61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #43186
    Hú, milyen ideg vagyok.:) Nehezen megy ez nekem, 2 csapatért izgulni.:)
    Győzzön a jobbik!
    (Vigyázzatok magatokra és egymásra csajok!!)
  • kaloz174
    #43185
    A Fradi számomra meglepő vereséget szenvedett Vásárhelyen...
  • Isthy
    #43184
    Sajnos ez a vasárnap este nem jó nekem, pedig én is a lelátót terveztem, lett volna lehetőségünk megvitatni a dolgokat. De lesz ez még így se!
    Akkor úgy tűnik gyors meccs lesz, mert ugye nálunk is van ilyen törekvés a gyors játékra. Kíváncsi leszek rá, hogy fogják bírni a csapatok. Remélem Detti tud annyit segíteni, hogy behúzzuk a 2 pontot. Sajnos a szűkös keretünkben is vannak olyanok akik sérüléssel küszködnek... Nem lesz egyszerű, de nyerni kell. Remélem lesz közönség is, nem fog kongani a nézőtér.

    P.S.: Privi ment!
  • kaloz174
    #43183
    "mert én meg sajnos vasárnap nem tudok menni"

    Ez nem jó hír. Mert most van az az eset, hogy a "belgák hova álljanak?" Ugyanis én ezen a meccsen kivételesen, semlegességre törekedve, nem mennék a háló mögé. Abban reménykedtem, hogy a bérletes helyemre ülhetek. (Remélem, Anita emlékezett rá, hova kértam.:))

    Sajnálom, ha tényleg nem jössz. Vannak itt érdekességek, amikről beszégethettünk volna, na és érkekelne a véleményed.
    Az esélyekről annyit, hogy a csapatok ugyan nem ismerik egymást, de a játékosok igen. Már szinte mindegyik megjárta az első osztályt a siófokiak közül is.
    Kérdés, melyik edző tud jobb taktikát kidolgozni, valamint hogy a csapatok képesek lesznek-e azokat betartani.
    A Siófoknak van 2 induló embere, egyik sem ismeretlen: Szepi és Sterbik, a szélsők.
    Egyébként is gyors játékra ösztönzi őket az edző (Varga J.). Van 2 lövője, Valovics és Teo (ő sérült volt, most kezd visszatérni), Csuka Mónika, a mozgékony volt újvárosi ifi irányítóban játszik, Vasas Edinával váltva egymást. Jó az új beállós is, ha sikerül megjátszani.
    Bár a kispadon több bevethető játékos ül, Varga az első bajnokin nem nagyon adott nekik bizalmat. Na és igen. A kapuban Lajtos Nóra, a Nyíradony kapusa szokott kezdeni.
    (Csak azért, hogy valami fogalmatok legyen az első osztály egyik újoncáról.)

    Más csapatok házatájáról: valaki azt írta az egy helyen, hogy 3 hónapja nincs fizu a Fradinál. Remélem, tudják a helyzetet normálizálni. Laikusként azt gondolom, így a Zácsik-ügy megoldása is nehezebb lehet.
    (Remélem, tévedek. Korán gondoltam volna, hogy ez már innen csak ujjgyakorlat?)
  • Isthy
    #43182
    Sajnos én is ilyen rossz híreket hallottam...

    Kár, hogy nem tudtál jönni szerdán, mert én meg sajnos vasárnap nem tudok menni, így nem tudunk beszélni. Azt mondja meg nekem valaki ez a meccs miért pont vasárnap lesz?
    Sajnos így nem láthatom Detti visszatérését... Remélem azért nélkülem is megszerzi a csapat a győzelmet

    HAJRÁ DNKSE!!!
  • kaloz174
    #43181
    A vereség nem viselt meg annyira, mint az, hogy még ebből a szűk keretből is megsérült az egyik fiatal játékos, Vadász Ildi.
    A zuhanyhíradó arról regél, hogy meg is kellett operálni.
    Mielőbbi gyógyulást neki!
  • kaloz174
    #43180
    Igen. Nekem is ilyen képzettársítás jutott eszembe. Szani-saga x. rész.
    Eldönthetné már valaki, mi is az igazság, nem hiszem, hogy ez így jó bárkinek is. Vagy mégis?
  • Isthy
    #43179
    Szandra ügy

    Egy újabb fejezet, újabb változattal. Lassan már felér egy brazil-argentín teleregénnyel...
  • Isthy
    #43178
    Gratulálok a Siófoknak a történelmi győzelemhez! Azért remélem vasárnap meglesz az első vereségük is

    Igazság szerint több is lehetett volna mint 10. De a 2. félidőben már sok lehetőséget kaptak a Fradi kiegészítő emberei is. Igaz a védekezésváltás is segített abban, hogy jobban tartotta magát a csapat. Bár a végére már nagyon elfáradt mindenki. Sok idő kell még valóban ahhoz, hogy összeálljon ez a gárda, nagy szükség lesz Dettire. Tavaszra gondolom azt, hogy rendben lehet a csapat játéka és várhatunk jobb eredményeket. Ma még sok volt a hiba és az összeszokatlanság következtében az eladott labda. Nagyon hiányzik a komolyabb átlövő a csapatból. Felállt fal ellen nagyon nehezen megy az eredményes támadásvezetés. Van még munka bőven, dolgozni kell és biztosan meglesz az eredménye az idény végére.

