61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #42703
    Olvasgassál még. Talán sikerül valamit megtudnod. Bár lehet, hogy nem csak tudáshiányban szenvedsz. De ez legyen a te bajod.
  • [Jakuza]
    #42702
    Mit nyertek ?
    Jah tenyleg nyertek anno egy EB-t amit sikeresen majdnem elbuktak ugy, hogy 4 percel a vege elott meg 7 gollal vezettek es utana hosszabitasra kenyszerultek a gyengen jatszo Ukranok ellen.
    Amugy hany vilagverseny dontjet buktak el igy ? 2 olimpia 2 VB csak a valogatott merkozeseket nezve, soroljam tovabb ?
  • Breki33
    #42701
    Ez meg ez az ilyen magyar mentalitás duma hülyeség elég csak közelmúltból a Veszprém tartását és mentális erejét látni vagy pl másik csapartsportban a vizilabdások fordítását pl az olimpián a szerbek ellen.


    Inkább ez a magyar mentalítás, hogy ezt szajkózzuk kesergünk károgunk, kritizálunk kényelmes székünkből.
  • Breki33
    #42700
    Ez a mecs az átlövőjáték hiányán, hetesek rossz kihasználásán
    és a második félidőben a bírói tevékenységen ment el.

    És ezért aztis látni kell, hogy ez a csapat legjobbját elvesztve a döntő meccseire a fenti dolgok ellenére majdnem megnyerte.
  • kaloz174
    #42699
    Nyertek. Az már a téged jellemez, hogy erre nem emlékszel.
    Mert ez meg te vagy.
  • Breki33
    #42698
    Teljesen egyetértek Konkolyal ugyanarra célzott amire én is....
  • Breki33
    #42697
    miért van az, hogy van akik csak kárrogni járnak ide?
  • [Jakuza]
    #42696
    Csak annyit tudok hozzafuzni, hogy noi magyar kezilabda.
    Majd ha gyoztes helyzetbol valaha nyernek valamit es nem esnek pofara mint szamtalanszor, akkor majd ebresszen fel valaki, vagy csipjem belem, hogy kideruljon, nem almodok.
  • sb1
    #42695
    Nyugodtan átkozhattok, szídhattok, de miért van az, hogy amikor magyar csapat ilyen nagy lehetőség elött áll, 10ből 8* elbukik?!
    Előjáróban, hogy nagyon szurkoltam a Győrnek, sőt, de szerintem itt nálunk alapban a mentalitást, felfogást meg KELL változtatni, mert így maradunk mindig itt.
    Persze, nagyon szép, nagyon jó, hogy megint itt voltunk, BL győzelem esélyei voltak a csapatnak pár mp. a vége elött is, de miért mindig nekünk kell sírnunk a végén?
    És amúgy is, hogy a retekbe lehet így egy SORSDÖNTŐ 7-est dobni?? És az a Herr Orsi, aki világklasszis szerintem!!!

    Perzse, grat a lányoknak meg minden, de szomorú, hogy megint nem telljes örömmel mondhatom ezt....
  • kaloz174
    #42694
    Az eredménye ellenére gratulálok a győri csapatnak.
    Sajnos, nem tudták elviselni az esélyesség terhét, különösen az első félidőben, mélyen tudásuk alatt teljesítettek.
    Ezt mutatja a sok kihagyott, hetes, ziccer, gyenge védekezés.

    Azt gondoltam, amikor a Fradi elleni meccsen Görbe megsérült, hogy elúszott az egyértelmű esély. Aztán látva a dániai produkciót, mégis azt gondoltam, ez megvan, de nem számítottam arra, hogy több játékos ennyire mérsékelten fog játszani élete meccsén.
    Jövőre lehet javítani, bár a lehetőség most megvolt, kár, hogy nem sikerült élni vele.
    Azt gondolom, bár a dánok jók volt ma, nem rajtuk múlott ez a kupagyőzelem, hanem azon, hogy az ETO-ban csak 3 ember volt, aki jól játszott, Gin, Kovacsics, Spiridon.

