3263
Szal...
  • Animefox
    #2863
    GBA Yu-Gi-Oh eredeti Japán dobozos játék, választható angol nyelvvel valakinek nem kell??? Eladó

  • djmassive
    #2862
    Eggytet még kérdeznék a Joey-ban az Option/Forbidden Card az mi az ....?
  • echo
    #2861
    Köszi, csak aza bajom ezzel, hogy nekem csak a joey van fenn és így ha csak azt importálom, valahogy nem mindenből három lesz (bár legalább egy mindenből). De mindegy majd akkor lehet felrakom a többit.
  • biomage
    #2860
    ez elég lesz
  • echo
    #2859
    ó, akkor töltsd már fel létszi valahova(pl rapidshare) a system.dat-odat ami ebben a könyvtárban van: "Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Common".
    Köszi
  • djmassive
    #2858
    Kedvenc Lapod???(lapjaid)
  • djmassive
    #2857
    mind a három részben???
  • biomage
    #2856
    3x megvan minden lap
  • djmassive
    #2855
    miért te már megkaptad az összes kártyát???
  • biomage
    #2854
    nincs a powerben isten kártyák
  • djmassive
    #2853
    Sztem Exodiáknál több ezerszer jobbak az istenkártyák:
    http://members.aol.com/xtramint/yugioh.jpg
  • djmassive
    #2852
    de a power of chaos collection-be nem tudod hogy van
    most tiszta őrült vagyok azokért naon fáj a fogam rájuk
  • biomage
    #2851
    az elsö játék amiben volt isten kártya az a reshef of destruction , ez egy GBA játék
  • djmassive
    #2850
    Sziasztok nem tudja valaki hogy a Power of chaos tök mindegy melyik részében benne van valamelyik isten kártyá???
    Ra,Slifer vagy Obelisk kösz
  • echo
    #2849
    Hát én a bogarassal össz-vissz egyszer találkoztam. Akkor megvertem és azóta nem is láttam többet :)

    Egyébként nekem a kevencem az exodiás pakli. iszonyat gyorsan meg lehet csinálni a kombót.
  • kisfigi
    #2848
    na szóval még1x

    hy all,elég sokat visszaolvastam a topicban de csak láma emberek sirénkozását lehetett olvasni arrol hogy hogyan lehete elmenteni azt a kurv@ paklit...na de mind1

    az én kérdésem az lenne hogy hogy lehet multiba játszani hamacsin?
    előre is thx
  • kisfigi
    #2847
    b*azd meg nemigaz..sry..
  • kisfigi
    #2846
    hy all
  • ToCsEk
    #2845
    Eh hát engem Joey bogaras takitákájal orba szájba szívat. Bekezd egy valami forest caradal, megváltozik a pálya talaja. Akkor jön egy csapda lap amivel az összes kártyám bogár típusú lesz, aztán jön még egy csapda lap amivel a bogár kártyák nem támadhatnak ezzel megbénít támadni se tudok, aztán beidéz valami pók lámát ami a lent lévő bogár kártyák száma szerint kap bónusz sebzést, ahány kártya annyiszor 200támadó pont, kb akkor lesz vagy 5000 sebzése, aztán ahoz hogy támodjon be kell áldozni 1 szörny kártyáját, de amint beáldoz kap valami bogár érmét szóval innen től azt áldozza be. Hiába csinálok bármit nem tdok nyerni, hiába olöm meg az összes varázs kártyáját aztán köv körben újra raja az egészet, szerintem van vagy 3 mindből. Nah én ez ellen szívok, valami jó kis taktik kellene.
  • biomage
    #2844
    aki jót akar játszani és nem gép ellen ezt néze meg
  • echo
    #2843
    az a baj a játékkal, hogy szánalom béna a gép. kész csoda kell, hogy valahogy nyerjen. Még így is érdekes kicsit, de ha jobb lenne az AI akkor egy kifejezetten kellemes valami lehetne. Tök jó deckeket építgetni.
  • biomage
    #2842
    mind a három powerben bent van exodia
  • ToCsEk
    #2841
    Neten van egy rakat belőle, játékban nincs benne? Valaki nem tudja véletlen?
  • biomage
    #2840
    ha kiadtál az exodia részeket kártyára :)
  • ToCsEk
    #2839
    Nem is tudtam hogy Joeynak van Mesevilágja meg a többi hozzá tartozó cucca. Hósárkánya esetleg nincs?
    Egy kérdés, yugi lapjai közt megtalálható Exodia?
  • ToCsEk
    #2838
    Szóval akkor a yugis verzióban csak yugis kártyákkal tudok játszani? kaibaval és joeyal nem? Hátha ez így van akkor nehéz lesz.
  • biomage
    #2837
    nem tudod importálni

    azért nem mert elöször yugit aztán kaibat és végül joeyt adták ki,szal az elsöt tudod a másodikba importálni és a másodikat és az elsöt tudod a harmadiknak improtálni :) másképp nem probálkoz pl a harmadikat vagyis joeyt ne probáld kaibaba improtálni, "van olyan lap joeyban ami kaibaban nincs"
  • ToCsEk
    #2836
    Hali, letöltöttem mind3 Power of Chaos játékot. A kaiba és joey iso fielban van azokat simán feltelepítettem crackeltem és minden jó. A yugis verziót meg csak simán átmásoltam és jó is. Fel raktam magyarítást mind3hoz az is jó. Egy gond van: a kaibaba és a yoeybe és tudom improtáli mind3 rész kártyáit de a yugiéba semeket nem tudom, ott nem lehet berakni a kaiba és yoe lapjait, ez azért van mert nem telepítettem fel a yugis verziót csak másoltam? Ez lehet a baj? Ha megszerzem és feltelepítem a yugis verziót akkor ott is tudom használni kaiba és joey lapjait?
  • wasp93
    #2835
    Sziasztok!Nem tudjátok véletlenül hol lehet letölteni a Kaiba the revenge-t??Ha tudjátok lécci írjátok meg az [email protected]!!!
  • echo
    #2834
    még egy kérdés: miért van az, hogy hiába klikkelek a lapok alá ha nincs benne új, mégis csak néha kínál fel másik hármat? pontosan hova kell klikkelni?
  • echo
    #2833
    hello, olyan patch van ehhez, ahol minden lapból három van?
  • Zickler
    #2832
    http://gigatorrents.us/torrentek.php

  • waterglobe
    #2831
    bocs Joey Passiont ?
  • waterglobe
    #2830
    Tudja valaki honnan lehet letölteni a joej passiont ?
  • Zomerys
    #2829
    OK köszi.
  • biomage
    #2828
    aha
  • zoli9
    #2827
    ja?
  • Zomerys
    #2826
    Értem és ha majd megvolt az újratelepítés, akkor felrakom a játékot és ezeket a cuccokat viszamásolom és kész is. Ugye?
  • biomage
    #2825
    registriben menj ide [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KONAMI\Yu-Gi-Oh! Power Of Chaos\system] és mentsd el, "flcrc" ez a legfontosabb köztük, ha meg vagy menj ide Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Common és másold ki a system.dat és a másik könyvtárban a deck.ydc kész is
  • biomage
    #2824
    oké segitek mit kell csinálni :)
    kis pill