1018
A nők is ért(hetnek) a számítógépekhez?
  • Redfox
    #858
    Igen, a britney.hu-t.
  • BontottCsirke
    #857
    Sajnálom...
    Kéred az enyém?
    Magas, szőke, kékszemű és már 22 éves, szal a műanyaglakat sem rozsdásodna rád megrontásért.
  • BontottCsirke
    #856
    Te húgod ismer más honlapot a chat.hu-n és a freemail-en kívül? Mert az enyém nem
  • Redfox
    #855
    Szerintem is el vagy tévedve.:)
    Azt hiszed, hogy én nem próbáltam megtanítani neki bármit is. Dehogynem. Ez meg már tényleg rajta múlik, mert nem hiszem, hogyha azt megbírja jegyezni, hogy a britney-s képet hogyan mentse el helyesen, meg a videóit letölteni hogy kell, akkor ilyen egyszerű dolgokat, mint például a doomos levelet nem megnyitni, és még sok egyéb nem bírja megjegyezni. Mert ez már nem nem függő, ez pusztán az ő hülyesége.:)
  • Cattie
    #854
    Akkor nem neked szólt az üzi, hanem annak, akinek van.
    Te meg tanítsd valaki más hugát:)
  • Sir Quno Jedi
    #853
    Őőőőő, nekem nincs húgom, azaz volt, de már nincs közöttünk Isten nyugosztalja...
  • Cattie
    #852
    de ti biztos többet ültetek a gép előtt. ergo több skillt tudtatok begyüjteni. ha zavar, hogy mindig segítséget kér, miért nem tanítod meg egy két dologra? Biztos megtudná oldani a problémáját legközelebb...
  • Sir Quno Jedi
    #851
    Szerinted minket oktatott valaki ?!!

    Na ITT a különbség ! :DDD
  • Cattie
    #850
    miért is?
  • Sir Quno Jedi
    #849
    Izé, szerintem el vagy tévedve ! :DDD
  • Cattie
    #848
    szerintem az, hogy valaki ért-e a gépekhez nem függ a nemétől. Legfeljebb attól, hogy milyen gyakorlott. Mindent meg lehet tanulni, és mindent meg lehet tanítani. Gyerünk srácok, oktassátok a hugaitokat:)
  • Sir Quno Jedi
    #847
    Nézd, attól függ milyen babák a húgaitok ! Én pl. egy fél tucatot még be tudok vállani, többre most nincs keret, de nekik biztosítok gépparkot, szállást, miegymást... :DDD
  • Redfox
    #846
    Lol.:)
    Fődíj egy bátyus.:)
  • Sir Quno Jedi
    #845
    Tényleg, kéne ilyen vetélkedőt tartani húgoknak !

    Legyen ön is LAIKUS !
  • Redfox
    #844
    Hidd el, hogy az enyém sem jobb, igaz az enyém csak a lakótelep másik felére rángatott át, mert nem tudta az egyik feluró kérdésre mi a válasz.
  • Sir Quno Jedi
    #843
    Vegyél inkább aligátortenőst, az elég messze van a törzsfejlődésben ahhoz, hogy ne basztasson ilyenekkel, kihalásodig legalábbis...
  • BontottCsirke
    #842
    Cseréljünk tesót, a tied még mindig jobb :-)
    Az én húgomnak max. 2 hét egy rendszer, de mindennap van v.mi kínja. Átszalajtott már azért is a város másik végére, mert elfelejtette bekapcsolni a nyomtatót
  • Sir Quno Jedi
    #841
    Ez a beszéd ! Külön gépet minden nőnek ! :DDD
  • Redfox
    #840
    Én még jobban, és ezt pont a húgomon(monin aki a téma nyitója) tapasztalom. Pár hete tettem újra az egész rendszert, mert már ott tartottunk, hogy nem tudott a gyerek kijelentkezni a részéből fagyás nélkül, és most megint ugyanott tartunk, most is kellett egy restartot nyomni negyed órája.:( Úgyhogy azon vagyok, hogy beszerezzek egy saját gépet, és majd ahhoz ő nem nyúl hozzá.:)
  • Tertovan
    #839
    kezdek ketelkedni abban hogy ertenek hozza.... :(
  • Sir Quno Jedi
    #838
    Szívni azt nem nekem kell, én nyomásban utazom !
  • Sir Quno Jedi
    #837
    Eszem azt a választékosan túlművelt stílusodat, ahogy ajtóstul lopod be magad a férfiak szívébe ! :DDD
  • BontottCsirke
    #836
    Nem is kommunikálsz v.mi fényesen, nem ismerkedni akartam - köszike, de van már porszívóm :D
  • BontottCsirke
    #835
    kusé, szörcsög! :D
  • Sir Quno Jedi
    #834
    Te most ismerkedni akarsz ?!!! Elég gyengus próbálkozás, de legyen, mit akarsz tudni felséges énségemről ?!! Tudod nehéz a magamfajta fémbe zárt egónak a ti szintetekhez illően, primitív módon kommunikálni ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #833
    De mer szereltettem fel, pont ilyen esetekre !
  • Sir Quno Jedi
    #832
    Tudod Tia, egy bizonyos kor felett a férfiakat felettébb nehéz "nevelni" ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #831
    Csoffadt, gondolom ! De lehet még szottyadt és lepukkant...
  • nemcsakfeel
    #830
    undorító.
    (mi az hogy "csuffadt" ?)
  • BontottCsirke
    #829
    Neked tényleg van sokkolód? Használtad már v.mi csuffadt, neveletlen pasin? :)
  • Kata
    #828
    /nyomdahiba: megnevelésében)
  • Kata
    #827
    Ha nem bírod a frontot, jövök segíteni a hímek megnevésében. Van harci retikülöm (benne tégla), meg sokkolóm. :)
  • BontottCsirke
    #826
    robotoknak olyan nincs is! :-D
  • Sir Quno Jedi
    #825
    Az "szörcsög" TE ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #824
    Kabbe ! :DDD
  • nemcsakfeel
    #823
    neked nincs ! :)
  • Match
    #822
    Én vagyok Yoda!
  • BontottCsirke
    #821
    más jelződ nincs, kishörcsög?
  • nemcsakfeel
    #820
    ez undorító.
  • BontottCsirke
    #819
    Belő v.ki egy gsm-interfaszt köszönömért?