61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • [HUN]FaTaL
    #58784
    Csak nekem tűnik úgy, hogy a szélsők nem megjátszása állandó probléma, amikor magyar edzőnk van?
  • Isthy
    #58783
    A szünet után többször is kezünkben volt az esély, hogy eldöntsük a meccset. Vezettünk 3 góllal 6 perc után és támadtunk a 4 gólért. Utána 3x is vezettünk 2 góllal, de nem tudtuk növelni egyszer sem. Egészen gyenge támadójátékot mutatott a csapat az utolsó negyedórában. A lengyel kapust az egész meccsen sikerült naggyá tenni, pedig eddig nagyon gyengén védett.
    Egyébként az egész vb-n középen erőlködtünk, nálunk a szélsőket képtelen megjátszani a csapat, mintha nem lennének figurák az ő helyzetbe hozásukra. Így nem lehet komolyabb szinten teljesíteni.
  • Lammer
    #58782
    Az elejen amikor elhuztak a lengyelek nagyon en ott ki is kapcsoltam a kozvetitest... akkor mondtam, hogy ez eluszott... aztan masodik felidore visszamentem, de na... megmondtam :=(
  • [HUN]FaTaL
    #58781
    Ilyen kerettel ez egészen szánalmas. Megint nem leszünk ott az olimpián. Remélem végre hoznak egy rendes edzőt a válogatotthoz.
  • primavis
    #58780
    Amit a második félidőben műveltek az gyalázatos. Egy szélre adott labda sem volt, elhamarkodott gyenge lövések sorozatban, védelem átjáróház. No ez a fejezet le van zárva. Jövőtől új edző, új csapat.
  • kaloz174
    #58779
    Le kellett volna vinni, hosszabb időre. NA azonban ezen a világversenyen nem bízik a cseréiben...(Nem akarom okolni, de mégis.)
    Egyébként Tomorit elvitte a mentő. Szalagszakadás gyanús a dolog, sajnos.
  • Isthy
    #58778
    Valóban nem ment neki a játék sem hátul sem elöl, de nem ilyen pihenő kellett volna neki.
  • Isthy
    #58777
    Egészen gyalázatos első negyedórát sikerült játszani, a csapat aludt a pályán, elsősorban védekezésben (4-10). A támadás is lassú és körülményes volt. Azután szerencsére felébredt a csapat, Triscsuk és Hornyák beállításával elöl és hátul is hatalmas javulás állt be és 10 perc alatt kiegyenlítettek a lányok. Majd sikerült 2 gólos előnyt is szerezni amit lehetett volna növelni, de az utolsó 2 percben megint jött 1-2 hiba, így 1 gólos az előny a szünetre.
    Tomori sérülése súlyosnak látszik, gyógyulást neki.
  • kaloz174
    #58776
    Tomori sérülése tipikusan olyan, amikor valakinek nem megy igazán, ennek ellenére nagyon sokat akar. Görcsösen. Na és nagyon szoros őrizetet kapott. Nem tudom, mi a baj, de mielőbbi gyógyulást neki is!
  • Isthy
    #58775
    Mihamarabbi teljes gyógyulást neki! Bizony nagyon sűrű lesz a januárunk, szükség lesz rá.
  • Isthy
    #58774
    Ez az IHF által az 1. kalapba delegált Kuba az utolsó előtti helyen végzett a vb-n. Ez is egy "szép" bizonyítvány a szövetség tevékenységéről...
  • kaloz174
    #58773
    Annyi haszon van belőle, hogy legalább tud regenerálódni. Mielőbbi gyógyulást! Nagy szükség lesz rá, sűrű lesz a január is.
    Másrészt lehetett volna kicsit bátrabban is cserélni, de ezt úgyis hiába álmodjuk.
  • kaloz174
    #58772
    Ha ezek a "szép" tervek megvalósulnak, akkor talán sikerül arról az állapotról elmozdulni, ami jelenleg van. Csapat-körüli források szerint a legminimálisabb felszerelés áll jelenleg az utánpótlás rendelkezésére...(Lehet találgatni, kiket, miket szolgált, szolgál még a TAO...)
    Na mindegy. Nem is szólok semmit. Egyrészt drukkolok, hogy ne legyen teljes csőd ebből, mert maga a város tényleg évtizedek óta hitet tesz a sportág, a sport mellett. Másrészt az ellen, ahogy ez megvalósulni látszik, minden idegszálam tiltakozik. Abban viszont szinte biztos vagyok, hogy a kapcsolat-rendszer működni fog. Legalábbis eddig még mindig ez volt a helyzet.
