61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • primavis
    #59304
    A szoros meccsek napja volta mai! Fő, hogy a Veszprém bejutott a FF-ba, de kiesett a Barca! A Dunaferrnek meg biztató ez a két gólos vereség.
  • kaloz174
    #59303
    Na, a Fradi nagy lehetőséget hagyott ki, hogy a leeresztő ETO-t elkapja...Csak igazából mintha nem hittek volna benne.
  • kaloz174
    #59302
    Szeretettel kívánok nagyon boldog szülinapot!
  • kaloz174
    #59301
    Úgy látom, MTI összeállítás. Sajnos, a mai világra jellemző szakmai igénytelenséggel.
  • Isthy
    #59300
    Van szépséghibája az írásnak is rendesen. Ez itt pl. "A magyar csapat kisebb meglepetésre került a fináléba" Na igen szerinte... Sikerült kihagynia az Szuper Kupa győzelmünket is...
    A közvetítésekről meg sajnos alant is írtunk, hogy sajnos milyen szinten vannak.
  • primavis
    #59299
    Köszi!
  • kaloz174
    #59298
    Ez viszont egy teljesnek gondolt összeállítás a hétvégéről.
    Szépséghibája, hogy hiába a sok esemény, kevésnek lehetünk tanúi, ami a TV-közvetítéseket illeti...
  • Isthy
    #59297
    Itt a pontos program

    Nem megyek, mert az időpont nem jó, másra kell koncentrálnom a hétvégén
  • Isthy
    #59296
    Ezzel az is nyilvánvalóvá vált, hogy a már két éve húzódó csarnok projekt újabb 1 évet késik. Gondolom jövő tavasszal az alapszakasz lezárása után kezdik és az a gyanúm, hogy 1 év alatt be akarják fejezni. Mert ne feledjük, hogy 2018 tavaszán választások lesznek.
  • primavis
    #59295
    Jön valamelyikőtök a Kupára? Én a B4 13 sor 5 sz. leszek.
    Csak éppen nem tudom- hála a MN-nek és handball,hu-nak a pontos programot a két napra. Szombat de és vasárnap du.
  • primavis
    #59294
    Na a mai közvetités a második: FTC-DVSC 31-24. Volt közte tíz is. DE hirig lesz a visszavágó Tiseljt ismerve! Most is végig hisztizte a meccset.
  • kaloz174
    #59293
    A sport költségvetés tervezetről, 2017.
  • Isthy
    #59292
    Az M4-en a kézilabda rendesen el van hanyagolva, a női rájátszás meccsekből eddig egyetlen meccset sikerült adniuk. Az alapszakasz meccsekben sem dúskáltunk. Annyira jó, hogy összeharácsoltak mindent, azután meg alig közvetítenek. Azt is milyen színvonalon...

    A következő idény

    Nagy nehezen megszülték a jövő évi versenyrendszert. Bár még a férfiaknál nincs végleges döntés, hogy lesz-e az alapszakaszon kívül bajnoki döntő. Ez a junior válogatottal egy külön meccs - ami sehová nem számít - egy "szép hab a tortán". Az lesz az érdekes, amikor az ellenfél csapatában szerepel több junior válogatott játékos, akkor ők melyik csapatban fognak szerepelni? A "légiós kérdés" ügyben még mindig nem sikerült dönteniük.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2016.04.26. 11:20:38
  • primavis
    #59291
    Minek a francért annyi sportcsatorna,. ha csak az ETO-FTC elődöntőt közvetítik! Én szerencsére ott leszek....
  • kaloz174
    #59290
    Azért, mentségükre legyen mondva, nem a szokásos lazítás jött, hanem az, hogy Zovko, végre, kipróbálta, kik is ülnek a kispadon. Az pedig szintén sokat jelentett, hogy az egyik csere kényszerű volt, mivel Ogu helyett Triffának kellett beállnia, sérülés miatt...
    Ha kicsit előbb (előző meccseken is) próbálkozunk ezzel a dologgal, mármint a cserékkel, talán másképp sül el.
  • Isthy
    #59289
    Ahogy hallom tegnap a csapat megint csak kb. egy félidőn tudott "üzemi hőfokon" égni. Azután jött a szokásos "lazítás" és megint majdnem bajba kerültek. Nehézzé tették maguknak a váci második meccset.
  • Gabess8
    #59288
    Na ilyen is régen volt egyet értünk valamiben. Szerintem sem lehet feledtetni, ki kell mondani leszerepelt a csapat, nincs tartása hosszabb távon. De talán jól is jött a pofon, lehet egy teljesen új csapatot építeni, de jó lenne hosszú távra gondolni.
  • Isthy
    #59287
    Az EHF kupa megnyerése azért is lenne fontos, mert éppen a tegnapi meccs előtt nem sokkal olvastam a friss EHF közleményt, amely szerint a kupa győztese jövőre is indulhat a sorozatban egy plusz helyet szerezve az országának.
  • Isthy
    #59286
    Most nagyon éles volt sok minden ezen a két találkozón. Odaírtad, hogy "Egy meccsen" és az alapján asszociáltam.

    Bocs, a szerkesztés nem ment át - hogy miért, azt nem tudom - és ellentétes értelemben jelent meg amit írni akartam. A mondat így hangzik az igazi verzióban:
    "Az EHF kupában sem lehet feledtetni ezt a nagyon csúnya foltot, de azt legalább nyerni kell, remélem képesek lesznek rá."

