61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #58224
    Ehhez kapcsolódva.
  • Gabess8
    #58223
    Hát én azért nem nevezném szimpla csapatnak, sem itthon sem nemzetközi szinten. Az biztos, hogy nehéz év volt és nehezebb az eredményt megtartani mint elérni. Várható volt, hogy jön egy hullám völgy, igaz nagyobbra sikerült mint várták, és a végére szerintem fel is adták, de innen szép újra nyerni.
  • kaloz174
    #58222
    Változhat a lebonyolítás a bajnokságban.
    Vajon miért vagyok szkeptikus, pedig a jelenlegit sem tartom jónak?
  • smith09 #58221
    Véleményem szerint Anita hiányát érezte meg legjobb a tavasz során az etó.
    Szerintem ez a válogatott csapatra is akarva akaratlanul igaz.
    Bízom benne h csak csak hozzá tesz valamit majd a játékhoz. :)
  • kaloz174
    #58220
    Mocsai osztja az észt...
    Valaha, amkor hazatért Németországból, forradalmat hozott. Azóta maga a példa arra, hogyan kopik el egy tudás, szerintem, friss szemlélet hiányában. Félek, a NEKA ennek leképezése, ezzel a kiégett szakember gárdával. (Tisztelet a pár kivételnek.)
  • kaloz174
    #58219
    Miért? Eddig mik voltak?
  • Breki33
    #58218
    Női kézi: Egy szimpla csapat lettünk – Ambros Martín

    http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-egy-szimpla-csapat-lettunk-ambros-martin-2418863
  • kaloz174
    #58217
    Állítólag csak 2 hét kihagyásra kényszerül. Sok sérülése után érthetően megijedt.
  • Breki33
    #58216
    http://m.origo.hu/sport/kezilabda/20150528-interju-verten-orsolya-vb-es-europa-bajnoki-bronzermes-kezilabdazoval.html
  • Isthy
    #58215
    Csatlakozom a gratulációdhoz!

    Decembert illetően már nem tudok csatlakozni, én úgy gondolom nem fog ő ott érdemi szerepet vállalni. Az "odabas*"-ban meg végképp nem nagyon tudok hinni. De ne legyen igazam!
  • Isthy
    #58214
    Én is úgy tudom, hogy ilyen funkciója nincsen.
  • kaloz174
    #58213
    Gratulálok.
  • smith09 #58212
    Gratula a családnak !

    Remélem decemberben már Anitával együtt a válogatott odabas* !
  • Breki33
    #58211
    Megszületett Vincze Ottó Boldizsár!
    Ma reggel 7.55 perckor Görbicz Anita világra hozta kisfiát, aki 3360 grammal és 49 cm-rel született. A kismama és a baba is egészségesek, minden rendben zajlott.
    Ezúton is gratulálunk az egész családnak, és jó egészséget, sok boldogságot kívánunk Anitának és mindkét Ottónak!
  • primavis
    #58210
    Igaz, de ebből a 4-ből egy a kapus (Tomasevic jó kapus, de nem pótolhatatlan), a beálló tank meg ha akart volna sem szerepelhetett volna sérülés miatt, ergo marad Lekic és Damjanovic, ehhez képest jobban szerepelhettek volna legalább otthon.
  • kaloz174
    #58209
    Számomra is. Másképp hallottam...(Jobban örülnék, ha nem jól tudnám...)
  • Zóanagyvarázsló
    #58208
    A válogatottnál tudom, az ETO esetében viszont új lenne számomra ez a funkciója. A hivatalos honlap sem említi a szakmai stábnál.
  • ToCsEk
    #58207
    Pálinger kapusedző is
  • Zóanagyvarázsló
    #58206
    Kíváncsi leszek mindannyiuk győri játékára, érdekes lesz látni, hogy pontosan miylen szerepet kapnak. Egyáltalán lesz kapusedző Kiss Éva mellé? Én még ott tartok, hogy amióta Bakost elküldték, nem létezik ez a pozíció külön, Danyi van helyette másodedzőként. Mert azt értem, hogy a norvég világsztárok megvannak nélküle, de Kiss Évát nem tudom.
  • Zóanagyvarázsló
    #58205
    Én is szép reményeket fűzök hozzá, hogy végre javulhatunk erőnlétet tekintve, mert szükség lesz rá rendesen. Persze ez nemcsak Ellingsenen múlik, az edzőnek és a játékosoknak is tennie kell érte.
  • kaloz174
    #58204
    Ahogy olvasom, Paula, szegény, megint megsérült. Láttam róla egy videót, nagyon megijedt, gondolom, a rossz emlékek dolgoztak benne. Ha minden igaz, most "csak" a bokája...Mielöbbi gyógyulást kívánok neki! Már 35 éves, így nagyon nem mindegy ez neki sem.
  • Isthy
    #58203
    Gondolom vb-t akartál írni A szerbeknél a 4 legnagyobb sztárjuk nem szerepelt, így ez igazából papírforma.
  • primavis
    #58202
    No, nem lesz probléma szerbekkel az EB-n! A románok Szerbiában megverték őket 32-26-ra. Viszont Ungureanunak felmondta a szolgálatot a már operált térde.
  • primavis
    #58201
    Nekem se tetszik, nagyon le ül utána a játékunk. Az új ETO szerzemények mélyen formájuk alatt vannak (Kiss, Tomori, Tóth),
  • Isthy
    #58200
    Zó!
    Azt hallottam, hogy a Fradi megszerezte erőnléti edzőnek Tord Ellingsent. Ez komoly és okos döntés volt, csak gratulálni tudok hozzá. Gyaníthatóan minőségi ugrást fogunk látni jövőre a Fradinál ezen a téren. Vérten Orsival ketten bizonyosan kiváló munkát fognak végezni.
  • Isthy
    #58199
    Sok szót nem érdemes vesztegetni a meccsre, a várt nagyon sima győzelem összejött a tartalékos osztrákok ellen. Mondjuk jó lenne, ha NA elfelejtené ezt az "A" sor és "B" sor dolgot és a teljes cserélésüket. Ezt nem így kellene csinálni, már többször bebizonyosodott.
  • Isthy
    #58198
    Mai tv-s program:

    Ausztria - Magyarország
    Női vb selejtező 1. mérkőzés - Stockerau
    2015.06.05. 20:25 Duna World
  • Isthy
    #58197
    Nagy Laci a DigiSporton

    Nyilván erősödnek, lesz Ilicsnek is komoly cseréje. Illetve lehet majd 3 lövővel is játszani, mert Palmarsson középen is tud játszani.
  • primavis
    #58196
    A Veszprémnél ketten jönnek/mennek: jön Palmarston és Sliskovics, megy Ruesga és Dzsamali (kölcsönbe). Erősödik az MKB.
  • primavis
    #58195
    Szép, szép, de azért nem kellene ennyire lebecsülni a két ellenfelet! De ha nekünk jó a második hely is, akkor rajta!
  • kaloz174
    #58194
    Miért gondolod, hogy nálad van a bölcsek köve? Miért nem tudod elfogadni, hogy más másképp látja? Ráadásul miért fogalmazol - ezen a fórumon - kioktatóan?
    Már nem először fordul elő ez, pedig vitázni normális stílusban, a másikat tisztelve is lehet. (Legalábbis az én világomban.....)
    Ha ez ennyire nem megy neked, inkább felejtsd el, kérlek, hogy reagálsz a beírásaimra!
  • Gabess8
    #58193
    Nem gondolnám, hogy jobban értek hozzá.
    Mint ahogyan régebben is írtam szeretnénk az általad jónak tartott világban élni, de egy dolgot tudomásul kell venni:
    a világ nem arra megy, még ha ez neked/nekünk nem is tetszik. Megvásárolt külföldi világsztárok nélkül a BL-ben valamire való eredményt nem lehet elérni, (mivel a magyar kézit sikeresen szétverték) és belőlük még csapatot is kellett kovácsolni,ez a második hely pedig előre lépés ez tény.
  • Breki33
    #58192
    Talant Dujshebaev, a magyar férfi válogatott szövetségi kapitánya kijelölte keretét a június 10-i portugáliai és a június 13-i győri, Ukrajna elleni Európa-bajnoki selejtezőkre. A magyar együttes már bebiztosította részvételét a januári lengyelországi Európa-bajnokságon, a csoportelsőség megszerzéséhez a hátralévő két mérkőzésen további egy pont szükséges.

