61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #58384
    Az ETO első félidei védekezését és játékát látva tisztára Újvárosban érzem magam. Mintha a saját csapatomat látnám a mostani idényben, pont olyan gyenge az első félidei játék. Remélem a szünet utáni játékunkat is másolják a győriek és simán nyerik a meccset.
  • kaloz174
    #58383
    Kár, hogy nem figyeltem. Hogy ment az ismerősöknek?
  • kaloz174
    #58382
    Azért ez a gólarány eléggé megdöbbentő...Mégis: egy szerb csapat...
  • Isthy
    #58381
    HCM Baia Mare - Team Esbjerg 32-21

    A románok nagyon csúnyán elverték a dánokat, a különbség meglepő. Ezzel a BL A csoportjába kerültek, a Larvik, Rosztov, Krim hármashoz, a Fradi ágára.
  • Isthy
    #58380
    Az eredményt elnézve az ETO játszott egy gyenge edzőmeccset tegnap. A mai ellenfél már nehezebb lesz, de nincsenek kétségeim a sima győzelmüket illetően.
    Mi meg eljátszottuk már harmadszor, hogy az első félidőben nem védekezünk. A másodikban meg elkezdünk játszani és simán hozzuk a meccset. Ez a 3 gyengébb csapat ellen működött, de mostantól ezt el kell felejteni. Debrecenben pénteken és utána a Fradi ellen hazai pályán ennek csúnya vége lenne.

    Győri Audi ETO KC - Glassverket (Női BL selejtező)
    17:00 Sport1
  • Isthy
    #58379
    Mai tv-s program:

    Győri Audi ETO KC - Radnicski Kragujevac (Női BL selejtező)
    16:00 Sport1

    MVM Veszprém - Vojvodina (Férfi SEHA Liga)
    16:00 DigiSport2
  • Isthy
    #58378
    Mai tv-s program:

    FTC - DVSC (női NB I)
    17:00 M4 Sport

    MKB Veszprém - Füchse Berlin (férfi klub vb döntő)
    19:00 M4 Sport
  • kaloz174
    #58377
    Volt alkalmam Mosonszolnokon beszélni vele. Akkor mondta, hogy nincs keresztszalagja.
    Gyakorlatilag így dolgozott már egy ideje...
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2015.09.09. 17:40:07
  • Isthy
    #58376
    Tóth Gabriella keresztszalag szakadás

    Ezzel számára vb-nek is annyi, tavasszal lendülhet újra formába.
  • Isthy
    #58375
    Mai tv-s program:

    Budaörs - Fehérvár KC (női NB I)
    17:00 M4 Sport

    MKB Veszprém - Sydney University (férfi klub vb elődöntő)
    19:00 M4 Sport
  • primavis
    #58374
    Ezzel nem is lenne baj, ha a hét végén nem következne a selejtező! Ez a Fradinak sem jött be a tavaly!
  • kaloz174
    #58373
    A Győr ilyenkor még nagyon "nyers", többnyire. A meccs elején rengeteg labdát elszórtak. A sérültjeik és egy vezér nagyon hiányoztak.
    A Siófok, emlékeim szerint, tavaly a későbbi bajnok Fradi ellen döntetlennel kezdte a szezont.
  • Isthy
    #58372
    A jövő hétvégén BL selejtező a győrieknek Norvégiában, az lesz nekik mostanában a legfontosabb. Ahogy olvasom még nagyon csikorog a gépezetük, persze az összeszokáshoz idő kell. A visszatérőkkel (Amorim és Görbe) tavaszra sokkal erősebb lesz ez a csapat.
    (A meccset nem láttam, mert nálunk a hétvégén szüreti fesztivál zajlik jó programokkal)
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2015.09.06. 11:28:42
  • primavis
    #58371
    A második félidő első hat percének bénázásai nélkül a siófokiak akár jobban is megszoríthatták volna a győrieket. Az első félidőben a sok emberhátrány ellenére is egyenlő ellenfelek voltak (15-15).
  • Isthy
    #58370
    Hétvégi tv-s program:

    Győri Audi ETO KC - Siófok KTC (női NB I)
    2015.09.05. 20:00 M4 Sport
  • kaloz174
    #58369
    Mármint ma váltak meg tőle hivatalosan? :) (mert annál nyilvánvalóbb szakítás nincs, mint ami tegnap történt:))
  • primavis
    #58368
    Mai hír, hogy meg is váltak tőle.
  • primavis
    #58367
    A váciak a nem túl enyhén lejtő érdi pályán is végig vezettek, akár 4-5 góllal is! Biró jól védett, de Janurik is (Gridnyeva meg védte a büntetőket) jó volt, ergo nem a köztük levő különbség döntött, hanem az érdiek enervált játéka.
  • Isthy
    #58366
    Ahogy tegnap mondtam is neked, mi sem villogtunk, ami a védekezést illeti. Sőt, egészen gyalázatos volt amit hátul - főleg középen - előadott a csapat. Vasárnapra sokat kell fejlődni, nehogy kellemetlen véget érjen a mosonszolnoki meccs.
    Az MTK debreceni "pokoljárása" elég meglepő volt a tegnapi fordulóban. A váciak érdi győzelme is meglepetésnek tűnhet és ahogy olvasom Bíró Blanka pazar formában védett, komoly szerepet játszva a győzelemben.
  • kaloz174
    #58365
    Tegnap este, jobb lehetőség nem lévén, a helyi, légiósokkal teletűzdelt, gárda találkozóját néztem meg. Ahhoz képest, amit a felkészülési meccsen láttam tőlük, nagyon igyekeztek. Különösen a külföldi vendégmunkások. Igaz, az ellenfél, a B.Csaba nagyon harmatos volt.
    Egyik csapat sem villogott, ami a védekezést illeti. A Siófok határozottabb támadójátékával nyert.
    A mérkőzés előtt Longvint be sem engedték már a csarnokba, állítólag fegyelmi gondok miatt előzőleg elküldték.
  • Isthy
    #58364
    Mai tv-s menü:

    MVM-Veszprém - Meskov Breszt (SEHA Liga)
    2015.09.01. 17:45 DigiSport1

    Komló - Orosháza (férfi NB I)
    2015.09.01. 17:30 M4 Sport
  • kaloz174
    #58363
  • Isthy
    #58362
    Bizony nem, nem szabadott kihagyni
    Ha valaki esetleg lemaradt volna róla, de érdekli: Detti gála
    Azok a mellékletek csodás emlékeket idéznek
  • kaloz174
    #58361
    Ott voltunk, nem bántuk meg. ♡
    Egy, talán kevésbé ismert beszámoló. Figyelemre méltó mellékletekkel. :)
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2015.08.30. 18:03:57
  • Isthy
    #58360
    Ott a helyünk
    Aki nem tud a helyszínen lenni, de kíváncsi rá, az tudja nézni az M4 Sporton élőben 16:15-től.
  • kaloz174
    #58359
    Holnap Ferling Detti előtt tisztelgünk.
  • kaloz174
    #58358
    Bizony-bizony! De nem csak a nagyok, a picik (ifi) is! :)
    A junior pedig olyan érett játékot mutatott be a Fradi ellen, hogy csak néztem. (Különösen a szomati gyenébb teljesítmény után volt ez kellemes meglepetés.)
    (Siófokon nagyszabású utánpótlás torna volt a hétvégén.)
  • Isthy
    #58357
    Az újvárosi lányaink meg ismét tornát nyertek veretlenül
  • kaloz174
    #58356
    Gratulálok! :)
  • Isthy
    #58355
    A lányok megverték a románokat a bronzmeccsen 34-31-re, szép volt csajok!
  • Isthy
    #58354
    U17-es lányaink is elődöntőt játszottak és kikaptak az oroszoktól az eb-n. Holnap a románokkal játszanak a bronzért. Tehát mindkét utánpótlás csapatunk elődöntőt játszott az aktuális világversenyén. A felnőtteknek fel van adva a lecke...
  • Isthy
    #58353
    Pedig lenne olyan akit be kellene válogatnia a folyamatos jó teljesítménye okán. De neki "betonozott" kerete van...

    Grat a csajoknak a Kohász Kupa otthon tartásához!
    Sajnos menni nem tudtam, mert a festés csak péntek este fejeződött be. Nem rossz ez Triffa és Kamper nélkül.
  • kaloz174
    #58352
    Érdeklődve vártam, hogy a siófoki import csapat végre megmutassa, mit is tud, mert eddig hazai pályán nem játszottak felkészülési meccseket.
    Ma a lengyel Lublin volt az ellenfél, akik valamiért kevesen érkeztek a Fradi tornájára. A meccs alapján látható, hogy az új beállós valóban nagyon ügyes, de a Siófok játéka most is Orbánra épül. A végén ugyan behúzták a meccset, de gyakorlatilag ezt annak köszönhették, hogy a bírók az amúgy is fáradt lengyel együttes legjobbját az utolsó 5 percben kiállították.
    Csakúgy, mint az újvárosi csarnokban, a szöv.kapitány most is jelen volt. Bár ennek oka nem egészen egyértelmű, ha csak nem a jelöltjeire kíváncsi, mert neki megvan a csapata. Oda bekerülni szinte lehetetlennek látszik...Mondjuk a Kohász-csarnokban találkozhatott Kösztner Vilmossal, aki neki végül is válogatott-beli munkatársa...

    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2015.08.16. 11:54:04
  • Isthy
    #58351
    Mindkét korosztály versenye behúzva (tavaly csak az egyik sikerült), szép volt csajok!
  • kaloz174
    #58350
    DKKA utánpótlás sikerek Dániában.
  • kaloz174
    #58349
    Ha ez a hír igaz, akkor a helyzet több, mint pikáns - szerintem.
  • Isthy
    #58348


    A koncertek ideális zárószáma, de sokszor énekeltem már
  • kaloz174
    #58347
    DAC...
  • Isthy
    #58346
    Valóban kár, mert ahogy írtam is, az érmesek automatikusan kvalifikáltak a vb-re. Nem láttam a meccset, mert azt hittem délután lesz.
    Persze ez valóban így is szép eredmény, a meccseken történtekből meg van mit tanulni mindenkinek.
  • kaloz174
    #58345
    Kár az elszalasztott lehetőségért, de ez így is szép siker. A legfontosabb úgyis a kellő tapasztalat megszerzése a következő évekre, ahol már a "nagyok" között kell majd helyt állni. Azok, akik már most lehetőséget kapnak a felnőttek között, egyértelműen érettebb játékot mutattak.