61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #59344
    Siófok KC - Ipress Center-Vác 31:33 (18:18)

    Teljes a kudarc. Változásokról beszélnek...Csakhogy gyakorlatilag mindenkivel már előre megkötötték a szerződéseket...
  • Gabess8
    #59343
    Igen róla már beszéltük, kijárta a rögös utat és nem egyszerű a feladata! Sok siker és ha lesz rá ideje rengeteg új élményt kívánok neki!
  • kaloz174
    #59342
    5-én Bogláron lenne a helyem, csak kérdés, mire lesz elég az a minimális nézőtér...
  • kaloz174
    #59341
    Igen, már nyílt titok volt.
    Amúgy első gondolatom az volt, hogy nem irigylem...
    Mindenképpen sok sikert kívánok!
  • Breki33
    #59340
    Nagy meglepetés nem történt a Magyar Kézilabda-szövetség sajtótájékoztatóján. Ahogy azt már napok óta hallani lehetett, a dán Kim Rasmussen lesz a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya.



    http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-kim-rasmussen-az-uj-magyar-kapitany-hivatalos-2501923
  • Isthy
    #59339
    Ismerős az olimpián

    Gratulálok Márknak itt is Bár ezt már megtettem Veszprémben személyesen az EHF Kupa döntő előtt.
  • Isthy
    #59338
    Marad nekik a szabad kártyára jelentkezés, azután vagy elfogadja az EHF vagy nem.

    Amúgy meg mi vagyunk az orosz bajnokok, mert jobbak vagyunk az Asztrahanocskánál, az EHF kupában ezt bizonyítottuk
  • kaloz174
    #59337
    Sokat sejtető nyilatkozat.
  • kaloz174
    #59336
    A vége 26-28! Vagyis nyertek Trefiliovék. Azt mondják a tájékozottak, hogy ezzel a Rostov Don már a BL-ben sem indulhat...
  • kaloz174
    #59335
    Mai orosz rangadó.
  • kaloz174
    #59334
    Bizony, ez nem kis meglepetés. A Siófok elvileg a Fradi helyére pályázott, szezon elején. Nem akármilyen illetékestől hallottam ezt a megjegyzést...
  • Isthy
    #59333
    Azért ezt nem gondoltam volna az alapszakasz végén, hogy a Fehérvár indulni fog az EHF kupában, a Siófok meg nem. Újabb "sikeres" év a Balaton partján kis millió légióssal. Kriszta meg a nk-i kupagyőzelem után mehet a hazai bajnokságba...
  • Isthy
    #59332
    Utólag kiderült, hogy ez a BL-ben szereplő csapatokra - ETO, Fradi, Veszprém, Szeged - nem is vonatkozik. Ezt már inkább nem is minősíteném...
  • Isthy
    #59331
    Konkrétan semmit. Egy nevetséges, semmitérő dolog.
  • Isthy
    #59330
    Azt még bele sem írtam, amit pedig már sokadszor láttam. A szélsőjáték szinte teljes hanyagolása, ami a hazai kézilabdánk egyik nagy rákfenéje. A szélsők nem sarokdíszek, hanem játékosok akiknek részt kellene venniük a játékban. Ne álldogáljanak a sarokban, várva, hogy majd a többiek helyzetbe hozzák őket a rájuk kijátszott játékkal. Vegyenek részt a védőfal megbontásában, mozogjanak a szaggatott és sarok között, belekapcsolódva a passzjátékba és ezzel szélesebbre nyitva a védelmi falat. Meg fussanak be a védelembe vagy a fal mögé, de ott ne álljanak meg, hanem mozogjanak tovább akár mélységben akár szélességben, ha kell a másik szél felé vagy visszafelé, ezzel megosztva a védelem figyelmét. Persze ehhez az is kell, hogy a középsők képesek legyenek és akarják bevonni őket a játékba. Hihetetlen, hogy már évek óta ilyeneket nem nagyon látni itthon...
  • kaloz174
    #59329
    Akkor ezzel mit is érnek majd el a t. illetékesek? Egyáltalán: hogy gondolták? Látszatintézkedés!
  • kaloz174
    #59328
    Sajnálom. :(
  • kaloz174
    #59327
    Teljesen jogos, amiket írtál. Pedig én bíztam a profizmusukban. Beismerem, tévedtem. Talán nagyon sokat kivett a gárdából az elődöntő. Ez van. Majd jövőre...
  • banok
    #59326
    Hát gondot jelentet :(
  • Isthy
    #59325
    Ugye-ugye, a női kézilabda!?!
    A győriek maguknak köszönhetik, hogy elveszítették. Kétszer volt a kezükben a meccs a végjátékban. A rendes játékidőben 21-19-nél, majd a hosszabbításban 24-22-nél. Mindkétszer elbénázták. Arról nem is beszélve, hogy a rendes játékidő utolsó 15 mp-et képtelenek volták megoldani. Egyetlen faultra nem voltak képesek ennyi idő alatt és Torstensson simán felugorhatott lőni. Amorim is kilépett rá, majd visszalépett inkább sáncolni, ahelyett, hogy faultolta volna. A lövés meg a blokkoló kezén irányt változtatva Grimsböt becsapva a kapuba jutott. Ha már Grimsbö, ma ő is nagyon halovány volt, a másik oldalon sokkal jobb volt a kapusteljesítmény. A két norvég hölgy meg a második félidőtől kezdve nem volt a győriek barátja. De ettől függetlenül is meg tudták volna nyerni, ők rontották el a fontos pillanatokat.
  • kaloz174
    #59324
    Nem hiszem, hogy gondot jelenthet Martín csapatának a feladat. Sem játékerőben, sem mentálisan nem érzem, hogy akadálya lenne a kupa begyűjtésének.
  • kaloz174
    #59323
    Akkor azért nem találkoztunk, mert Te gyűjtögettél. Na ja, aki rutinos már ilyen téren, a régi időkből... (Én inkább igyekeztem megtalálni a taxit, ami elvitt, hogy aztán hazaérjek gond nélkül.)
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2016.05.08. 09:56:21
  • Isthy
    #59322
    Valóban ez a mai volt nevezhető inkább a döntőnek, de nagyon vigyázni kell holnap a románokkal. Figyelni kell, mert nem lesz az sem egyszerű menet, még ha most sokaknak könnyebbnek is tűnik.
  • Isthy
    #59321
    De ki ám!
    Persze a csajok is tettek érte valamit a pályán
    Nem volt most sem igazán jó a játék, de megvolt az akarás, a hit és küzdés. A védekezés az első félidőben halovány volt, a szünet után viszont már olyan, amilyennek lennie kellett. Támadásban jobban ment, ott kevesebb volt a probléma. Tris nagyot játszott, Azari is eredményes volt, Ogu is hozzátette a magáét, de szinte mindenki megtette a maga dolgát, amikor kellett.
    A kupával többször sikerült találkoznom. Volt a kezemben, sőt a fejemen is Meg sikerült a meccs után értékes relikviákat is szerezni
  • kaloz174
    #59320
    A döntőben már nem lesz szinte ellenfele sem.
  • kaloz174
    #59319
    Kiszurkoltuk:
  • banok
    #59318
    Ömm... döntős a Győr.
  • ToCsEk
    #59317
    kupa győztes!
  • Isthy
    #59316
    Egészen normális kinézete lesz a Papp László Arénának a hétvégére. Ez így már simán több mint 10 000 néző.