    (Kicsit szét voltam esve reggel, miután szétkaszabolták a fogínyemet és a zsibbadt arc meg a fájdalomcsillapító nem segítette elő a körültekintő hozzászólás írást)
  • kaloz174
    #59285
    Tudod, nem egy meccs alapján gondolom, amit írtam...Csak eddig nem volt ez ilyen éles.
    Az EHF kupával, szerintem, ezt nem lehet helyrehozni. Az egy másik történet. Én úgy gondolom.
  • Isthy
    #59284
    Elsősorban nem az, nem ő vagy ők játszották le ezt a két meccset. Ismert volt, hogy ilyen rendszer lesz, ennek fényében kellett volna teljesíteni a két mérkőzésen. A kiírásra fogni bármit is teljesen felesleges.
    Két meccsen volt ilyen csapat és a kispad, nem egy meccsen. Az otthonin az első 35 perc és a tegnapin a második 30 perc "teljesítménye" hozta össze ezt az "eredményt". Az EHF kupában lehet feledtetni ezt a nagyon csúnya foltot, remélem képesek lesznek rá.
  • kaloz174
    #59283
    Elsősorban az, aki ezt a rájátszásos rendszert, ebben a még torzabb formában kitalálta.
    Na igen, a csapat is gyenge volt, a kispad szintén. Egy meccsen...
    Nincsenek illúzióim, az ehf-kupa ügyében, sőt, megmondom őszintén, a csapat jövője szempontjából ezt a meccset fontosabbnak tartottam.
  • Isthy
    #59282
    Az érdiek simán megoldották a 4 közé jutást, a mi csapatunknak ez nem ment Debrecenben. Sikerült elbukni a továbbjutást úgy, hogy a szünetben döntetlenre állt a meccs. Szégyellje magát minden illetékes
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2016.04.20. 19:38:20
  • Isthy
    #59281
    Jár a gratuláció a veszprémiek MK sikeréhez, egy kiélezett mérkőzés után
    Pedig az egész meccsen úgy nézett ki, hogy a szegediek megtörik a sorozatot. Szinte végig ők vezettek, a túloldalon Ilics nagyon hiányzott a balátlövő posztról. De végül döntetlen lett a végeredmény. Jött a büntetőpárbaj és ráadásul az első két veszprémi büntető kimaradt, itt megint Picknek állt a zászló. De azután fordult a kocka és három szegedi rontás következett és a veszprémiek nyertek.
    A meccs végi incidens nem hiányzott senkinek Pastor nem tudott uralkodni magán, Sabate meg sztem kicsit rájátszott a dologra, nem volt akkora a lökés.
    A BL-ben a hétvégén ennél sokkal több kell a veszprémiektől Szkopjéban.
  • Isthy
    #59280
    Simán, pár nappal később már játszott is.
  • primavis
    #59279
    Cvijicset a nagybányai -(montenegrói Jedzic) - vetélytársa kikészítette! Felépült?
  • Isthy
    #59278
    Nem is ez a problémám, hanem, hogy a meccs után megmarad-e hadra foghatónak mindenki a döntőre. A FF-ra már teljes lesz a "mészáros brigád" mert visszatér Lazovics is Cvijics és Byzdra mellé.
  • primavis
    #59277
    Szerintem az első meccsen könnyebben verhetőek, mint a döntőben lenne.
  • Isthy
    #59276
    Kemény menet lesz a győrieknek. Az elődöntőben mindjárt a Bud jön szembe.
  • kaloz174
    #59275
    Fura világ ez. Olvasom a különböző igazolásakat. egy halom idegenről. Talán hozzák majd az adott klubnak az eredményeket. Valahogy mégsem örülnék egy ilyen csapatnak. Jobban tetszik, ha egy valóban hozzám közel álló, szerethető társaságnak szurkolhatok. De nagyon sokaknak ez nem számít...Biztos bennem van a hiba. Vagy mégsem? Hiszem az utóbbit.
  • kaloz174
    #59274
    A női bajnoki rájátszás első fordulós eredményei.
  • primavis
    #59273
    Ez is érdekes:
    http://index.hu/sport/2016/04/13/sarapova_megmenekulhet_amnesztiat_kapnak_a_meldoniumosok/
  • Isthy
    #59272
    Akkor az első meccs az április 30-május 1-i hétvégén lesz, a visszavágó pedig a május 7-8-i hétvégén. A veszprémiek az első hétvégén játsszák a BL negyeddöntő visszavágójukat, tehát elvileg azt szerencsésen elkerültük. Nekem viszont így kétséges a kinti meccsre utazásom, pedig akartam menni.
  • kaloz174
    #59271
  • kaloz174
    #59270
    Akkor kint kezdünk:
    Íme a mai sorsolás.
    Az időponttal állítólag annyi a gond, hogy a BL-döntő is akkor lesz, amikor a visszavágó. (Mondjuk engem az különösebben nem érint.)
  • kaloz174
    #59269
    A passzív jelzéseikkel, szerintem, eléggé megzavarták a fejben egyébként is fáradt csapatot.
  • kaloz174
    #59268
    A polgi ott virított, de ez máskor sem jelentett semmit. Mint ahogy a miniszteri szintű vezérszukolónk jelenléte sem...Más szempontok lehetnek. Előttünk ismeretlenek.
    Mindenesetre a veszprémiek segítenének.
    Ha ezt fogadja el a csapat, akkor nem árt eljárni oda gyakorolni.
  • Gabess8
    #59267
    Illetve nem felejtsük el nemsokára 2018...
  • Gabess8
    #59266
    Pedig a két Görög mindent megtett!!!!
  • Isthy
    #59265
    Na igen, sajnos már több mint 1 éve húzódik a csarnok kérdése. Ki tudja még meddig? Talán ez az eset ad egy kis lökést a dolognak.