230
MESE TVSOROZAT RETRO
  • spyderco
    #190
    van 6 epizódnyi bravestarrom, mindegyik eredeti angol hanggal
  • Kmarha
    #189


    Ez lesz az!!! Isten vagy! :D Tényleg létezik! :) Köszönöm!

    Ezt el sem tudom képzelni hol látthattam. Itt van az introja: SuperTed

    De hogy ezt hol nézhettem és mikor.. ? :D
  • Motig
    #188
    gondoltam 1et és +csináltam...:
    http://bravestarr.moviez.hu/list.php?d=Bravestarr
    majd fentlesz az őszes Bravestarr srész.. edig a film és a 1-5 rész van most upolom a 6odikat... sok nak tünik de 2Mb os darabokba van... OGM formátun NÉMET SZINKRON a minőség korekt bár sajna nem a legjobb...(ha siekrül a DVD kiadást+ szerezni ISO ba felrakom a diskeket!)
  • atr0p0sz
    #187
    Sziasztok!

    Nincs meg valakinek az alábbi rajzfilm:

    Fülem erre fülem arra vili (Azt hiszem ez volt a címe)
  • pipeppers
    #186
    :))
    Hát ez valószínűleg soha nem jutott volna az eszembe, köszi.
  • Dynamic
    #185

    Krtek


  • pipeppers
    #184
    Meg tudja valaki mondani, hogy mi az eredeti címe a Kisvakond-nak? Lényegében a kisvakond cseh megfelelője kéne, azt hiszem cseh figura, ha tévedek, akkor is a kisvakond eredeti megfelelője kéne. Köszi.
  • SlayR
    #183
    egyelőre nem néztem én se de majd megkukk :)
  • gkohig
    #182
    mostmár alvás majd holnap vájkálok, de ha tudsz valamit akkor küld el majd megnézem :) jóéjt !
  • gkohig
    #181
    ez az :) van valami forrás a neten ? :$
  • gkohig
    #180
    Lehet mindjárt utánna nézek. talán francia mese volt :)
  • SlayR
    #179
    Muminra gondolsz sztem:)
  • gkohig
    #178
    Sziasztok. A napokban támadt fel bennem a nosztalgia és rengeteget kutattam és arra jöttem rá, hogy a mesék 98% amit anno láttam és szerettem ma már alig lelhető :( ezért aztán mivel nagyon szerettem őket elkezdtem kutatni. Majd honlap vagy még a héten rakok ide pár linket ami hasznos lehet. Van egy mese viszont aminek nem jut eszembe a címe, sőt szinte alig valami.
    A meséből a legjobban egy vándor karakterre emlékszem, zöld ruhája volt meg egy nagy karimás kalapja és talán még furulyázott is. A mesében esett az eső is néha és kissé szomorkásnak tűnt. Nem tudom, hogy jól emlékszem e de ebben volt talán az a két kicsi viziló szerű karakter is akik ott éltek egy nagy házban talán. Szóval eléggé gyér amire emlékszem. Senkinek se dereng semmi ? :(
  • iszaplány
    #177
    sziasztok!
    Nem tudom,hogy emlékszik-e valaki a Csodálatos Ferdinánd című mesére. Beszállt a liftbe és 2 lábon kezdett járni mint az ember és öltönye is volt. Ha esetleg meglenne valakinek akkor írjon.Vagy Biga csiga és Batka manó. Köszi
  • Aramir
    #176
    Nem ismerem, csak annó volt C64-re valami ilyesmi játék. Szerintem ő lenne az:
    http://en.wikipedia.org/wiki/SuperTed
    Csak a játék cím ugrott be, amit valamelyik egykori újságban (Computer Máni talán) olvastam.
  • Motig
    #175
    huu látom kicsit kihalt a fórum.. na mindegy talán valaki keresi és olvasa ezt!
    lényeg: kerestem a Bravestarr -őszes részét.. +is találtam csak sajna német szinkronal.. itt a link:

    http://www.bittorrent.com/detail.html?infohash=EF92D5530FC5D9D5C88A1424A011D6BD8B5253CA&per_page=10&search=site%3Azerotracker.com&index=0

    15 Gb és mind a 65 rész!!!:D remélem tudtam valakinek segiteni vagy szép emlékeket udézni..
  • pauly
    #174
    Ezek voltak a jó rajzfilmek,nem amik már manapság mennek,dragonball meg ilyen szemetek :(
  • Kmarha
    #173
    na még embert nem találtam aki tudna segiteni. Egy régi mese, nagyon nagyon régi és nagyon nem ismert. Valami plüssmaciféleségről szól.. azt hiszem talán kidobták az ablakon? nem biztos. Aztán felébredt benne valami szupererő, köpenyt kötött magára, azt repülni tudott.
    Van esetleg akinek ez rémlik?
  • Motig
    #172
    hy!! na újvagyok és 1ből 1 hatalmasatkérek...
    kezdem: keresem a Bravestarr néven futot rajz fílm részeit ha lehet AMERIKAI ul vagy magyarul(találtam kemény 9részt + a fílmet de gagyi német szinkronal..) aki tud segiten PLS írjon ide vagy mailt a [email protected] -ra! előre is THX a segitséget!!!!!!!!
  • GFly
    #171
    úúúú, de komoly ez a topic