    "Sajnálom, hogy így esett..."
  • Breki33
    #42693
    grrrrrr hát nem mi kaptuk meg a hazai pályát
  • baca01
    #42692
    Hajrá csajok! Ennél sajna több kell
  • tobias88
    #42691
    Esély sincs sajna a BL győzelemre
  • kaloz174
    #42690
    Biztosan sokkal nehezebb lesz, mert az ETO-nak most kötelező a győzelem szinte, a tét is óriási.
    De mégis: azt gondolom, ez egy BL-döntő, profi csapatokkal, stábokkal...

    Hajrá magyar kézisek!
  • Mse
    #42689
    nekem még egy félóra :)

    HAJRÁ ETOOOOOO!!!!!
  • Isthy
    #42688
    Sztem sokkal nehezebb meccs lesz, mint a kinti és mindenkitől legalább annyi kell mint Dániában. A dánok most mindent bele fognak adni a pályán és a pályán kívül is. De nagyon remélem ez is kevés lesz és 10 év után újra BL győzelmet láthatok.

    Bő 1 óra múlva indulás Veszprémbe.

    HAJRÁ ETO!!!
  • Duby
    #42687

    nana, azért az ETO is eksztázisban játszott, és tán a legjobban az egész szezonban. ha ezt nem tudják megismételni, akkor baromi nagy gáz lesz. A Viborg szénné elemezte a múltheti meccset, sokkal hatékonyabbak lesznek (+a bírók, +az egyebek) ...
  • kaloz174
    #42686
    Meglepne, ha nem így lenne.
    Ahhoz a dán zsoldos csapatnak akkorát kellene javulnia, amire, szerintem, semmi esély. (Merthogy nem nagyon csapat ők, jelenleg.)
    A Szeged meg már otthon sem a régi, az Arénában pedig nem valószínű, hogy sok babér terem nekik.
  • Gabess8
    #42685
    Akkor zengjen holnap az a Veszprém Aréna, remélhetőleg két hazai győzelemmel, remélem a Szeged hazamegy egy 10 kapottal!
  • marxell
    #42684
    Annyira szánalmas, hogy a három nagy kereskedelmi TV, (na jó inkább kettő, mert az MTV legalább adott riportokat) le se szarja az ETO-t, pedig BL döntőt játszanak.. Bezzeg, a kalandra fal, meg hasonló baromságok folyamatosan mennek :(
    Egy reklám nem megy le, egy riport, egy cikk, semmi. Amikor meg volt a Milan meccs, minden reklámblokkban ment a reklám.. Holott annak semmi tétje nem volt.
  • kaloz174
    #42683
    Üdv. mindenkinek.
    Újra csak elismerésem a Veszprémben folyó munkának, többen is példát vehetnének róla.
    Egy hír arról a tájról: Vujin marad. Azt hiszem, ennek sokan örülnek arrafelé.

    A BL-döntőt nem láttam élőben. (Még ennél is jobb programom akadt.:)) Azóta pótoltam. A "dánok" igazolták előzetes várakozásomat. Nem tudtak igazán felpörögni, csapatként. Az ETO, még Görbe nélkül is" sokkal motíváltabb társaság benyomását kelti.
    Innen már tudatos, higgadt játékkal be kell húzni a teljes győzelmet.
    Azt, hogy Szegeden miért akarják megakadályozni a csarnokon belüli ünneplést, nehezen lehet megérteni.
    Azt hiszem azonban, hogy csarnokon kívül, a várhatóan kedvező időjárás mellett, ennek nem lesz akadálya. Nyilván azoknak, akik ott lesznek a meccsen.:)
    (Várhatóan én majd a TV-ben követem az eseményeket.)
  • Gabess8
    #42682
    Én azért bízok benne, hogy a Győri és Veszprémi drukkerek egy drapival megemlékeznek így ország világ előtt az MKSZ ről, és ha valóban benne van akkor a Szegedről is!!
  • Isthy
    #42681
    Gondolom már te is tudod, hogy az lesz amitől tartottunk...

