61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #42423
    Gratulálok én is győri lányoknak!

    Igazából csak arról döntött, hogy ki játszhatja a visszavágót majd hazai pályán az elődöntőben. A párosítást a másik meccsen döntötték el, mivel az 1 órával később kezdődött.
  • Isthy
    #42422
    Nem láttam a meccseket a Hunneten így nem tudok véleményt mondani.

    A Lokié tényleg az, a Fehérépé számomra nem. Mindezek ellenére sztem ismét késői a hajrájuk a 4-be jutásért. A Békéscsaba behúzza otthon a Fradi elleni meccset és akkor ők végeznek a 4. helyen. A Fradi már nyíltan bevallva is a rájátszásra készül, valszeg nem fognak vérre menő harcot vívni Csabán. Pedig a megerősödött Fehérép sztem jobbat tenne a felsőházi rájátszás színvonalának. Versenyképesebbnek érzem őket, mint a Csabát.
  • Isthy
    #42421
    Ezt a beírást bizony te követted el a meccs után a Dunaferr fórum Gabca topicjában
  • Isthy
    #42420
    Az NSO-ra jobb ha soha nem támaszkodsz, mert már ezerszer bizonyították, hogy semmitérők...
  • primavis
    #42419
    no, kiváncsi vagyok mire megy a Hypo a Győrrel és forditva! NA nem igen örült neki, ahogy Prokopp sem! Ha azt nézzük, hogy a Hyponak nincsenek -illetve T.Timi nincs igazán formában - nagy lövői, s azok mindig problémát okoznak mind a győri védelemnek, mind Gin-nek, akkor jó! ha a nyitott védekezésüket nézzük, akkor meg nem jó! No most légy okos domokos...
  • kaloz174
    #42418
    Természetesen grat. a Győrnek, hogy fordított sorrendben kezdjem.
    Szerintem ugyan hiányzott a meccsből az igazi tét, de edzőmeccsnek jó volt.
  • kaloz174
    #42417
    Úgy gondolom, bár az eredmény elég nagy gólarányt mutat, egészen ügyes játékkal rukkoltak elő a fiatalok. Ehhez grat. nekik.

    Meglepő eredmények születtek viszont más meccseken.
    A Loki döntetlenje Vácott, a Fehérvár győzelme Vásárhelyen mindenképpen kisebb meglepetés szerintem.
  • kaloz174
    #42416
    Bevallom töredelmesen, már nem ismerős, viszont érthető.:)
    Nagyon emlékezetes győzelem volt az...Egyenrangú partnerei voltunk még a legjobbaknak is a BL-ben.

    Akárhogy is: ezeket a szép eredményeket, emlékeket nem veszi el senki. Ma is jó rá emlékezni. A mi csapatunk már elérte ezeket.:)
  • kaloz174
    #42415
    Vajon miért is kell még ebben a helyzetben is a Fradit segíteni a sporiknak?
  • primavis
    #42414
    no úgy látszik, tévedett mind az NSO, mind én, az EHF szerint a Viborg az első! Akkor jöjjön a Hypo...
  • primavis
    #42413
    na, most már hivatalos is, hogy a Viborggal játszik a Győr!
  • primavis
    #42412
    33-31 a Viborgnak. nagyon örült mindkét cspat, de szerintem 61-61-nél az idegenben többet dobó cspat az első, vagy nem?
  • Isthy
    #42411
    Gondolom a 2006. január 7-i Lada meccsre gondolsz. No azon a meccsen is az a bizonyos lengyel bírópáros fújta a sípot...

    Igen, Szilárdnak volt egy jó taktikája, az a bizonyos nyitott védekezés. Mondjuk nekem sokkal emlékezetesebb egy másik nagy húzása, hogy Gabcát engedte támadni is sokat a 2. félidőben. Meg is lett az eredménye, Szidorova bánta rendesen. Pedig 3 héttel előtte a megfellebbezhetetlen kapitány kijelentette róla, hogy alkalmatlan támadásra. Szerencsére akkor Szilárd másként gondolta

    "Dátum: 2006. Jan 7. 18:10:53

    De jó, hogy Gabca élt tehetségével!!!
    Bravó Gabca!!! Csak így továbbb!!! Megmutattad, hogy nem lehet téged méltatlan módon beskatulyázni!!!:-)))"

    Nem ismerős neked ez a hozzászólás?

    Ha jól emlékszem Rita akkor debütált a csapatban BL meccsen és nagyon boldog volt a meccs után.