  • Isthy
    #58771
    Már szinte biztosan, a dánok 24-18-ra vezetnek az 58. percben. Még a végén a dánok csak bejutnak az elődöntőbe.
  • Isthy
    #58770
    A norvégok majd minden bizonnyal a montenegróiakkal fognak negyeddöntőzni. A hollandok a spanyol-francia győztesét várják.
  • primavis
    #58769
    A Norvég-Holland viszont érdekes lesz!
  • primavis
    #58768
    S valószinüleg a dánokkal folytatják (53 p: 21-17)
  • Isthy
    #58767
    A románok nyertek és kiverték a vb címvédő brazilokat.
  • Isthy
    #58766
    Brazil-román 21-22 az 58. percben.
  • Isthy
    #58765
    A svédek zárkóznak, 16-19 a 47. percben. A hollandok már eldöntötték, 30-15 a 49. percben.
  • Isthy
    #58764
    A brazilok ismét visszajöttek, 19-20 az 51. percben.
  • Isthy
    #58763
    A románok egy emberelőnynek köszönhetően ismét elhúztak 20-16-ra (46. perc). A dánok 17-10-re, a hollandok 24-11-re vezetnek a 39. percben.
  • Isthy
    #58762
    Buli helyett Dodo a keretben
  • Isthy
    #58761
    A brazilok zárkóznak, 14-16 a 39. percben.
  • primavis
    #58760
    Egy másodperccel megelőztél!-:))
  • primavis
    #58759
    Félidőben dánok 15-7-re, a hollandok 17-6-ra vezetnek.
  • Isthy
    #58758
    A szünetben már 15-7 a dánoknak, úgy fest ott is eldőlni látszik a dolog, nem csak a holland-szerb meccsen (17-6).
  • Isthy
    #58757
    A 25. percben már 5 góllal vezetnek a dánok (12-7).
  • Isthy
    #58756
    A norvégok szépen kihasználják a németek hibáit és 5 góllal vezetnek a szünetben. A románok is 5 góllal vezetnek a szünetben a brazilok ellen. A hollandok 22 perc alatt 10-et tettek közé a szerbek ellen.
  • primavis
    #58755
    A románok 13-8-ra vezetnek az első félidő után. A svéd-dán döntetlenre ált 16 perc után, mig a hollandok 6 góllal vezettek a szerbek ellen.
  • Isthy
    #58754
    A TAO "szépségei" Siófokon

    Mit is mondhatnék - azok az indoklások is fenomenálisak - de inkább nem kommentálom.
  • Lammer
    #58753
    Koszi igy mar "logikus" .... omg...
  • Isthy
    #58752
    Az összes vasárnapi nyolcaddöntő meccset sikerült szinte teljesen egy időpontra tennie az IHF-nek. Nehogy legalább kettőt meg tudjunk nézni élőben. Igazán szurkolóbarát hozzáállás...
  • ToCsEk
    #58751
    csak ugye most nincs WOJTAS, simán verjük őket
  • kaloz174
    #58750
    Az eredményeik alapján én is úgy gondolom, hogy esélyesek vagyunk ellenük.
  • Isthy
    #58749
    Megjegyzem, hogy egy világversenyen minden csapatnak szokott lenni egy gyenge meccse. Az oroszoknak ilyen még nem volt. A norvégok meg folyamatosan szoktak belelendülni és egyre jobbak a torna folyamán. Talán jobban jártunk a csoport második helyével.
    De először legyenek meg a lengyelek és utána ráérünk foglalkozni ezzel.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2015.12.11. 22:34:04
  • Isthy
    #58748
    Nem valami acélosak, egyedül a svédek ellen mutattak valamit. De mint már korábban is írtam, két éve is ez volt velük. A csoportban a 3. helyen végeztek éppen Angola előtt, ugyanígy mint most, nem túl meggyőző játékkal. Azután feljavulva verték a csoport második románokat és utána a csoport első franciákat a kieséses szakaszban, így elődöntőbe jutottak. Reméljük az egyszeri alkalom volt. Én úgy gondolom most nekünk meg lehet verni őket.
  • primavis
    #58747
    Nem láttam a lengyeleket, milyenek?
  • primavis
    #58746
    A lengyeleket muszáj, az oroszokat meg meglehet verni.A feketehegyiek meg birkózzanak a norvégokkal.
  • primavis
    #58745
    A norvégok nyertek 29-25-re