61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Mse
    #43105
    na, V-man oldalát nem sikerült linkelni :) tehát: www.v-man.hu
  • Mse
    #43104
    szia, norvég játékosok -mezszámok

    fotókat pedig V-Man oldalán találsz -igaz ezek nem "tablóképek", hanem meccs képek, de gondolom az éremátadásról is lesznek majd fent csapatfotók, ahonnan könnyen beazonosítható melyik norge melyik ;)
  • matyi0323
    #43103
    Hali. Kicsit későn értem ide a tegnapi meccs után. Másodikak lettünk, de szerintem joggal nyertek a Norvégok. ( persze én is a magyaroknak szurkoltam ). A második félidő elején jobbak voltak, mint mi aztán utána nem volt nehéz dolguk szerintem.
    Esetleg valakitől kérhetnék egy nagy szivességet? A norvég csapat játékosainak nevét mezszámmal elkérhetném, vagy egy linket esetleg haol megtudhatom? ( ha valami fényképes megoldás van az sem baj .:) ) köszönöm szépen:D
  • Isthy
    #43102
    Akkor itt most mindkettőtöknek együtt továbbfűzném a dolgot:

    Való igaz, hogy a norvégok jobban fogták a beállóinkat, de továbbra is tartom, hogy sokszor megvolt így is a tiszta helye és a labdát is megkaphatta volna, mert nem állt közte és a passzadó között norvég. Azt a 6-ot nem véletlenül említettem meg, mert már számoltam a 2. félidőben. Amúgy egyetértek Gáborral, látszott, hogy a norvégok tényleg készültek a játékunkból. Mi meg sajnos nagyon keveset mozogtunk támadásban, sokszor volt olyan, hogy szinte csak a labdás játékosunk mozgott a pályán, a többiek nem nagyon segítettek neki. Így nem volt sok esélyünk tartósan a jó és dinamikus lábmunkájú norvég védekezéssel szemben.
    Szalai valóban ludas volt néhány szélsőgólban, de korántsem kaptunk róla annyit, mint az első meccsen. Az is igaz, hogy az elején tényleg ő is bátortalan volt a kapuratörésben. De ma játszott összességében a legjobban. A lerohanásos felfutása dologhoz meg annyit, hogy én igazából nem is láttam, hogy miként is akarjuk mi ezt a dolgot csinálni. Nem láttam tudatos mozgást a labdafelhozatalnál, mintha az lett volna, hogy rábízzuk Kovacsicsra, hogy vigye fel és majd ő kitalálja.
    Kriszta meg sajnos a 2. félidőben hátul is romlott, mert az ő széléről is kaptunk több gólt a "felkalandozásai" miatt. Igaz az egész védekezésünk valahogy nem volt rendben, nem működtek az egymás közötti kapcsolatok. Erre jó példa amit Gábor írt a bal 2-3 védekezéssel kapcsolatban.
    Sajnos Léránt Vivi nagyon bátortalanul játszott megint, nem nagyon akart bármit is vállalni a fal felé. Így a 2. félidőben jobb oldalról szinte veszélytelenek voltunk... Mondjuk nem lennék meglepve, ha Prokop keze is benne lenne ebben... A sérülések esetleges elkerülése okán, fogja vissza magát... Arról az emberről én mindent el tudok képzelni...

    Közben eszembe jutott, hogy megtaláltam a vereségünk okát A meccs előtt a Himnusz alatt nem mutatták a topictársunkat... Eddig minden győri meccsünkön megtették és szépen nyertünk is. Most nem és ez súlyos hiba volt, mert ki is kaptunk...
  • Mse
    #43101
    Babetthez, tényleg dícséret illeti, bár a védője rendre otthagyta az első félidőben, és ha kapta a labdát mindig felfelé vissza akart cselezni, ahelyett hogy elsőszándékból bement volna, mikor már a 3. ilyet eljátszotta -az ő oldalán ültem az 1. félidőben- már felhördültek körülöttem hogy már megint nem mert bemenni...aztán hála istennek egyet végre elvállalt, bement neki, onnantól volt több önbizalma is.