    A régi szép idők...
  • kaloz174
    #42410
    Számomra ez a riport azt a nagyszerű győzelmet jelenti, amit annakidején arattunk, Kiss Szilárd kiváló taktikájának köszönhetően. Azt megelőzően szintén gödörben volt a csapat, így különösen örültünk neki.
    Sok góllal vezettünk, kár, hogy csak 3 maradt belőle a hazai meccsen...

    A bírók, sajnos, sokszor belenyúlnak a meccsekbe.
  • Gabess8
    #42409
    Nekem ezekben a hírekben semmi meglepő nincs. Szerintem másnak se nagyon, a doppingoláshoz tudnám hasonlítani, mindenki tudja, létezik, van, volt és lesz is amíg kézilabda van, ez már ezelőtt 10 éve is volt, egész alacsony szinteken is, akkor magasabb szinten pálne.
    Gondolom valakik vagy valaki szeretni újra felosztani a pozíciókat, ezért szellőztetik ezeket az ügyeket, vagy valaki nem kapta meg a szerinte neki járó összeget.
    Nyilván elismerni senki nem fogja, esetleg pár év múlva mikor már egész más területen tevékenykedik, és semmi jelentősége nincs.
  • kaloz174
    #42408
    Bíróbotrányok: a Dunaferrt is érhette hátrány
  • Isthy
    #42407
    Helyes
  • Isthy
    #42406
    Főleg azok miatt
  • kaloz174
    #42405
    Egy Mérkőzés krónikája
  • kaloz174
    #42404
    Szerintem ott leszek. Ma úgy gondolom.
  • Mse
    #42403
    muszáj lesz, már csak a jegyek miatt is ;))) :P
  • Isthy
    #42402
    De gondolom szombat délutánra viszaérsz Veszprémbe?
  • Isthy
    #42401
    Te?
  • kaloz174
    #42400
    Hova is készültök? Meg kellett néznem a handball.hu naptárát, hogy rájöjjek.:)
  • kaloz174
    #42399
    Pedig nagyon át kell ezt gondolni. Nem lesz az olyan egyszerű, ez egyértelmű.

    A péntek este mindentől függetlenül csodálatos volt, változatlanul állítom. Számomra legalábbis.
  • Mse
    #42398
    én is szívesen mentem volna, de megint rossz az időpont, az azt követő héten leszek Pesten. :(
    de ha valaki megy Vp-ből Pestre, és felvisz, akkor lehet elmegyek én is.
  • Isthy
    #42397
    Nálam is egyre inkább körvanalazódik a részvétel. Ha minden jól megy, akkor Pesten alszom - a helytől gyalog is alig 10 percre - tehát bárakármeddig is maradhatok majd De egyelőre még nem ígérhetem biztosra, hétvégére kiderül.
  • Gabess8
    #42396
    Én semmi különösre nem gondolok, természetesen teljesen más tulajdonosi háttérre, akik vagy aki megbízható, üzleti életben jártas, komoly pénzekkel bánni tudó, sportot szerető tulajdonosra/okra van szükség akik befektetni akarnak és nem mindjárt kivenni, mondjuk innen már nehéz lenne..
    Akkor talán a városra is számítani lehetne, valamennyire, mondjuk ehhez nem fűzök reményeket mert ha érdekelné a városvezetést a sport akkor nem így állna a sport Újvárosban!
    A péntek esti meccset szerintem, hagyjuk, mert nem mérvadó, hogy kinek mennyire fontos a csapat, mert attól, hogy városvezető ott volt az még semmit nem jelent, persze, hogy ott volt a csapból is ez folyt kötelező volt számára egyerű Pr- fogás volt számára semmi más, ha fontos lenne számára akkor máskor is jelen lett volna!
    A nagyszerű közönségről továbbra sem változott a véleményem!
  • Stanley Connor
    #42395
    Én má' mindenestre szóltam, hogy számoljanak velem:)
  • Duby
    #42394
    HA!

    NSO 24 ÓRA SPORT
    Kézilabda: Imre Vilmos lett a Dunaferr férficsapatának edzője

    Predrag Petljanszki vezetőedző közös megegyezéssel távozott kedden a Dunaferr férfi kézilabdacsapatától. Az együttest Imre Vilmos irányítja a szezon hátralévő részében. Segítője György László lesz.



    A klub közleménye szerint a fiatal szerb tréner – aki három hónapja vette át a gárda irányítását – a kialakult gazdasági helyzet miatt végül mégsem tudta kitölteni megbízatását.

    Petljanszki tehát vereséggel köszönt el az újvárosiaktól, hiszen a Dunaferr a hétvégén 31–27-re kikapott a Lőrinci sportcsarnokban a PLER-től.

    A vezetőség megállapodott a korábbi vezetőedzővel, Imre Vilmossal arról, hogy szerdától a szezon végéig átveszi az irányítást. A magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya György László másodedző segítségével folytatja a munkát.

