61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Mse
    #43065
    elvileg 26án Veszprémben is játszanak 2 edzőmeccset, remélem az nem marad el!

    ma egy igen fontos és izgalmasnak ígérkező meccsük lesz a fiataloknak a norvégok ellen, bár nem feketében, de remélem szerencsét hozok :)
    hajrá csajok!!
  • kaloz174
    #43064
    Egyébként: köszi V-man.:)
  • kaloz174
    #43063
    A mai sajtótájékoztatóról
    Elkelne még bőven a segítség, úgy látom, de elismerésem azért is, ami eddig történt.
  • kaloz174
    #43062
    Az újvárosi csapatfórumról, a mai sajtójékoztató után:

    "24én, hétfőn, várhatóan du fél4 körül szurkolói ankét lesz a csarnokban (pontos időpont később várható). ...
    Szerdán kettős edzőmeccs itthon a Veszprémmel (10:30 és 15:30), vasárnap a Csapat a Hunniához utazik, majd jövő pénteken Debrecenben játszanak felkészülési mérkőzést a Lokival."
  • kaloz174
    #43061
    Azóta már biztosan tudod, de: 28-16. A fééidúben viszont még a szlovákok vezettek. :)
  • J u c u s
    #43060
    Új mez, ősi magyar jelképekkel!!!
    Követendő példa kéne hogy legyen!!!

    http://www.dvsckezilabda.hu/
  • matyi0323
    #43059
    Hali. Mi lett a mai magyar-szlovák meccs eredménye? Sajnos lemaradtam az egészről...
    De a montenegró-francia viszont jó volt..
    Sajnáltam montenegrót, ők voltak a szimpatikusabbak, főleg a kapus csajszi :):)
  • primavis
    #43058
    no, megint döcögött az igen eredeti felállásban a szekér az első félidőben. A másodikban azután helyére kerültek a dolgok. Ami a biráskodást illeti, remélem ezzel a két holland női nemiszervvel sem ezen az EB-on sem más komolyabb tétű mérközésen nem fogunk találkozni.... Nem mintha nagyon nyomtak volna, egszerüen képtelenek folyamatosan normálisan biráskodni. De mivel a nemzetközi szövetségeket nem érdekeli a biráskodás szinvonala...sajnos ez lesz a jövő a női mérkőzéseken. Sok, sok botránytól övezve majd....
  • kaloz174
    #43057
    Ügyesek a juniorok. Még azon is túltették magukat, hogy erre a meccsre erőnléti edzéssel "készültek".
    Gratulálok a győzelemhez. Jó edzőmeccset sikerült játszani a szlovákokkal végül, mely tökéletesen szolgálta Zácsik beépítését a csapatba.
    A szlovák válogatott tagja gyönyörűen nyilatkozott magyarul - na és változik a világ, mert ezt még vállalta is.
  • kaloz174
    #43056
    Mai felk. meccsek eredményei:

    DVSC-Aquaticum - ASA-Consolis Hódmezővásárhelyi NKC SE: 36-34 (16-15)
    ASA-Consolis Hódmezővásárhelyi NKC SE - Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL: 16-18 (7-12) rövidített mérkőzésen
    Békéscsabai Előre NKSE - Stiinta HCM Mare: 30-21 (18-9)
    Alcoa FKC - Békéscsabai Előre NKSE: 23 - 36 (9-17)
    Békéscsabai Előre NKSE - ZRK Kikinda: 29-19 (15-10)
    Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL - DVSC-Aquaticum: 13-24 (8-17)
    Siófok KC - ÉTV-Érdi VSE: 35-30 (17-15)
    Siófok KC - ÉTV-Érdi VSE: 35-33 (15-16)
    Váci NKSE - FTC-RightPhone: 26-28 (14-11)