    HAJRÁ DNKSE!!!
    (de furcsa nem Dunaferrt írni...)
  • kaloz174
    #43177
    Siófok-Halas: 25-24

    Megszületett az első győzelem az első osztáyban.
    A siófoki csapat ugyan megnehezitette saját dolgát, de a végén, nagy izgalmak között mégis sikerült nyerni.
    Az elején a Siófok nagyon lámpalázasan kezdett, pedig teli van I.o-t megjárt játékosokkal. A Halas rutinos csapat, van egy kiváló kapusa, Rábai Edina jól fogta össze a társait.
    Mégis a második félidőben a Siófok elhúzott, több gól is volt az előny, amit aztán sikerült letornászni döntetlenre. 4 kihagyott hetes, jópár kimarad ziccer jellemezte a csapat játékát.
    A végén egy emberelőnyt mégis sikerült gólra váltani, így megszületett a történelmi győzelem.
    Messzi a kapus volt a legjobb, Lajtos Nóra. Ez elég bírálat a mezőnyjátékosokra. Sajnos, a hullámzó teljesítmények ellenére, az edző nagyon keveset cserélt, amit nem értettem.
    A Halas felkapaszkodását egyébként védekezésváltásának köszönhette, mert kiálltak emberfogásra, ami eléggé nehéz diónak bizonyult a Siófok számára.

    Látom, a Fradi 10-zel verte az Újvárost. Nem esik jól, de kb. erre számítottam. Azt gondolom, nem csak azért, mert a keret viszonylag szerény, hanem azért is, mert ennek a korosztályban nem egységes csapatnak még több idő és éles mecss szükséges, hogy jobban tudjon teljesíteni.
    Na és persze Ferling Detti játéka, egyáltalán jelenléte a kispadon már nagyon sokat fog jelenteni, még akkor is, ha lehetetlen, hogy azonnal csúcsformába kerüljön.
  • Gabess8
    #43176
    Ugyan már dehogy hihetetlen, itt ahol az sem igaz amit eleve kérdeznek, itt minden elképzelhető, még annak az ellenkezője is.
    Sokba kerül, ugyan már majd mi birka adófizetők kifizetjük, Sinkáék meg majd röhögnek az egészen...
  • kaloz174
    #43175
    Erre a meccsre megyek ma.

    Történelmi esemény Siófokon.
  • kaloz174
    #43174
    Teljesen homály az egész. Pótcselekvés - csak kicsit sokba kerül.
  • Isthy
    #43173
    Újabb EB pályázat

    Komolyan mondom ez már hihetetlen... Megint pályáznánk egy teljesen esélytelen férfi világversenyre...

    A 2009-es VB ugye itt volt Horvátországban, a 2010-es EB Ausztriában lesz és a 2012-es EB pedig Szerbiában. Tuti, hogy 3 EB egymás után nem lesz egy régióban. Arról nem is beszélve, hogy a franciák és a dánok komolyabb férfi kézi "hatalom" mint mi.
    Vajon női világversenyre miért nem pályáznak? Pedig ott lenne esélyünk! Csak hát... Inkább megint kell egy felesleges pályázat, hogy valakik zsebrerakhassanak egy csomó pénzt.
  • kaloz174
    #43172


    NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT AZ EGYIK LEGJOBB ÉS LEGKEDVESEBB KÉZIKAPUSNAK!
  • Isthy
    #43171
    Itt egy bővebb cikk

    Várható volt, hogy nem fog menni ez az amatőrös trükk...
  • Gabess8
    #43170
    "A szlovénoknak is elmondtam: nem akarok náluk játszani, őket kár nem érte, mert nekem semmit sem fizettek."
    Én ebben nem lennék olyan biztos... Jellemző az MKSZ mossa kezeit, ahelyett, hogy segítene közvetíteni a felek között.
    Én azért Zácsik helyében, illetve a család helyében, keresnék egy másik ügyvédet, ha már ennyire kicsesztek vele, mert egy ilyen fiatal embert hamar csőbe lehet húzni.
    Nekem ez az amatőr dolog ez nem fair és kezd etikátlan lenni, reméljük hogy normális emberek kezébe kerül az ügy, éppen ideje lenne!
  • kaloz174
    #43169
    Természetesen ezt szerettem volna:




    (De hol van házigazdánk??)
  • kaloz174
    #43167
    Kézilabda: az EHF szerint Zácsik Szandra a Ljubljanáé

    Nem akartam boszorkány lenni. Hittem benne igazából, hogy sikerül elintézni...
  • Isthy
    #43166
    Ezek szerint Szaninak hétfőn még nem volt játékengedélye.
    Az egész ügy még továbbra is zavaros... De remélem a Krim tényleg nem fogja erőltetni a dolgot és akkor gyorsan megoldódhat. Többször jártam már a Krimnél, volt szerencsém párszor beszélgetni is az akkori igazgatóval és az alapján nem hiszem, hogy ne lehetne velük megegyezni.
  • Isthy
    #43165
    Finoman fogalmaztál, hogy nem egyszerű, de meg kell oldani. Reméljük tavaszra sikerül mind a gazdasági, mind a csapat összeállási feladatokat megoldani. Akkor talán az a 8. hely elérhetővé válik.

