61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #42383
    Mivel többen kifejtitek véleményeteket a Csapat jövőjével kapcsolatban, elmondanám, hogy természetesen nekem sem más, mint ahogy többször is leírtam itt is.
    Abban viszont legalább annyira kételkedem, hogy egy kiesés esetén jobbak lennének egy új csapat létrejöttének és jövőjének az esélyei.
    Azt gondolom, ha kiesett volna a Dunaferr, mindenki nagyon sajnálkozna ugyan, de lennének, akik örülnének, hogy legalább erre sem lesz már gond, na és ők vannak döntési helyzetben.
    A pénteki este legalább jelzés volt, hogy igenis, van itt egy nagyszerű közösség, valamint sokan vannak, akiknek fontos az, hogy az élvonalban maradjon a Kohász.

    Csak egy tiszta lapokkal induló csapatnak van értelme. Remélem, vannak, akik tudják, hogy ez hogyan lehetséges. Mert nem egyszerű, az biztos.
  • kaloz174
    #42382
    A "nagy marhaság" a véleményem volt...
  • Isthy
    #42381
    Még nem tudom, de azon vagyok, hogy ismét ott legyek. Már jó régen találkoztunk, ránk férne
  • Stanley Connor
    #42380
    28-án jössz?
  • Gabess8
    #42379
    Na nehogy már azt mondja nekem valaki, hogy nem volt megfelelő az időpont, na ettől nagy marhaságot kifogásként nehéz találni, ha valaki akart volna akkor éppúgy el tudott volna menni, mint mi, ja, hogy tv-n fotelből nézve kényelmes volt na ez már igaz, egyébként nem csak az EHF meccsekre gondoltam!!!
    Nagyon egyetértek Duby és Isthy véleményével, ne legyen igazunk! Egyébként nem tudom mitől lenne több esély mint pénteken délelőtt volt???
    Egy dologra nem válaszoltál, de akár más is megteheti aki ott volt és látta, de sejtem a választ "Tisztelt Urak" is ott voltak és tapsoltak örömökben vagy szokásukhoz híven akadt jobb dolguk?

    Mielőtt félre értenéd, nem lettem Dunaferr ellenes, én is szívesen járnák jó meccsekre mert ez volt az egyik kedvenc szórakozásom, de tartok tőle, jó ideig a Dunaferres meccsek a múlté...
  • Isthy
    #42378
    Minden szavaddal egyetértek mindkét gondolatsort tekintve.

    Úgy látom nagyon egyre gondolunk és aggodalommal tekintünk a csapat jövőjére. Ezzel sajnos az eltakarításuk esélye minimálisra csökkent... Tulajdonosokként azt csinálnak továbra is a csapattal amit akarnak a következő idényben is. Mert ne áltassa senki magát, hogy hirtelen megváltoznak majd és esetleg átadják bárkinek is az NK-t. Ha valakik netán átvennék a csapatot, azoknak súlyos pénzt kell majd fizetni nekik és ráadásul nyakukon marad a tetemes adóssághalmaz. Ha reálisan nézzük a dolgot, akkor ezt nem hiszem, hogy bármilyen csoport bevállalja a jelen helyzetben. Tavaly februárban adódott a lehetőség, de láthattuk, hogy mire számítsunk ezektől a férgektől...
    Gondolom ők meg örömmel és kajánul vették tudomásul, hogy ez a szép és csodálatos esemény leginkább az ő malmukra hajtotta a vizet. Lehet még jót is röhögtek magukban...
  • Duby
    #42377
    Ha csak a péntek estét nézem önmagában, az egy megható, inspiráló, feledhetetlen és fantasztikus összefogás volt a jövőért, és győzelem, ami a mindent jelenti, a reményt, a hitet a jövőben. Katarktikus összefogással sikerült csodát tenni, amiből manapság nemigen tapasztalhat az ember túl sokat. Elmondhatatlan tisztelet és nagyrabecsülés illeti mindazokat, akik ezt véghezvitték, akik akár egy kiáltással is támogatták az ügyet.