    mondjuk azt eddig sem értettem, hogy neki miért csak az a feladata, hogy felszaladjon a vonal mellett -sokszor ha befele tett volna 1-2 lépést, kérte volna a labdát, akár gyorsan be is fejezhettük volna a leindítást, de valahogy őt nem vontuk be.
  • Mse
    #43100
    én meg Veled vitatkoznék :) Tamás Kriszta kb. az első 3-4 helyzetét kihagyta, ha jól emléxem, aztán talált magára, de a meccs hajrájában Léránttal nagy labdatologatásba kezdett, és a folyamatos felsegítésével összehozott pár gólt is.. Kálmán nem is dícsérte...

    összességében még így is, hogy ennyi gólt kaptunk a védekezésünk sokkal jobb volt mint a támadásunk, ott nem nagyon találtuk magunkat, szélső befutásaink talán nem is voltak -pedig igencsak előrébb védekeztek a norvégok, beállós játékunk se nagyon, ehhez hozzátéve hogy jobblövőben sem ment megint... De így is volt esélyünk, mert azért a norvégok is hibáztak rendesen, mégse tudtuk kihasználni :(
    nem osztom azok véleményét, akik szerint a norge-k sokkal jobbak nálunk, és csodával határos módon verhettük volna őket, szerintem pedig nem sikerült felkészülni belőlük rendesen -lehet a takitika megvolt, csak a megvalósítás hiányzott...
    mindenesetre nagyon szerethető csapatot rakott össze Róth, és sok ígéretes játékos mutatta meg magát! szép volt kiscsajok + kapitány!!!

    nagyon szurkoltam, h. ők úgy induljanak, h. nyertek aranyat, talán akkor elhinni is könnyebb később is, hogy meg tudjuk csinálni, mert megtudjuk csinálni!
  • SomogyiG
    #43099
    Annyiban vitatkoznék Veled, hogy a balszélünkön nem volt védekezés, ez Szalai sara továbbra is, így a szerzett góljaival kb. nullszaldós. Ennek ellenére talán ez volt a legjobb meccse ebben a sorozatban.
    A másik oldalon volt szerintem a meccs legjobbja Tamás Kriszta személyében, még akkor is, ha valóban bizonytalanabbá vált (fáradtság?) a 2. félidőben.
    Itt csatlakoznék Kalóz véleményéhez: egyetértünk, hogy fejben voltak problémáink, de ez nem csak a pályán levőkre igaz. A Norvégok rendesen kivideóztak bennünket, s hozzánk alakították a játékukat, amire nekünk nem volt válaszunk. Ezért nem volt beálló játékunk, s a beálló zárásai sem ültek, mert tudták, hogyan és merre váljanak le. Deáki és Hornyák lövéseit kottából védték, s a kapus már indíthatott is. Kb. négy lehetett ilyen. Szandi jó kezdés után visszaesett, hiszen eleinte 2-en is rárontottak, ha kapura fordult, később ki is vették, s persze nála is tudta a kapus, hogy merre mozduljon. Kovacsicsot többször lecsapdázták, igaz, a társak sem segítettek neki különösebben.
    Pont ezen a meccsen kellett volna minden húzóemberünknek a legjobbat nyújtania, sajnos nem így alakult. Azt sem álmodtam volna, hogy a bal 2-3 védőnk közé járnak majd gólt lőni.
    Félreértés ne essék, nem korholni akarom a csapatot, pusztán azokat a dolgokat soroltam fel, amiket én hibának véltem/éreztem.
    A magam részéről tökéletesen elégedett vagyok az ezüstéremmel, mert ez volt az elérhető számunkra, és végre hoztuk is. Ha mélyebben belegondolok, még túl is teljesítettük az elvárhatót, hiszen előzetesen legfeljebb a négybe várhattuk lányainkat.
    Gratulálok a csapatnak, büszkék lehetnek erre a 2. helyre, hiszen minden tőlük telhetőt megtettek, most nincs hiáyérzetem.
  • Isthy
    #43098
    Gratulálok a csapatnak az ezüstéremhez!

