61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #42463
    Ezt a levelet kaptam ma:

    "Szia!
    Örömmel jelentem, hogy elindult az új oldal"

    cunder.hu

    Szeretettel ajánlom figyelmetekbe.
  • kaloz174
    #42462
    Szomorúan olvasom, hogy nem jöttök. Pedig számítottam rá, még szabit is kivettem a buli kedvéért.
  • Isthy
    #42461
    Én sem leszek ott, mert sajnos egy tegnap esti esemény miatt máshová kell mennem holnap :(
  • Mse
    #42460
    :( :( nagyon úgy néz ki, h. nem megyek, úgy volt h. ma elvisz vki Pestre, de változott a program, így nem :((
    Pedig délelőtt még 1 konferenciára is akartam menni :(
  • kaloz174
    #42459

    Azért reménykedem. Megírták handballon, hogy "jó csávó" vagyok.

    Remélem, "kedves olvasóink" szintén jelen lesznek, meglepetésként. Legalább személyesen jó lenne már találkozni!
    Mi lehet Csucsuval, SZT-vel, pl.
  • kaloz174
    #42458
    Inkább úgy mondanám: addig volt tartása a Lokinak. Sajnos, aztán nagyon összezuhantak.
  • Gabess8
    #42457
    Gratulálok az ETO-nak a tegnapi győzelemhez, és a várható bajnok címhez. Csak azt sajnálom, hogy már eldőlt, illetve ha jobban belegondolok ez már régen eldőlt, persze ez nem von le semmit az ETO érdeméből. Sajnos itt tart a magyar bajnokság, és ez még csak a kezdett...
  • Isthy
    #42456
    Naja! Le ne maradjon, azután majd nem engedik be
  • Isthy
    #42455
    Nem láttam a meccset, így nem tudok nyilatkozni róla. Az első félidő utolsó 6 percében dőlt el, ahogy olvastam.
  • Stanley Connor
    #42454
    Hát akkor jelentkezz:)
  • kaloz174
    #42453
    Az ETO ma nagyon megverte a Lokit. Grat. Nekem úgy tűnt, a Debrecen különösebb hit nélkül játszott.
  • kaloz174
    #42452
    Nem tuti ma még, de nagy valószínűséggel megyek. Még ugyan nem jelentkeztem.
  • Isthy
    #42451
    Ide
  • Gabess8
    #42450
    Nálam nem életképes megoldás, de az élet más területén sem tudom ezt elképzelni fociban meg aztán pláne nem, főleg úgy, hogy számomra itthon ne létező dolog.
  • Gabess8
    #42449
    Jé de vicces kedvében van valaki!
    Hová készültök ennyien?
  • Gabess8
    #42448
    Nyugodjon békében!
  • Isthy
    #42447
    Melyik számadat takarja az igent és melyik a nemet?
  • Isthy
    #42446
    Részemről ott leszek.
  • Isthy
    #42445
    Borzasztóan szomorú dolog és már sajnos a sokadik...

    RIP
  • Mse
    #42444
    nálam 50-50% :)
  • Stanley Connor
    #42443
    Végtelenül szomorú ez:(

    De más: most akkor innen ki jön szombaton? SZT, nem ugrasz be egy kicsit? Már egy éve nem találkoztunk...
  • kaloz174
    #42442
    Ez is olyan hihetetlen, felfoghatatlan, elszomorító, mint amilyen a - sajnos - a többi, hasonló eset. Elkeserítő, hogy a többes szám használata indokolt, még akkor is, ha egy ilyen történet is feldolgozhatatlan.

    Nyugodj békében Ocskay Gábor!
  • Duby
    #42441
    Tragédia: elhunyt Ocskay Gábor, az Alba Volán jégkorongozója


    Szívinfarktusban elhunyt Ocskay Gábor, az Alba Volán válogatott jégkorongosa – tájékoztatta az MTI-t szerda hajnalban a sportoló édesapja, id. Ocskay Gábor, a székesfehérvári klub ügyvezetője.
    "Gábor éjfélkor rosszul lett, és már nem tudtak rajta segíteni" – mondta id. Ocskay Gábor.

    A 34 éves csatár szombaton lett kilencedik alkalommal magyar bajnok az Alba Volánnal. A válogatottban 187-szer szerepelt, és eddigi legnagyobb sikerét tavaly áprilisban érte el, amikor a nemzeti csapat hetven év elteltével feljutott a világ élvonalába.

    Ocskay Gábornak korábban volt már szívműtétje, azt követően viszont megkapta az engedélyt a sportolásra. Nagy álma vált volna valóra, ha szerepelhetett volna az április 24-én kezdődő svájci világbajnokságon, ahol – többek között – Kanadával, előtte pedig a címvédő orosz együttessel is megmérkőzik a magyar válogatott.

  • kaloz174
    #42440
    Vasas: Legyen Ön is tulajdonos!

    Ez ugyan nem kézi, de érdekelne a véleményetek, hogy mennyire életképes megoldás vajon az, ami a cikkből kiderül.
  • Isthy
    #42439
    EB selejtező csoportok

    Nem lehet gond a továbbjutás. A többi csoport is kb. hasonló. Talán a 6. csoportban lehet jó kis harc a 2. továbbjutó helyért.
  • Isthy
    #42438
    Váljék egészségedre!

