61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Duby
    #43145
    Ez az Újváros, már nem az a Dunaferr. Ezt nagyvonalúan átugrod, vagy nem tudod. Javaslom, nézz utána miben különbözik a Dunaferr NK, és a Dunaújvárosi NKSE. Egy kis segítség: a legnagyobb különbség 3 név.
    Másrészt pont Kalóz, aki közülünk tán a legtöbb egykori- és aktív játékossal személyes kapcsolatban van, úgyhogy pont őt kérdőre vonni ilyen témában...
  • Gabess8
    #43144
    Ez erős túlzás, főleg, mert amennyire én tudom az akkori és a mostani menedzsment nem egészen ugyan az! Ami tény, hogy valami pozitív dolog elindult, remélem sikerülni fog nekeik.
    Melyik "hülyének" hol éri meg lehorgonyozni azt hiszem erről mi szurkolók keveset tudunk!
  • kaloz174
    #43143
    Szia! :) üdv. neked.
    Amit itt megfogalmaztál, érezhetően indulattal, csúsztatásokkal van teli, sajnos. Ez nyilván nem véletlen.

    Nem beszéltem Krisztával, tény. Nem is lett volna rá lehetőségem. Ő, sajnos, nem volt ott az ankéton. Beszéltem egyszer vele pár szót, amikor a válogatott meccsen találkoztunk egy pillanatra, meccs előtt. Akkor gratuláltam neki, mert nemrég volt a névnapja. Egyébként tényleg reméltem, hogy fogok még, és nem csak a fórum keretein belül, gratulálni neki az ezüsthöz.)

    Másrészt meg: sok sikert neki a továbbiakra. Ha esetleg ő így gondolja (remélem, nem), ne is legyen olyan hülye, hogy marad. Az biztos hogy Újvárosban szerették, tisztelték, értékelték, amit az előző szezonban a csapatért tett, fiatal kora ellenére, és ezt tiszta és hálás szívvel köszönték neki.
    Menjen, keressen magának jobb helyet. Remélem, sikerül, hiszen biztosan lesz segítsége.

    Én meg tovább szurkolok - a csapatomnak, na és azoknak, akik érte tesznek; azért, hogy sikerüljön megmaradni és előre lépni.
  • norbi2107
    #43142
    Szóban forgó játékossal tehát nem beszéltél még erről. Ellenben az újvárosi menedzsment - amely vastagon benne van abban, hogy idáig jutott az egykor szebb napokat megélt csapat - véleményére adtál. Van tehát egy játékos, aki legjobb tudása szerint igyekezett játszani mind a Dunaferr, mind a válogatott színeiben, és van egy kör, amelynek "hozzáértése" tartozásokat, válságot, csődöt, hazugságokat (befektető-mese) és totális lezüllést eredményezett. De valóban, a hülyének is megéri feltétel nélkül lehorgonyozni újvárosban :)
  • Gabess8
    #43141
    Azt hiszem ahogy írták is amennyiben egyben marad a társaság, és gazdaságilag is sikerül talpon maradni, úgy ősz végén tavsszal lehet "nagyobb" sikereket aratni.
  • Gabess8
    #43140
    Én elhiszem, és teljesen igazad van, bármely más sprtágnál sokat is jelentene, de nem ebben a sportágban,főleg ebben az országban.
    A válogatott szereplésével várjunk még 2-3 hetet.

    Természetesen a gratulácíó jár a Lokinak.
  • Gabess8
    #43139
    Ezek szerint nálad elérte a foglalkozás a célját!
    Egyébként nagyon szép és jó amit írtál, csak egy dolgot felejttél el, Magyarországon vagyunk!
  • Gabess8
    #43138
    "Egyrészt valahol el kell kezdeni a felemelkedést, másrészt a Lokinál "valamivel" tisztábbak a viszonyok mint a Fradinál voltak, így vélhetően értelmesebben használják majd fel a pénzt."

    A felemelkedés dumát azt nhagyjuk, mert te lehet még beveszed, de én már marha régen nem, pláne ellen érdek mellett! A tiszta viszonyokat megint csak hagyjuk, mert ha érdekek úgy kivánják marha gyorsan lehet rajtuk változtatni, lásd Dunaferr Nk... anno.
  • kaloz174
    #43137
    A teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy Tamás Krisztát szívesen látják most is Újvárosban, ha szeretne ott játszani.
    Azonban több jel arra mutat, hogy nem ez a szándéka. Mindenesetre a csapatvezetés már hetekkel ezelőtt és többször kezdeményezte a szerződés-hosszabbítást.
    (Mindez szintén a szurkolói ankéton hangzott el.)
  • Isthy
    #43136
    A szurkolói ankétról röviden

