kösz.
  • Finkoo
    #2675
    na mivel látom szerencsétlen vagy, ezért belinkelek neked egy működő torrentet... ha ezzel sem jön le, akkor a hiba az ön készülékében van...
    Joey the Passion - torrent
    bocsi a warez témáért...
  • kirfer16
    #2674
    Hát ez már nem igaz 2 napja megy a gépem és hiába töltöm le a sokj torentet vagy hibásak vagy nem is az van benne,vagy leáll.Akinek megvan a yoey-es rész az felrakhatná egy ftp szervere.
  • Finkoo
    #2673
    www.torrentspy.com
    én innen töltöttem és egy fél óra alatt lent volt mind a három...
  • ballerk
    #2672
    és a torrentet honnan töltsem le???????? mert én a google-ba kerestem de nem nagyon találtam??????
  • Finkoo
    #2671
    erre egyszerű a válasz: nincs
    csak azoknak van speckós képességük, amelyeknél megtalálható az effect besorolás is...
  • Cash23
    #2670
    hello meg tudná mondani valaki hogy a skull servant nevü szörnynek van valami képesége mert a magyaritás után ir valmit de nem az egészet látni:( és ha van akkor hogy tudom aktiválni?
  • kirfer16
    #2669
    Kinek van meg a yoey-es rész akinek megvan az vegyen fel msn-re:[email protected]
  • Finkoo
    #2668
    próbálkozz torrenten, és az online verzió tulajdonképpen a joey the passion+hamachi...
  • ballerk
    #2667
    ja és valaki tudja hogy honnan lehet letölteni az online verziót?
  • ballerk
    #2666
    ha valaki tud magyarositást a ju-gi-oh power of chaos összes réséhez azt megkérhetném hogy küldje el erre a címre: [email protected] megköszönném!
  • SetoKaiba
    #2665
    hy all van magyarositás .. igaz van benne 1-2 hiba.. szerintem várjunk kicsit mert Viktorc csinál egy jó magyarositást !!!!!!
    Hamachi server :
    login : setokaiba19
    pass : verseny
  • arti666
    #2664
    jah és ha vki tud mind a 3 részhez küldeni magyarositást azt naon megköszönném msn cimem : [email protected]