61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #43546
    Nekem mindmáig a BL győztes alkalmi csapatkórus énekes produkciója tetszett a legjobban. Szerencsére a helyszínen élőben hallgathattam
  • Isthy
    #43545
    Nem kis feladat, lehet bizonyítania. Ha jól látom mindjárt szombaton egy számára ismerős városban kezdhet
    Csak nehogy kiabáljon a lányokkal, mert Mse minden bizonnyal ott lesz
  • Isthy
    #43544
    Már megint kifogtál valami jó kis beszélgetőpartnert?

    Igaza van Msenek, nem bántani a fotelszurkolókat
  • Mse
    #43543
    nekem a másik jobban tetszik, bár kétségtelen hogy igen gyenge rímekkel operál -leginkább: a jó, a csudajó, (ismét) a jó és a való szavakkal :DDD
    szóval rémes, de szívetmelengető nóták ;))))
  • kaloz174
    #43542
    Egy régi dal

    Ismered? Valaki fel tett az indexre egy címet. Annak társaként találtam ezt is.
  • kaloz174
    #43541
    Éles József ült le a halasi kispadra

    Akkor igaz lett az egyik szóbeszéd.
  • Mse
    #43540
    na, én meg csak válaszoltam, de tényleg befejeztem :D

    tegnapi meccsről: pedig hallottam hogy Só egy másik fiatallal került kontaktusba, de akkor lehet csak urban legend :D

    ha egy játékos lekezeli az ellenfelet, akkor bennem felmerül a kérdés, miért? látta e egyáltalán játszani őket? hiszen egy újoncról lévén szó fogalmuk sem lehet a játékerejükről, ha még nem játszottak velük...
    És akkor vajon milyen lehet a szakmai felkészítés, videóztak e róluk, látták e hogy eddig kik ellen hogyan szerepeltek? vagy ennek ellenére is akkora az önbizalmuk, h. nem hisznek a szemüknek és az edzőjüknek?
    akkor már azt nem is említve, hogy eddig milyen gyengén szerepeltek, tehát a saját teljesítményük alapján sincs mire elbízni magukat... érdekes :D

    fotelszurkolókat nem bántani, én is az vagyok, persze én csak újvárosi fotelben ülök -egyesek szerint :DDDD
  • kaloz174
    #43539
    Pedig még lenne egy-két megjegyzésem, de tényleg értelmetlen.
    Ha eddig nem fogta fel a lényeget, már reménytelen.
    Egyébként - jellemzően - nem jár meccsre, max. győrire, arra sem mindegyikre. Fotelszurkoló.

    Nem csak Te tartottál a meccstől, szinte mindenki Fehérváron, pedig beszéltem sokakkal (csv. tagok, csv.közeliek:)). Azonban azt hiszem, komolyan nem gondolták, hogy kikaphatnak.
    Ezzel nincsenek egyedül, mert sokan hajlamosak lekezelni a siófoki csapatot - még mindig. Ha elolvasod a beírásokat handballon, ott is tetten érhető ez.

    Gondolkodtam, mi is a titka a siófoki csapatnak. Azt hiszem, leginkább az, hogy sikerült összegyűjteni jó pár, elég jó képességű, de eddig sikerélmény nélküli, játékost. Akik ennél fogva teli vannak ambícióval, hogy megmutassák: ők is érnek annyit, mint azok, akik eleve jobb csapatokban jobb eredményeket is érthettek el.
    Az biztos, hogy nem bizonyult jogosnak az én aggódásom sem, mert messzi nem pofozógép szerepet töltenek be.

    Sótonyi: semmi kiabálás. Legalábbis az előző meccshez fogható. Lehet, hogy ez volt a baj?
  • Mse
    #43538
    Kalóz, HAGYJAD MÁR!!!

    köszi a tegnapi smseket a meccs eredményéről!