    A magyar férfi válogatott kerete az Eb-selejtezőkön:
    Kapusok: SZÉKELY Márton (Balatonfüred), BARTUCZ László (Cegléd)
    Balszélsők: GAZDAG Tibor (Csurgó), BÓKA Bendegúz (Balatonfüred)
    Balátlövők: BODÓ Richárd (Grundfos Tatabánya), GERDÁN Tibor (Balatonfüred), LIGETVÁRI Patrik (Balatonfüred), FALUVÉGI Rudolf (Balatonfüred), BORSOS Tamás (Csurgó)
    Irányítók: LÉKAI Máté (MKB MVM Veszprém), SZÖLLŐSI Balázs (Balatonfüred)
    Beállók: BÁNHIDI Bence (Balatonfüred), HEGEDŰS Márk (MOL Pick Szeged)
    Jobbátlövők: BALOGH Zsolt (MOL Pick Szeged), ANCSIN Gábor (MOL Pick Szeged)
    Jobbszélsők: PÁSZTOR Ákos (Grundfos Tatabánya), HORNYÁK Péter (TuSem Essen, német)
  • kaloz174
    #58191
    Értékeld! :) Biztosan jobban értesz hozzá. :)
    (Nekem azért hagyd meg, hogy legyen saját véleményem, ha kérhetlek. Én is tiszteletben tartom a tiédet.)
  • Isthy
    #58190
    Kettős válogatott meccs

    Alapvetően nem rossz ötlet. Annak idején Újvárosban is volt ilyen klub szinten, amikor a csajok és a fiúk is érdekeltek voltak a nk-i kupákban.
  • Gabess8
    #58189
    Szerintem pedig sikerült idén is előrébb lépni, a két csapat még nincs egy szinten játékos erőben, a pénzügyi oldalról nem is beszélve...
    Tudni kellene értékleni az "apró"sikereket.
  • kaloz174
    #58188
    Nagy esélyt szalasztott el a Veszprém. Ezeket az esélyeket pedig jó megragadni, mert ki tudja, jön-e újabb.
    Azt gondolom, több játékos nem tudta hozni azt, amit ilyenkor kell. Pedig nagy sztárokról, tapasztalt csapattagokról van szó.
    A spanyolok összességében jobban felnőttek a feladathoz.
    A meccs maga színvonalban elég gyenge volt, szerintem. Amit szintén sajnálok, szinte semleges nézőként. (Annyira nem érintenek meg ezek a légiós csapatok igazán, mégha magyarnak is mondják őket.)
    Nagy Laci előtt elismerésem. Nekem még Iváncsik Gergő és a Nilsson tetszett, valamint Alilovics is.

    Itt a vége a szezonnak. Legalábbis klubszinten.
  • Isthy
    #58187
    Gratulálok a veszprémieknek! Jövőre ismét lehet előrelépni ahogy az idén
    A jobbik csapat nyert, ezt el kell ismernünk. Amelyik ráadásul jóval szerencsésebb is volt. A spanyolok 5 olyan gólt dobtak amelyik a kapusunkról befelé ment, nekünk nem volt ilyen. A Barcelona szinte végig kézben tartotta a meccset. Amikor 14-19-ről visszajöttünk 17-19-re és emberelőnybe kerültünk, akkor megvolt a lehetőség a meccs nyílttá tételéhez. Ott a Barca meg volt kicsit fogva, 7 percig nem lőttek gólt, ki lehetett volna egyenlíteni. Ehelyett hibák halmaza, újra 4 lett közte (17-21) és végleg el is dőlt a meccs. Komoly kapusteljesítmény nélkül nem lehet BL-t nyerni. Alilovics megtette a magáét, sajnos Roli terített betlit hozott az egész évi kiváló teljesítménye után. Sulics borzalmas volt mindkét meccsen, nem értem Nilsson miért nem kap több szerepet. Örülhet, hogy ma is nem pirosozták ki... Ilics is haloványabb volt a hétvégén, Laci viszont minden elismerést megérdemel. Plusz a két sérült is hiányzott a csapatból, csökkentek a lehetőségek. Most ez volt a realitás, jövőre meg lehet tenni a hiányzó egy lépést.
  • ToCsEk
    #58186
    Veszprém :(
  • Isthy
    #58185
    Gratulálok a veszprémieknek! Ez szép győzelem volt!
    Amikor olvastam, hogy Ruesga után Ugalde is kiesett és Terzics is beinjekciózva játszik a dereka miatt, voltak kétségeim. Szerencsére a rossz kezdés után felébredt a csapat és sikerült megnyernie a meccset.
    Azt gondolom egy OLÉ jár a sporiknak is, nem a hazaiakkal voltak.