    HAJRÁ CSAJOK!!!
  • Isthy
    #43164
    Csoknyai lett az új kapitány

    Sok sikert neki!
    Kíváncsi lennék arra a telefonbeszélgetésre Nagy Lacival... Remélem sikerrel jár. Meg azt is remélem, hogy Jolly Jokerünk a lehető legkevesebbet fog a csapat dolgaival foglalkozni.
  • kaloz174
    #43163
    Köszi az értesítést.
    Remélem, Szani nem játszik ellenünk. Detti pedig nálunk. Kössünk üzletet!

    Holnap felgördül a függöny A Fradinál kezdenek lányaink

    (A helyzet nem egyszerű. Erős hitet igényel, na és kitartást.)
  • SomogyiG
    #43162
    T. Dunaújváros és FTC szurkolók, és még akit érdekel! Ismét lesz élő közvetítés a honlapunkon
  • kaloz174
    #43161
    Érdemes a cunder.hu-ra figyelni.

    Kézis kerekasztal...
  • kaloz174
    #43160
    Tegnap láttam játszani a Hunniát. Nem akarom őket bántani, de nem klasszisok alkotják.
    Szakvezetőjének nincs különösebb gyakorlata.
    Persze, ennek ellenére valamiért ez a csapat mégis nyerő volt. Talán mert Pesten van, vagy valamilyen más okból, amit mi nem ismerünk.
    Mit lehet ilyenkor mondani? Sok sikert hozzá.
  • Gabess8
    #43159
    Ezt részleteznéd egy kicsit,a tájékozatlanok kedvéért mint én vagyok.
  • Gabess8
    #43158
    Bizony nem egyszerű feladat ebben a gazdasági helyzetben, de bízunk benne, hogy sikerül talpon maradni, aztán majd lehet erősödni hátha javul valami...
  • Gabess8
    #43157
    Áh dehogy, ez csak félálom. Biztosan itt kellett a legkevesebbet fizetni a közvetítési jogokért...
  • Isthy
    #43156
    Küldtem privit egy kérdéssel, ránéznél? Köszi!
  • Isthy
    #43155
    Nocsak, felébredt a Sport TV...

    Világ Kupa
  • kaloz174
    #43154
    Nagyon örülök neki, mert kellenek a csapatról a színvonalas, mégis lojális írások. Szívesen olvasom őket.

    A találkozóról írt még egy kedves szurkolótárs is, saját oldalán, amit szintén figyelmetekbe ajánlok:

    Kemény munka Újvárosban
  • Isthy
    #43153
    Oda minden bizonnyal nem kellett vagy a "háttér" miatt nem tudtak megegyezni.

    Hiányoltak Tomit, de amint alant olvashatod dolgozik

    Kell még a segítség
  • VMan
    #43152
    Teó majd belejön, lényeg, hogy nem esett ki hosszú időre :)
  • kaloz174
    #43151
    Tamás Kriszta a Hunniában

    Látva a tegnapi meccset, azt kell, hogy mondjam, hogy szakmailag értelmetlen és érthetetlen döntés.
    A Fradi érthető lett volna.
  • kaloz174
    #43150
    Ezen a meccsen a Siófok nem tudott felpörögni. A közönség meg is jegyezte, hogy túl sok volt az ebéd.
    Bloj Teon még érezni lehetett, hogy a sérülése miatt meccshiánya van.
    Sok ziccer kimaradt. Lajtos Nóra jó volt a kapuban, szerencsére.
    A Hunnia tűrhetően védekezett, de nem is volt nehéz dolga a du. meccsen.
    Tőlük sem láttam kiemelkedú formát, talán a 2-es számmal játszó ukránt tudnám kiemelni, valamint Barna Éva igyekezetét.
    Hasonló képességű csapatok "csatája" volt, dekoncentrált játékkal. Mág van munka bőven, mindkét oldalon.
  • kaloz174
    #43149
    Csapatot találtak
    Remélem, mindenki jól meggondolta.

  • VMan
    #43148
    délután
    Siófok - Hunnia 21-26
  • kaloz174
    #43147
    Felkészülési mérkőzés, ma de:
    Siófok KC - Hunnia KSK 31 - 27 (18 - 11)

    Du. 4-kor újabb összecsapás.
  • Isthy
    #43146
    Sztem meg ne foglalkozzatok vele. Írásának tartalma mutatja, hogy hol tart... Beregisztrált ezért a "gyöngyszemért"...

    Akit érdekel, annak jelezném, hogy Gabca oldalát érdemes sűrűbben látogatni