    Azonban a dolgok egészét tekintve egy dolog villan be nekem: öngól. Bárcsak ne legyen igazam, de ezzel bebetonozták azok maradását, akiknek eltávolításuk létszükséglete a Dunaferr NK Kft.-nek. Így a cégen belül továbbra sem lesz megtisztulás, egy új gazdasági társaság számára pedig továbbra is olyan magas árat kérhetnek az nb1-es indulásért, mint eddig, ami megfizethetetlen. Ezzel a köv szezonra is konzerválva lettek ezek a viszonyok. A következő évben is ragaszkodhatnak az aranytojást tojó tyúkjukhoz, eszük ágában nem lesz megválni tőle az eddigi irreális ár alatt.
  • kaloz174
    #42376
    De bizony nagyon sokat ér ez a győzelem. Sőt! Ez a győzelem önmagában egy példaértékű dolog. Csodálatos, felemelő, feledhetetlen este volt. Aki ott volt, mindenki nagyszerűen érezte magát.

    Az, hogy miért is voltak annakidején kevesen az EHF-meccsen, külön történet. (Sem a motiváció, sem az időpont nem volt megfelelő)

    Nem tűntek el azok az emberek, akik annakidején részesei voltak a nagy győzelmeknek. Nem is kell olyan nagyon visszamenni, mert pár hónapja még minden nagy rangadóra megtelt a csarnok.
    Az, hogy az utóbbi időben kevesebben voltak, egyértelműen a vezetés "áldásos" tevékenységének az eredménye.
    Éppen a tegnap este példázza, hogy igenis van érdeklődés az igazi nagy kézis eseményekre.

    Az esély immár rendelkezésre áll. Nagyon nagy hála és köszönet mindenkinek, aki tett érte.
  • Gabess8
    #42375
    Gratulálok a Dunaferrnek a tegnapi győzelemhez, a sikerélmény az nagyon sokat ér!
    Ugyanakkor én nem látom rózsaszínben a dolgokat, mert szerintem ettől nem oldódott meg semmi sőt! Remek volt a hangulat állítólag a sok néző miatt, persze hogy az volt pr-ben nagyot alakítottak, hogy ez sikerült! Telt ház melynek döntő többsége (tisztelet a kivételnek) látszat szurkoló, na ná, hogy kimentek ingyen sőt, még Böbét is láthatták a pályán ezért érdemes volt! Csak kérdezem én, hogy a többség eddig hol volt, és ezután hol lesz?? Mondjuk hol voltak az utolsó EHF kupa meccsen amikor voltunk vagy 300-an és a többi meccsen?
    Persze, hogy fontos Újvárosnak a kézilabda, vagy legalábbis azt hangoztatják,a játékosoknak biztosan, hiszen ez az életük a többieknek, hát én ebben sajnos nem vagyok biztos, abba meg pláne nem hogy ettől a győzelemtől a tisztel "Úrak" eltávoznának ugyan miért is tennék, pedig új alapok nélkül ez a győzelem semmit nem ér!
  • Gabess8
    #42374
    Gratulálok a Veszprémnek a mai győzelemhez! Ugyanakkor minkét csapat sok hibával játszott, de így is megérdemelt a Veszprémi győzelem. Van még mit javítani a játékon, mert szerintem ez a Ciudad ellen kevés lesz jóval összerakottabb játékra lesz szükség, de van idő rá felkészülni ott folytatni ahol Leonban abbahagyták!
  • Mse
    #42373
    Dettiért aggódtam egy picit, a szorosvégjáték miatt, túl sok ez az izgalom már neki... de végül happy end lett :D

    Gabó fantasztikus volt, és Böbe ahogy ugrált a szurkolókkal...ma a csodát Dunaferrnek hívták!!
    Szép volt csajok!!!!!!

    (Persze mindez csak akkor ér valamit, csak akkor lehet szép új virágot ültetni, ha a gazt gyökerestül eltávolítják!!! Remélem ezzel a mai meccsel nem csak a lekaszáltuk őket...)

    Drukkolok, h. legyen megtisztulás!!!
  • Isthy
    #42372
    Gratulálok a csapat minden tagjának a győzelemhez!

