61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Mse
    #43266
    okt.2-án Pesten leszek, ha valaki megy Vác elleni Újváros meccsre kocsival, Bp-en át :) akkor talán elmennék vele.-bár lehet ott nem vetjük be a sztárjainkat :). (nem tudom biztosan mert a Karate WT-n "rabszolgáskodom" majd a Budapest Arénában :) )
  • Mse
    #43265
    hehe

    sajnos Pestre kellett mennem este, mert másnap reggel 8tól elfoglaltságom volt, így nem jött össze. de a hunneten követtem az 1. félidőt- Detti, Boki fantasztikusak voltak, BB is jól lőtte a heteseket, igazi gála meccs volt

    a veszprémi meccsre ki szerettem volna menni, de olyan hulla voltam az egész heti hajtás/rohanás miatt hogy elmaradt, de most megnéztem a helyi TV-n. Jókis meccs volt, Ábrahámot lassan ki lehetne próbálni a válogatottban, jól zár, fizikai erejével sincs gond, ha megkapja befordul általában, és jól helyezi a lövésket -hetest is jól lövi, valamint jól védekezik. (szerintem azon a poszton úgyis keressük az "igazit", egy kísérletet megérne, mégcsak 26 éves!).

    A védekezése a Veszprémnek nagyon jó volt, és Weigel a jobbátlövőnk is szépen termelte a gólokat ( a 48. percben még 100%-os volt a mutatója 6/6 :D). A Siófok kicsit elaludt az elején, 8-2 volt a 8. percben, volt is egy siófoki időkérés de az sem segített, és már az első félidő vége előtt 2 perccel megvolt a közte tíz (28-18); sajnos inkább szemlélődő szurkeszek voltak a helyszínen, így elmaradt a rászámolás :D apropó szurkolás, a siófokiak, -10nél is dalolásztak, ugrálgattak, szóval jól érezték magukat, így kell ezt, gratula nekik is.
    Kitti a kapuban remek teljesítményt nyújtott nálunk, főleg az eéső félidőben, heteseket, ziccereket fogott. Az mindent elmond a siófoki védelemről- formáról, hogy még kettős emebrelőnyben is tudtunk gól lőni, és azt hiszem 1:0ra hoztuk azt. :)
    a vége előtt 5 perccel még 29-21 volt, ott kijött, hogy már megvan a meccs, meg a fáradtság, és eladott labdákból, emberelőnyben jött fel a Siófok végül -4re. Egy picit szomorú vagyok, hogy a belső posztokon Gyurka nem nagyon cserélt, így se Pollakovát, se Mocsait nem láttam a pályán, de Smidéliusz sem támadott, csak védekezett... kicsit jobban kellene forgatni a csapatot, hogy mindenki játékba lendüljön, és ha szükség van rá tudjon teljesíteni.

    összeségében a siófokiak ma elég gyenge napot fogtak ki, mondta is a riporter, hogy a siófoki kollega állítása szerint ilyen gyengén még nem játszott a csapata. többre számítottam tőlük, de mondjuk ma a Veszprém szerintem extra napot fogott ki, mert 4 játékos is kiemelkedően játszott!
  • Isthy
    #43264
    Érdekes volt ez a Vásárhely-ETO meccs...
    Az első félidőben mintha az ETO nem vette volna elég komolyan a meccset. Gyatra védekezés és rengeteg pontatlanság elöl. Csak Amorim hozta magát és tartotta a csapatát, így a 18-14-es hazai vezetés megérdemelt volt a félidőben. A szünetben gondolom Konkoly elbeszélgetett csapatával, mert a 2. félidő elején felpörgött az ETO és gyorsan fordított majd meg is lépett 25-20-ra. Egy ideig tartották is az előnyüket, de a végére kiegyenlített a Vásárhely, majd vezettek is 1 góllal, reális esélyük volt legalább a pontszerzésre. Végül elrontották, mert a legvégén 10 mp-et nem tudtak kivédekezni, Spiridon 2 mp-el a vége előtt megszerezte a győriek győztes gólját és így nyertek 33-32-re. Jellemzi a Győr helyzetét, hogy időnként Vérten Orsi játszott balátlövőt és Orbán jobbátlövőt. Mert igazi átlövőjük csak Amorim volt, akinek nagyon sokat köszönhetnek, Deáki nem alkotott maradandót. Orsi viszont megvillant megint egy szép átlövésgóllal, gratula neki!

