61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #57864
    Na és akkor a valószínűsíthető ok. (Bár ebben biztosan benne van, mármint az előzményekben, hogy tavaly ígértek neki valamit, amiből aztán nem lett semmi...)
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2015.03.19. 17:28:10
  • kaloz174
    #57863
    Ma bombahír! Legalábbis számomra, bár hallottam híreket már, de nem akartam elhinni....

    Golovin távozik Siófokról...
  • kaloz174
    #57862
    György Laci távozik Füredről...Gondolom, nem ok nélkül.
  • kaloz174
    #57861
    Némi rutinnal már nem ugrasz be. Sokan azonban igen...(Tényleg nevetségesek.)
  • kaloz174
    #57860
    A Győri ETO Vardar Szkopje elleni első meccsének időpontjáról. ('04.04.)
  • Isthy
    #57859
    Aguilar detto

    Ennek a cikknek a címe megmosolyogtatott. Tipikus bulvárszenny újságírás...
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2015.03.19. 11:53:00
  • kaloz174
    #57858
    Módosul a program.
    Mondjuk meglepődnék, ha Pena hazautazott volna azért, hogy a spanyol társakkal érkezzen.....
  • kaloz174
    #57857
  • Isthy
    #57856
    Ahogy jósoltam, már ki is derült. Az MKSZ oldalon fenn van az időpont. Az elvileg 12-i meccsünk új időpontja: 2015. április 17. 18 óra (Elek Gyula Aréna). A második meccs pedig 22-én szerdán 18 órától lesz Újvárosban.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2015.03.17. 17:09:48
  • Isthy
    #57855
    Sikerült az EHF-nek "szép ki csapatot" küldenie Szegedre a BL visszavágóra...

    A két spori a Krstics, Ljubics páros lesz, akik már sokszor bizonyították, hogy mennyire utálják a magyar csapatokat. Az EHF delegált pedig Jiri Konecny, akihez jó emlékeink szintén nem fűződhetnek. Például 2 éve ő volt az ellenőr Kielben, amikor pofátlan módon visszahozták a sporik a hazaiakat a meccsbe a végén a veszprémiek ellen. De még emlékezetesebb az őszi lipcsei ténykedése, gondolom a Fradi szurkolók a szívükbe zárták.

    Egyébként tavaly idény végén azt mondták, hogy ez a páros abban az idényben befejezi a pályafutását. De úgy látszik most kaptak még egy feladatot...
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2015.03.17. 16:56:18
  • Isthy
    #57854
    Változások Vácott

    Már a sokadik edző az elmúlt pár évben, meglátjuk ő mire jut. A játékosok erősítést jelenthetnek a keretben, Hornyák pedig költözhet a fővárosba.
  • Isthy
    #57853
    A Buducnost komolyabb jobbszélső nélkül kell, hogy folytassa a BL küzdelmeit. Radmila Petrovics (Miljanics) babát vár, így ő már nem játszik idén. Dijana Joveticset már nem hozhatják vissza kölcsönből Vácról, mert februárban és márciusban pályára lépett a Vácban. Így marad egyetlen jobbszélsőjük, a fiatal (23 éves) szerb Zeljka Nikolics, akinek nk-i tapasztalata nem nagyon van.
  • Isthy
    #57852
    Idézet a versenykiírásból:

    "A Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai- és Versenybizottsága fenntartja magának a jogot, hogy szükség szerint a bajnoki mérkőzések napját, pontos kezdési időpontját TV, rádió-közvetítés esetén – nemzetközi kupa negyeddöntőbe, elődöntőbe, döntőbe jutó csapatok esetében a Liga javaslatának figyelembevételével – megváltoztassa."

    Tehát nincs itt semmi probléma
  • Zóanagyvarázsló
    #57851
    Londonra gondoltam én is, csak valamiért összemostam a vb-kkel.
  • Isthy
    #57850
    A rájátszás mérkőzéseinek bejelentési időpontja 2015. március 17. 11:30 óra a versenykiírás szerint. Tehát elvileg holnap délutánra ki kell, hogy derüljenek az időpontok.
  • Isthy
    #57849
    Ahogy lentebb írtam is, sztem ez Londonban volt az olimpián. De lehet valamelyik vb-n is volt ilyen.
  • Isthy
    #57848
    Ez már egy ideje (kb. 2 hónapja) tudható volt, hogy az első meccs nem 12-én lesz, mert akkor nk-i kupaforduló van. Még akár nekünk is lehetett volna. A rájátszás 4 csapatából 3-nak akkor nk-i kupakötelezettsége lesz, így biztosan később lesz a rájátszás első fordulója. Mondjuk vagy 15-én, esetleg 18-19-én. Mert ugye a 2. meccsek elvileg 22-én lennének.
  • Isthy
    #57847
    A londoni olimpián ő volt a norvégok első számú kapusa és igencsak pazar produkciót adott elő. Lundénak akkor nem ment és nem lehetett észrevenni a "hiányát".
  • Isthy
    #57846
    Hogy miért gyengült az Esbjerg?
    Az egyik komoly oka, hogy januárban elvitték az első számú kapusukat. Ez a kapus tegnap megmutatta győri mezben, hogy mit is tud. Nem csodálom, hogy a dánok nem voltak olyan acélosak, mint korábban.
  • Zóanagyvarázsló
    #57845
    Volt már olyan vb, ahol Lundénak nem ment annyira, és a jobban védő Grimsbö simán átvette az első számú kapus szerepét. Ez már önmagában is árulkodó.
  • kaloz174
    #57844
    Még Fehérváron sem adták fel...
  • kaloz174
    #57843
    Ami, tudomásom szerint, ütközik a rájátszással...
  • kaloz174
    #57842
    handball.hu szerint:
    "Az EHF-kupa-elődöntők első mérkőzéseit az április 4-5-i hétvégén, a visszavágókat egy héttel később játsszák."
  • kaloz174
    #57841
    Nem ismertem nagyon Grimsbö "munkásságát", de nekem tegnap nagyon tetszett. Nem csak az, hogy milyen hatásfokkal védett, hanem az, amilyen szinten koncentrálni tudott, együtt élt a játékkal. Ha ezt így folytatja, nem fog hiányozni Lunde túlzottan.
  • kaloz174
    #57840
    Mindenképpen megérdemelnek egy gratulációt az érdiek. Ahhoz képest, hogy sokan kettős vereséget jósoltak nekik...(Más kérdés, hogy miért lehettek ilyen gyengék a dánok? Úgy általában: mi történik most a dán kézilabdában??)