    (indexről puskáztam:))
  • kaloz174
    #43055
    Ma 2 felk. meccset játszott a Siófok és az Érd. Mindkétszer a Siófok nyert, egyszerűen jobb volt az erőnlétük, ez döntött. A második meccs elég szoros volt.
    Az érdi csapatban is ott voltak az új szerzemények. Na és Németh Helga. A Siófokból hiányzott három sérült alapjátékos. Velük együtt még biztosabb lett volna a győzelem. A Siófokban jó volt Szepesi Ivett, Valovics Nóra, Lajtos Nóra, ők végig jó teljesítményt nyújtottak.
    Érdekes, a de. meccs jobb színvonalú volt. Talán az ebéd után kicsit elpillettek a csapatok.
  • kaloz174
    #43054
    Végre ma én is láttam a juniorok meccsét is.
    Nagyon nem akart összeállni az elején a védekezés. Szerencsére az ellenfél nem igazán volt csapat. Voltak jó képességű játékosai, de nem mutattak igazi csapatjátékot.
    Egyébként pedig kimondottan szerencsésnek tartom, hogy meg kellett dolgozni ezért a győzelemért. (Kemény volt, ahogy Isthy jósolta is. ) Azt hiszem, lélektanilag jókor jött ez a "megharcolt" eredmény. Grat. a csapatnak.
  • primavis
    #43053
    tényleg nehéz volt kb. 50 percig. Jó ez a montenegrói csapat és nagyon kiváncsi vagyok a holnapi meccsükre a franciákkal.
    A magyar csapat gyenge pontja ma a két szélsőposzt volt, egyébként minden posztra van 2-2 jó ember.Remélem Zácsik is lasssan belejön, illetve a többiek megfogják tudni játszani és 4 jó átövővel és 1-2 jó beállóval menni fog a dolog. A kapusokról már nem is beszélve.
    Remélem holnap a szlovákokkal már a neygeddöntőkre tudnak készülni s nem kell 50 percig izgulni.
    Csak így tovább lányok!
  • Isthy
    #43052
    Gratulálok a lányoknak a győzelemhez és a továbbjutáshoz!!!

    Ahogy vártam, nehéz meccs volt. A védekezésünk az elején elég halovány volt, a végére már egész jó lett. Sajnos a támadójáték továbbra sem az igazi, van még mit javítani rajta. A szélsőink ma sajnos nagyon gyengén muzsikáltak, sok helyzetet kihagytak. Az átlövések se mentek annyira, bár a végén Drávai szépen játszott ezen a poszton. Emberelőnyben rengeteget hibáztunk, azt is még sokat kell gyakorolni. Kapuban viszont nagyon jól állunk, ma Kinga hozta a kiváló teljesítményt és ezzel nagyon sokat tett a győzelemért

    Sajnos ma is nagyon kevesen voltak a csarnokban...


  • Isthy
    #43051
    Nálam ez a hallgatás elég takarékon ment, mert a hangot szinte teljesen levettem. Léderer hangja engem is iszonyúan irritál.

    Úgy gondolom a ma esti meccs kemény lesz. Egyetértek RK-val, fejben kell nagyon ott lenni. A montenegróiak a végletekig küzdenek és nem is rosszak. A selejtezőben a szerbeket megverték, akik tavaly döntőztek a vb-n az oroszokkal. A felkészülési meccseken pedig 2x is nagyon szoros meccset (1 és 3 gólos vereség) játszottak a világbajnok oroszokkal.
  • kaloz174
    #43050
    Szép duett volt. Egy élmény volt hallgatni.
  • Mse
    #43049
    meglepően jók voltak, de nem tehetek róla Léderer hanja annyira nem tetszik, hogy az már fáj :D szakértő allroundunkról meg ne is beszéljünk :D
  • Mse
    #43048
    a mester akkor lekapta, most meg kezdőként jelölte, és lám :D

    nagyon ügyik voltak a lányok, jó meccs volt!
  • kaloz174
    #43047
    Sajnos, csak az utolsó 20 percet láttam. De így is nagyon örülök Vivi nagyszerű helytállásának. 2 okból is.
    Az első, hogy tavaly kettős igazolással a Siófokban játszott, így volt alkalmam meccsről meccsre követni szimpatikus egyéniségét, na és nem mellékesen nagyszerű védéseit, kiegyensúlyozott sorozatát.
    A másik, hogy a felk. meccseken, de az A válogatott ellenin mindenképpen, ő kapta a kevesebb lehetőséget, ráadásul nem is ment neki úgy, ahogy máskor. Erre bizony a mester gyorsan és keresetlen szavakkal lekapta a pályáról, pedig már egyáltalán nem volt erre szükség.
    (Később megtudtam, eü. oka volt elsősorban a gyengébb teljesítménynek, amit azóta biztosan sikerült orvosolni.)
    Örülök, hogy bizonyította, kiváló képességű kapus, fiatal kora ellenére nagyszerű sportember, akinek helyén van a szíve.

