3263
Szal...
  • Zickler
    #2783
    www.topanime.extra.hu innen lelehet tölteni ingyen mind a 3 Power Of Chaos részt.
  • ndaveed
    #2782
    Hol lehet letölteni a játékot?
  • Zickler
    #2781
    De engem inkább az érdekel honnan töltötted le a Yu-Gi-Oh Power Of Chaos - The Joey Passion-t?
  • Zickler
    #2780
    Richard90 honnan töltötted le a Yu-Gi-Oh - Kaiba's Revenge-t és Yu-Gi-Oh Power Of Chaos - The Joey Passion-t?
  • cristianboy
    #2779
    www.g-portal.hu/jinzo
  • Richard90
    #2778
    Yu-Gi-Oh - Kaiba's Revenge, Yu-Gi-Oh Power Of Chaos - The Joey Passion
    letöltöttem ezt a jét játékot... az a gondom hogy a menü nem angol. hogy tudnám átállítani angolra?
    előre is thx
  • cristianboy
    #2777
    www.g-portal.hu/jinzo uj verseny indult akki akkar nezze meg!!!
  • gyikka
    #2776
    Jelentkeztem a yugioh ladderra de már két napja nem kaptam semmi választ és még a fel se tettek!!!!!!!!!!!
  • kirfer16
    #2775
    Egy idöbe aták ki ha nem értenéd
  • kirfer16
    #2774
    Az amitt legutoljára letöltesz te szerencsétlen
  • tomi5534
    #2773
    Mondja már meg valaki h melyik a legujabb rész??????
  • Csabi015
    #2772
    Köszönöm! remélem sikerülni fog
  • gyikka
    #2771
    a 2735. hozzászólásban leírtam
  • Csabi015
    #2770
    Kössz bazi sokat segítetté van 36 oldal a fórumba....olyan k**va nehéz lett volna neírni hogy mit kellene csinálni hogy elmentse azokat a kártyákat?...
  • tanass
    #2769
    Honnan van meg neked a Power of Chaos???
  • darth devil
    #2768
    Sziasztok!
    Játszottam a Yu-Gi-Oh! Power of Chaos YUGI THE DESTINY-vel, elmentettem a paklim mivel vindóz reinstall volt, és most nem engedi vissza importálni a paklit. Érvénytelen mentésfájl vagy valami hasonlót ír. Van erre valami megoldás?
  • azer689
    #2767
    Milyen reg filet kellene átírnom ha megkérdezhetem ugyanis egy regsetup nevü file van a feltelepitett mappába de azt ha elinditom nem csinál semmit egy kicsit részletesebben nem tudnád leírni esetleg.
  • gyikka
    #2766
    a full paklit meg úgy tod felrakni ha átírod azt a reg fájlt abba ahol van a játék, aztán futtatod. Utána létrehoz egy másik common mappát és oda kell bemásolni.
  • gyikka
    #2765
    bazzeg ha vissza olvasnál... millioszor levan írva...
  • Csabi015
    #2764
    Hello! Valaki segítsen nekem abba hogy játszok a Yugi the Destinyvel és a Joey's Passional és mind a kettőél ugyan az van hogyha kilépek akkor elveszik az összes lap amit megszereztem, és hogy lehet ezt kiküöszöbölni??? Please valaki help
  • azer689
    #2763
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy miért nem tudom az első részhez felrakni a full paklit. átmásoltam oda ahova kell de nem tőrténik semmi.
  • Zickler
    #2762
    Hagyan kell fölrakni a Full paklit a Kaiba the Revenge-hez?
  • dani0125
    #2761
    Ha nem működik az elmentés egyszerű a megoldás rámész a futtatásra beírod hogy regedit aztán HKEY_LOCAL_Machine aztán software aztán Konami aztán Yu-Gi-Oh! Power Of Chaos aztán system aztán látsz egy CommonDir bejegyzést ott van hogy hove menti a játékot! Ha csináltál a játék mappájában egy mappát akkor átírod annak a helyére és máris oda menti.
  • dragonfighter
    #2760
    rövid és egyértelmű válasz:nem,mert nincs!!
    ha játszani akarsz vagy torrentelsz vagy nem
  • Zickler
    #2759
    Nem tud valaki olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni a Joey The Passion-t, nem torrentesen?
  • Zickler
    #2758
    Nem tud valaki olyan oldalt ahonnan le leget tölteni a Joey The Passion-t, nem torrentesen?
  • Killerjani
    #2757
    Igen kiprobáltam a Yugis magyaritás mindháromhoz jó
  • dragonfighter
    #2756
    reemail.hu ??

    Egyébként itt van a magyarosítás,asszem mind3 rászhez jó, de sztem naon gagyi.
  • atibatika
    #2755
    [email protected]

    az előzőt elírtam
  • atibatika
    #2754
    ha valakinek megvan a joey the passion-hoz a magyarosítás léégy szi külgy e el a címemre: [email protected]
  • Zickler
    #2753
    Van valaki aki ért a tömörítőkhöz?
  • Killerjani
    #2752
    Valakinek megvan a Joey-hoz a magyarosítás mert az elküldhetné a:
    [email protected] -ra Elöre is köszi
  • gyikka
    #2751
    az msn-em: [email protected]
    vegyen fel akinek kell segítség!
  • carbon1
    #2750
    ja bocsi férre írtam az elején nem és hanem: én is
  • carbon1
    #2749
    tomi 5534 és is így vok vele mert angolból én se vok jó de a géphez attól még értek jah és bocs kirfer 16 de itt az eggyetlen hülye te vagy h ha vki nem tud vmit akkor már kapásból lehülyézi a másikat!!! jah és nem volt kedvem már tegnap próbálgatni mert hulla voltam mivel tegnap 4 kor kelltem!! tehát nem kell szenyózni!!!úgy hogy be sz*pt*d mert nem a géphez vok h*lye hanem csak szimplán fáradt voltam... ja még mindig várom a segítséget, hogy hogy tudnám elmenteni a játékot!!! vagy ha z jó amit írtál(gyikka) akkor már nem kell abba segíteni csak még nem próbáltam ki!!!!
  • tomi5534
    #2748
    Én indítotam már torentes letöltést csak nem eről az oldalról és enél is eljutok adig h a TorrentQ berakja magának de nem indul el a letöltés hiába várok fél órát egyáltalán ti a TorrentQ nevű programmal szedtétek le vagy van egyszerübb is! Köszi és én amúgy nem vagyok hülye a számítógéphez csak egy kicsit gyér az angol tudásom!
  • atibatika
    #2747
    na nem írjátok??lécciírjátok le
  • tanass
    #2746
    letölteni hol kell???
  • Finkoo
    #2745
    ban pls... én meg addig felakasztom magam, de előbb ezt a lámert... nem igaz, hogy ennyire béna, vagy ha már ennyire béna, nincs a környezetében legalább egy olyan ember, aki el tud indítani egy szaros torrentes letöltést...

    tomi5534, húzzál innen légyszíves a p*csába...

    és légyszi engem is banoljatok, hogy ne tudjak vissza se nézni ide...
  • kirfer16
    #2744
    Ti tényleg ennyire hülyék vagytok? vagy csak meg játsszátok.Nem igaz hogy nem vagy képes kiprobálni hogy melyik jó www.torrentspy.com