    Sikerült az utsó 10 percre hazaérnem... Nagyot harcoltak a csajok és összejött a minimális győzelem. Előtte nem tudom, hogy fújtak, de a legvégén kaptunk egy kis hazai pályát. Egyébként sztem ha veszítünk, akkor is meglett volna a 8. hely. A 3 vetélytárs sorsolását ha megnézitek, abból kiderül, hogy 2 nemigen előzhetett volna meg minket. Persze így a tuti biztos és mégiscsak lett egy győzelem is a fiataloknak

    Az rendben van, hogy meglett a bennmaradás és a következő NB I-es idény lehetősége is. De hogy tűnik el a 3 féreg? A csapat jövőjét ez határozza meg leginkább... Ezek után attól félek kibulizzák a helyzet változatlanságát és minden megy tovább...
  • Gabess8
    #42371
    Értem, vagy inkább próbálom megérteni. Az biztos, hogy a fiataloknak nagyon sokat számít, hogy mellette álltok, és az is nagyon fontos, hogy a lelketek megnyugodjon! Abban már kevésbé hiszek, sőt, hogy a klub helyzetében ez bármilyen pozitív változást fog eredményezni. A klubbért szerintem nem most kellene tenni,(persze sosincs késő) hanem már nagyon régen tenni kellett volna. Azt nem tudom, hogy mennyire volt lehetősége tenni a klub érdekében Böbének ennyire mélyen az ő szerepét nem ismerem, csak gondolom, hogy nem biztos, ezért is írtam amit írtam!
    Az, hogy a városnak mennyire fontos a női szakosztály hát ezzel kapcsolatban vannak negatív tapasztalataim.
    Egyre kíváncsi leszek várom a választ rá, hogy a "Tisztelt Úra" jelen lesznek e a mérkőzésen?
  • Duby
    #42370
    Ha ebben az országban jelenleg az igazságot akarod megtudni, ne adj Isten bemutatni, az valaki(k)nek nagyon fáj. És az a legfélelmetesebb, hogy tulajdonképpen kik is azok.
    De ez itt off ...
  • Breki33
    #42369
    Film készül a Cozma-gyilkosságról - máris megfenyegették a producert


    Dokumentumfilmet forgat Kálomista Gábor Marian Cozma meggyilkolásáról. A producer régóta a veszprémi kézilabdacsapat szurkolója, így részben személyes indíttatás is vezérli.

    Kálomista Gábor szándéka, hogy véget vessen az egy hónapja tartó szerecsenmosdatásnak. Filmjében ragaszkodik a valósághűséghez. Úgy véli, felháborító, hogy Magyarországon csak úgy, nyilvános helyen le lehet szúrni egy ismert sportembert, és ezután még "meg sem büntetik a bűnösöket".

    A hírek szerint egyébként többen megfenyegették a producert, hogy álljon le tervével, mint mondják: jobban jár, ha nem boncolgatja a történteket. Kálomista azonban nyilvánosan megígérte: nem tesz igazságot, nem moralizál, csupán nyilvánosságra hozza a tényeket - tudta meg a Napi Ász.
  • J u c u s
    #42368
    - Mi hárman, Oblisz Anita, Gáspár Gabriella és én - de ki ne feledjem kapusunkat, Sirina Irinát sem - nem féltjük a nimbuszunkat. Most arról van szó, hogy a fiatalok mellé kell állni, hogy a pécsieket pénteken megverjük, s meglegyen a két bajnoki pontunk. Mi teljes szívből szeretnénk, ha első osztályú maradna a Dunaferr. S aki kijön a nézőtérre pénteken, az jelzi, hogy vette a mi üzenetünket. Mert a mi vállalásunk család, kisbaba mellett, jelenlegi fizikai állapotunkat beleszámítva, valóban üzenet a városnak, mindenkinek. Itt vagyunk, és itt is akarunk maradni! Ám a legfontosabb nem is a mi játékunk, hanem az, hogy a tehetséges fiatalok között mozogjunk, elhitessük velük, képesek nyerni, meg tudják csinálni. Persze szenzációs lenne, ha a lányomnak adhatnék egy gólpasszt.

