61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #58424
    Nagyon magabiztos volt a Fradi...Ebben bíztam. Meg abban is, hogy a Loki elleni meccs negatív élménye ránk jó hatással lesz.
    Mindkettő bejött. Nyerhettük volna a meccset, ha a végén nem maradnak ki a ziccerek. Valamint a 2 "csodafegyver", Zizi és Pena ellen nem volt igazi ellenszerünk.
    Mégis természetesen örülök. Annak elsősorban, hogy a csapat bizonyított - elsősorban önmagának. Nem csak bizonyos szakaszokban tudják magukat odatenni, hanem egy egész meccsen keresztül is.
    Ha kicsit sikerült volna többet cserélni, talán a végjátékot is jobban bírtuk volna...
    Na de ez mindenképpen egy jó alap.
    A Fradi kicsit elmaradt várakozásaimtól. (Amit a meccs miatt annyira nem bántam.) Tulajdonképpen Pena megbízható teljesítménye és Zizi elszántsága mentette meg nekik az 1 pontot. BL-re lesz még munka a gárdával, úgy érzem.
  • kaloz174
    #58423
    Fura érzés...Itthon, a "fotelból" szurkolni.
    Hajrá Kohász!!
  • Isthy
    #58422
    Mai tv-s program:

    Dunaújvárosi Főiskola-DKA NKFT - FTC-Rail Cargo Hungaria (női NB I)
    18:00 M4 Sport

    (borzalmas az idei hivatalos nevünk...)
  • primavis
    #58421
    Engem ilyenkor Konkolyra emlékeztetett az ETO-nál.
  • primavis
    #58420
    Én is, de az látszott az éles meccseken, hogy nem igen tud mit kezdeni a helyzettel.
  • kaloz174
    #58419
    Azért én emberileg sajnálom Ortegát...
  • primavis
    #58418
    Pláne, hogy a Veszprémben 6 is játszik.
  • primavis
    #58417
    Minden valószínűség szerint Sulic- lehet. Ez meg tényleg hülyeség volt Ortega részéről s látszott is az eredményen vasárnap.Nem tudhatjuk, hogy mi történt az öltözőben vagy edzésen, de a délszláv játékosokat másként kell kezelni mint pl. a spanyolokat vagy az északiakat..
  • Isthy
    #58416
    Ebben benne van az is, amit én írtam és kértem számon a játéko(soko)n pont ugyanezen két meccsel kapcsolatban. Meg benne van az edző-játékos viszony is.
  • kaloz174
    #58415
    Akkor egy újabb változat.
    Nem egyszerű világ...
  • Isthy
    #58414
    Ebben a másik cikkben is arról írnak, hogy az ok egy játékossal meglévő konfliktusa.
    Mondjuk nekem az utóbbi két komolyabb meccsen - klub vb döntő és a szombati BL - az egész gárda hozzáállása sem tetszett. Illetve az sem, hogy Ortega kevés lehetőséget ad a "cseréknek", leginkább az ő "embereit" hajtja agyon. Nagyon kiismerhetővé és dinamikátlanná vált a csapat játéka.
  • kaloz174
    #58413
    Egy játékos miatt. Nem akárki lehet!
  • kaloz174
    #58412
    Megdöbbentem!
    Távozik....
  • kaloz174
    #58411
    Gratulálok én is! Minden elismerésem azért az alázatos küzdelemért, amit láthattunk tőlük.
  • Isthy
    #58410
    Óriási gratuláció a szegedieknek!

    Egy jóval erősebb keretű csapatot győztek le, pedig 3 játékosuk is hiányzott sérülés miatt. A vége itt is nehéz lett, de nekik sikerült megoldaniuk. Nagyon fontos 2 pontot szereztek ebben a nagyon kemény csoportban.
  • kaloz174
    #58409
    Mint látom, jelenleg ott van a meccs az m4 műsorában...
  • Isthy
    #58408
    A szünet után 25 percig igazából könnyen tartotta 3-4 gólos előnyét a Veszprém. Mintegy 4,5 perccel a vége előtt 26-22-re vezettek, innen sikerült elrontani és lengyelek döntetlenre mentették a legvégén a meccset. Mint egy megyei amatőr csapat, olyan végjátékot produkáltak...
  • Isthy
    #58407
    Az első negyedóra a veszprémieké volt és 8-5-re sikerült vezetni. Ezután jött egy gyalázatos 10 perc, amit alatt nulla gólt sikerült lőni - pedig emberelőny is volt közben - és a lengyelek kiegyenlítettek. A záró 5 percben szerencsére visszatért a jobb játék és 2 gólos (13-11) előnnyel sikerült a szünetre menni.
  • Isthy
    #58406
    Hétvégi tv-s program:

    Orlen Wisla Plock - MVM Veszprém (Férfi BL A csoport)
    2015.09.19.16:00 Sport1

