61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #58704
    A szerbek végül simán megtartották az előnyüket (27-22).
  • Isthy
    #58703
    A japánok 35-36 percig bírták, utána elkezdtek fáradni és egyre többet hibáznak. A szerbek elmentek 4-5 góllal és ezt egyelőre tartják.
  • Isthy
    #58702
    Nyilván nem és várhatóan ők nyernek, ezért is mondtam rá az "áment". Még ha nekünk fordítva is lenne jobb.
  • ToCsEk
    #58701
    azért a szerbek nem tunézia
  • Isthy
    #58700
    Ámen!

    Én azt gondolom, hogy tegnap a kapusaink azért viszonylag elfogadhatóan hozták magukat. Egy ilyen minősíthetetlen védekezés mellett sikerült 30 %-os védési hatékonyságot produkálniuk, több ziccer hárítással.
  • ToCsEk
    #58699
    japánokat simán verik a szerbek még így fos csapattal is
  • Isthy
    #58698
    Ha a japánok nyernek a szerbek ellen ma, akkor a nyolcaddöntő már biztos számunkra.
  • Isthy
    #58697
    A záró mondatod tökéletesen tükrözi az én véleményemet (állapotomat) is.
  • Isthy
    #58696
    Nyilván van még esély, mert sok minden kedvez nekünk.
    Nem kevéssel tarthatnánk előrébb, csak ehhez megfelelő stáb is kellene.
  • Isthy
    #58695
    Álmodban is fórumoztál?
    Azt gondolom az egyből látható volt, hogy ez egy kamu. Amiket ebben NA szájába adtak az szinte elképzelhetetlen a valóságban.
  • Zóanagyvarázsló
    #58694
    Az ő dolguk, hogy mit szólnak, az meg a miénk, hogy "éljünk". Mindazonáltal úgy gondolom, hogy ezeknél a válogatottaknál most előrébb is kell járnunk. Engem azt zavar, hogy azt a potenciált is eltékozoljuk, ami bennünk, a keretünkben van, és most nem világverésről beszélek.
  • primavis
    #58693
    Mit szóljanak a románok, németek, szerbek, akik szinte biztos, hogy nem kerülnek a 8-ba? Nekünk legalább az esély megadatik, csak élni kell vele.
  • Zóanagyvarázsló
    #58692
    Én sem fogadtam itt Rióra, de a könnyebb ág miatt még látok rá esélyt. Az előző két világversenyt is megmentette egy-egy jó meccs, ez még most sem kizárt. Csak látni kéne, hogy ezen az úton nem biztos, hogy többet lehet ennél várni, márpedig szerintem tarthatnánk előrébb.
  • ToCsEk
    #58691
    Németh András lemondott?

    "Vállalom a felelősséget, LEMONDOK!!!"- mondta Németh András a Montenegrótól elszenvedett 17 gólos brutális vereség után a magyar sajtó helyi munkatársainak Herningben. Biztos forrásból értesültünk; Németh András a megalázó vereség és a szövetséggel történt egyeztetés után a csapatnak bejelentette a VB után a végső helyezéstől függetlenül felajánlja lemondását a kapitányi posztról. "Azért döntöttem így, hogy a személyem ne legyen akadálya a Magyar Válogatott olimpiai szereplési esélyeinek. Ma olyan súlyos kudarcot életem meg, amit pályafutásom során eddig nem. Az én felelősségem is, hogy nem voltunk megfelelően felkészülve az ellenfél erejére, agresszív, néha durva játékára. Semmi nem sikerült, de ennek okait hosszú lenne elemezni. A felkészülés, vagyis a megfelelő erősségű ellenfelek hiánya most hozta ki azt, amitől azért valahol féltünk." - mondta a kapitány zárt körben.. kérte döntését ne hozzuk még nyilvánosságra, de úgy éreztük, mindenkinek joga van tudni a holnapi, Dánok elleni mérközés előtt...előre feladtuk, feltettük a kezünket. A játékosok közül volt aki sírt. Nem a kapitány bejelentése miatt, a megalázottság érzése megszállta a lányokat...

    nemtudom mennyi igaz, lehet full kamu kéretik fentartásokkal kezelni
    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2015.12.08. 22:44:55
  • Isthy
    #58690
    Gondolom azt akartad írni, hogy a svédek hozták döntetlenre, hiszen a hollandok vezettek nagyrészt, volt úgy, hogy 5 góllal is.
  • primavis
    #58689
    A hollandok döntetlenre hozták a holland meccset (28-28), ergo a holland -lengyelen dől el a sorrend a másik csoportban.
  • primavis
    #58688
    Annyit látok, hogy a dánok simán megnyerik, ergo holnap eldől, hogy és mint (az első három hely valamelyike).
  • ToCsEk
    #58687
    nem kell regisztrálni, megnyitod és indul, én is így csináltam, persze adblock firefox/chrome kiegészítő nem árt hogy letiltsa a 26ezer felugró szart :D
    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2015.12.08. 21:56:35
  • primavis
    #58686
    köszi, de csak regisztrálva enged be, azt meg nem szeretnék.
  • ToCsEk
    #58685
    dán szerb live


