61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • primavis
    #58344
    A dánok végül megnyerték az EB-t 29-26-ra verve az oroszokat. A mi meccsünkre visszatérve azért érdekes, hogy dán birókat küldenek egy magyar-svéd meccsre.
  • primavis
    #58343
    Elment a bronz, 24-25-re! DE végig furcsa itéleteik voltak a 3,14 biróknak. Pláne az utolsó 5 percben.
    Az is igaz, hogy a védelem megint átjáróház volt a betörések kel szemben, az átlövések meg csak mutatóban voltak. Amúgy a közvetités (els ő félidő eredmény s idő mutatás nélkül, majd a második félidő jó felének elszabotálásával ) igencsak gyengécske volt.
  • kaloz174
    #58342
    Sopi is kénytelen abbahagyni.
    Minden jót neki a civil életben.
  • Isthy
    #58341
    A nyitómeccsen az utazási "bénázás" miatt nem volt pihent a csapat, sima vereség lett. Remélem most kiderül, hogy egyenlő eséllyel jobbak a csajok. Már csak azért is, mert az érmesek kvalifikálnak a jövő évi vb-re.
  • Isthy
    #58340
    Kabalából megint nem néztem, de úgy látom nem ezen múlott.
  • primavis
    #58339
    Na, akikkel kezdtük azokkal is végezzük. A dánok 9 góllal vezetnek 39 perc után ergo a svédekkel. Remélem sikerül a visszavágás és meg lesz a bronz!
  • primavis
    #58338
    Az első félidő 25. percéig bírtam néni a tehetetlenséget. Látom kikaptak 28-17-re. Nem birtak sem a magas orosz fallal, sem az oroszok betöréseivel, szélsőivel. Remélem Pintér sérülése nem túl súlyos.
  • Isthy
    #58337
    Ahogy olvasom Fruzsi ma nagyon sokat hozzátett
  • Isthy
    #58336
    Ez már a meccs előtt ismert volt, hogy az oroszok várják a továbbjutót az elődöntőben. A másik ágon svéd-dán párharc lesz.
  • Isthy
    #58335
    Ígéretemhez híven nem néztem. Közben láttam a részeredményeken, hogy simán vezettünk sokáig, azután a vége megint idegtépő lett.