    Ezek szerint Tamás Kriszta nem nálunk fog játszani.
  • Isthy
    #43135
    Az a baj, hogy ez a felemelkedés elkezdése már párszor elhangzott, de mindig maradt ugyanaz a posvány... Sajnos most is így lesz... Mert van akiknek ez nagyon is megfelel

    Mindezek mellett gratulálok a Lokinak a BL-be jutáshoz!!!
  • Duby
    #43134
    Szereztek bizony. Nekem legalábbis biztosan. Szenzációsan szép munka volt, köszönöm Debrecen!
    Egy halvány jel a büszkeségre, hogy van ebben a nemzetben, az országban. Hogy képesek vagyunk mi is elérni bármit, és el is fogunk, ha azért következetesen alázatosan dolgozunk.
    Idealista vagyok, de ez egy reménysugár, hogy ha rendet teszünk, kitakarítunk, akkor még mindig nincs veszve semmi...
  • Andreeew
    #43133
    Egyrészt valahol el kell kezdeni a felemelkedést, másrészt a Lokinál "valamivel" tisztábbak a viszonyok mint a Fradinál voltak, így vélhetően értelmesebben használják majd fel a pénzt.
    S azt be kell látni, hogy egy ilyen "egyszerű" BL csoportkörbe jutással is kb akkora, vagy még nagyobb örömet szereztek az országnak mint mondjuk a lányok egy esetleges vb győzelemmel.
  • Mse
    #43132
    tudom, hogy OFF mert foci, de SZÉP VOLT LOKI!!!!
  • Mse
    #43131
    hidd el az ilyen kis sikerek is számítanak, legközelebbi sorsoláskor nem a 100. kalapban leszünk, és esetleg verhető ellenfelet kapnak a csapataink, ezért jó, hogy a válogatottunk is viszonylag jól szerepel.

    persze ettől még nem értek egyet a fociközpontúsággal, de szurkolok nekik ;)
  • Gabess8
    #43130
    Én meg drukolok meg nem is, bár nem ide tartozik holnap reggel (ha el nem cseszik) megint jö a hú de jók vagyunk, holott semivel sem ér többet mint most, arról nem beszéve, hogy megjelennek majd az "úrak" és ugyan úgy fognak járni mint a fradi!!!

    Na ennyit a szemembe nem létező hazai fociról, visza a sikrsportághoz a kizilabdához, egyrészt értenek hozzá, sikeresek, és még a női szakágat nézve csinosak is.
  • Gabess8
    #43129
    Hát nem fogsz!!!!!!!!! Ahoz itt fejeknek kellene hullani!!!!!!! Azt hogy a társadalom milyen mentalitású inkább hagyjuk, nap mint nap szebesülök vele.
    Egyébként nem pontosan erre gondoltam, de tökéletesen igazad van, én inkább arra gondoltam, ha nem figyelik a napi szennyt amit kapnak akkor is kell egy kicsi idő, pár nap egy két hét mire ránéznek arra az ezüstre és azt mondják magukban igen ez nagy dolog volt, mert Európában 2.-nak lenni az igen szép dolog!!
    Persze ebben a közegben több idő kell sajna...
    Én mégegyszer gratulálok a csapat minden tagjánk!
  • Gabess8
    #43128
    Ez tényleg érdekes, nekem ez a történet Zácsik oldalról valahogy nagyon gyanus volt eddig is, most meg pláne... lehet nem teljesen az ő bünne, de akkor nagy bevitték a málnásba...
  • Mse
    #43127
    ugyanez visszafelé is igaz..
  • kaloz174
    #43126
    Nem tudom, mire gondolsz.
    De nem is nagyon szeretném, hogy olyanok maradnának a csapatban, akik csak azért választják ezt a lehetőséget, mert mást nem találtak.
  • Mse
    #43125
    nem örülök ennek a csűrés-csavarásnak, nem fair húzás...

    szerintetek ez nem lesz hatással a későbbi pályafutására? mi van ha a Fradiban mégsem úgy jön össze ahogy gondolja -vagy csak máshol is ki akarja majd magát próbálni- vajon a későbbiekben ha máshova igazolna nem lesz ez viszatartó erő a csapatoknak?!
  • Breki33
    #43124
    Igen ettől tartok
  • Isthy
    #43123
    Bizonyára az EHF is érdekesnek találja majd...
  • Isthy
    #43122
    Nyilvánvaló, hogy most ezek a prioritások az én szememben is, de jó volt kicsit eljátszani a gondolattal
  • Breki33
    #43121
    Ez érdekes

    Zácsik amatőrként folytatná a kézilabdát

    http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/zacsik-amatorkent-folytatna-a-kezilabdat-273075/
  • Mse
    #43120
    én egyelőre inkább stabilitást - megnyugtató anyagi+erkölcsi hátteret- képzelnék el, utána nyújtózkodhatunk, de akkor is leginkább utánpótlás nevelést ;)
  • Mse
    #43119
    nyilván tet is tudod mire gondoltam, és arról nem tehet ;)
  • kaloz174
    #43118
    Bizony jó lenne! Az új csapatvezetés is ezt gondolta. Sajnos, erre most kevés az esély.
  • Isthy
    #43117
    Vajon tudja valaki is innen, hogy ezügyben mi a teljes valóság? Azért jó lenne BB mellett...