    tartottam a tegnapi meccstől fehérvári szempontból, egyrészt idegenben mindig is gyengébb volt a csapat, másrészt nagyon hullámzó a teljesítményük, egy nyert meccs után mindenki elhiszi h. minden rendben van, lehet ünnepelni, aztán jön a vereség... nem tudom mi a célja a fehérvári vezetőknek, de valahogy nem sikerül 1ről a 2-re jutniuk...
  • kaloz174
    #43537
    Végig szoros meccset játszott a 2 csapat. Rohanós, sok mozgásos kézit. Azt kell, hogy mondjam, az a csapat nyert, amelyik ebben kevesebbet hibázott, valamint jobban akarta a győzelmet, mert a Siófoknak szinte végzetes lett volna az újabb hazai vereség.
    Nem a helyezések miatt, inkább azért, mert már kicsit paranoiásnak éreztem a társaságot, amiért minden hazai meccset úgy veszítettek el, hogy a végén ment el az ellenfél, pedig ők vezettek többnyire.
    Úgy tűnik, ez az átok most megtört.
    Mondjuk már elég hosszú a kispad, van kiből válogatni az edzőnek, valamint ma jól teljesítettek támadásban is az átlövők, szinte mindegyi, szemben a Fradi elleni meccsel, amikor inkább csak Teo volt jó.
    Nem tudom ugyan, hosszú távon mit fog jelenteni, hogy a csapat harmada nem volt pályán, de ma sikerült egy presztizscsatát megnyerni, és ezért gratulálok nekik.
    A fehérvári csapat, vezetők és játékosok, nagyon csalódott volt, amit meg is értek. Az ő céljaik mellett ez a 2 pont hiányozni fog, egészen biztos.
    Küzdelmes, hajtós meccs volt, de nem túl szép kézilabda.

    Ha valakit konkrétan érdekel, akár a meccset is megnézheti, melynek lehetőségeiről a csapatoldal tájékoztat.
  • Isthy
    #43536
    Lehet meghozta a csapat szerencséjét, mert a mai meglepetés: Siófok-Fehérép 32-31!!! Remélem kapunk majd részletes beszámolót tőled.

    A másik 2 meccsen hazai győzelmek születtek, Debrecenben jó kis meccs lehetett.

    DVSC-Vác 27-25
    Békéscsaba-Hunnia 43-14
  • Isthy
    #43535
    Az első 20 percben jól tartotta magát a Fradi, azután ellépett az ETO és előnyüket egyre növelve 10 góllal nyerte a meccset. Hihetetlen, hogy Zizinek mennyire nem ment Gin ellen, ennyit hibázni rég láttam. Most Trufán sem tudta úgy hozni magát és ezért lett ennyire egyértelmű ez a meccs. Babának viszont jár a gratuláció, ő jól játszott ma is és egyre biztatóbb, hogy ezt mostanában folyamatosan teszi. Dajkát tudnám még dícsérni a Fradiból.
    Az ETO csapatából Tomori és Kovacsics emelhető ki leginkább. "Kabala" alakítása nem semmi volt, ilyet is ritkán látni

    Gábor!
    Az eddigi követítések jók voltak fenn középről. Ezekkel az új kameraállásokkal és állandó kameraváltásokkal nagyon sokszor lemaradtunk gólokról és a balszélső illetve a ballövő nem is látszott a képen az első félidőben. A másodikra valamit javult a helyzet a kamera elhelyezés tekintetében (gondolom szóltak nekik), de az össze-vissza kameraváltások miatt még ekkor is maradtunk le gólokról. A riporterből ítélve ezt a közvetítést gondolom a Sportklub csinálta, van még mit tanulniuk... A régi közvetítés, középről fenntről jobb volt.
  • SomogyiG
    #43534
    A mai meccsünkről, valamint a vasárnapi EHF meccsünkről (FTC-RightPhone - Randers HK) is élő közvetítés lesz honlapunkon.
  • kaloz174
    #43533
    Kicsit megkönnyebbülve olvasom, hogy másnak is "földön járó" ötletei vannak. (Spigott:))
  • kaloz174
    #43532
    ÚJVÁROSI SPORTKONCEPCIÓ FEJLEMÉNYEK
  • kaloz174
    #43531
    Nagyon reméltem, hogy találnak legalább áthidaló megoldást.

    Barna Évát már láttam Siófokon edzeni.
  • Gabess8
    #43530
    Sajnálom a Hunniát, de talán kicsit naivak voltak a vezetők, persze innen a gép elől könnyű véleményt mondani, de lehet jobban meg kellett volna fontolni ezt a csapat indítást.
  • Isthy
    #43529
    Lehet mostanában ez lesz a trend. Augusztusban Dabason láttam én is hasonló stílusban megnyilvánulni a Vác edzőjét játékos felé. Többen fel is kaptuk ott a fejünket és ahogy olvastam azóta bajnokikon is előfordult már ugyanez Vácott. Úgy tűnik NA is egyre kevésbé bírja a gyűrődést és Sótonyi is erre az útra kényszerült. Nem jó út ez sztem sem.
  • Isthy
    #43528
    Alig maradt felnőtt játékosa a Hunniának...

