3263
Szal...
  • endrow
    #2903
    Heló. Felraktam a Joey-s részt, de nem tudok menteni, és a Yugi-val meg a Kaiba-val is így vagyok. Mi lehet a baj? Mindig amikor menteni akarok, hibaüzenetet ír ki.
  • Yarkan
    #2902
    gyertek yugioba!!! név: mate93 jelszo: mate
  • djmassive
    #2901
    jöjjön mindenki
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • djmassive
    #2900
    amúgy csináltam egy servert
    név:Skull Dragon
    jelszó:000000
  • djmassive
    #2899
    figy mondjatok má servereket konkrét választ kérek
    név jelszó,köszi
  • SnipeR11
    #2898
    Meg még a hamachi magyaroítást se engediXD
  • SnipeR11
    #2897
    Császtok!!
    Dawe úgy csinátam ahogy mondtad az összes kártyánál de nem csinált semmit ugyanúgy annyivan amenyi volt:(

    Ha tudsz segíteni aor vegyél fel a [email protected] címre.
    Kössz!
  • Hanci
    #2896
    Cső!
    AZ LENNE A GONDOM BAJOM,HOGY A yUGI THE DESTINY -BEN HIÁBA VEREM MEG YUGI-T ÉS HIÁBA NYEREM EL A LAPJAIT , ÉS HIÁBA EXPORTÁLOM A LAPOKAT MINDIG UGYANAZ A PAKLI MARAD HIÁBA RAKOM BELE AZ ÚJ LAPOKAT.
    SEGYTSETEK PLÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍZ!
  • djmassive
    #2895
    vki mondjon má servereket
  • manoczi
    #2894
    ez nem ide akart jönni! sry!
  • manoczi
    #2893
    A www.torrentz.com és www.torrentscan.com oldalakon próbáld meg!
  • djmassive
    #2892
    csináltam én is egy servert név.Y.U.G.I jelszó.dragon jöjjön akárki aki szeret duelezni!!!!!!!!!!!!!!
  • djmassive
    #2891
    oké én már felvettelek
    akor majd helpez
  • Yarkan
    #2890
    gyertek hamachira duelezni!!!
    név: dawe201
    jelszo: dawe201
  • jonny161
    #2889
    Császtok valaki tudna segíten hogy hogy lehet elmenteni a yugioh : Power of Chaos Yugi the destyni-t ? Itt az msn cimem : [email protected] vegyetek vel légysz és segítsetek!
  • Dawe20
    #2888
    djmassive, mostmár én is nyomatom onlineba-jó lenne tudni hogy mi a neved hamachin, írd már meg, meg vegyél fel msn-re!
  • Dawe20
    #2887
    Csináltam inkább msn-t so aki akar velem játszani, vagy akármi, itt az msn címem. [email protected]
  • Dawe20
    #2886
    Na végre újra minden megvan a gépemen ami a yugihoz kell. djmassive - megkéne beszélnünk egy időpontot figyi írd ide hogy neked mikor jó, én pedig fennleszek hamachin, ott tudunk dumcsizni, és segítek az összes kártya berakásában!
    ktamas007 - csak msn-en lehet jelentkezni nálad?
  • Dawe20
    #2885
    Na szia djmassive ma csináltam meg a gépem holnap letöltök mindent aztán jó lenne ha feljönnél hamachira és elmagyarázom az összes kártya berakást, te meg azt hogy hogyan kell neten játszani. Na csumi.
  • ktamas007
    #2884
    Versenyt indítok a www.gportal.hu/nagyyugiohverseny oldalonm Jelentkezni nálam MSN-en ([email protected]) lehet. Határidő Júl. 20.
  • Yugioh Fan
    #2883
    www.anime-website.extra.hu
  • djmassive
    #2882
    nem tok mert újra raktam a gépem és a paklim odalett azért kéne az összes kártya
  • Dawe20
    #2881
    dij... ok figyu pénteken legyél hamachin kb 2-3 körül.
  • Dawe20
    #2880
    Sorry! Egy jó darabig nem leszek mert elszállt a gépem sory e van!
    Ha leszek majd írok addig oldjátok meg a hamchi problémát nekem már van 1-2 tippem rá. na csumi
  • djmassive
    #2879
    csak nem tudom az összes kártyát
  • djmassive
    #2878
    dawe már tudom hogy kell játszani
  • Dawe20
    #2877
    Joey the passion
  • ToCsEk
    #2876
    Melyikkel akartok a 3 közül játszani? Eggyáltalán van a játékben multiplayer mód? Én mintha nem láttam volna.
  • Dawe20
    #2875
    figyu srácok, sajnos a hamachi müködését még nem naon vágom, és még nem is sikerült online-ba játszanom, remélem akik feljönnek a dawe20-ra azok tudnak majd segíteni, a problémámon, illetve problémánkon, mert tegnap megpróbáltunk blue eyes white dragon-nal játszani, de sehogy nem sikerült, aki viszont tud segíteni, írja meg ide, vagy jöjjön fel hamachira. ELŐRE IS KÖSZIKE!
    én ma szinte egész nap fenn leszek, so várok mindenkit szeretettel:)
    ja és djmassive, nem tudom hogy mi az, sajnos, ha pingelsz akkor jön be ugye? mert legalábbis nekem akkor:)
    na csumi
  • djmassive
    #2874
    bocs nem 11 hanem 12
  • djmassive
    #2873
    és ha rákattintok a tenevedre kijön egy kis fekete system 32 ablak
    ??? mit csináljak
  • djmassive
    #2872
    a DAve en leszek olyan délelőtt 11
  • Dawe20
    #2871
    ja és dijmassive, ha nem vagyok, fent ott, akkor megbeszélhetnénk egy időpontot, itt! Írd meg hogy neked mikor jó, ok?
  • Dawe20
    #2870
    na figyelj, a hamachit itt töltheted le:
    hamachi letöltése
    magyarítás hozzá:
    magyarítás
    tessék. na figyelj, majd ha letöltötted és elindítottad lesz olyan hogy belépés egy létező hálózatra.
    Hálózat neve: dawe20
    jelszó: dawe20
    de van olyan is hogy :
    Hálózat neve: Labirnok
    jelszó: Lab