    A Vác hozta a papírformát és ahogy vártam a Veszprém is győzött hazai pályán a Siófok ellen. Remélem Mse írni fog a meccsről.
  • kaloz174
    #43263
    Többször tátva maradt a szánk. Az egyik ilyen Boki sprintje volt. Igen. A mentalitás.
    Úgy látom, bár nyilván az időpont egyezés miatt, az újvárosi meccset kevesebben figyelték az átlagnál, azért volt, aki semlegesként is hasonlóan látta, mint én. Egy fórumbeírás, váci szurkolótársunktól:

    "- Aki látta, nem felejti: Radulovics visszatért! Nagyon jól játszott a pentele. Keresztbe futások, szélső befutás, lendület, egy szóval: Játék volt a javából. Szinte az évekkel ez előtti válogatott kezdett náluk. Győri Ági szokásosan ölte a 7-eseket, végén még P.Reni is mutatott be bravúrokat. Szóval kemény meccs lesz 2.-án. Sokat kell tennie a csapatunknak a hazai győzelemért!"

    (ps: csak apró pontatlanság, hogy Pisák Reni is 2 hetesből kettőt fogott meg, amikor beállt.:))
  • kaloz174
    #43262
    Újvárosba ő sem tudott jönni, viszont úgy tudom, megy a mai Veszprém-Siófok "rangadó"-ra.:) (Nagy vetélytársai voltak egymásnak a csapatok az előző bajnoki szezonban is.)

    Remélem, legalább így kapok a meccsről beszámolót, mert ezen a hétvégén én Újvárost választottam.
    Mit mondjak: nem bántam meg!
  • Isthy
    #43261
    Igen, lehet jó alap, amire építkezni kell.

    Vajon Mse merre jár? Az eredményből ítélve tegnap nem volt ott a meccsen Vagy csak megtalálta a megfelelő pólót?

    Ma viszont egymás elleni rangadótok lesz (Veszprém-Siófok). Kíváncsi leszek a mérkőzés kimenetelére, vajon a csapatod tovább menetel-e. Én a hazaiakat érzem esélyesebbnek, de ki tudja. Remélem Mse kinn lesz és majd beszámol a meccsről.
  • Isthy
    #43260
    Kit láttál te is hurráoptimistáskodni? Senki nem írta, hogy most már minden fenékig tejfel és sztem mindenki tudja, hogy kb. mit várhatunk a csapattól. Írtunk néhány örömteli megállapítást egy kiválóan sikerült meccsről, ami miatt tényleg volt okunk az örömre.
    Az, hogy más oldalak hozzászólásai között némelyek elvetik a sulykot, az az ő bajuk.
  • Isthy
    #43259
    Bizony nagyon jó az elírás, így még talán szemléletesebnek is tűnik