    amikre én emlékszem:
    pompom meséi
    nagy ho-ho-ho-horgász
    magyar népmesék
    mátyás király (vagy mesék máytás királyról vagy valami ilyesmi volt a címe)
    sebaj tóbiás
    Kalán néni
    Nils Holgerson
    80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal
    Kristoforró
    Denver, az utolsó dinoszaurusz
    hupikék törpikék
    mézga család
    bob és bobek
    lolka és bolka
    varázsceruza
    kisvakond
    maya a méhecske
    mofli az utolsó koala
    tom és jerry
    frakk, a macskák réme
    dr Bubó
    vizipók, csodapók
    kukori és kotkoda
    mekkmester
    Jamie és a csodalámpa

    vasárnapi Walt Disney mesék
    Aladdin
    csipet csapat
    kacsamesék
    micimackó
    gumimacik


    valaki említette a DJ. Katshow-t, azt mi is néztük meg a Sky One-on volt még sok rajzfilm ha jól emlékszem. pl:
    dennis a komisz, inspector gadget, trans formers, bravestarr

    aki tud az légyszi rakjon már be pár képet ezekről (vagy linkeljen)

  • seriesfanatic
    #170
    Denver dino jó barát ősidőkből szól hozzád Denver... lálálálá...
  • NeoMaN
    #169
    Mosómacik.
    És van vagy 30 része.
  • NeoMaN
    #168
    ITTVANNAK
  • tyrke
    #167
    Szerintem nem...
    Angolul már megtaláltam, The Raccoons a sorozat címe és elég sokáig ment. Egy kép, ami Oszkár fiát ábrázolja, aki jóban volt a mosómedvékkel (az apjával ellentétben...)
    http://www.toontalents.com/The_Raccoons-Cedric_and_Bert_smiling_together.jpg
  • Voltan
    #166
    Nem a Jamie és a csodalámpa?
  • tyrke
    #165
    Üdv! Gondoltam itt is megkérdezem:
    Kb tíz éve, de lehet hogy kicsit régebben, volt egy szinte biztos, hogy európai gyártású rajzfilmsorozat a Magyar1-en. Ilyen sötét hangulatú, futuriszikus volt, a főszereplője pedig ha jól emlékszem, egy szörfös-féle volt, lényeg, hogy egy repülő deszkán közlekedett és (megint nem biztos) valami fémes színe volt (mmint az embernek). Technológiában talán az Elsüllyedt Világokra hasonlít, míg hangulatában inkább a Starchildra (amit azt hiszem csak a CN adott). Ja és még egy emlékfoszlány: az egyik epizódban szerepelt egy talán toronyba zárt vámpírféle, akinek Nosferatu volt a neve, de Nagy Idétlennek szólították, és ha kimondták a nevét történt valami (nem biztos...)
    Remélem vkinek beugrik!
  • fureszoszi
    #164
    Nem nem a PomPom.Má honapok ota nyomozok utána de semmi.
  • NeoMaN
    #163
    PomPom nem?
  • fureszoszi
    #162
    Sziasztok egy fogos kérdésem van.Meg tugja mondani valaki,hogy mi volt annak a rajzfilmnek a cime amibe fűrész oszkár játszott???valami medve szerü lény volt lógó görbe orral.
  • Penya
    #161
    Az volt a cime hogy Tinti. Magyar csoda volt. En speciel utaltam:)
  • Rimszi
    #160
    Sziasztok!

    Jó, hogy van ez a topik, mert sok régi meséről tudunk beszélgetni benne. Nekem az egyik kedvenc régi mesém a Mofli az utolsó koala. Már vagy 3 éve keresem, de semmi remény :((( Valakinek vannak letöltve részek, vagy birtokában vannak VHS felvételek anno dacumából?
    Valaki segítsen!!! Lécci!!!
  • Eye-scream
    #159
    Help: Mi volt annak a mesének a címe, amelyikben egy ilyen kis kentaurszerűség volt? Az égben lakott, és tudott ide-oda röpködni is. Asszem szöveg nélküli mese volt. Mást nem tudok róla...:(
  • Gábor
    #158
    Én is ezen gondolkodtam pont tegnap este, hogy mi lehetett az a film! Ma reggel meg épp az anime topicba tartok, és tessék, Ti már meg is adtátok a választ! Végre emléxem: elsüllyedt világok!
    Köszönöm!

    Franciául meg is találtam. A kérdésem az lenne,hogy sikerült-e emberi nyelven (magyar, angol) megtalálni?

    Praclifalva lakóival találkozott már valaki a neten?
  • Tatyla
    #157
    engem az Idö úrai érdekelne,valaki help...
  • Balo
    #156
    Igazából nem tudom melyik topikba illik, ha ide nem akkor sry. Szal nem tudja valaki honnan lehetne letölteni a "Billy és Mandy kalandjai a zord Kaszással" rajzfilmsorozat részeit szinkronosan?
    Jöhet minden megoldás (DC, torrent, ftp).
  • Elle
    #155
    sziasztok! hogy hívják a vízipókból a csigákat, nem tudjátok? kerestem sokat, de sehol sem találtam meg :((((((( köszi!
  • FrezeR
    #154
    nincsmit :)
  • Mészy
    #153
    Köszi szépen! :)
  • FrezeR
    #152
    ö izé csak egy p-vel sry:)
  • FrezeR
    #151
    Törppojáca :P