    Egyébként pedig gratulálok a győzelemhez! Csak így tovább!
  • Isthy
    #43046
    A Sportklub egész normális közvetítést csinált, volt felvezető és a végén több értékelő interjú is. Igaz, az eredmény normális felírását még gyakorolniuk kell, mert néha elég lassan írták be a gólokat. Igaz a fociban nincsenek hozzászokva ehhez A kiállítások felírásában is gondokkal küzdöttek, de a végére már majdnem sikerült ez is. Azért kezdetnek nem is volt ez olyan rossz, meglátjuk milyen lesz majd folyamatában. Hej, ha lennének normális riportereik is... Na meg a szákértő... Jolly Joker Jánosunk ide is be tudott kerülni... Nem tudtam mi hiányzott...

    Sajnos nagyon kevesen voltak a lelátókon és ez elég lehangoló volt... Pedig ez a csapat ezzel a teljesítménnyel nagyon megérdemelte volna. Na igen, Szombathely nem igazán kéziváros... De remélem legalább a hétvégén jóval többen lesznek.
  • Isthy
    #43045
    Egy csapat úgy játszik, ahogy az ellenfél engedi. Mi nem nagyon engedtük a franciáknak, hogy megmutassák a formájukat.

    Gratulálok a csajoknak ehhez a szép győzelemhez!!!

    Mindig öröm elverni a csigazabálókat, de a közte 10 az igazi korona a meccsen!

    Az elején a pazar védekezéssel és az elképesztő kapusteljesítménnyel megleptük és megfogtuk őket. Kellett is ez, mert a támadásainkon még nagyon látszott az izgulás a szünetig. A 2. félidőben tudtuk tartani az előnyt, sőt még rá is tettek a lányok és teljesen megérdemelten csodás győzelmet arattak.

    SZÉP VOLT LÁNYOK!!!

    A csapatból mindenki hozzátette a magáét a győzelemhez, de Vivient ki kell emelni, mert elképesztő produkciót nyújtott az első félidőben. Ez olyan Pálingerisztikus volt

    Holnap is kemény meccs lesz, de ma már túlestek a lányok a kezdeti lámpalázon a hazai közönség előtt. Ez kicsit felszabadultabbá teheti őket és be fogják húzni a meccset.

    HAJRÁ MAGYAROK!!!
  • matyi0323
    #43044
    Néztétek a francia-magyar meccset?
    Szerintem nagyon jók voltunk, jó igaz a franciák sem voltak vlami nagy formában, de mi is jól játszottunk. :)
  • banok
    #43043
    Kézilabda: a SportKlub és az RTL Klub közvetíti a hazai meccseket

    A Magyar Kézilabda-szövetség 5 évre szóló szerződést írt alá az RTL Klubbal és a Sport Klubbal a hazánkban rendezendő kézilabda-mérkőzések közvetítési jogáról – tudatta az MKSZ.
    A hosszú távú megállapodás magában foglalja mind a női, mind a férficsapatok részvételével megrendezésre kerülő NB I-es meccsek, a Magyar Kupa találkozói, az itthoni válogatott és EHF-kupa-mérkőzések, továbbá a szintén hazánkban lebonyolításra kerülő KEK-összecsapások sugárzását.

    Emellett a Sport Klub közvetíti augusztus végén a Budapest Bank Szuperkupát is. A közeljövőben esedékes felnőtt Eb-k és vb-k közvetítési joga a Sport Tv-é, míg a férfi és női BL-találkozókat a Viasat3 adja.

    A fenti mérkőzések mellett a bajnokság kezdetétől hétfő esténként a Kézilabda-magazinban számol majd be a Sport Klub a sportág aktualitásairól.
  • Breki33
    #43042
    Döntő bizonyíték Cozma gyilkosa ellen!


    A veszprémi rendőrségnek sikerült felderítenie Marian Cozma brutális gyilkosságának részleteit. A nyomozók tudják, hogy kik vettek részt az elkövetésben, információjuk van a végzetes február 8-i gyilkosság minden egyes másodpercéről - értesült a Veszprémi Napló megyei lap csütörtök este.

    http://sporthirado.hu/cikk-kezilabda-donto_bizonyitek_cozma_gyilkosa_ellen_-26318
  • Isthy
    #43041
    Nézem a tvben fotelszurkolóként Szó szerint valszeg csak nézem, mert a Léderert nem bírom hallgatni...

    Azért nagyon kíváncsi lennék, hogy a közvetítésekért kapott pénzből mennyi jut majd a csapatoknak...
  • Mse
    #43040
    azóta olvastam -bár volt nemrég egy meccs, ami nyilvánosnak indult, és zártkapus lett belőle :)))

    kár, hogy senki nem jön junior EB-re :((
  • Isthy
    #43039
    Én nem megyek, de vasárnap viszont ott leszek Dabason.