    Azért az nem semmi, hogy az egyik hozzászóló még a bírók számukra negatív tevékenységéről elmélkedik...
  • Isthy
    #43258
    Irigyellek, hogy ott lehettél, egy csodás élménnyel lettél gazdagabb. Boki méltó körülmények között tért vissza, amiért nem keveset tett is. Jót tett neki, hogy 1 napot rápihenhetett és ráhangolódhatott a meccsre. Én is írtam, hogy elég sokat volt pályán, de jól bírta és ez nem semmi. A csúcs az volt amikor a labdaeladása után ő rohant vissza a szélsővel és utol is érte, akadályozva a zavartalan lövésben. Le a kalappal! De hát ez az ő mentalitása, mi ezt tudjuk. Remélem a fiatalok is figyelték!
    Örömmel láttam, hogy népes közönség mellett zajlott a meccs és jól szórakoztak a szurkolók. Persze ezért a csapat mindent meg is tett. Ez a meccs jól szolgálta a csapat céljait, remélem profitálnak is majd belőle a pályán kívül is
    A kapusaink tényleg rendben voltak, de a védekezésben még komoly problémák vannak, de majd idővel az is összecsiszolódik. A támadásban pedig ahogy írtam is, működtek a régi dolgok és sokszor pazar dolgokat láthattunk. Van kitől tanulni a feltörekvő fiataljainknak, remélem kamatoztatni fogják majd. Azt gondolom, hogy tavaszra, még jobban összeszokva és a visszatérők jobb edzettségi állapotá ban jó középcsapat leszünk és az a 7-8. hely nem lesz elérhetetlen.
    Egy dolgot nem tudok szó nélkül hagyni. Vajon Tamás Krisztina mit gondol a mai meccs után?
  • Isthy
    #43257
    Nem láttam a DVSC-Fradit, mert a másik meccsen voltam érdekelt, így véleményt nem tudok mondani róla. Max. annyit, hogy a papírforma érvényesült.
    Sztem meg a Békéscsabát sorold nyugodtan a Loki mellé egyenértékűként, mert ők fognak harcolni a 2. helyért. A mai produkciójuk, a Fehérép komoly elverése is mutatja a csapat erejét. Az utsó 10 percben Mátéfi a fiatalokat játszatta, így úszta meg a botrányos verést a Fehérvár (53. perc: 27-12 volt).
    A 4. hely sorsa tűnik kérdésesnek csak a felsőházban. A középmezőny tényleg tömör lesz, az alsóházra egyelőre nem tudnék még mondani kieső esélyeseket. Ez utóbbival várok még legalább az idény végéig.
    Ahogy tippeltem, mindhárom meccsen hazai győzelem született és szerencsére a legsimább Újvárosban
  • kaloz174
    #43256
    Nincs ebben semmi hurráoptimizmus.
    Én csak a tegnapi nap, már soha el nem vehető, nagyszerű élményéről írtam.
    Ami akár lehet jó alap is a jövőre nézve.
  • Gabess8
    #43255
    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez, és az általad leírtakból ítélve nagyszerű játék volt, és biztos fantasztikus élmény!

    Én azért azt mondom, kicsit várjunk még a hurrá optimizmussal, hogy innentől minden szép és jó, ne vegyük ezt át a másik csapatsportból, hagyjuk meg nekik!!
    Természetesen én is optimista vagyok, bízok a csapatban, és értem az örömöt, de kezeljük helyén a dolgokat nehogy csalódás legyen a végé!
  • kaloz174
    #43254
    Varga Márta véleménye a Hunnia oldalán

    (érdekes elírással: " Agyon tiszteltük a két visszatérő világsztárt (Bojana Radulovicsot és Ferling Dettit). "
  • kaloz174
    #43253
    Egy profibb beszámoló :)

    Azt hiszem, nem is lehet egynapon említeni a győri meccset, valamint a tegnapit. Borzasztó sokat jelent Detti és Boki párosa a játékban.

    Mai meccsek:

    Férfi válogatott mérkőzés
    14:00 Románia-Magyarország

    Női NB I
    18:00 ASA-Consolis-Hódmezővásárhely-Győri Audi ETO
    18:00 Veszprém-Barabás-Siófok
    18:00 Kiskunhalas-Vác
  • kaloz174
    #43252
    Megjöttem a "csodameccsről". :))
    Vagy az "örömjátékről".:)))
    Lehet választani.:)))
    Ugyan még csak Pesten vagyok, de ez egy nagyon szuper játék volt, különösen testközelből látva- ámulva, bámulva.:)
    Igaz, a Csapatban vannak olyan játékosok, akik már nem olyan gyorsak. Csakhogy: minek is rohanni, ha rohanhat a labda is.:))
    Álompasszok sorozata, kínai, felszabadult játék. Ez jellemezte a meccset.:)
    Annak ellenére, hogy többen -5-6 gólokat tippeltek, annak ellenére, hogy általában a Hunniát mondták sokan esélyesnek.
    A meccs egyébként kisebb késéssel indult, mivel a Hunnia nem érkezett időben, közlekedési okok miatt.
    Ez azonban apró közjáték volt csupán, viszont az engem meglepett, hogy Boki már az első támadásnál pályára lépett. Mit mondjak: legtöbben féltettük őt, szerencsére fényesen ránk cáfolt. Mint ahogy az egész csapat. Jó volt látni, hogy mennyire kezében tartotta végik az Újváros a meccset, hogy nem volt holtpont, hogy a védekezés is egészen jól működött, élén Győri Ágival.
    Na és azt is, hogy amikor a fiataloknak valami nem sikerült, Boki egyből biztatóan fordult hozzájuk. Szóval egy jó közösség jeleit figyelhette meg, aki erre is nyitott volt.:)
    Csattanos választ kaptak a hitetlenek, a lekezelően nyilatkozók.:)
    Dettin egyáltalán nem lehetett érezni, hogy még csak 1 meccset játszott, visszatérése óta. Kézsérülése ellenére Boki is végig pályán volt, természetesen leginkább támadásban.
    (A meccs végét már Józsika is látta, aki fociedzésről érkezett.:))
    Az utolsó 10-15 percben mindenki pályára léphetett, mivel ez eredmény alakulása megengedte ezt, és ez nagyon jó, a fiatalok szempontjából.
    Sok csodálatos pillanat emléke forog a fejemben. Ezért nem haragudjatok, ha a helyszíni élmény hatása alatt kicsit kuszák a leírt mondatok.
    Ez az este olyan volt, amit szinte senki nem mert volna még álmodni sem.
    Igazán kíváló alap a folytatásra, a jövőépítésre.:)

    Még nem láttam semmit, de azt a helyszínen igen, hogy a Duna TV is forgatott, kimondottan Bokira fókuszálva.:)

    Egyébként állítólag a Hunnia többet tud ennél. Lehet. A mondás viszont szintén igaz: mindenki annyit játszik, amennyit hagynak neki.

    Alig várom, hogy újranézhessem a meccset, még akkor is, ha nyilván felvételről azért más lesz, mint ott a csarnokban volt.:)

    Szép volt csajok!!!
  • primavis
    #43251
    a Debrecen-FTC-t néztem a tv-n. Erősebb csapat a Debrecen, de a fradi kellemes meglepetést nyújtott Szandra nélkül is. Ha beérik ez a csapat sokra vihetik, bár még egy jó kapusra azért szükségük lenne. Igaz Gridnyeva lesérült az elején, de alig volt védett lövés...
    Bár alig kezdődött el a bajnokság, látható, hogy a Győr mellé csak a Debrecen tud majd felérni, de a középmezőny nagyon tömör lesz és a 3-4 hely sorsa jelenleg kiszámithatatlan. Kiesésre a Kiskunhalast, Veszprémet és a Hunniát saccolom "esélyesnek". Meglepetés lenne, ha más kerülne oda...
  • Isthy
    #43250
    Gratulálok, szép volt csajok!!! Ahogy kértem, rendesen kitömtétek a Hunnia kapuját

    Dunaújvárosi NKKSE-Hunnia KSK 39-23 (21-12)

    Legalább a neten sikerült megnéznem a meccset, ha már a helyszínen nem sikerült. Alakul a csapat, a rutinosak és a fiatalok egyvelege idővel egyre jobb lesz, ahogy kezdenek összeszokni.
    Boki visszatérése igazán jól sikerült és kiválóan segítette a csapatot mind a góljaival, mind a passzaival. A régi játszótársak között még mindig nagyon sok minden működik
    Rapatyi egész jól cserélgette és pihentette a rutinosakat, bár Boki meglepően sokat volt pályán. De úgy tűnik egész jól bírta és sztem lesz ez még jobb is
    Csak így tovább!
    HAJRÁ DUNAÚJVÁROS!!!

    Természetesen kíváncsian várom majd a helyszíni beszámolókat
  • Isthy
    #43249
    Konkoly állítólag az MKSZ-el nem tudott megegyezni... De vajon miben? Na ez a jó kérdés...