  • djmassive
    #2869
    Ha elmondod hogy mi az és hogy hol lehet letölteni
    akkor meek
    ?
  • Dawe20
    #2868
    dijmassive, sajnos én erre nem tudom a választ, de utána nézek, megigérem, és 1-2 napon belül majd válaszolok a kérdésedre, de addig is ha van kedved gyere hamachira játszani
  • djmassive
    #2867
    Szia Dawe szeretném megkérdezni tőled is hogy van a power of chaosban tök mindegy melyik részében isten kártya???
    RA,Slifer,Obelisk
  • Dawe20
    #2866
    Csináltam a hamachin egy új hálózatot.
    Lécci gyerek játszani!
    Login : dawe20
    pass : dawe20
  • Dawe20
    #2865
    Amiket leírtam címeket úgy használjátok, hogy másolás, aztán beillesztés:) MINDEGYIK MŰKÖDIK
  • Dawe20
    #2864
    Sziasztok, én nem rég kezdtem el yugizni, a joey-résszel. Ahogy elnéztem nagyon sokan leszedni sem tudják a játékot ezért itt egy kis segítség.

    Joey the passion innen töltheted le, CSAK torrentes letöltés van ->http://www.mininova.org/tor/154865

    Na innen lehet leszedni,de ha nem megy akkor beírod a googléba hogy ->Joey the Passion torrent -> és a legelső link lessz az. (Remélem egyértelmű hogy ha nincs meg a torrent program a gépetekre akkor azt is le kell szedni, -> torrent download a kersőbe:) )

    Na mostmár megvan a játék, ekkor jön egy olyan probléma hogy magyarul, szeretnél játszani, itt rengetegen csak azt írják, hogy "jaj nekem megvan de nem jó, mert gagyi" vagy ilyesmi meg hogy "nemsokára lesz jobb", ilyenektől kap az ember idegörcsöt hogy azért a linket ideírhatná, vagy ahonnan le lehet szedni.