    Az MKSZ-nek legalább akkora sara van benne, mint a Picknek. De mit is várjunk olyanoktól, ahol pl. az egyik legfőbb vezető a 2 júniusi VB selejtezőnk között játszatni akarja a válogatottat a koreaiakkal...
  • marxell
    #42680
    Remélem elbízzák magukat, talán ez lehet kulcs szombaton. ;)
  • Isthy
    #42679
    Ezek mind jó és örömteli hírek a jövőre nézve.

    Viszont sajnos bejött amitől tartottam. Fél 7-re mindenkinek el kell hagynia csarnokot. Ennyit az esetleges BL győzelem normális megünnepléséről...

    Magyarország és MKSZ 2009...
  • Breki33
    #42678
    Erősödött az MKB Veszprém: Vujin mégis hosszabbított, Terzic érkezett

    Marko Vujin meghosszabbította szerződését az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapatával, ahova új játékos is érkezett Mirsad Terzic személyében.


    Egy régi és egy új játékossal erősödött az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapata. A klub sajtótájékoztatón jelentette be, hogy Marko Vujin további három évig meghosszabbította kontraktusát. A szerb jobbátlövő korábban előszerződést kötött a német Gummersbach csapatával, ám meggondolta magát, és a Bajnokok Ligája-győzelem reményében maradt Veszprémben.



    Az együttes szerződtetett egy új játékost is Mirsad Terzic személyében. A 26 éves bosnyák válogatott balátlövő a Celjéből érkezett, és szintén három esztendőre írt alá. A horvát válogatott beállós, a szintén a Celjében játszó Renato Sulic orvosi vizsgálaton vesz részt Veszprémben, de vele egyelőre nem született megállapodás.
  • Gabess8
    #42677
    Szerintem ennek senki nem örül a szurkolók közül. Akkor úgy fogalmazok, hogy mind a hárman benne vannak, valószínűleg legkevésbé a Veszprém, kérdés, tudtak e tenni ellene, vagy kész tények elé állították, illetve miért egyeztek bele az időpontba, szerintem találtak volna megfelelő időpontot.
    Inkább a Szegednek mint az MKSZ-nek köszönhetjük, ezzel nem értek egyet, mert, ha az MKSZ-nek lett volna egy csöpp esze (tudom hogy nincs) akkor nem engedi lejátszani szombaton ezt a meccset.
    Egyébként ha megírod hol derül ki, hogy a Szeged a legfőbb keverő, azt is elolvasom, és megköszönöm az infót.
  • Breki33
    #42676
    Női kézilabda BL: a Viborgot motiválja, ha a „kés a torkukon van”




    „Remélem, motiválni fog minket az a tudat, hogy a kés a torkunkon van” – jelentette ki Rikke Skov, a Viborg kézilabdázója, akinek csapata a női Bajnokok Ligája döntőjének első mérkőzésén 26–24-re kikapott a vendég Győrtől.
    „Támadásban nem tudtunk jól játszani, a helyzeteink megvoltak, de Pálingerrel szemben veszítettünk. Volt több jó alakításunk is, és bizonyítottuk, hogy át tudunk menni a Győr védelmén” – mondta az európai szövetség honlapjának a 28 esztendős átlövő, akinek ez pályafutása harmadik BL-fináléja. Az elsőt, még 2001-ben elveszítette, 2006-ban viszont győzött klubjával.

    Hozzátette: bízik benne, hogy szombaton Veszprémben le tudják dolgozni a kétgólos hátrányt, és olyan jó játékkal rukkolnak ki, mint még soha.

    A kapus Katrine Lunde Haraldsen szerint akkor lehet esélyük, ha már a kezdéstől koncentráltan játszanak.