    Csak egy amolyan összekovácsoló, gyakorolgató felkészülési tornának tekintik a Világ Kupát.
  • Isthy
    #43248
    A mezőgazdaságról se feledkezz meg, tehát a kukoricatáblákon és a paprika illetve hagymaföldeken is lenne kereslet rájuk. Nem beszélve az errefelé éppen aktuális szőlőszüretről, ahol puttonyozhatnának nyugodtan. Itt megtanulhatnák azt is, hogy milyen az amikor nem a saját "puttonyukat" tömik agyon mások kárára...

    De tényleg hagyjuk az offot és inkáb a csajok tömjék ki ma a Hunnia kapuját
  • Isthy
    #43247
    Nem vagy egyedül... Ma délelőtt "csicseregték" a fülembe az illetékesek, hogy délutáni műszakban "össznépi nagy ellenőrzésben" veszünk részt és nekem is készenlétben kell lennem itthon, ha esetleg informatikai probléma lenne. Nem kicsit voltam morcos és legszívesebben vadászpuskát ragadtam volna a "csicsergőkre"
    Ha már nem a helyszinen, de remélem legalább a neten tudom majd követni a meccset. Boki és Detti vezérletével be kell húzni! Debrecenben és Békéscsabán is jó meccsek várhatóak, papírforma szerint hazai győzelemmel.

    Vajon lesz meglepetés valamelyik meccsen? Sztem nem és mindhárom találkozón hazai győzelem születik.
  • Duby
    #43246
    márminthogy nekem bukó, hogy nem tudok kimenni, se megnézni onlányilag...
    Nehogy valaki félreértse!
  • Duby
    #43245
    nemá! Ma? Hátezhihetetlen. Ez is bukó
    és pont a Hunnia!

    Nemjóez így.
  • kaloz174
    #43244
    Utálom a politikát. Szereplői sikeresen járatták le magukat. Ezért inkább nem foglalkoznék vele, ha lehet.

    Sokkal inkább szeretnék azzal foglalkozni, hogy ma pl. újabb bajnokik lesznek.
    Női NB I:
    18:00 Mondi-Békéscsaba-Alcoa-Fehérvár
    18:00 Dunaújváros-Hunnia
    18:30 DVSC-Aquaticum-FTC-RightPhone



  • Duby
    #43243
    á, ásni, lapátolni mindenki tud. Lehetne itt autópályát építeni, utakat felújítani, víztározókat készíteni...
    szóval lenne pár ötletem hogy ne unatkozzon senki
    na de ez itt offfff
    bocsi
  • Gabess8
    #43242
    Egyetértek, de, te ezeknek mivel eddig nem csináltak ilyet, halvány lila... (majdnem írtam valamit) hogy az mi, de lennénk páran akik megmutatnánk mi is az!
  • Gabess8
    #43241
    Abban nincs semmi érdekes, hogy a Halast megverték ugyan már ez ma nem hír!
    Ellenben az, hogy valami a mai gazdasági helyzetben, ráadásul most alakulva így tudjon működni az már sokkal érdekesebb és természetesen keresni a hatalomhoz köthető szálakat, mert sokan úgy vannak vele sajnos nem ok nélkül, hogy valami ennyire jól kezdődjön az másként nem működik a mai Magyarországon csak ha valakinek a valakije magas szinten van!
    De ennél is továbbmegyek lesz, vagy van olyan aki ezt az interjút megrendezett dolognak fogja tekinteni...
    Ahogyan írtad is Magyarország 2009...
  • Gabess8
    #43240
    Valóban nem ártana összerázódni, de szerintem ez a Világkupa a magyar részünkről nem mondható komoly tornának, ebből következik legalábbis szerintem, hogy ezt csak egy kötelező tornának tekinti a szövetség.
    Tényleg azt tudja valaki, hogy mi a szabály, ezen kötelező is indulni, vagy csak ajánlott?
  • kaloz174
    #43239
    Mintha valami gond lenne a futó felirattal.