    Sajnos amire számíthattunk az be is következett...
  • Mse
    #43527
    komolyan féltettem szegény kiscsajt, nehogy megüsse :) előtte olyan szépet rúgott a reklámtáblába, ráadásul utána majdnem közvetlenül kérte a TO-t, szóval... a csarnok másik végébe is elhallatszott, hogy nem éppen irodalmi stílusban beszélgetett vele :) de biztos, csak én vagyok túl érzékeny :))))
  • kaloz174
    #43526
    Megnéztem. Nem volt olyan rossz, mint ott, a csarnokban. Talán azért, mert már nem vártam azt a csodát, amit a meccs előtt.
    Tanulságos volt. Remélem, a Csapat is így gondolja, na és segítenek Rapatyinak elemezni.
    Különösen BB! (Tegnap hazafelé részese voltam egy beszélgetésnek, melyből kiderült: BB ugyancsak érti a szakmáját. )
  • Isthy
    #43525
    Tavaly is ez a temetés ment az Ikast elleni itthoni vereség után és veszprémi szereplés lett belőle Sztem is megoldhatja a jelenlegi keret is az idei feladatokat, csak ahhoz okulni kell ebből a még időben jött pofonból.
    Sztem Görbe és Mica már ennek a körnek az utolsó 2 meccsén januárban tud majd érdemben segíteni a többieknek.
  • Isthy
    #43524
    Köszi a beszámolót mindkettőtöknek

    Ahogy olvasom Só nálad már már Trefilov babérjaira tör
  • kaloz174
    #43523
    A Cunder ismétli a tegnapi meccset. Nem vagyok mazochista, de szeretném visszanézni.

    "17:30 Alcoa FKC - Dunaújvárosi NKKSE
    A 2009. október 25-én lejátszott mérkőzés ismétlése. - NB1. 7.forduló"
  • Mse
    #43522
    amennyit ebből a meccsből láttam -2. félidő kb. 10. percétől- az alapján azt gondolom hogy ez egy nagyon gyenge teljesítmény volt a Győrtől. Nem tudom Tomori mennyit játszott, de pont mikor bekapcsolódtam a közvetítésbe, írták ki a statját, 2 azaz KETTŐ darab lövése volt a meccs addigi része alatt. Ez édeskevés! Hornyáknak 4 - ami megint nem sok, lévén hogy ők az átlövői a csapatnak, gólgyártásban nekik (is) kellene jeleskedni. Árnyalja a képet, hogy Amorim, és Kovacsics viszont rengeteg lövést eresztett el, na most ez vagy az jelenti, hogy mindenketten felelőtlenül lövöldöztek, vagy hogy a többiek nem mertek lőni, és mindenki helyett is ők próbálkoztak. egyik sem túl hízelgő.
    ami még nagyon meglepett, a gyenge védekezés (ebben a kapusteljesítmény is benne van) pedig ilyen játékosokkal mint Spiridon,Amorim, Tomori meg kellene tudni oldalni...
    Ehhez még hozzájött, hogy Vérten sem volt top formában -tőle szokatlanul kihagyott gyorsindítást, ziccert... (lehet még érezte a sérülését)

    valahogy az volt az érzésem, hogy az egész csapat leblokkolt - kérdés, hogy mitől... nem megfelelő felkészítés -taktikai-, vagy elhitték, h. ha itthon mindenkit simán vernek, a Bl-ben is könnyedén győzhetnek (mentális felkészítés hiánya)?

    persze világvége azért nincsen -handball.hu-n már néhányan temetik a Győrt- legalább az első meccsen jött ki minden amit javítani kell. Továbbra is azt gondolom, hogy azokkal is hozni kell a továbbjutást akik most rendelkezésére állnak az ETOnak, és a következő körökben felépült Görbével és Bradeanuval pedig bármi lehetséges.
  • Mse
    #43521
    "Miután Sótonyi leordította a fejüket, nagyon összekapták magukat."
    pontosabban, miután egy emberrel szemben majdnem tettlegességig jutott, megijedtek a többiek :DD

    többre számítottam a meccsel kapcsolatban, de most ez így jött össze. Az első félidő remekül indult, szép dolgokat mutattak a csajok, de már akkor látszott, h. Bokinak pl. nem igazán megy a játék.
    Fel is jött az ellenfél, mert védekezésben néha csak moziztak a csajok, faultokat elfelejtettek kiosztani -bár Boki azért megtette :DDD
    Sajnos aztán támadásban is egyre kevésbé jöttek be a dolgok, a lövőink is inkább tologatták a labdát :( ha meg lőttünk, akkor Pasi kiszedte a kapuba tartó lasztikat.
    de az első félidős 3 gólos hátrány még belefért volna, de a második félidőben el is fáradtunk, a Fehérvár is összekapta magát,és továbbra sem tudtuk megoldani Trischuk elleni védekezést.