    Sajnos ma volt talán a leggyengébb a védekezésünk a kapusteljesítménnyel együtt. A kapott 29 gól is ezt bizonyítja, mert eddig 24-nél többet egyszer sem kaptunk. Bár ez kicsit csalóka, mert azért ma több lerohanásgólt kaptunk és ez nem igazán a védekezés hibája.
    A 2. félidő közepétől sajnos néhány könnyelműen ellőtt labdából a norvégok leindíthattak minket és itt ment el a meccs. Mi meg ugyanekkor kihagytuk még ziccereinket is illetve szétlőttük a kapufát. A 47. perc elején 23-24 volt az állás, az 55. percben 24-29. Ez a 8 perc volt a sorsdöntő és eredményezte a vereséget. Innen még próbáltunk kapaszkodni, de már csak a szépítésre futotta. Igazából volt még egy másik ugyanilyen helyzet, amikor a félidő elején 17-15-ről sikerült 17-19-et csinálni 3 perc alatt ugyanezen hibákkal.
    Támadásban az örömteli volt, hogy használtuk a széleket és Szalait ma nagy dícséret illeti, nem rajta múlott. Sajnos a másik oldalon Tamás Kriszta nagyon bátortalanná vált a 2. félidőre, sokszor nem mert bemenni jó helyzetben sem. Ami viszont nagyon feltűnő volt, hogy mennyire nem találtuk a beállót... Pedig csak a 2. félidőben legalább 6-szor állt tisztán és megkaphatta volna a labdát a vonalon, de passz helyett inkább a falba nyomultunk. Azután előtték rosszabb helyzetből, amiből azután leindultak a norvégok... 3 olyan esetet számoltam amikor a mi lerohanásunknál volt ugyanez a helyzet, mintha nem láttak volna a pályán 5 méterre a labdát felhozók. Inkább rámásztak az előttük lévő 2 játékosra...
    A norvégok okosan kihasználták az általunk elkövetett hibákat és taktikusan játszva behúzták a meccset. Tény, többször volt szerencséjük is, de sajnos ez benne van. A játékvezetőkre sztem egyáltalán nem lehet panaszunk, ez a meccs a mi hibáinkon ment el.

    Azért az egész EB-t tekintve: SZÉP VOLT LÁNYOK!!!
  • Zóanagyvarázsló
    #43097
    Sok apróság mellett valóban ez a fő ok. Meggyőződésem, hogy ha a baészerencsés módon kapott gólok és kimaradt helyzetek nincsenek, vagy fordítva alakulnak, akkor nem bicsaklik meg a lányok keze sem, és megvan az arany.

    Ugyanakkor nekem összességében tetszettek a héten láttotak, és őszintén boldoggá tesz az ezüst. Gratulálok a magyar és a norvég lányoknak is!
  • kaloz174
    #43096
    Úgy gondolom, fejben vesztettünk egyértelműen, sajnos.
  • kaloz174
    #43095
    Ritka nagy esélyt sikerült - ismételten - elpuskázni.
    Hogy mi történt a második félidőre, nem tudom. Valahogy sehogy sem találtuk önmagunkat a féidő nagy részében.
    A végén már rohantunk a veszett fejsze nyele után, de minek.
    Nem értem, mi történt. Ez megint egy keserű történet, sajnos.