    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2015.12.08. 21:43:19
  • Isthy
    #58684
    Az utolsó mondatod tükrözi az én véleményemet is.
  • Isthy
    #58683
    Nekem már a nyáron sem voltak vérmes reményeim a riói esélyeket illetően - ezt már itt is leírtam nem egyszer - ez azóta sem változott. Az a nyolc közé jutás sem lesz egyszerű, mert sztem a svédek vagy a hollandok is elég kemény falat lesznek (mivel nálam a csoportban a 3. hely néz ki a csapatnak).
    A japánok elleni meccset sem gondoltam könnyűnek, de ott annyi a szerencsénk, hogy az lesz utolsó csoportmeccs és a nyitott védekezésük a fáradtság miatt már nem lesz annyira erőteljes.
  • primavis
    #58682
    sajnos nem...
  • Isthy
    #58681
    Ma a csapatnak és a stábnak sikerült összehozni egy gyalázatos meccset. Több szót nem is vesztegetnék rá...
  • kaloz174
    #58680
    Másoltam:20:45 Dánia - Szerbia (A)
    Arena Sport 4
    - http://uzivotelevizija.net/index.php/tv-arena-sport-4
    - http://www.jagledam.co/arena-sport-4-uzivo-stream
    - http://www.livestream365.com/hu/arena-sport-4
    - http://nowwatchtvlive.me/arena-sport-4-live-stream-watch-a…/
    - http://www.tv-uzivo.pb.ag.rs/index.php/arena-sport-4/
    (( Más:
    - http://www.eversport.tv/…/ihf-wo…/2015/12/8/denmark-v-serbia
    - http://www.3pmstream.com/handball-live-streaming-video.html ))

    Remélem, segít.

    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2015.12.08. 20:54:59
  • Gabess8
    #58679
    Ma a 6 órás sporthírekben örömmel mondták be, hogy eddig szárnyal a válogatott. Én jót derültem rajtam mert amit eddig láttam (nem volt sok) de az nem szárnyalás.
  • primavis
    #58678
    Hol lehet nézni a dán-szerbet? mert a kapott linkekre nem enged be. A románt sikerült megnéznem (sikeresen ki is kaptak 8 góllal a spanyoloktól).
  • Gabess8
    #58677
    Nem ismerem a szabályt, de ezt szabad szemmel is látni kéne, ehhez nem kellene gólbíró. Tényleg mikor használják, nem csak akkor kéne mikor nagyon necces a helyzet?
  • kaloz174
    #58676
    Nagyon kellemes meglepetés lenne, ha sikerülne nyerni a hazai környezet előnyeit élvező dánok ellen. Ma ezt elképzelhetetlennek tartom. A VB előtt sem osztottam azt a, szerintem, túlzott optimizmust, ami a válogatottat övezte. Most ezt látom igazolva. Igaz, ennyire még én sem voltam pesszimista. Azt gondolom, rossz felkészülés, hibás taktika, a szakmai stáb és a játékosok közötti gyenge kommunikáció lehetnek a mai szereplés mögött, tehát csapatmunka volt ez, de a legrosszabb értelemben, sajnos.
    Már annak is örülni fogok, ha az alapcélt sikerül teljesíteni...
  • Gabess8
    #58675
    Időhiány miatt nem láttam a mecset, de szerintem jobb is..., mi a franc történt minden összejött rossz értelemben???? Olvasva egy ismer kézi portált a kapitány sem volt a helyzet a helyzete magaslatán, és Kaloz174 is eszt erősíti meg.
  • Zóanagyvarázsló
    #58674
    Eddig a Tunézia elleni első félidőt leszámítva botrányosan védekeztünk. Nme véelltenül írtama szerbek elleni meccs után, csak nehezebb összecsapások jönnek (a Japán elleniről is ezt gondolom). Először játszottunk jól játszó csapat ellen. Nem hiszem, hogy ez a valós kép a magyar válogatottról, de az elődöntős reményeknél mindenképpen közelebb hozzájuk. Mivel könnyű az ág, simán meg lehet még a legjobb nyolc, de ennél többre én nem láttam jelet a válogatottól, amióta Németh András a kapitány.

    Megverhetjük a dánokat persze, de nincsenek vérmes reményeim attól a meccstől. Maradjunk annyiban nagyon eufemisztikusan, hogy ők is megverhetnek minket. Végül is ők edzői fronton gyengültek, nálunk pedig nem volt változás.
  • primavis
    #58673
    bocsi, holnap a dánokat
  • primavis
    #58672
    Na, a rossz meccset akár le is tudhatjuk! Igaz, az első félidőben 5x vették el a labdát a 3,14-ek, olyan esetekben, amire a második félidőben már kiállitást adtak a hegyieknek. Ettől függetlenül rosszul játszott a csapat, de ha holnap a dánok megverik a feketehegyi mészárosokat, mi meg őket pénteken akkor elsők lehetünk, de ha megint kikapnánk akkor is a legrosszabb esetben is 3-ikok. S jöhetnek a lengyelek vagy a hollandok a 8-ba jutáshoz.
  • kaloz174
    #58671
    Megérteném, ha szárnyalnának a pályán lévők, de ez azért erős túlzás.
  • kaloz174
    #58670
    Vajon a kispadon ülőket nézőnek vitte a kapitány? Szinte teljesen lefokozza őket, egészen biztos, hogy pályára lépve nem lesznek magabiztos csapattagok? Eddig legalább forgatta a csapatot...
  • banok
    #58669
    http://www.sport365.live/en/main -> handball
  • primavis
    #58668
    Köszi!
  • ToCsEk
    #58667
    én itt szoktam
  • primavis
    #58666
    Hol lehet nézni a neten meccseket, amelyeket nem közvetít a sport tv?
  • ToCsEk
    #58665
    franciák egész végig döntetlenre játszottak, vicc hogy mit csináltak az utolsó percben