    Mikor lesznek az oroszok elleni meccsek, vajon?
  • Isthy
    #57839
    Nagyon úgy fest, hogy az érdiek tanultak az előző 2 évből és most nem rontják el. Mintegy 11 perccel a vége előtt idegenben is vezetnek 23-19-re, innen már megvan nekik a továbbjutás.
    Kíváncsian várom mire mennek majd a Rosztov ellen.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2015.03.15. 20:48:09
  • Isthy
    #57838
    Mondjuk Grimsbötől nem kell több A többiektől majd igen, de az egy másik történet lesz.
  • Isthy
    #57837
    Kezet csókolhatnak Fortunának, mert a csoportban minden eredmény úgy alakult végig, hogy ők a lehető legjobban jöttek ki belőle. A másik csoportban 11 ponttal lett a Thüringer 4. helyezett, ők meg 8 ponttal harmadikak a sajátjukban. Ahogy írtam is, én azért nem érzem őket esélytelennek az oroszok ellen.
  • primavis
    #57836
    Hát ők lesznek (32-22 ma), de szerintem esélytelenek. Ami az ETO-t illeti, a Vardar ellen több fog kelleni idegenben mint ma Metzben (27-20).
  • Zóanagyvarázsló
    #57835
    Majdnem elkiabáltad, elnézve a Blomberg elleni eredményt. Igen, most valóban erősen sanszos az a dániai út. Mondjuk én már tavaly is szívesen tartottam volna 10 éves évfordulót, akkor is lehetett volna :)
  • Zóanagyvarázsló
    #57834
    Ezt már tavaly is eljátszották Siófokon, csak akkor eleve nem voltak érmes remények. Előtte pedig a Kiskunhalas is hasonló ívet járt be, ők is alig maradtak le a felsőházról. Most ez jobb kerettel, harmadik próbálkozásra kellemetlenebb, ráadásul éppen most maradt el a Magyar Kupában nagy eredmény.
  • Isthy
    #57833
    HSG Blomberg-Lippe - FTC-Rail Cargo Hungaria 33-33 (16-17)

    Azért a győzelem nem ártott volna idegenben sem, túl sok a kapott gól egy német középcsapattól.
  • Isthy
    #57832
    Duplán mákos, hiszen a bronzmeccses ellenfelüknél a legjobb kapus hosszú hónapokra kidőlt, ami nem kicsit növeli esélyeiket.

    A siófokiaknál beigazolódott az, ami tavaly a debrecenieknél is. Egy jó őszi szereplés nem jelent sokat a végelszámolás szempontjából. Mindkét csapat szépen "alászállt" a középházba az alapszakasz végére.
  • Isthy
    #57831
    A Thüringer megnyerte a német BL házi rangadót 27-23-ra, kialakult a 3-as holtverseny a 2-4. helyen a csoportban. A németek a Larvikkal, a Vardar az ETO-val negyeddöntőzik. A Volgográd még várja az ellenfelét, amely kb. este fél 9-re derül ki. Még az is lehet, hogy a románok lesznek azok és sztem nem is lennének esélytelenek az oroszok ellen.
  • Isthy
    #57830
    FC Midtjylland - Selgros Lublin 30-18 (15-7)

    Most már eldőlt, hogy lesz "10 éves jubiláló" dán túra számodra
  • kaloz174
    #57829
    Mákos Edina...Egyébként nem értem ezt a siófoki csapatot. Vagyis érteni vélem, de ez csak egy vélemény. Ha lehet hinni a kiemeléseknek, akkor azok, akiknek motiváció volt a meccs tétje, jól is játszottak. Akik viszont "csak" pénzt kerestek ezen az estén is, azok "csak" letöltötték a munkaidőt...(Meglepődnék, ha mindez következmények nélkül fejeződhetne benne...)

    Egyébként egy kis adalék a siófoki csapattal kapcsolatban még:

    "Hypo NÖ - Byåsen HE 28-20 (15-10)
    Byåsen HE - Hypo NÖ 23-24 (8-13)

    Elődöntőbe jutott a Hypo NÖ csapata kettős győzelemmel, 52-43-as összesítéssel. "

    Azt hiszem, ez sem vigasztalja őket...Ha verik a Hypot, most ők lehetnének az osztrákok helyzetében...
  • primavis
    #57828
    igen, mert az utolsó félpercben elkapcsoltam, hiszen két gólt nem lőhettek már...
  • Isthy
    #57827
    A siófokiak képesek voltak kikapni Vácott, így az Érd jutott a 4. helyen az NB I felsőházába. Nem igazán örülök neki.
  • Isthy
    #57826
    Ha jól látom 28-27 lett a végeredmény a Vardar javára. Érdekes negyeddöntőnek tűnhet, de én úgy gondolom, hogy az ETO fog a Final Fourba jutni.
  • primavis
    #57825
    A Veszprém simán nyert a spanyoloknál (31-23).