    Természetesen azért gratulálok az ezüsthöz.
  • kaloz174
    #43094
    Ha még beállós játék is lenne...
  • kaloz174
    #43093
    Akkor esélylatolgatás helyett:

    HAJRÁ MAGYAR JUNIOROK!!!
  • Mse
    #43092
    nem Babett hibája, hanem az enyém, a fekete póló hiánya ;)
    majd ma jobban odafigyelek :DDD
  • Isthy
    #43091
    Erre én is gondoltam, de ez egy bukott taktika a norvégok ellen. Mert egyetlen labdát sem szerzett, miközben röhögve 6 gólt dobtak belőle a norvégok... Ezért írtam, hogy ezt felejtsék el a döntőre.
  • Mse
    #43090
    szerintem meg a taktika része, hogy felfelé besegít, és h. feladjuk azon az oldalon a szélsőt, labdacsapda - labdaszerzés céljából, h. Szalai beindíthassa a rakétáit :D (legalábbis Róth reakcióiból úgy tűnt)
  • Isthy
    #43089
    Megegyezés Ginnel

    A VK-n nem, az EB selejtezőkön igen, a VB kérdéses.
  • primavis
    #43088
    igen, ezt nem tudom mire vélni! elképzelhetetlen, hogy ne gyakorolták volna a létszámfölényben való támadást, illetve védekezést!
    Ami a szélsőket illeti, Tamási tegnap legalább már jól fogta a szélsőjét, mig Szalai folyvást az átlövőt akarta fogni, mig a szélsője ott csellengett mögötte.Szerencsére nem lőtt egy csomó gólt, mint Kurtovici.Dehát ez a felfogás szinte az egész magyar női élvonalra érvényes, sajnos. Remélem ma ezt megbeszélik s valami változik holnapra.
  • Isthy
    #43087
    Ezt ma is bizonyítottad, mert ugyanúgy látszottatok ma is Himnusz alatt
  • Lucapanna
    #43086
    Helyezkedni tudni kell.
  • Isthy
    #43085
    Gratulálok én is a csapatnak a győzelemhez és a döntőbe jutáshoz!

    Valóban jól játszottak csapatként és többen is jó teljesítményt nyújtottak, ez kellett is a győzelemhez. Jó volt a védekezés a kapusteljesítménnyel és a támadás is jó volt, bár lesznek vele kapcsolatos megjegyzéseim. Ez még mindig nem az igazi. Az oroszok nekem is csalódást okoztak, többet gondoltam róluk, szerencsére nem engedtünk sok teret nekik.

    Szép volt lányok!!!

    Azért vannak bőven megjegyzéseim is:
    1. Azonos létszámban és hátrányban jól védekezünk, de emberelőnyben képtelenek vagyunk ugyanezt megtenni. Rendszeresen gólokat kapunk előnyben, ma is mind 6 orosz kiállításnál kaptunk gólt, volt olyan is amit 2-1-re buktunk. Ráadásul elöl is megcsináljuk ugyanezt, támadásban is képtelenek vagyunk előnyben jól játszani. Ezen változtatni kell majd a döntőre, mert ezt nem biztos, hogy el fogjuk bírni a norvégok ellen.
    2. Elképesztő, hogy mennyire nem használjuk támadásban a szélsőinket, a középső 4 ember akar mindent megoldani. Hihetetlen volt számomra, hogy a 2. félidőben szinte végig nyitottan védekeztek az oroszok, de a szélsőink még véletlenül sem futottak be szélről mögéjük, hanem szinte csak álldogáltak a sarokban. Különösen igaz volt ez Szalaira, már direkt figyeltem 10 perc után... A belsők meg benn birkóztak az oroszokkal, szerencsére elég jól bírták. Az utolsó 5-6 percben kezdtek el mozogni befelé - gondolom szóltak nekik a padról, hogy mozduljanak már befelé - egyből jobb is lett a támadójátékunk, a belsőknek is könnyebb lett játszani.
    3. Jó lenne, ha Szalai nem 9-10 méteren védekezne a szélen, miközben a szélsője ott van mögötte. Ma az oroszok ezt nem nagyon használták ki, de a norvégok rendszeresen ott dobálták a góljaikat mögötte befutva vagy belépve Kurtovics révén. Az egyenlítő góljuk is így esett a meccs legvégén, passzívnál mögötte lépett be a 6-osra Kurtovics... Remélem a döntőre szólni fognak neki, hogy ezt nem így kéne folytatni.