    A továbbjutáshoz gratulálok a lányoknak!
  • Isthy
    #58334
    A helyzet is ugyanaz volt előtte és a vége is ugyanaz lett
  • kaloz174
    #58333
    "A pénteki elődöntőben Oroszország lesz az ellenfél...."
  • kaloz174
    #58332
    Norvégia - Magyarország 19 25-25 (13-18)
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2015.07.29. 22:36:33
  • kaloz174
    #58331
    Bár a bírók a végén mindent elkövettek, hogy ne jöjjön össze, a juniorok - norvégokat maguk mögött hagyva - ismét továbbjutottak.
  • primavis
    #58330
    Sikerült!!!! 25-25 , de amit az utolsó negyedórában műveltek az a régi rossz hagyományokat idézte! 3 hetest és ziccert hagytak ki, öt gólos vezetés után.
  • primavis
    #58329
    így vagyok én a női vizilabdával (vagy a női viziilabda velem!)-:))
  • Isthy
    #58328
    Ugyanaz a helyzet mint a franciák elleni meccs előtt. Ha nyerünk vagy döntetlen akkor továbblépünk előre, ha nem akkor a lentebbi helyosztók jönnek.
  • Isthy
    #58327
    Nem nézem a meccset és egyből simán nyerünk? Akkor ma este se fogom nézni!
  • primavis
    #58326
    Mivel a svédek megverték a norvégokat 29-24-re a tegnap, ma győzni kell és meg van az elődöntő!
  • primavis
    #58325
    Az ifik egészen jól muzsikáltak a spanyolok ellen (27-14). Holnap el kellene kapni a norvégokat, de az nehéz lesz..
  • Isthy
    #58324
    Továbbra is kapura veszélyes balkezes lövő nélkül. Persze nem csodálkozom és úgy gondolom, hogy sajnos ez a vb-ig így is marad.
  • Isthy
    #58323
    Talált, süllyedt
  • Isthy
    #58322
    Nagyon komoly javulás kellene a szebb folytatáshoz. Nem tudok nagyon hinni benne, bár a hölgyeknél semmi sem lehetetlen. Még egyik napról a másikra se.
  • kaloz174
    #58321
    Női válogatott hírek.
  • Zóanagyvarázsló
    #58320
    Valószínűleg itt, ahol én is.
  • primavis
    #58319
    Hol nézted?
  • kaloz174
    #58318
    Sajnos, valóban gyenge volt a játék, de örülök én is a továbbjutásnak. Hosszú edzőtáborban volt a csapat, viszont meglepően kevés felkészülési meccset játszottak. Siófokon volt egy, csak éppen zárt kapus...Így nem láthattam.
    Egyébként feltűnt, hogy egyes csapattagoknak alapvető labdakezelési hiányosságai vannak. Fura volt ezt látni, viszont lehet, hogy őket is olyan "edzők" okították a sportág alapjaira, akik szintén gyorstalpalón szerezték a papírjukat...(Konkrét példákat tudok, miközben az igazi szakembereket nem becsülik meg.)
    Reménykedem a szebb folytatásban, de ahhoz valóban sokat kell javulni.
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2015.07.27. 10:36:59
  • kaloz174
    #58317
    Sajnos, tapasztalatom szerint ez egy réteg-csatorna. A sportág nézettsége(eladhatósága) szempontjából elég kedvezőtlen megoldásnak tűnik.
  • primavis
    #58316
    Meg van a továbbjutás! Magyarország - Franciaország 18-18 (11-10)!
  • Isthy
    #58315
    18-18-as döntetlent játszottak a lányok a franciákkal, így jobb gólkülönbséggel megvan a 8 közé jutás. Ehhez gratulálok a csapatnak, de a játék az borzalmas volt. A végjáték meg idegölő, de rendesen... Úgy látom, ezt már megtanulták a nagyoktól
  • Isthy
    #58314
    A románok újabb "aranygenerációja" simán kiesett
    Nehéz meccs lesz a franciákkal, de be kell húzni, ha akarunk valami eredményt elérni. A játék javuló volt, maradjon is így a továbbiakban.
  • primavis
    #58313
    Mármint a franciákkal...
  • primavis
    #58312
    Na ez megvolt!
    http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/u19-es-noi-kezi-eb-megvertuk-a-vilagbajnok-romanokat-2428195
    Ami a meglepő, hogy a svéf dek 10-el verték a franciákat,akik meg tegnap 7-tel a románokat! KI-ki meccsünk lesz velük vasárnap a 8-ba kerülésért.
  • Isthy
    #58311
    A kézilabda BL a Sport1-2-n lesz látható

    "A Sport TV minden magyar érdekeltségű találkozót élőben tűz műsorára, a Sport1 és a Sport2 összesen több mint 130 mérkőzést sugároz szezononként, emellett háttér- és elemző műsorokkal is jelentkezik."

    Kíváncsi leszek rá ebből mi valósul majd meg.
  • Isthy
    #58310
    A junior eb első meccsén: Svédország - Magyarország 24-18 (13-10)

    Ahogy olvasom az MKSZ logisztika megint alkotott, nem mondhatnánk hogy időben érkezett meg a csapat, így pihenni és rendesen felkészülni nem volt idejük.
  • kaloz174
    #58309
    Ime egy összefoglaló.
    Igen, az sincs közel. Esetleg célszerű lenne - majd - egyezkedni. Talán ebben a szezonban több sikerünk lenne.
  • Isthy
    #58308
    Minden csapat megoldható feladatot kapott, de ez a kiemelések alapján várható is volt.
    (Az olasz csapat is jó messze van, a "csizma" sarkának tövénél, Baritól délre).
  • kaloz174
    #58307
    A mai sorsolás itt követhető.
  • Gabess8
    #58306
    Szerintem olyan jók sem, én legalább is máshol kezdeném.
    Először is meg kellene tisztítani a szervezet a korrupciótól, vele páthuzamosan jelentősen emelni a sporik munkájának minőségét. Ezek után lehetne gondolkozni a normális változtatásokon.
  • Isthy
    #58305
    Alapvetően nem lennének ezek rosszak, csak az információink a megvalósítás mikéntjéről és hátteréről nagyon hiányosak. Ezek pedig rengeteg érdekes kérdést vetnek fel.
    Van aki ezekről már cikket is írt, ebben sok olyan dolog van, ami bennem is felvetődött.