    Konkoly helyett Marczinka

    Nem egészen értem, miért is nem megy Konkoly Csaba. Talán ebben az esetben a klubérdek előbbre való a válogatotténál? Mindenesetre ez is felvett több kérdést. Pl. mennyire komoly ez a Világkupa? Nem úgy általában, hanem a magyar válogatott felkészülési programjában. Szurkolóként úgy érzem, szükséges lenne komoly meccseken felkészülni, összerázódni, különösen hogy új a szöv.kapitány.
  • Duby
    #43238
    szánalom...
    nem is ragozom tovább mit gondolok, nem idevaló, de tiszta szívből remélem, hogy a minél közelebbi jövőben ezek a nagyrabecsült jó szakamberek végre valóban tisztességes munkából kell, hogy megéljenek, mert ezek olyat még soha életükben nem végzetek
  • Isthy
    #43237
    Az egyik "fenomenális" kereskedelmi adónk 15-i reggeli műsorának egy része is róluk szólt. Ott is láthattuk, hogy honnan is fúj a szél és milyen "színvonalon"...
    A holnap reggeli ugyanezen műsorában hasonló célzattal és gondolom ugyanilyen szinvonalon a DVSC női csapata lesz a téma, minden bizonnyal kihegyezve a Mo. térképre és a rovásírásra.
  • kaloz174
    #43236
    A magyar média, bár tényleg hányigerkeltő a tevékenysége, most jó szolgálatot tesz, szerintem, a Hunniának.
    Sajnos, a sporttevékenység réven nem nagyon foglalkoztak volna ennyit a csapattal.
    Szégyen, hogy a "szenzáció" jobban eladható, mint a valódi teljesítmények.
    Utálom, ha a sport világába belekeverednek azok a dolgok, amiktől pontosan a sportpályákra szoktam menekülni.
  • Duby
    #43235
    A "magyar" média működése 2009-ben. Természetesen a sport és a női kézilabda sem maradhat ki a hányingerkeltő tevékenységükből.
    Így, vagy úgy, de ennek vége lesz nagyon hamarosan.


    A tisztánlátás kedvéért:

    MILTÉNYI ZOLTÁN KLUBELNÖK KÖZLEMÉNYE
    Ahogy azt az interjú során Nagy Józsefnek is elmondtam, felettébb furcsának tartom, hogy egy kézilabdacsapat kapcsán kizárólag olyan kérdések merülnek fel, hogy mi módon lehet vagy lehetne összefüggésbe hozni klubunkat bármilyen politikai párttal vagy szervezettel...

    Sem a játékosainkkal, sem az együttes edzőjével, sem pedig a bajnokságban való szereplésünkkel kapcsolatban nem merült fel egyetlen kérdés sem az egy órán keresztül tartó interjú alatt! Pedig nagyon fontosnak tartjuk elmondani, hogy egy kiváló csapatot sikerült verbuválni, és vezetőedzőnk, Varga Márta személye garanciát jelent számunkra, hogy klubunk hozni fogja a várt eredményeket!

    Ezúton szeretném minden kedves érdeklődőnek felhívni a szíves figyelmét, hogy csapatunk mögött NEM áll egyetlen politikai párt és szervezet sem.

    Nem kértünk és nem kaptunk egyetlen politikai párttól sem semmilyen anyagi támogatást!

    Csapatunk mezének színe piros alapon fehér csíkok a váll magasságában, valamint a második mezgarnitúrája a csapatnak fekete alapon fehér csíkok.



    Amennyiben a fent látható szerelések bármelyike bárkiben félelmet kelt, az rendkívül sajnálatos számunkra! Szomorú volna abba belegondolni, hogy milyen félelemben élhettek akkor az alábbi csapatok ellenfelei, akik hasonló színösszeállítást használnak. (Arsenal, Manchester, Juventus, Bayern München, Liverpool...)

    Furcsálltam a cikk kapcsán azt is, hogy valamilyen oknál fogva még véletlenül sem került említés a cikkben arról, hogy a csapatunk a hét végén a Kiskunhalast fogadta, és sikeresen legyőztük őket 23-17-re.