    Ha ezeken tudunk javítani, hozzátéve a maihoz és ezzel még feljebb lépni a játékban, akkor meglesz az aranyérem a norvégok ellen. Ha nem, akkor nagyon necces lesz a dolog és nem biztos, hogy nyerni tudunk.

    HAJRÁ LÁNYOK!!!
  • kaloz174
    #43084
    Gratulálok a junioroknak a mai teljesítményhez, egyértelműen és kimondottan jól játszottak, tényleg ma mutatták a legjobb formát, szinte nem volt gyenge pont.
    Az oroszok egy megszeppent társaság benyomását keltették bennem, mondhatni, csalódás volt a játékuk, de ez legyen az ő gondjuk.

    Csak így tovább!!
  • primavis
    #43083
    nos megvan a döntő! Most sikerült az ellenfél szélsőit semlegesiteni, a mi szélsőink viszont jobban teljesitettek. Az átlövők végre formában voltak, Vig ismét jól védett. megérdemelt győzelem, annak ellenére, hogy a két román biró nem fújt hazai pályát (az első percekben szándékos ütésért ki kellett volna állitani az oroszt, mig Matveevával igen csak kesztyüs kézzel bántak, bőven benne volt 3 kiállitás!).
    Érdekesség, hogy a mi középdöntőnkből minden csapat legyőzte ellenfelét, ez a mi águnk nagyobb erejét igazolja!
  • primavis
    #43082
    azért tettem ki a kérdőjelt, mert félreérthető volt a hír, amikor Orsival együtt emlegették. Vácnak ott van beállósnak Uhrakova...
  • Isthy
    #43081
    Én is valahová oda várom őket, mondjuk a 4-6. helyre. Láttam őket Dabason játszani és azt gondolom, hogy van egy viszonylag jó kezdősoruk, de a cserék még haloványak a dobogós helyezés eléréséhez.
  • Isthy
    #43080
    Orsinál várható volt a váci szerződés, ami meg is valósult. Dokicsról már 10 napja beírtam ide, hogy a Podgoricába szerződött
  • kaloz174
    #43079
    Egy szomorú hír mára:

    "Elhunyt Vadászné Vanya Mária
    2009. augusztus 20.

    Ötvenkilenc éves korában elhunyt Vadászné Vanya Mária, a Vasas 250-szeres válogatott kézilabdázója - adta hírül csütörtökön a Magyar Olimpiai Bizottság.

    Vadászné 13 éven át meghatározó játékosa volt az angyalföldi gárdának, 11 bajnoki címhez és 8 kupagyőzelemhez segítette a piros-kékeket. Tagja volt az 1982-ben BEK-győztes csapatnak. Két olimpián szerepelt, Montrealban (1976) bronzérmes, Moszkvában (1980) negyedik lett a válogatottal, emellett négy világbajnokságon lépett pályára, az 1982-es budapesti tornán ezüstérmesként zárt."

    Nyugodjék békében!
  • kaloz174
    #43078
    Gyakorlatilag lecserélődött az egész csapat. Sokat erősödtek, így egyértelműen esélyesek lehetnek arra, hogy az első harmadban végezzenek.
    Másrészt ellentmondásos dolog ez. Megéltem én is. Örvendetesen nagy a fejlődés, miközben, sajnos, azok a játékosok, akiket eddig a drukkerek szerettek, személyes ismerősükként köszöntöttek, elmennek, vagy háttérbe szorulnak. Ráadásul Vácott most nagyon nagyarányú ez a változás.
    Jó példa az ott zajló folyamat arra is, hogy a támogatók megszerzésében nagy szerepe van a személyes kapcsolatoknak, érzelmi motívációknak.