    A fáradtságnak köszönhetően az elől rosszul előtt labdákra épülve Vincze Meli igencsak megszórta magát gyorsindulásokból -félpályáig sem értünk a visszafutásban, mikor ő már gólt ünnepelt- na meg néha szabálytalan középkezdésekből, nem igazán tudtunk visszazárni.

    na majd otthon jobban megy ellenük, remélem :)

  • Breki33
    #43520
    Hello

    örülünk, hogy újra látunk hallunk
  • kaloz174
    #43519
    Szia! Gyere máskor is! Na és igen! A véleményedet is várjuk és szívesen olvassuk.
  • kaloz174
    #43518
    Megjöttem Fehérvárról. Kicsit szomorúan. Mivel, bár nem tartottam lehetetlennek a győzelmet, de kicsi esélyt azért láttam rá, viszont egy minimális vereséget mindenképpen reálisnak gondoltam. Igaz, ehhez kellett volna egy gyenge Fehérvár és egy olyan Újváros, amelyiknek legalább úgy megy, mint Vácott a második félidőben. (Talán pontosan az eddig mutatott játék adta a reményt számomra.)
    Sajnos ez most nem jött össze.
    Igen, gyorsulni kellene, nem csak támadásban, hanem védekezésben is.
    Valamint evidens dolgokat meg kellene tudni oldani, ilyen pl., hogy ellenfél legveszélyesebb támadóját hatásosan tudjuk megakadályozni az átlövésben.
    Mindenképpen szükségesnek látszik, hogy a csapat egy teljes felkészülést végigdolgozzon ahhoz, hogy tudásának megfelelően kiegyensúlyozottan teljesítsen, hogy Detti és Boki megfelelő erőnlétre tegyen szert. A mai vereségben ugyanis nem az fájt, hogy kikaptunk, hanem inkább ahogy kikaptunk. Ennél több van ebben a társaságban.
    Na és Rapatyinak is éreznie kellene, hogy váltani kell alkalomadtán. Mégha nincs is egyszerű dolga.
    Nagyon remélem, hogy a csajok ettől az eredménytől nem törnek le nagyon, mert nem szabadna. De jelenleg biztosan csalódottak.
    Abban azonban bízom, hogy sikerül majd, egymást biztatva, túltenniük magukat a ma történteken. Még normál körülmények között is előfordul, hogy egy meccs nem úgy sikerül, ahogy szeretnénk. Ezek pedig most, lássuk be, nem egészen átlagos körülmények.
    A Fehérvárnak grat. a győzelemhez. Miután Sótonyi leordította a fejüket, nagyon összekapták magukat.

    Hajrá csajok!

    ps: A csarnokban ott volt egyébként a Veszprém edzője is, mint ahogy a tegnapi siófoki meccsen is. Folyamatosan megfigyelés alatt tartja a potenciális ellenfeleket?
  • Isthy
    #43517
    Wow! De rég láttunk itt, üdv újra nálunk! Szólj csak bele minél többet
  • Isthy
    #43516
    Fehérép-Dunaújváros 36-26 (16-13)

    Az első 15 percben jól játszott a csapat. A 2 emberhátrány azután döntőnek bizonyult, 5 gólt szerezve fordítottak a hazaiak (8-10-ről 13-10). Eközben volt sajnos egy 11 perces gólcsend. Az utolsó percekben tartottuk a 3 gól hátrányt.
    A 2. félidőben egyre jobban elhúzott a Fehérép, de tartotta magát a csapat 6-7 gólon. Sajnos az utolsó 1,5 percet sikerült 0-3-al zárni (kihagyott 7-es, eladott labdák) és így lett pont a végére 10 közte.

    Sokat kell még dolgozni a csapatnak, hogy összeálljanak. Meg gyorsulni támadásban és védekezésben is, ha a 8. helyet el akarjuk érni. Nagyon kemény munka vár a csapatra, sok sikert nekik és kitartást!

    Közben megy a fiúk meccse a Sportklubon. A meccs közben a riporter megemlítette a dunaújvárosi sportkoncepciót és hogy abban mennyire előtérbe tolták a férfi csapatot. Hozzátette a kommentátor, hogy Detti és Böbe nehezményezte azt, hogy ebből a mői csapatot szinte teljesen kihagyták. A riporter szerint a miértre az volt a válasz, hogy csődbe ment csapatot nem támogatnak.
    Na erre inkább nem írok semmit...