    Beszélgetésünk alkalmával elhangzott, hogy természetesen nagyon számítunk a nálunk játszó három ukrán lány szereplésére a jövőben is! Eszünk ágában sincs őket elküldeni, vagy bármilyen módon megválni tőlük! Nagyon szeretjük őket, és számítunk a játékukra, még nagyon sokáig, ha ők is így akarják! (De ugyebár ezek az információk nehezen lettek volna összeegyeztethetők azzal az eszmefuttatással, amit a cikk írója a nagyrabecsült olvasóközönségével tudatni kívánt!)

    Önmagában nem is furcsállom, hogy a megbeszéltekkel ellentétben Szerkesztő Úr nem küldte át végül a megjelenésre kerülő cikket jóváhagyásra. Úgy tűnik, ez nem volt annyira fontos, mint az, hogy a szavaimat olyan szövegkörnyezetbe helyezzék, és olyan kontextusban mutassák be, hogy azt a látszatot keltsék, miszerint a csapatunk és annak vezetősége elvakult, nacionalista, irredenta és miegymás!

    Ha bármely olvasónk a honlapon (www.hunniakezilabda.hu), vagy bármely hivatalos vagy nem hivatalos közleményünkben utalásokat vél felfedezni a Jobbik, a Fidesz, az MSZP vagy az SZDSZ-szel való kapcsolatunkra, úgy azt kérem, feltétlenül jelezze számunkra!

    Úgy gondolom, a teljesség igényéhez a fenti információk ugyanúgy hozzátartoznak.

    Miltényi Zoltán, Hunnia KSK
  • Firerock
    #43234
    errről jut eszembe:D
    olyan gólt vertem a hétvégén:D
    nullszögből cunder:D
  • Isthy
    #43233
    Mse!

    Mit szólsz a legújabb "röptetéshez"? Gyula a Pickben?
  • Isthy
    #43232
    Sajnos én sem.
  • kaloz174
    #43231
    Cunder Hírlevél:

    Kedves Kézilabda Rajongó!

    Hétfőn és kedden a hétvégi mérkőzések ismétléseit tekintheted meg nálunk felvételről. Ma 17.30-tól az Alcoa FKC - Váci NKSE összecsapást, 19.30-tól a Győri ETO - Dunaújvárosi NKKSE találkozót. Holnap fordítva.

    Élőben pénteken jelentkezünk Dunaújvárosból, ahová a Hunnia csapata érkezik vendégszereplésre, és próbaadásként Békéscsabáról, akik a fehérvári kézis lányokat fogadják. Szombaton a Magyar Bajnoki címvédő Győri Audi ETO látogat Hódmezővásárhelyre, ahonnan 18 órától újra jelentkezünk.

    Részletes program lentebb vagy a Műsorban:

    2009. szeptember 18. péntek
    18 órától Dunaújvárosi NKKSE - Hunnia KSK (Nemzeti Bajnokság I.osztály 4.forduló)
    18 órától Mondi Békéscsabai Előre NKSE - Alcoa FKC (Nemzeti Bajnokság I.osztály 4.forduló - Próbaadás)
    2009. szeptember 19. szombat
    18 órától ASA-Consolis-Hódmezővásárhelyi NKC SE - Győri Audi ETO KC (Nemzeti Bajnokság I.osztály 4.forduló)
    Interjúk rovatunkban megnézhetsz egy rövid felvételt a világ legjobbjának korábban kétszer is megválasztott, és napokban újra pályára lépő Radulovics Bojanával, akivel a dunaújvárosi Hírszem Kft. beszélgetett visszatérése kapcsán.

    Jó szórakozást és szurkolást kívánunk!
    A Cunder.hu csapata"
  • kaloz174
    #43230
    Szia!
    Ebben, sajnos, én nem tudok neked segíteni.
  • Firerock
    #43229
    3as méretben kéne:D
  • Firerock
    #43228
    héhahó:D
    tudna valaki mondani valami fajín labdát?a wax szétette a régi labdámat:D
    max 10k:D
    köszi:D
  • kaloz174
    #43227
    De még mennyire!
    Ivett ma egyébként az egyik jó teljesítményt nyújtó újvárosi volt, szerintem. Ő volt az, akin nem látszott különosebb megilletődöttség.