    Ezzel együtt örömteli, hogy vannak olyan csapatok is, ahol előrelépés és reményteljes jövő is lehetséges. (+ pl. Békéscsaba)
  • primavis
    #43077
    no szépen erősösik a Vác: Tóth, Temes, Uhrakova után Herr Orsi és Dokici (?) is!
  • primavis
    #43076
    háát ez az I. félidő is eléggé nyögvenyelős volt, de szerencsére, nem a rosszabb második félidőkből csinálnak rendszert a lányok, hanem az elsőből és utána eddig még sikerült feltámadni (kivéve a franciák ellenit, ahol nem volt rá szükség, pont az első félidő miatt. Az volt a kivétel).Deáki felelőtlensége az elszórt/ellődözött labdákkal már meghaladja a Hornyák Ágiét és Görbéét! Látszik, hogy velük játszik egy csapatban. A szélsőinket meg ki és mikor fogja megtanitani, hogy nem az átlövők semlegesitése a feladatuk (nincs nekik Gulyás-szerű termetük hozzá), hanem az ellenfél szélsőié. Azok nem fickándozhatnak ellenük!
    A kapusok , sajnos, sorozatban képtelenek jó védésre, Jurenik pl. csak Montenegró ellen védett labdát,azóta csak a hálóból szedte ki.
    Az oroszokat nem kerültük el, de fene tudja, ők mintha lefele szálló ágban lennének, mig a németek veszélyesebbnek tünnek, bár kiváncsi vagyok mihez kezdenek a norvégokkal szemben?
    Az alsó házakban, a románok tovább betliztek, a dánok kezdenek magukhoz térni, Montenegró meg bizonyitja, hogy a 8-ban lett volna a helye.
  • Isthy
    #43075
    A mai meccs lényege, hogy nyertünk. A játékról inkább nem értekeznék bővebben. Remélem ezzel letudtuk a rossz meccsünket.

    Egyik fórumtagunk pedig tv sztár lett, amikor a Himmnusz elején mutatták a nézőtéren a lánya mellett
  • Mse
    #43074
    Tamás? ő olyan mint a felnőtt szélsőink, 2-t kihagy, 1-et belő...vagy 3-at kihagy, 1-t belő, vagy ha 2 bemegy egymásután utána tuti kihagy 2-t... iszonyat hullámzó a játéka, és nem variálja eléggé a lövéseit...
    szélsőink gyengék voltak ma -és montenegró ellen is... pedig képességeik meglennének...

    jobblövőben meg pfff, Hornyák nagyon labilis személyiség, elviszi néha a hév, máskor meg padlóra kerül 2 rontott lövéstől, bár még nagyon fiatal, ha ezt kinövi, és végre játszhat a saját posztján ő is nagy értéke lesz a későbbi felnőtt válogatottnak... Lérántot nem értem, volt egy jó lövőse, egy jó húzása szélre, majd lehozta Róth, aztán mikor visszakerült márcsak alibizett :(
    szerintem ma 3 ember vitte a hátán a csapatot, Kovacsics, Zácsik, Kisfaludy... Deáki helyenként védekezésben -de most ott is sokat hibázott...

    a szurkolás nagyon jó volt, kitettek magukért a pápaiak -és a környékiek, már a esp -fra meccsen majdnem teltház volt, ide kellett volna tenni a csoportmeccseket... a rendezés is jó volt, felmérték, hogy sok helyet kerítettek el a VIPnek, kordont arrébhelyez, jónép odaül, stb.