    „Ezen a héten a visszavágóra figyelünk, és biztos vagyok benne, hogy ezt mindenki meglátja majd a teljesítményünkön.”
  • Duby
    #42675
    Komolyan mondom az ember haja az égnek áll, hogy mekkora trágyakupacokat sikerül ebben az országban összehozni egyes embereknek/érdekcsoportoknak áldásos működésük során.
    Az ellentmondások, anomáliák, önmegszivatások országa vagyunk.
    Nekem most már egyre többször egy az egybe a Southpark jut eszembe arról ami itt megy.
    Egy karikatúra, egy szatíra, egy paródia vagyunk teljes életnagyságban. Amin leginkább már csak sírni lehet.
  • Mse
    #42674
    hasonlók merültek fel bennem is, de majd kiderül... az időpontot meg inkább a Szegednek, mint az MKSZ köszönhetjük...
  • Mse
    #42673
    na-na, a Veszprém semmiről nem tehet... a Szeged kavarta a kakit -" A szeged nem megy Veszprémb", az MKSZben meg elfelejtettek dolgozni...

    azt hiszed a szurkolók vagy a klub örül annak, h. szombaton 20.30tól lesz meccs? ne viccelj!! (egyébként olvass utána, mit miért)
  • Gabess8
    #42672
    Isthy nem is értem mi ezzel a problémád, nem fogsz ott maradni. Én arra lennék kíváncsi ki volt az a barom aki ezt kitalálta, illetve az MKSZ bár tudjuk semmit nem ér, de miért adott rá engedélyt, főleg egy olyan bajnok döntőn aminek semmi jelentősége mert a bajnokság már régen eldőlt a Veszprém javára.
    A rendezők helyében nem lennék akiknek ezt a értelmetlen döntést a gyakorlatban kell alkalmazni holott nem ők találták ki.
    Mikor ér már valami meglepetés, hogy nem ésszerűtlen, értelmetlen döntés születik ebben az országban????
    Bravó MKSZ, Szeged, és Veszprém, az utóbbi kettőnek azt gondoltam több esze van!!!
  • Isthy
    #42671
    BL döntő után bajnoki döntő

    Nekem egyéb problémáim is vannak ezzel. Vajon mi lesz a meccs utáni ünnepléssel? Majd ne menjenek be a nézők a pályára ünnepelni? Meg ne legyen pezsgőzés? Mert vigyázni kell a pályára?! Meg húzzanak haza, mert másik meccs lesz?

    Újabb szervezési bravúr a la MKSZ...

  • Isthy
    #42670
    Naja, ez bizony így van. De idővel hátha lesz valaki addigra. Talán a Vivi
  • Isthy
    #42669
    A Győrnek sztem még van 2 éve, a válogatottnak sajnos már semennyi.
  • Mse
    #42668
    Spiridont kinevezném "beállós edzőnek" az utánpótlásban :D aztán lenne a magyar válogatottnak is végre védelme, csak sajnos Pálinger már nem lesz akkor a kapuban :(
  • Mse
    #42667
    majd a Vivi :D
  • Táncos ETO
    #42666
    Hú, hát akkor tényleg kár.. :(
    Van a családnak egy jegye, mert csak 1 állandó bérletünk van, szóval ha sikerülne még szerezned, azt nagyon megköszönném!
    Azért így is nagyon köszi!!!
  • marxell
    #42665
    Csak sajnos pár év múlva kiszáll :( Herr Orsolya is elmegy..
    Szóval igen nagy gondban lesz akkor a Győr.
  • Isthy
    #42664
    Gin már évek óta világklasszis kapus és egy ideje a világ 3 legjobbja között van. A másik kettő sztem Lunde-Haraldsen és Leganger.

    Egyébként az utóbbi időben láthatjuk, hogy mire képes egy kiváló védelem mögött. Most van viszonyítási alapunk a norvég kapusokhoz, akik évek óta kiváló védelem mögött védhetnek. Az ETO védelme most az övékéhez mérhető.