61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #43586
    A Buducnost ma totális betli...
    Mindkét oldali 2-es védekezésük egyenlő volt a nullával, oda jártak gólt lőni az oroszok. Támadásban hiba hiba hátán, eladott labdák, kihagyott ziccerek, katasztrofális átlövőjáték. A beállót meg sem tudták találni, szélről is sok kihagyott ziccer.
    Gabi sérült bal térddel játszott. Emiatt is védekezésben sem volt végig a pályán, csak kb. 45 percet. Támadásban 10 percet bírt a kettős terheléssel (támadás-védekezés). Elöl is játszania kellett, mert az átlövők betliztek. Védekezésben jó volt Gabi középen 3-asban, onnan nem is kaptak gólt beállóból amíg pályán volt és átlövésből sem. Támadásban a 10 perc alatt lött 2 gólt, egy kapufát és volt egy lövése amit a kapus védett. Adott egy gólpasszt Dokicsnak, meg volt egy rossz bejátszása (bár a beállót visszahúzták hátulról, ezért nem érte el). Sztem ő megfelelően teljesített, sajnos rajta kívűl ez csak Radicsevicsről mondható el a csapatbából.
    A BL-t sztem elfelejthetik és még a KEK is borzasztó nehéz lesz. Nem lennék meglepve ha retorzió (pénzmegvonás) következne a játékosok felé.
  • kaloz174
    #43585
    Mindenszentek Napja van.
    Emlékezzünk.

  • kaloz174
    #43584
    Felavatták Marian Cozma emléktábláját Bukarestben

  • kaloz174
    #43583
    A vége: 31-18!
    Nem semmi egy nk. kupameccsen.

    Remélem, otthon majd javítanak.
  • kaloz174
    #43582
    Nagyon gyengén támad Gyula csapata ma. Egyedül Gabcától láttam 2 gyönyörű átlövést ebben az időszakban. A védekezés is csak árnyalatnyival jobb.
    Ha jól látom, egy sátortető alatt játszanak. A nézők rendesen kabátban vannak.
  • kaloz174
    #43581
    Hajrá Gabca! Hajrá Sanela!
  • kaloz174
    #43580
    II. félidő:

    HC Dinamo - Buducnost T-Mobile
  • kaloz174
    #43579
    Erkölcsi 0.
  • Gabess8
    #43578
    Így van, de sosem késő, egyébként egy ily beképzelt megkeseredett öreg senkinek szerintem nem lehet ilyesmit megértetni vele, talán a kezdetek elején kellett volna, akkor rájött volna, hogy ő is csak egy beképzelt senki!
    Egyébként kíváncsi lesz arra a példás büntetésre...
    "A vereség elkerülése érdekében meg kellett kockáztatnom a piros lapot. Taktikailag helyesen cselekedtem, és nem okoztam sérülést" - kommentálta az esetet a menedzser.
    Szerintem meg az ilyen cselekedetre nincs olyan magyarázat, amelyre ezt lehet mondani!
  • kaloz174
    #43577
    Prokopra példás büntetés vár

    Szerintem csak 1 példás bűntetés lenne. Ha örökre eltiltanák. Igaz, ezzel elkésnének pár évtizedet. De talán nem is eltiltani kellett volna, hanem megértetni vele, hogy nem mindent lehet, külösösen a sportban. Nem tudom, lehetséges lett volna-e, félek, nem.
  • Isthy
    #43576
    Elnézést, ebből kimaradt, hogy a Fradi hazai meccsét természetesen lehet nézni élőben a csapat oldalán.
  • Isthy
    #43575
    Most olvasom, hogy Gyula térde nem bírta a gyűrődést. Azért remélem nem súlyos a dolog, mert a csapatnak szüksége lesz rá januárban.
  • kaloz174
    #43574
    Igen, teljesen egyetértek a névsorral. Egyértelműen ők voltak a legjobbak. De nyilván mindig a csapat éri el az eredményt. Így, együtt.
    Egy valami azért figyelmet érdemel. Ott ült a padon az ifiedző is. (Takács Józsefné, remélem, jól tudom a nevét.) Azt gondolom, nem véletlenül.
    Igen, én is mondtam, hogy ez a legjobb érv.
  • Isthy
    #43573
    Ez igazi csapatmunka volt
    Bár azért BB-t, Győri Ágit és Erdősi Ildikót érdemes kiemelni.

    A csajok pedig bejelentkeztek a megemelt támogatásért. Talán az illetékes "urak" is magukhoz kapnak.
  • Isthy
    #43572
    Fehérép-Lublin 27-24 (13-12)

    Ez bizony elég sovány előny... De remélem ugyanaz lesz, mint a törökök ellen
  • kaloz174
    #43571
    Ez tényleg nagy-nagy gratulációt érdemel!!!
    Azt hiszem, még az sem rontja el az örömömet, hogy Boki nem dobott gólt, szerencsére ma Rapa jól cserélt.

    KÖSZI CSAJOK!
  • Isthy
    #43570
    Hódmezővásárhely-Dunaújváros 24-26 (15-9)

    GYÖNYÖRŰ VOLT LÁNYOK!!!

    A 2. félidőben már az elején visszajöttünk -1-re (16-17), majd 17-21-ről fordítottunk 23-21-re. Még egyenlített a Vásárhely 23-23-ra, de egy 3-0-ás sorozattal eldöntöttük a meccset. Hatalmasat küzdött a csapat és óriási bravúrt hajtottak végre a csajok! Le a kalappal előttük!