    a csapat is nagyon örült a sok embernek, tetszett nekik ez a hangulat, látszott rajta, hogy feldobta őket.
    összeségében pozitívan értékelem ezt a döntetlent remélem egyszer - a döntőben :D - (nemcsak 2-3 nak) kijön a lépés egyszerre több embernek, mert akkor hengerelünk, azt tuti!
  • kaloz174
    #43073
    Félreértesz, vagy nem fogalmaztam pontosan.
    Nem okolom őket, sőt! Mindkettő egyértelműen nagy reménysége és már ma erőssége a magyar női kézinek.
    Annyira, hogy az ő szerepük, formájuk meghatároró.
    Egyénként ha lenne egy elfogadható balkezes, ez egy nagyon sokra hivatott csapat lenne. Így is az, de akkor a legfényesebb sikert is simán el tudnám képzelni róluk.
    Aki egyébként kimondottan tetszett ma, az Kisfaludy volt. Na és Tamás Kriszta is egészen ügyes volt az első szakaszban.
    A labda viszont nem tetszett...:)
  • primavis
    #43072
    jó, hogy alaposan megvertük a franciákat: a norvégok nem fogják, mi meg remélem megverjük a spanyolokat. Arra jó ez a döntetlen, hogy nem vehetik lazán a meccset a lányok, ahogy a szlovákokkal tették az első félidőben. a franciáknak meg felcsillant a remény, hogy még tövább juthatnak. Egyik csapat sem kalkulálhat, harcolniuk kell! Mondjuk , nem ártana elkerülni az elődöntőben az oroszokat....ahogy ma elintézték a svédeket...háát...
  • Isthy
    #43071
    Azért várjunk már picit... Igen, Szandra tud ennél jobbat, de ő még most kezd egyre jobban beilleszkedni a csapatba és egyre jobb teljesítményt nyújt. Nyilvánvaló, hogy Misi is tud jobbat. Sztem pont nem őket kéne emlegetni a mai meccs után...

    A közönség tényleg szuper volt, le a kalappal előttük. Remélem Mse majd mesél a helyszíni tapasztalatairól.
  • kaloz174
    #43070
    Remélem én is, hogy lesz még lehetőség ennek a meccsnek a tapasztalatait, tanulságait felhasználni a norvégok ellen.
    Azt gondoltam, sikerült már végre felpörögni, de még mindig nem érzem azt, hogy pl. Zácsik azt a teljesítményt nyújtaná, mint egy éles meccsen a klubjában. Ugyanez vonatkozik Kovacsicsra, de a többi csapattagra is szinte. Hullámzó teljesítményt nyújtanak a játékosok, de talán majd a mág fontosabb meccseken pozitív irányba változik ez.

    A kapusokkal kapcsolatban: egyszerűen nem állt össze a védekezés, nagyon sok hiba volt ezen a téren. Akkor pedig nagyon nehéz dolga van egy kapusnak. Ha az elején nincs meg a ritmus, az már aztán nehezen jön össze. Róth egyébként jókor hozta le Vivit, Kinga pedig abban a szakaszban többet nyújtott. Később Vivi tényleg fontos védésekkel segítette a csapatot.

    Azt hiszem, bár nem sikerült nyerni, ez egy emlékzetes, fontos meccs volt a fiatalok életében, amit csak fokozott a csarnok érezhetően kitűnő hangulata.
    A négy között van a csapat. Ha a formánk kicsit kiegyensúlyozottabbá válik, van okunk szép eredményben reménykedni.
  • kaloz174
    #43069
    Ugyanarról
    Más formában.

    Na és akkor a DO is
  • Isthy
    #43068
    Basszusss... Megverhettük volna a norvégokat, de végül döntetlen lett. Remélem lesz még egy meccsük velük a legvégén és akkor megtesszük

    Sajnos ma nem volt meg a jó kapusteljesítmény, ami eddig segített. A 2. félidő közepétől már jó volt Vivien, de addig sajnos egyiküknek sem ment. Persze a védekezés sem volt az igazi előttük. Ami viszont nagyon szembeötlő volt, hogy a balszél és a J2 nagyon gyenge volt... Lérántnak a végjátékban legalább 3-szor óriási folyosója volt a kapuig, de még véletlenül sem ment a kapu felé... Mondjuk előtte sem... Hornyák jól kezdett, de az 1. félidő közepén kihagyott 2 ziccere teljesen elbátortalanította... Szalairól sajnos sok gólt kaptunk és elöl sem tudott szinte semmit hozzátenni.
    Szandra és Misi nagyot játszottak, valamint Kisfaludy megint nagyon jó volt.

    Azért összességében:

    SZÉP VOLT LÁNYOK!!!
  • Isthy
    #43067
    Remélem a fekete pöttyök is elégnek bizonyulnak
  • Isthy
    #43066
    Ugyanarról kicsit bövebben:

    Indulás bizakodással