    Ha jól olvastam 800 Ft lesz a jegy pénteken és az Aréna pénztáraiban vehetsz
  • kaloz174
    #43038
    Ma de. felk. meccs: Hódmezővásárhelyi NKC SE – Siófok KC: 36:36.
    Szepesi Ivett és Valovics Nóra egyaránt 10-10 gólt dobott.
  • Duby
    #43037
    A Hunnia KSK bemutatkozó videója
  • kaloz174
    #43036
    Az újvárosi meccsekre hivatalos vagyok. Szurkolói minőségemben. Ezért oda mindenképpen szeretnék elmenni.
  • Mse
    #43035
    valaki jön a junior EB valamelyik állomására?

    kalóz, 08.14-én pénteken itt játszik az ETO a Veszprém ellen, 16.30tól, (remélem nem zártkapus-honlapjukon nem írják) nem jössz?

    (19-én újvárosban játszanak két meccset a veszprémiek, majd 26-án az újvárosiak jönnek ide)
  • kaloz174
    #43034
    Két cikk az újvárosi női kézi házatájáról:

    Sajtótájékoztató és meghívó

    BB újra it!! :)

    Tegnap egyébként a Teo (Bloj Teodora, átlövő) nélkül felálló Siófok elfogadható vereséget szenvedett Vásárhelyen (35-28), ma újra játszanak de.
  • Isthy
    #43033
    A kevés üdítő kivétel...
  • kaloz174
    #43032
    Békéscsaba, Balatonboglár, sőt Győr és Debrecen is Magyarországon van...
  • Isthy
    #43031
    Valóban hasznos példa lenne sokak számára, csak hát ez a mai Magyarországon...
  • Isthy
    #43030
    Ez az egész nagyon zavaros és érthetetlen. Még mindig nem láttuk sehol sem hivatalosan az 1. fokú döntést, amit most ugye másodfokon megváltoztattak. Ez utóbbi fenn van az EHF oldalon is. Vajon 1. fokú miért nem került fel sehová? Sem akkor és azóta se... Ki tudja mi a valóság valójában?

    A lényeg, hogy Szandra az EB-n játszhat, a klubdolgokat meg a 2 csapat remélem képes lesz lerendezni egymás között.
  • kaloz174
    #43029
    Békéscsabai példa

    Érdemes a véleményeket is elolvasni. A Siófok vállalta az első osztályt - egy tornateremben. Már évekkel ezelőtt egyik volt sportminiszter - nyilván pr. céllal választás előtt - letette az alapkövét az új sportközpontnak. Azóta már biztosan azt sem lehet megtalálni, nemhogy az új létesítményt. (Egyidőben azt mondták: Siófok az ország 2. leggazdagabb önkormányzata.)
    A múlt héten Bogláron játszott a válogatott. Ott - tudomásom szerint - 3 fedett csarnok van. (Már mi is odajártunk felkészülni annakidején.) Boglár azért nagyságrendekkel kisebb település Siófoknál.
    Ilyenkor mondom; közel sem a legfontosabb a pénz!
  • Gabess8
    #43028
    Teljesen igazad van, ugyanakkor én kijavítalak, ez nem vicc kategória, mert csak egy normális országban lenne az, a mienk pedig.... Kérdés ki mit akar és mit tud finanszírozni? Én úgy fogalmaznék :

    Valóság Magyarországon 2009-ben! Itt tartunk.
  • kaloz174
    #43027
    Természetesen örülök, hogy a junior válogatott hirtelen ennyit erősödik, de az EHF ténykedéséről ez egyáltalán nem állít ki jó bizonyítvány újfent.
    Nem lehetett volna előbb dönteni?
    (Egyébként én nem láttam Zácsikot Bogláron.)
    A 2 klub pedig meg fog egyezni, én úgy látom, azok alapján, amiket több helyen lehetett olvasni, így a Fradiban is játszani fog Szandra.

    Az előzmények alapján ez a fejlemény váratlanul kedvező. Hogy aztán ilyenkor milyen erők dolgoznak a háttérben? A lényeg, hogy kivételesen kedvező döntés született a magyar kézi számára. Kíváncsi vagyok, ki lesz a kimaradó?
  • Breki33
    #43026
    Ezen a képen alig ismertem meg