    Én majd a 10. évfordulón nézem meg, mint ahogyan a döntőt is
  • Duby
    #42437
    Ehh, este meg is nézem én azt a meccset. Nosztalgiázok kicsit.
  • Isthy
    #42436
    Akkor mi az egyérteműen uralkodó európai sztárcsapatot vertük meg és nyertük meg a BEK-et. Most nem magaslanak ki annyira esélyesként a mezőnyből (csak egyek a 4 esélyes csapatból), de jó lenne, ha megismétlődne a történet. Vajon VA is lerendezné ugyanúgy a hőbörgő Prokopot, mint anno SZJ?
  • Isthy
    #42435
    Már most elkezdődtek az utalások...
  • Isthy
    #42434
    Nőtt a podgoricai magyar kontingens

    Piros jól választott, rengeteg játéklehetőséget fog kapni első számú beállóként.
  • Gabess8
    #42433
    Lám lám már el is kezdődött a hadviselés! (handball, húsvét hétfő, vagy mégse??)
  • Gabess8
    #42432
    Valószínűleg igazad, van mert a Hypo mindent meg fog tenni ebben én is biztos vagyok, úgy kell játszani, hogy a kedves bíróknak ne legyen esélyük beleszólni a meccsbe ami persze nem egyszerű, a szombati játéktól klasszisokkal jobb kell, írom ezt úgy, hogy régen láttam játszani a Hypot.
  • primavis
    #42431
    no ezért irtam, azt amit! aki döntőt akar nyerni, annak túl kell mennie a Hypon! ha kiverjük, a döntő már könnyebb lehet!
  • Duby
    #42430
    Szerintem két lehetséges opció van. Vagy tök esélytelen az ETO, mert a Hypo pályán kívül - szokás szerint - elintézi a dolgot, ebben összehasonlíthatatlan a két csapat potenciálja, még ha a pályán nem is lenne különbség. Vagy tök esélytelen az ETO, mert Prokopp mindent megtesz a pályán kívül és lesz ott minden, de csodák csodájára még van igazság és sikerül kiejteni a Hypot. Akkor pedig visszautalnék, hogy 10 éve egy magyar csapat a Hypóval találkozott az elődöntőben, továbbjutott, majd mi lett a vége...
  • primavis
    #42429
    a sógorok meg a dánok tökhülyék lehetnek! Hiszen azért játszottak egy órával később- teljesen sportszerütlenül, persze az EHF jóváhagyásával, mint már annyiszor! - hogy tudják mi a helyzet a másik pályán! Erre fel pont az ellenkezőjét csinálják annak amit akartak volna: a Viborg a Győrt, a Hypo a Valceat szerette volan, illetve az első elkeülni a valceat, a másik meg a Győrt! A Valcea félt a Hypotól, mert nem fekszik nekik a játéka, mig a Viborg Popovici nélkül is - bizva átlövőikben - a győrt kedvelte volna inkább a magas és erős valceai védelem helyett.. Hajtanak mint a hülyék utolsó másodpercig és kihozzák ennek pont az ellenkezőjét! -:))
    Ha a Hyponak nem sikerül megzavarnia, szétzilálnia a Győr védelmét, akkor nyert ügyünk van velük szemben! Ahogy a Valceanak is a Viborgal szemben, ha Jurackot és Lundet semlegesiteni tudják.
  • Mse
    #42428
    "Ráadásul már előre látom azt a "cirkuszt", ami a győri és ferencvárosi szurkolók között elszabadul majd a fórumokon. Már tavaly is voltak gyalázkodások, pedig akkor még csak a lehetősége állt fenn a meccsnek... "

    emléxem :)) NA szerintem inkább a Valcea-t szerette volna...

    én meg a Viborgot -őket pályán kívül nem érzem annyira erősnek, Popovic nélkül meg a pályán sem...

    na mindegy, ez így alakult, megoldja az ETO!
  • primavis
    #42427
    nekem tökmindegy, mivel a Hypot megfelelőbb ellenfélnek tartom, mint a Viborgot...
  • Isthy
    #42426
    Mindig az adott sorozat versenykiírását célszerű nézni és nem holmi NSO-t A szabályok rendszeresen változnak évről-évre még ugyanabban a versenysorozatban is.
  • primavis
    #42425
    jó jó, de eddig minden párharcnál és a VB, Olimpia, Eb-kvalifikáción mindig az volt a döntő, hogy:
    1. egymás elleni két mérközés
    2. ha egyenlő , akkor viszont az idegenben lőt többgól döntött.
    Dehát ez van...
  • Isthy
    #42424
    Sopi pont, hogy most kezd egyre kiválóbb formát mutatni. Az utóbbi 3 BL meccsen már lassan tavalyi önmagát idézte. Ráadásul Acsimovics is kiváló átlövő, és J2-ben is otthonosan mozog. Sztem van 2 kiváló lövőjük akire figyelni kell. Az eszméletlen lábmunkájú koreai és brazil játékosaira pedig nemcsak védekezésben hanem támadásban is borzasztóan figyelni kell. Én a Viborgnak jobban örültem volna, mert Popovics nélkül gyengébbnek tartom őket a Hyponál.
    Ráadásul már előre látom azt a "cirkuszt", ami a győri és ferencvárosi szurkolók között elszabadul majd a fórumokon. Már tavaly is voltak gyalázkodások, pedig akkor még csak a lehetősége állt fenn a meccsnek...