61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • primavis
    #59504
    A Fehérvár kb. túl jut az első fordulón, ha a visszavágón nagyon nem bőgnek le. De ez a DR sem kevésbé idegesítő mint érdi kartársnője!
  • kaloz174
    #59503
    Van. Siófokon mindenki tudja, hogy Kiss Ferencnek köszönhető, hogy megvalósult a városban a minőségi kézilabda oktatása, működése. Pont a napokban emelte fel érte szavát utódja, Gáspár Pista, aki viszont nem hagyta elkallódni a csapatot akkor, amikor a foci miatt kisemmizték, kitették az összes egyéb sportágat a városi sporttelepről. (Ami ma is csak focipálya.) A "Tanár úr", ahogy csak sokan hívtuk, nagyon ismert és tisztelt alakja volt a városnak. Szégyen, hogy egyes helyzetbe került jöttment figura ezt nem veszi tudomásul. Pár éve már nincs közöttünk, de számos tanítványa őrzi emlékét. Mert nem kell ahhoz első osztályban szerepelni, hogy kialakuljon egy valódi sport-közösség, a szó nemes értelmében. Mint ahogy a pénz akkor sem segít, ha valaki bevásárolja magát magasabb osztályba...
  • Isthy
    #59502
    Meg válogatott is lehet, nem csak nem kell utána fizetni.
    Elment egy külföldi, de hírek szerint kettővel tárgyalnak helyette. Semmit sem tanultak az elmúlt évekből.
    Elnézést de lassan már megmosolyogtató ez a róla nevezünk el mindent dolog. Bár írhattam volna más jelzőt is...
    Nincsenek hagyományai a klubnak, akkor ne nevezzék el senkiről a létesítményeket, legyen városi sportcsarnok és stb. Majd ha lesz később valaki, akkor lehet átnevezni.
  • kaloz174
    #59501
    Siófoki hírek:
    - Asma Elghaoui magyar állampolgárságot kapott. (Így nem kell utána fizetni...)
    - Gonzalez távozik. Mégis. Sokáig ment a huza-vona, de nem akart maradni.
    - Átadták a kézis kollégiumot. Kiss Szilárd nevét kapta...No komment.
  • Gabess8
    #59500
    Hát ehhez nehéz is!!! -ból van aki jól tud élni...
  • Isthy
    #59499
    A rektor a DigiSporton

    Kommentárt nem fűznék hozzá, mindenki látja és hallja...
  • primavis
    #59498
    Dusebajev után nem volt könnyű...
  • Isthy
    #59497
    Most rosszmájú leszek: ezek szerint nem találtak az olimpia után elérhető külföldi kapitányt...
  • kaloz174
    #59496
    Így van. Mindenképpen egy megszàllott, aki szakmailag is nagyon a topon van. Elismerés neki.
  • kaloz174
    #59495
    Kicsit aggódva olvasom:
    Mégis Sabate...
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2016.08.25. 18:23:45
  • Isthy
    #59494
    Trefilov az olimpiáról és a csapatáról

    Nagy figura az öreg
  • Isthy
    #59493
    Tegnap megnéztem én is az M5-ön a döntők ismétlését. Trefilovék sztem is nagyon megérdemelték a győzelmet, veretlenül vívták ki az olimpiai bajnoki címet. A döntőben a dánok győzelme is jogos volt.
  • kaloz174
    #59492
    Fura volt, hogy mennyire tudtam szurkolni az oroszoknak, pedig ők azért valaha a "nagy Szovjetunió" voltak...De franciáknak soha! Szerintem Trefilov, csapatával együtt nagyon megérdemelte ezt a címet. A dánok kicsit megleptek, de ffi kéziben nem vagyok tájékozott. Viszont a döntő alapján ők sem érdem nélkül nyertek.
  • Isthy
    #59491
    Az elődöntőket és a helyosztókat nem tudtam nézni az elmúlt napokban. Nem vagyok szomorú, hogy a franciák végül egyik nemnél sem tudtak nyerni. Trefilovnak végre sikerült az olimpiai bajnoki cím is a 4 vb győzelem után.
  • primavis
    #59490
    No meg ma a dánt! (28-26)
    Mindkétszer a túltámogatott franciák ellen.
  • primavis
    #59489
    Sikerült kiszurkolni az orosz győzelmet! (22-19)
  • ToCsEk
    #59488
    itt vissza birod nézni
  • Breki33
    #59487
    A norvég oroszt ismétlik valamikor?

    Nagyon nagy meccs lehetett.
  • ToCsEk
    #59486
    franciák a döntőbe jesszus
    hollandok meg de bénák amit leműveltek második félidőben az viccnek is rossz volt, és hogy végén emberelőnyben nem tudtak kiegyenlíteni arra csak azt tudom mondani szánalmas és megérdemlik
  • ToCsEk
    #59485
    norgék könnyedén verték svédeket :D
    16 és 12 technikai hiba
    érdemes megnézni 33. norvég gól támadást, milyen gyorsan és könnyedén játszottak még a 60 percnem is durva
  • Isthy
    #59484
    A franciáknak végül sikerült kihasználniuk a lélektani előnyt és 1 góllal nyerték a hosszabbítást. Mondjuk a ráadásban a kapufa rendesen velük volt kétszer is, ebből az egyiknél duplán is. De a legnagyobb köszönettel a két jv. hölgynek tartoznak a második félidei tevékenységükért.
  • ToCsEk
    #59483
    bohóc spanyolok
  • Isthy
    #59482
    A franciák sikerült a legvégére utolérni a spanyolokat és 23-23 lett az eredmény a meccs végére. Mondjuk ehhez kellett a 12 percnyi spanyol kiállítás a 0 perc franciával szemben. A franciák kétszer is majd 4 percig voltak előnyben, az egyik a meccs legvégén volt.
  • Isthy
    #59481
    A spanyolok 12-5-e vezetnek a félidőben a franciák ellen. Ha nem női kézilabda lenne azt mondanám, hogy szinte eldőlt a dolog. Meglátjuk a szünetben Krumbholz össze tudja-e kapni a csapatát.