    Ez a lényeg és ez semmiképpen nem szánalom: ..."valóban üzenet a városnak, mindenkinek. Itt vagyunk, és itt is akarunk maradni!"
  • J u c u s
    #42367
    Tudod, van, amikor nem az számít, hogy fizikálisan mit tudsz tenni, hanem hogy ki áll melletted. Nos, ez most ilyen lesz, nyilván nem Böbe fog 60 percet lenyomni. Senki nem is várja el tőle ezt. Én most először érzem tőle azt, hogy valóban tenni akar a klubjáért (amiben benne van az is, hogy esetleg fizikális következményei lesznek) és nem csak elcsépelt szavakat mond...én ott leszek, mert igenis bent kell maradni, ha valamit akarnak majd kezdeni szeretett klubommal, természetesen a mostani vezetés nélkül! Annyira várom a mai meccset, mintha a BL döntőre mennék!!!
    MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!!
  • Duby
    #42366
    Egyetértek.
    Egyfelől ez a sportolók szemszögéből hősies, fennkölt és minden elismerést megérdemlő hozzáállás és tett. Le a kalappal, ezért voltunk ott 10 éve, mert ilyen emberek dolgoztak együtt a sikerért.
    Másfelől az egész roncs klubot nézve ez már tényleg a szánalom csimborasszója, már az agónia és végkiszenvedés MMDLCVI. fejezete.

    És azok a bizonyosak még ebből is hasznot akarnak húzni, még ezt a bőrt is lerántják a klubról, még n+1-edszer is szemközt köpik ezeket a sportembereket.
    El nem tudom képzelni milyen lelki sötétség, milyen felbomlott-, deformálódott-, posványos-, iszonyú személyiség jellemezheti a Dunaferr NK tulajdonosait.
    De még mindig, és még mindig nem volt elég. ...mint az országban. teljesen, mint Magyarország.
  • banok
    #42365
    A holnapi Dunaferr meccs ingyenes lesz
  • kaloz174
    #42364
    hi!:)
  • Stanley Connor
    #42363
    Ahoj;)
  • kaloz174
    #42362
    Ez a Te véleményed. Ezzel szemben az enyém az, hogy holnap ott leszek a nézőtéren. Mégpedig azokért a sportemberekért, akik ezt az egészet kezdeményezték.
    He egy Ferling Detti hitelesíti a holnapi napot, nekem ott a helyem, úgy gondolom, bármi is lesz ezt követően.
    Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy a Dunaferr női kézicsapatának csak akkor van igazi jövője, ha tiszta lappal indul. Tehát a tulajdonosok távozása alapkövetelmény. (Más kérdés, mekkora esély van erre, ha eddig ezt nem tették meg.)

    A holnapi nap azonban nekem nem erről szól. Azzal, hogy elmegyek és szurkolok a holnap pályára lépő csapatnak, már nem változik, vagy még nem változik semmi. Max. egy esély marad esetleg arra, hogy egy másik felállású vezetés ne nulláról kezdje az építkezést.

    Ötye lelkemmel tisztelem, becsülöm azokat, akik ezért tenni is fognak.
  • Gabess8
    #42361
    Szerintem lesz olyan naiv ember aki segíteni fog!! Én ha ötször ennyi pénzem lenne akkor sem adnák egy garast sem!!
    Egyébként nálam az sem utolsó, hogy Böbe ide süllyed, hogy talán játszani fog, nem vagyok benne biztos, hogy felelősen végig gondolta ennek lehetséges következményeit gondolva az egészségére! Ez szánalmas és egyben már nevetséges, ami a Ferrnél történik!!
    Ez lehet nem lesz szimpatikus, de én odáig jutottam, hogy holnap este a Vasasnak fogok drukkolni!
  • Isthy
    #42360
    Csatlakozom!

    Nem show...

    A "kedves" munkahelyem miatt esélyem sem lesz menni... Örülök, ha 6-ra hazaérek, hogy legalább a neten láthassam...