    Meg el tudnék képzelni pár lányt a junior csapatból nálunk, biztos nem koptatnák a padot
  • Isthy
    #43116
    Hidd el többen vagyunk így ezzel...
  • Isthy
    #43115
    Ez is beletartozik az általam írt közegbe illetve környezetbe. Az említett kiadvány sportértéke nálam NULLA, mert már jó ideje bizonyítja "értékét"...
  • kaloz174
    #43114
    De igen.
  • Mse
    #43113
    de az hogy ilyen helyzetbe került nagyon nem rajta múlt...
  • Mse
    #43112
    és még a média is semmibe veszi... az NS-ben szinte hírétéke nem volt egy hazai rendezésű junior EB-nek...hihetetlen...

    bezzeg a DVSC -nem ők a hibásak, ráadásul nagyon szurkolok nekik- BL selejtezőn való túljutásáról döntő meccsek előtti esélylatolgatás, csapatbemutatás oldalakat megtölt...
  • kaloz174
    #43111
    Ez csak rajta múlik.
  • Mse
    #43110
    utsó bekezdésre, valahol olvastam Róth nyilatkozatát, hogy Tamás Kriszta azzal a tudattal játszotta le az EB meccseit h. nincs még csapata???!
  • Zóanagyvarázsló
    #43109
    Tegnap este szinte szóról-szóra ezek a gondolatok kavarogtak bennem is. Mármint újra ezek kavarogtak bennem, mert ezek sajnos állandó kérdések.

    Szomorú látni, amikor remek sportteljesítményt is képes semmibe venni a magyar közönség. Az utóbbi időben kerülöm is a "véleményeket", amennyire csak lehet, így szerencsére a junior lányainkról nem hallottam még rosszat.
  • Isthy
    #43108
    Így van, jár a gratuláció a csapatnak, még 1x leírom én is: SZÉP VOLT LÁNYOK!!!

    Az a helyzet, hogy most is tudni kellene értékelni ezt a teljesítményt, csak hát ebben a közegben (környezetben), ami mindenhol körülveszi őket kis hazánkban, ez nagyon nehéz feladat. Rajtuk is és a felnőtteken is mindig számon kérik pl. a mentalitást. Meg, hogy fejben van a baj velük. De vajon a szurkolók és a társadalom milyen mentalitású? Azoknak a fejével nincs baj? Sztem ott van az igazán nagy baj...
    Amíg ilyen közeg veszi körül őket, addig sztem képmutató dolog számon kérni rajtuk például a skandináv mentalitást. Más gyökerek, más közeg, más környezet... Egyébként meg vagyok győződve róla, hogy ha mi nyerünk, akkor a norvégok simán és vidáman ünnepeltek volna és nem gyalázzák úton-útfélen a játékosokat és az edzőt. Nálunk persze ismét ez a már megszokott "irány"... Lenne még mit tanulni... Leginkább a közegnek... Lehet akkor a lányoknak is könnyebben menne...

    Még egy dolog kikívánkozik belőlem...
    Vajon ezen játékosok továbbfejlődése hogyan biztosított, hogy ne vesszenek el a felnőtt válogatott számára? Klubjaikban mennyi játéklehetőséget fognak kapni a továbblépéshez? Sztem sokukban kiváló lehetőség van, ki kellene használni. De sajnos nagyon nem vagyok optimista ebben a kérdésben. Talán 2-3 játékost kivéve a cserepadot fogják koptatni... De jó lenne, ha nagyot kellene csalódnom és többen is befutnának olyan pályát ami bennük rejlik. Na ehhez kívánok egy nagyon nagy kalappal a lányoknak!!!
  • Gabess8
    #43107
    Én nem értékelnék, azt megtették itt előttem jó páran, melyben benne volt az én véleményem.
    Összeségében le a kalappal a csapat előtt, és gratulálok az ezüstéremhez, bár kis időnek el kell telni ahhoz, hogy valóban tudják értékelni ezt a remek teljesítényt!
  • matyi0323
    #43106
    köszönöm :)