    A hollandok meg délután bemutatták, hogy a fontos meccsekre tudnak formát időzíteni. Ráadásul a braziloknak a két norvég jv. hölgy sem volt az ellensége.
  • Isthy
    #59480
    Mindjárt az első negyeddöntőben megfordult minden. A brazilok csoport elsők lettek, a hollandok meg negyedikek, elég gyenge játékkal. Ehhez képest a negyeddöntőben a hollandok nyertek 32-23-ra a házigazdák ellen.
  • ToCsEk
    #59479
    végre kiestek a brazilok
    jó kis mészárlást kaptak így az utolsó 5percben
  • Isthy
    #59478
    Én sem nagyon, de ugye ez csak az "előjáték" volt, a lényeg ma kezdődik.
  • ToCsEk
    #59477
    sehogy 4 gólt lőtt összesen
  • kaloz174
    #59476
    Eddig szinte semmit nem láttam a kézis programból. Hogy ment Popovicsnak?
  • Isthy
    #59475
    Az olimpiai sikertelenség miatt Adzsics távozik a válogatott kispadjáról.
  • primavis
    #59474
    A győri csarnok "talaján" - ha ott edzettek - ez a sokadik térdsérülés. S még lesz, sajna. Ha nem, akkor azt jelenti, hogy Tomori széterőltette az izületeit eddigi pályafutása alatt.
  • primavis
    #59473
    Hát a cikkiró sem igen járatos a kézilabda világában.
    - Dusebajev Sótonyi válogatottjával vitte zátonyra a csapatot. A Kielce edzőjeként rábizta a válogatást Sótonyival, aki a saját kedvenceit favorizálta. S nem elment a Kielcébe, hanem visszament. Abban semmi érdeme sincs, hogy a FF-ban az MKB ritkán látható gödörbe zuhant a végén;
    - a női keretnek megvoltak a korlátai, ahogy NA-nak is. + nem könnyű pózolni a meritésből egy jó formában levő Görbiczet, Tomorit, Zácsikot+ Tóth Gabit. Kiváncsi vagyok Rasmussenre. Csak nehogy úgy járjunk vele decemberben mint most a románok Ryde-l!
  • primavis
    #59472
    Lemaradt: B csoport állása: 1. Svédország 4 pont (62-49), 2. Oroszország 4 (56-50), 3. Hollandia 2 (40-36), 4. Franciaország 2 (43-40), 5. Koreai Köztársaság 0 (53-61), 6. Argentína 0 (39-57)
  • primavis
    #59471
    Eredmények, nők, A csoport, 2. forduló:
    Norvégia - Spanyolország 27-24 (11-10)
    Brazília - Románia 26-13 (14-9)
    Angola - Montenegró 27-25 (12-12)

    A csoport állása: 1. Brazília 4 pont (57-41), 2. Angola 4 (50-44), 3. Spanyolország 2 (49-46), 4. Norvégia 2 (55-55), 5. Montenegró 0 (44-52), 6. Románia 0 (32-49)

    B csoport:
    Svédország - Koreai Köztársaság 31-28 (16-15)
    Oroszország - Franciaország 26-25 (15-10)
    Hollandia - Argentína 26-18 (13-9)
  • Isthy
    #59470
    Tomori megsérült az első edzésen
  • Breki33
    #59469
    http://index.hu/sport/2016/rio/2016/08/07/miert_nincs_magyar_kezilabda-valogatott_az_olimpian/
  • ToCsEk
    #59468
    norvégok bohóckodtak mind2 félidő elején, brazil kapusok jól védtek
    holland francia meccs egy szégyen volt hollandok azt se tudták mit csinálnak hiába védett Wester jól.
    korea vezetett 6al is de kikaptak 5el hát nem hiába csak lerohanásokból jók...
    spanyolok csinálták amit tudnak, montik azt se tudták hol vannak
    hát, hogy a románok hogy kaptak ki az egy szégyen :D meccset nem láttam
  • primavis
    #59467
    No megvolt az első nap a női mezőnyben Rió- ban! Míg a B csoportban a papirforma jött be, az A-ban a favoritok sorra kikaptak:
    RIO 2016, NŐI KÉZILABDA
    A-CSOPORT, 1. FORDULÓ
    Norvégia–Brazília 28–31 (16–17)
    Románia–Angola 19–23 (9–11)
    Montenegró–Spanyolország 19–25 (10–14)
    B-CSOPORT, 1. FORDULÓ
    Svédország–Argentína 31–21 (13–9)
    Oroszország–Dél-Korea 30–25 (12–13)
    Hollandia–Franciaország 14–18 (6–10)
  • Isthy
    #59466
    "Nyalánkságok" az utánpótlás tornán

    „A kihallgatott tanúk elmondásai alapján az egész rendezvény jó hangulatban telt, a fiatal fiúk számára élvezhető volt, az bennük lelki törést nem okozott.”
  • Zóanagyvarázsló
    #59465
    Ilyenkor már illik késznek lennie a keretnek, ha lehetnek is változások, de az ETO-nál ez azért érdekes, mert a nagy bejelentéshullám végén a saját honlapjukon is külön hangsúlyozták, hogy nem zárultak még le az átigazolások, tehát valaki még lehetett tervben.