    Magyarítás ->http://magyaritasok.hu/index.php?func=dlinfo&mit=871 ->

    egyébként a magyarítások.hu -n a kerseőbe beírod hogy "yugi the destiny" , tudom hogy ez az első rész de mind a 3 játékhoz jó, nem mondom hogy tökéletes de legalább magyarul van a kártya szövege, igaz hogy van benne egy két rossz fordítás, de hát úgy is rájön az ember a saját kárán hogy mire is képes a kártya. Ja csak a kártya felirat, és szövege magyar, de semmi más, de ne aggódjatok eléggé alap szavak vannak, benne.
    Na most hogy magyar a játékunk, már csak egy gond adódik, hogy túl sokáig tart megszerezni az összes kártyát.

    Összes kártya -> http://www.4cheaters.de/pc/cheats/yugioh_power_of_chaos_joey_the_passion_20564

    vagy a googléba beírod hogy "joey the destiny cheats" és megkeresed azt az oldalt ami a 4cheaters.de oldala. letöltöd a tömörített mappát.
    na most jön a bonyolult dolog srácok/lányok elősre nem bizti hogy felfogjátok.


    Start/rámész a "futtatásra" beírod hogy "regedit" aztán lezs ott olyan hogy HKEY_LOCAL_Machine aztán "software" aztán "Konami" aztán "Yu-Gi-Oh! Power Of Chaos" aztán "system" aztán látsz egy "CommonDir" bejegyzést ott melette van hogy hove menti a játékot! az írd át arra a helyre ahová szeretnéd hogy mentse a játékot.pl: C:\Program Files\YU-GI-OH\YUGIOHPC\mentés\Common <- ezt a common mappát csináljátok meg a mentési mappába.(Ez egyébként akkor is hasznos ha nem tudod elmenteni a játékot, azt így kell megoldani.)
    Ezekután a mentési mappátokba csináltok egy Joey mappát. Újra Start/rámész a futtatásra beírod hogy "regedit" aztán lezs ott olyan hogy HKEY_LOCAL_Machine aztán "software" aztán "Konami" aztán "Yu-Gi-Oh! Power Of Chaos" aztán "system" aztán látsz egy "InstallDir"-t és melette egy elérési utvonalat , na ezt megváltoztatod arra hogy a joey mappába tegye, vagy tudom is én ez mire jó de a lényeg hogy fontos. Pl:C:\Program Files\YU-GI-OH\YUGIOHPC\mentés\Joey .
    Amit kibontottatok tömörített fájt (all cards) abból csak a joey mappa kell. Lessz benne egy reg fájl amit átnevezel bármire, és beleteszed a Joey mappába (amit a mentés mappába tettél) és kéttszer rákattintasz majd engedélyezed hogy hozzáadja a tartalmát a géphez.. Lesz a tömörített mappában egy system.dat amit ahonnan elindítod a játékot oda teszed be és felülírod az előtte lévőt. A Common mappába is belemásolod a system.dat-ot. Namost ahonnan elindítod a játékot ott van egy exporter, amit megnyit és beírod a neved, a program csinál egy mappát neked oda ahol a mentéseid szerepelni fognak. ha nem találok keress rá, de egy kis logikával simán kikövetkeztetheted hogy hol van. Na ebbe a mappába beleteszel mindent amit a kitömörített allcards/joey mappába találsz kivéve a a reg fájlt.

    Na azthiszem ennyi!

    Momtmár csak egy dolog hiányzik, az online játék, ez az amit én nem vágok, és szeretnék rá választ kapni. Én letöltöttem a hamachit, meg ilyenek, de sajnos amik ide lettek leírva ip címek úgy látszik senki sem használja, mert én nem láttam hogy lenne fent ott valaki. Kérdésem ->hogy magában a játékban (Joey the passion) lehet e online-ba játszani vagy sem, ha nem akkor a hamachi-hoz kaphatnék -e ip címeket, amiket azért használnak is. Tudom hogy le lehet tölteni egy online yugioht is de sajna az én gépemen nem megy:( ! Előre is köszi az ip címeket, természetesen jelszóval :D