    Melinek pedig gratulálok, ismét csapata vezére volt a 9 góljával!
  • SZT
    #43515
    Üdv Mindenkinek!
    Bizony Isthy igazad van!
    Mert igenis vannak a Fradi táborában, NORMÁLIS, és a kézilabdát szerető, és az ellenfelet tisztelő emberek! De sajnos a hangos, és magáról megfeledkező kisebbség, elveszi egyre több normális ember kedvét a meccs látogatástól!!
    Bocs, hogy beleszóltam!
    Remélem mindenki jól van, és rendületlenül szurkol a sikerekért!

    SZT
  • Gabess8
    #43514
    Való igaz a végére tűrhetővé tették a vereséget, tekintve, hogy szerintem ezen a meccsen esélye sem volt a Győrnek a döntetlenre sem.
    De nincs veszve semmi, ki kell elemezni és összerakni a csapatot, fejben kell szerintem javulni elsősorban.
  • Gabess8
    #43513
    Csináld azt amit én szoktam amióta beírják (két embernek köszönhetjük, ha jól figyeltem) a hétvégi meccseket,azóta pénteken este megnézem a hétvégi műsort a neten, mert volt rá példa, hogy itt derült ki este, hogy délután meccset lehetett volna nézni, na ennyit a műsor újságról...
  • Isthy
    #43512
    Játszott, de látszott rajta a kihagyás. Az első félidőben kihagyott zsinórban 3 ziccert is ami tőle nagyon szokatlan. Azután pihent kicsit, belőtt 2 büntetőt, majd visszajőve szerzett még 3 gólt és csak 1-et rontott. Sztem nincs még teljesen rendben, de ezt igazából Luca tudná megmondani.
  • Breki33
    #43511
    Énmeg azért siettem haza, hogy a Győr meccsét lássam, a műsorújságban 5 óra volt.

    Ezek szerint nem sokat vesztettem. Ez még így is soknak tűnik

    Vérten Orsi játszott?
  • Isthy
    #43510
    Zvezda-ETO 34-29

    Fél napon belül másodszor éltem át ugyanazt... Komoly betli mindkét csapatnál, amelyiknek szurkoltam. Tegnap este a Buducnost meccsén, ma délben meg az ETO meccsén. A rengeteg támadásban elkövetett hibát az ellenfél lerohanás gólok sorával büntette. A Zvezda és a Larvik is elsősorban ennek köszönhette a sikert. Meg a jobb kapusteljesítménynek is.
    Sajnos ráadásul az ETO felállt falas védekezése is gyenge volt, nem is emlékszem mikor kaptak ők 34 gólt. Még szerencse, hogy a végén sikerült elviselhetőbbé tenni a vereség mértékét. Talán Mravikovát tudnám egyedül maradéktalanul dícsérni. Lesz dolga Konkolynak bőven, hogy rendet tegyen a csapatban.
  • Gabess8
    #43509
    Így ahogy írtad, teljesen egyetértünk, na megyek mecset nézni.
  • Isthy
    #43508
    A Fradi kézilabda szurkolókkal nincs semmi gond ilyen téren. Az utóbbi 1-2 évben a fociból átrándultak szokták a bajt keverni minden esetben. D e erről sztem Gábor tudna igazán autentikus véleményt mondani.
  • Isthy
    #43507
    Köszönöm mindkettőtöknek a beszámolókat!

    Ezek szerint egy izgalmas és szoros meccset láttatok, érdemes volt ott lennetek. A végén kevesebbet hibázó csapat nyert. Remélem a ma esti meccsről is lesz 2 helyszíni beszámolósunk

    A tegnapi a vendégcsapatok napja volt a női kéziben. Hej, ha ez ma is így lenne

    Hunnia-DVSC 21-36
    Siófok-FTC 25-27
    Kiskunhalas-Hódmezővásárhely 20-29

    BL:

    Byasen-Viborg 21-26 (6-0-ás kezdés után végig vezetett a Viborg és simán nyert)
    Metz-Krim 30-37 (Biztosan nyertek a szlovénok végig kézben tartva a meccset. Szandra 4 gólt lőtt, gratula neki!)
    Itxaco-Valcea 24-27 ( szoros meccsen, ha nehezen is, de nyertek a románok)
    Buducnost-Larvik 23-27 (botrányosan gyengén játszó hazaiak és 8 könnyű lerohanásgólt szerző, végig vezető norvégok)

    Mostantól pedig: HAJRÁ ETO!!!