    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2016.05.05. 15:49:55
  • Isthy
    #59315
    Mivel büntető eljárás is indult ellene garázdaság miatt, így lesz büntetése a sporttól eltiltáson kívül is.
  • Isthy
    #59314
    A férfi BL FF-ben az elődöntők:

    THW Kiel - MVM Veszprém
    KS Vive Tauron Kielce - Paris SG Handball
  • Gabess8
    #59313
    Én úgy fogalmaznám meg, hogy 4 tehát a maximális ideig Magyarországon minden nemű sport rendezvényről kitiltva plusz jelentő pénzbüntetés.
  • Isthy
    #59312
    szurkolói cselekmény

    Most látom, hogy mi történt a szombati meccs végjátékában. Az EHF biztosan megragadja az alkalmat a "kaszálásra" és újabb szigorításokra. Jó lenne, ha ennek semmilyen hatása nem lenne pénteken. Az elkövetőnek meg semmi keresnivalója a továbbiakban meccseken.
  • Isthy
    #59311
    A szünet után is végig kezükben tartották a meccset és végül 6 gólos győzelmet arattak a győriek. Voltak hiányosságaik is, de ezek most még belefértek, a jövő hétvégén kell nagyobb koncentrációval és pontosabban játszaniuk.
  • Isthy
    #59310
    A győriek maguknak köszönhetik, hogy nincs közte 10 gól a szünetben. Lerohanás ziccerben 4x lőttek felső kapufát mellette 2x ajtó ablak ziccerben tisztán lőve a vonalra lépve találtak - érvénytelenül - a kapuba. Egyikhez sem volt köze Januriknak. Ezek csak az ordító nagy gólhelyzeteik voltak. Így most szorosabbnak néz ki a meccs, pedig annyira nem az. Amorim gyorsan kapott két kiállítást, ez is az érdieknek kedvezett, plusz a kapufa velük volt 2x támadásban is.
  • primavis
    #59309
    A harmadik helyért simán nyert a Fradi, Pena nélkül is. Az első félidő második felében már 10 volt közte. A végén a tartalékok játszottak, de szegény Szekercésnek megint nem ment. A győri ultrások megint nem hazudtolták meg magukat, de 10 perc után elment a kedvük nekik is...
  • ToCsEk
    #59308
    helyes
  • banok
    #59307
    leadják a döntőt.
  • ToCsEk
    #59306
    m4 most nem adj a döntőt? képesek fos röplabdát meg kosárlabdát adni? szégyen
  • Isthy
    #59305
    Köszönöm megvolt!
    Emiatt a csajok meccsét sem tudtam rendesen követni, csak fél szemmel. Azért 20-26-nál kezdett égni a ház, de szerencsére az időkérésnél felébredt a csapat. Pénteken ennél sokkal jobb játék kell elöl és hátul is, akkor simán meglehet.