    Sajnos nem sok esélyt adok annak a májusi jubileumi meccsnek... Pedig fantasztikus élmény lenne nagyon sokunknak.
  • Isthy
    #42359
    Hála az orvosnak

    Itthon gyógyul

    Mihamarabbi teljes gyógyulást!
  • Isthy
    #42358
    Majd ha ezek a férgek eltűnnek, akkor igen. Onnantól kezdve lehet értelmes jövőről beszélni.
  • Breki33
    #42357
    Pericet és a védelmet dicséri a Ciudad edzője
    [origo]2009. 03. 10., 12:34Utolsó módosítás: 2009. 03. 10., 12:36
    eszközök:

    Nincs könnyű helyzetben az MKB Veszprém férfikézilabda-csapata, amely a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a címvédő Ciudad Real ellen léphet pályára. A spanyolok sem örülnek a magyar együttesnek, ahogy edzőjük, Talant Dujsebajev fogalmazott,

    http://www.origo.hu/sport/kezilabda/20090310-pericet-es-a-vedelmet-dicseri-a-ciudad-edzoje.html
  • Breki33
    #42356
    "Szerencsére a felvétel nem mutatott ki semmilyen elváltozást. A balesetet látva ez megkönnyebbülést jelentett mindannyiunk számára" - mondta a klub honlapján Daniel Stephan, a Lemgo sportigazgatója, aki hozzátette: Mocsainak ugyan a klinikán kellett töltenie az éjszakát, de szerdán már hazautazhatott társaival a meccsnek otthont adó Stuttgartból.

    A baj nem jár egyedül mondást igazolva ugyanakkor kiderült, hogy a játékos - még az első félidőben - eltörte a jobb mutatóujját és a későbbi vizsgálatok függvényében elképzelhető, hogy meg kell operálni.

    Jobbulást neki !!!
  • Breki33
    #42355
    Agyrázkódást szenvedett Mocsai



    MNO
    Súlyos agyrázkódást szenvedett Mocsai Tamás, a Lemgo válogatott átlövője a keddi, Göppingen elleni bajnokin.

    A német Bild információi szerint a kedd esti Lemgo-Göppingen kézilabda bajnokin súlyosnak tűnő sérülést szenvedett Mocsai Tamás, a magyar válogatott átlövője.

    A játékos az 50. percben ütközött ellenfelével, Dalibor Anusiccsal, földre esett, s olyan súlyosan beverte a fejét, hogy eszméletét vesztette. Az orvosi stáb azonnal berohant a pályára, a játékost mentővel szállították a stuttgarti kórházba. A lap úgy tudja, Mocsai súlyos agyrázkódást szenvedett, de már jobban van.
  • kaloz174
    #42354
    Kismama a kispadon

    Elismerésem.
  • Duby
    #42353
    Na "dübörög" a drdb-féle agymosott-akció.
    Végletekig megszorult nagyjainknak most finanszírozhatjuk Q7-esük utolsó törlesztőrészletét is. Senki ne hagyja ki, segítsen mindenki!
  • kaloz174
    #42352
    Jelenleg minden rendben nálam is. Látszik a kép. Tegnap és reggel még nem ez volt a helyzet.
  • Isthy
    #42351
    Az eredeti helyén a bannerben.
  • Breki33
    #42350
    A bannerben vagy a #42347-ben?

    közben felraktam egy másik tárhelyre és beraktam azt a bannerbe
  • Isthy
    #42349
    Nálam mind a 4 böngészőben (Chrome, Firefox, Opera és IE) látszik rendesen.
  • Breki33
    #42348
    Beírom hogy ha máskor is keresni kell könyebb legyen megtalálni

    Kulcsár Anita Banner
    kulcsi32vq.png
  • Breki33
    #42347
    Hm nem találtam sehol a gépen

    Ezért visszanéztem a 2005-ig hozzászólásokat és így sikerült megtalálnom mikor nem jelent meg nektek egyszer

    most azt kilinkelem ha mindenkinek látszik kicserélem, ha nem akkor pedig felrakom egy másik tárhelyre

  • Breki33
    #42346
    megnézem remélem megvan vhol a kép
  • kaloz174
    #42345
    Sajnos, úgy látom, Kulcsi képe nem jelenik meg. Úgy emlékszem, a melóból sem láttam.
  • Isthy
    #42344
    Visszatérve a sorsolásra. Azért "érdekes" volt az a golyó szétesés majd visszarakás és újrahúzás dolog...