    MOL-Pick Szeged - KS Vive Tauron Kielce (Férfi BL B csoport)
    2015.09.20. 16:30 Sport2
  • kaloz174
    #58405
    Jól kikaptunk! (26-24) Annak ellenére, hogy a Loki, különösen az első félidőben, mindent megtett annak érdekében, hogy nyerhessünk. (Talán 5 hetest hagytak ki, igaz, mi is egyet.)
    Ezt írtam a fb-ra:
    "Akkor remélem, most megkaptuk a "makarenkói" pofont...
    Már eddig is látszott, hogy nagyon döcög a szekér. A csapat hol nagyon gyenge volt, hogy aztán szárnyalva kerülje el a vereséget. Csakhogy eddig az ellenfelek nem tartoztak az élvonalba. A Loki egy jó közepes csapat, akik otthon nagyon veszélyesek tudnak lenni, ha belelkesednek. Ez történt ma. Bár mindkét gárda sok hibával játszott, mi akkor követtük el ezeket, amikor pontosan nagyon kellett volna figyelni a vezetésre, hogy aztán begyűjtsük a 2 pontot. Az ellenfél viszont összekapta magát, pedig akkor már nekik volt több veszíteni valójuk.
    Sajnálom a vereséget, mert kezünkben volt a győzelem. Remélem azonban, hogy mindenki!!! levonja a tanulságot, legyen az játékos, vagy szakvezető."
  • Isthy
    #58404
    A szünet után 10 percig egyenlő erők küzdelme volt, majd a 40-50 perc között sikerült 6 gólos hátrányt összeszedni (16-22) amivel el is ment a meccs. A záró 10 percben sikerült felzárkózni, de többre nem futotta (24-26).
  • Gabess8
    #58403
    Jól olvastam az "állom páros" DT vezeti...
  • Isthy
    #58402
    Végre normálisan kezdtük a meccset és 22 perc után 4 góllal vezettünk (9-5). Erre a záró 8 percben sikerült eladni az előnyt a szünetig (11-11).
  • Isthy
    #58401
    Sajnos a meló elhúzódott délután 4-ig, így nem tudtam menni Csabáékkal. Remélem a debreceniek oldalán lesz szöveges közvetítés.
  • kaloz174
    #58400
    Sajnos, nem.
  • Isthy
    #58399
    Ha sikerül időben befejeznem a melót (sajnos korán kell indulni, mert messze van) akkor megyek és este majd hívlak a 20-as számon a meccs utáni beszámolóval.
    A Fradin se leszel szerdán?
  • Isthy
    #58398
    Nem kézire való a SYMA, nem lehet normálisan beszurkolni azt a viszonylag nagy hodályt.
  • Gabess8
    #58397
    Dabason a Podravka elleni meccs, a többi pedig a SYMA-ban. Nem tudom jó e kézi meccsre a SYMA. Én csak egyszer voltam benne, de nem jött át annyira a hangulat, szerintem nagy a tér.
  • kaloz174
    #58396
    Mint ahogy várom majd holnap is...:(
    nem lesz közvetítés!!
    Tetű tv-s banda!
  • kaloz174
    #58395
    Majd várom a tudósítást. Sajnos, az onlajnok szolgáltatása is megszűnt.
  • Isthy
    #58394
    Azt írják egyre jobban belelendülnek a fradisták. Szerdán kiderül, hogy mi mire jutunk velük.
  • Isthy
    #58393
    A szünet után főleg nem, az első félidőben még talán elfogadható volt. A győriek mindkét félidő elején csináltak egy 5-0-át és ezzel el is dőltek a dolgok.
  • kaloz174
    #58392
    A Fradi 41 -21-re nyert Csabán, ahol állítólag sok a sérült és a beteg.
  • kaloz174
    #58391
    Egyik csapatnak sem volt erőssége a védekezés...
  • ToCsEk
    #58390

    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2015.09.16. 19:30:31
  • Isthy
    #58389
    Mai tv-s program:

    Érd - Győri Audi ETO KC (női NB I)
    18:00 M4 Sport
  • kaloz174
    #58388
    Akkor most ismét lehet csapatot építeni.
  • Isthy
    #58387
    Teljes lett az újvárosi feeling
    A szünet után fordítás és a végére sima győzelem. Elöl Grootnak voltak elévülhetetlen érdemei, hátul Amorim és Grimsbo teljesítménye hozta a változást. Lökének nagyon nem ment elöl, 8 ziccerből 2-t tudott belőni, ilyet nem nagyon láttam még tőle.
  • kaloz174
    #58386
    Na igen. Természetesen én is így votam vele.
    Úgy tűnik, jól elaltatták a győrieket, egyébként.
  • Isthy
    #58385
    Nem tudom, nem láttam a meccsből csak az utolsó 5 percet, amikor már régen eldőlt minden.