1018
A nők is ért(hetnek) a számítógépekhez?
  • BontottCsirke
    #818
    Törpe vagyok és rosszindulatú, + kekszuálisan frusztrált, + kényszeres édesség- és fagylaltevő (erre célzott eskújábácsi)
    Muszáj volt képezzem magam, hogy legalább a munkaerőpiacon kelendő legyek :-P

    Te mivel foglakozol - azon kívül, hogy világuralomra törsz és az emberi faj kiírtásán munkálkodsz?
    Tudok, amit tudok :-DDD
  • Sir Quno Jedi
    #817
    ÉN nevezhetlek ! :DDD
  • [NST]Cifu
    #816
    És még te neveztél engem monitorfejnek...
  • Sir Quno Jedi
    #815
    Amúgy má' én is felfogtam, dehát az én koromban ugye...
  • Sir Quno Jedi
    #814
    Nemigaz. Tuvok-ot csak nemrégóta basztatom, de az évek alatt nagyon sokmindekivel sikerült "jól elleni" ! :DDD

    Ha "jól ellevésnek" szántad, akkor messze jártál, de tehetsz új próbát, legyen ! :DDD Én mindenkinek adok 3. esélyt (vagy sem) !
  • [NST]Cifu
    #813
    [irónia ON]
    Úgytünik te csak Tuvokkal tudsz jól elleni...
    [irónia OFF]
  • Sir Quno Jedi
    #812
    Most megríkattál ! Jó lenne így monitorfejjel is már végre értelmezni az iróniát, poénokat, miegymást... dehát most mit várjak tőled...
  • [NST]Cifu
    #811
    ...és a lényeg: türje némán el a "hímsoviniszta, nárcisztikus, megalomániás, lekoszlott robotgép" énedet, ofkoz...

    (no offense, és nekem is kicsit kínos, hogy a másik oldalt védem - de azért valakinek szembesíteni kell a ténnyel.. :))
  • Sir Quno Jedi
    #810
    Mert miért ??? Az egyik legfontosabb, hogy legyen kedves (velem legalábbis), anélkül tarhatnék pitbullokat is ! A nő a gyengédség, a finomság, a melegség az életünkben. Fontosabb ez a végzettségnél, vagy az IQ-nál. Aztán hogy amellett karakán kemény csajszi, hát lelke rajta, de NE VELEM keménykedjen (azé egy kis dominaizé sosem akadály, de az játék :DDD)!
  • [NST]Cifu
    #809
    Mondjuk az ilyen az, amire nem igen lehetne büszkének lenni...

    Elvárások az egekben, a másik oldalon meg...
  • Sir Quno Jedi
    #808
    De mivel tudjuk, amit tudunk...
  • Sir Quno Jedi
    #807
    Mert az előtted szóló reménytelen hímsoviniszta, nárcisztikus, megalomániás, lekoszlott robotgép mint én, szal. annak mind1 ! :DDD

    Egy ifjú hölgytől (?) azonban többet várok el ! Egy nő lehet határozott, vagy képzett, de ugyanakkor legyen kedves, aranyos, jószándékú és édi ! Punktum ! :DDD
  • BontottCsirke
    #806
    Mégis nekem szóltál be, nem a kisfiúnak, te hímsoviniszta, nárcisztikus, megalomániás, lekoszlott robotgép - ez hogyisvan?! :-DDD
  • Sir Quno Jedi
    #805
    Na nem mintha az előtted szóló jobbat éredemelne, de mégis...
  • Sir Quno Jedi
    #804
    Namost ilyen (durvább) nagyképű szöveget én is tudnék írni, mégsem teszem ! Ez hogyisvan ?!! :DDD
  • Punker
    #803
    csatlakozom
  • Lammer
    #802
    AZIGEN!

    Mély hódolatom a hölgynek és kezitcsókolom
    ja és
    Nem semmi...
  • Sir Quno Jedi
    #801
    AZ igenedre lennél már egyszer büszke ! :DDD
  • peet69
    #800
    Az lenne a fura ha nem lennél
  • Kata
    #799
    [büszke a nemére]
  • FtranX
    #798
    Az ilyen nő nagyon ritka. :)
  • nemcsakfeel
    #797
  • BontottCsirke
    #796
    Mérnök-informatkus (multimédia és biztonságvédelem), mérnöktanár és műszaki menedzser, rendszerinformatikus, szoftverüzemeltető, linuxos rendszergazda, HTML/java programozó, webmester és számítógép műszerész vagyok - neked meg ha jól látom, még az érettségid sem igen van meg - szal vegyél vissza az arcodból.

    'Gémer Pistikeként' mér nézel valakit alapból hülyének, csak azért, mert nem tud állva pisilni?!
  • [HUN]PAStheLoD
    #795
    a windóztelepítésnek is vannak apróbb trükkjei :]]]

    szal lehet hogy megy a nőknek is .. szal egy sima gépre felraknak egy sima vindózt.. de egy félig lerobbant badsecoros bioshibásra :]] na azt megnézem
  • [negativ] Les
    #794
    Erről van szó !!
    Mindent bele..:))
    Ugye, hogy mehet ez a csajoknak is..:) 'persze csak korlátozott darabszámban' :))
    ;)
  • Tuvok #793
    Túl rég láttam. Túl rég... :(
  • Sir Quno Jedi
    #792
    Áh, Macskafogó...
  • Tuvok #791
    Ezt lefordítanád ?
  • Sir Quno Jedi
    #790
    Most mond meg ÉN vezettem, most mond meg, hát ÉN voltam ?!!
  • Tuvok #789
    Jah.

    Szal nem tartom magam papucsnak, de szeretek a kedvében járni, és megkérdem, hogy mihez volna kedve, de nem tegnap jöttünk össze, tudjunk minek örülne, mit szeretne a másik. Meg ismerjük a másik igényeit, egyikőnk se egy hiperaktív fajta, de otthon gubbasztani se szeretünk, hol iszogatni megyünk, hol moziba, hol haverokkal kocsmázni, vagy romantikus vendéglős vacsira...
    Ja és most nem vagyok kíváncsi a véleményedre, ez nálunk bevált dolog.
  • Sir Quno Jedi
    #788
    Noprob ! Scotty majd bejáratja !
  • Tuvok #787
    Bocsi, súlyos rendszerhiba miatt újra kell telepíteni a rendszert. :P
  • Sir Quno Jedi
    #786
    Igen, várunk míg bebootol ?!!
  • Tuvok #785
    Például ... beep ... out of memory, please restart your computer !

  • Sir Quno Jedi
    #784
    Szóval, mi az amivel le tudod nyűgözni az asszonyod, ha már a villanykörte kiesett és nem szexualizálunk ?!!
  • Tuvok #783
    *Már...
  • Tuvok #782
    Meg megszoktam, hogy rossz vagyok. :))
  • Sir Quno Jedi
    #781
    Jah és rossz az, aki rosszra gondol !!!
  • Sir Quno Jedi
    #780
    Mégis ?!!
  • Tuvok #779
    Ehhe.
    Hát sokmindent. :P