    Imre február 23-án távozott a Dunaferr női csapatától a rossz anyagi körülmények miatt, és most a fiúkhoz tért vissza, ahol korábban két alkalommal is dolgozott.

    A férfiegyüttes jelenleg a harmadik helyet foglalja el a bajnoki táblázaton, és nyolc pont a lemaradása a második Szegedhez képest.

    NSO: Imre Vilmos lett a Dunaferr férficsapatának edzője >>


    Ez igen érdekes na.
  • kaloz174
    #42393
    Szerintem én eddig sem gondoltam és mondtam mást.
    Ha ezt kifejtenéd, mire is gondolsz:
    "..., de bizonyos változások mellett szerintem kivitelezhető, na nem két nap alatt, az biztos! "

    Ugyanis nem árulok el vele titkot, hogy többen megpróbáltuk kitalálni, mi is az, ami - a gyakorlatban - segít...

    Na és változatlanul állítom, visszanézve a meccset méginkább, hogy annak, aki ott tudott lenni, a péntek este egy csodálatos élmény volt.
    Természetesen nem kötelező így érezni. De nem érdemes kételkedni abban sem, hogy ez tényleg igaz.
  • Gabess8
    #42392
    Gratulálok a Győrnek az biztos, hogy tudják hogyan tegyék izgalmassá a vasárnap estét, de lényeg a két pont!
  • Gabess8
    #42391
    Na most egyet értünk azzal a különbséggel, hogy ezeket a jelzések szerintem marhára nem érdeklik!
    Utalós sorhoz annyit, hogy biztos, hogy nem egyszerű, de bizonyos változások mellett szerintem kivitelezhető, na nem két nap alatt, az biztos!
  • primavis
    #42390
    no látod, itt van pl. egyenesen a főváros! kézilabda, kosárlabda, röplabda, de a foci is, az egyéni sportok jórészét nem is emlitve, ma már csak emlék....hála örökös főpolgármesterének és holdudvarának, a kerületi önkormányzatokról már nem is szólva....
  • Duby
    #42389
    De, sajnos van önkormányzat, képviselők, és polgármester. Tevékenységük eredménye kézzel fogható.
    Személy szerint ők maguk gyönyörű szépen gyarapodtak, horribilis ingatlanokat, eszméletlen köz-értékeket forgattak át saját zsebükre.

    (Az országos viszonyokkal való analógia csupán a véletlen műve persze.)
  • Isthy
    #42388
    Na igen, a 2 bolgár sporttárs igencsak fújkált össze-vissza mindkét oldalra. Nem voltak ezek ilyen szintű meccsekhez szokva, borzasztóan halovány teljesítményt nyújtottak.
  • Isthy
    #42387
    Gratulálok a Győrnek a győzelemhez!

    Ez a 2. félidei "védekezés" elég kiábrándító volt... A Krim ügyesen és gyorsan játszva szinte átjáróházzá silányította a falat. Bodnyevával és Lekiccsel nem sokat tudtunk kezdeni. Elöl is kicsit gyengébbre sikeredett a 2. félidő és nagyon izgalmas lett a vége. Vérten Orsit emelném ki leginkább a csapatból, ő tette a legtöbbet a mai győzelemért. Gin ma az elsőben szuper volt, a másodikban azonban szinte semmit nem csinált... Azért szerncsére fél perccel a vége előtt eldöntötte a meccset

    A Podgorica 15 percig bírta Valceában (6-6) azután eszetlen játékkal totális összeomlás. A végére simán (31-22-re) nyertek a románok és jövő szombaton ellenük a csoportelsőség lesz a tét.
  • primavis
    #42386
    szerintem ez az ellazulás már kezd rendszeressé válni! S elsősorban a II.félidő első felére jellemzően. Talán nem kellene bemenni szünetre, mert valami furcsa dolog történhet a győri öltözőben!
    Ami meg a birókat illeti, az EHF azért nem ilyen meccseken kellene kisérletezzen bulgár, albán, stb. kaliberű bajnokságokból jövő birókkal!
  • kaloz174
    #42385
    Gratulálok az ETO-nak az elődöntőbe jutáshoz.
    Mintha túl korán megnyugodtak volna ma...
    De a lényeg, hogy a győzelem összejött.
  • primavis
    #42384
    ne haragudjatok dunaújvárosiak, én nem értem az egészet ami ott történik felétek! sikerült leamortizálni féltucatnyi sportágban ugyanannyi kitünő csapatot. már csak a női vizilabda és a hoki maradt!
    Nincs nektek önkormányzatotok, képviselőitek, polgármesteretek? részvétem....