    Egye fene, meg van bocsátva az a 6 kapufa az első félidő végén
  • Isthy
    #43569
    Nem igaz, hogy még semmi szerencsénk sincs...
    25 percig jól tartottuk magunkat (9-10), de az utolsó 5 percben mi dobtunk 6 kapufát a Vásárhely meg 5 gólt, így a félidőben 9-15 a hazaiaknak.
  • kaloz174
    #43568
    Köszi!

    Bajnokik:

    2009. 10. 31. 18:00: ASA-Consolis-Hódmezővásárhely-Dunaújváros (cunder.hu)
    2009. 10. 31. 18:00: Veszprém Barabás-Kiskunhalas
  • Isthy
    #43567
    Hétvégi nk-i kupa program:

    Bajnokok Ligája
    Győri Audi ETO KC – S.D. Itxako Navarra (vasárnap, 17:15, Viasat3)

    KEK
    DVSC Aquaticum - DHK Zora Olomouc (vasárnap, 18:00)


    EHF Kupa
    Alcoa Fehérép KC - SPR Lublin (szombat, 18:00, cunder.hu)
    FTC Rightphone - Randers HK (vasárnap, 16:00)
  • Isthy
    #43566
    Kimentél és nyertünk

    Magyarország-Románia 31-28

    Tulajdonképpen az első félidő közepétől biztosan vezetve nyerték a fiúk a meccset. A végén kicsit felengedték a románokat. Ma a szélsőinknek jól ment és sikerült sok könnyű lerohanásgólt lövetni velük.
    Sajnos nagyon látszik az összeszokottság hiánya, leginkább védekezésben. Lesz munkája Csoknyainak rendesen a fiúkkal.

    Laci ultimátumával kapcsolatban egyetértek, most kellett volna lejárnia a Pannon kupa előtt. Mocsai döntésére én sem tudok mit mondani, legalábbis megfelelő indokot. Nemrég még marha jól álltunk a balkezes lövőkkel, lehet januárban már problémáink lesznek...
  • Mse
    #43565
    de a délelőtti és a déli válogatott meccseket megnézem, olyan korán azért nem kezdünk el bulizni

    Mocsai Tomit megszállta valami vírus - a fejében... vagy valami nagyon csúnya dolog lehet a háttérben, mert nekem hihetetlen hogy egy meccs után, meg pár edzés után valaki azzal áll elő, h. nem érzi a bizalmat, ráadásul ilyen névvel kicsit jobban át kellene gondolni...

    Nagy Laci ultimátumával egyetértek, csak már jóval korábbi időpontot ki kellett volna neki tűzni...
  • kaloz174
    #43564
    Ez a történet sem arra mutat, hogy túl sok öröm várható ezen a vonalon.
    Nagy Laci pedig ultimátumot kapott...
  • kaloz174
    #43563
    Félidőben, -3-nál, egy másik meccset választottam. Sajnos, nem jártam jobban, pedig az elején, 6-0 után, nem erre lehetett következtetni.
    Azonban szorgos bírói segítséggel, egy csomó eladott labdával, a siófoki fiatalok vereséget szenvedtek, pedig nem volt jobb az ellenfél. Sajnos ezek a gyerekek hiába ügyesek alapból. Nem látom azt, aki a tehetségüket továbbfejleszti, sem a játék alapjait, sem a tatkai képzést illetően. Ez már csak egy ilyen kis műhely hátránya.
    Azonban nem ez döbbentett meg leginkább, hanem a körülöttem ülő nézők reakciói. Ennyi türelmetlen, ideges embert...!
    Mintha nem is gyerekekről lett volna szó, mintha múlott volna ezen valami...
    Ahelyett, hogy tudomásul vették volna, hogy most ez így sikerült, teljesen kikeltek magukból.
    Azt hiszem, néha tudni kellene egy másik, könnyedebb hozzáállást is megtanulni. Ilyen esetben mindenképpen.
    Elgondolkodtató volt. Még jó, hogy azért a törzsszurkolók a végén megtapsolták a csapatot.
  • Isthy
    #43562
    Magyarország-Szerbia 25-30

    Néztem-néztem, de sok jót nem láttam most sem. Megint igazából csak egy valakit tudok kiemelni, Nándit. Meg talán még Gergőt és ennyi.
    Iszonyúan sok munkára lesz még szükség a csapattal mind elöl, mind hátul. Nagyon látszik az összeszokatlanság hiánya, keveset voltak együtt. Remélem lesz idejük és lehetőségük összeállni.
    Mocsai Tamás ma reggel lemondta a válogatottságot, ezért volt csak egy balkezes lövőnk Krivokapics személyében.
  • kaloz174
    #43561
    Akkor nézzük a fiúkat.
    Szerb himnusz! Erre sem emlékszem, hogy hallottam volna már...
  • Gabess8
    #43560
    Na ez meglepett, sok sikert neki, de pénz nélkül elég nehéz lesz, mert az tény hogy lové nincs. Esetleg az ő személyen miatt beszállna valamilyen új szponzor...
  • Gabess8
    #43559
    Teljesen igazad van, az ilyen barom állatot teljesen eltiltanák mindenféle sportlétesítmény környékéről, utána aztán lehetne elégedett bájvigyor a pofáján.
  • Isthy
    #43558
    Tegnap a fiúk is játszottak felkészülési meccset a Pannon kupán:

    Magyarország-Tunézia 28-28

    A végén mi örülhettünk a döntetlennek. Van még munka bőven, lesz dolga Csoknyainak. Ami viszont örömteli, hogy Gyula jól tért vissza a válogatottba, a csapat legjobbja volt.
    Ma este a szerbekkel játszunk. Nagyon nehéz lesz, sokkal jobb teljesítmény kell ellenük.

    Mse!
    Az esti női bajnoki meccsre nem mész, de délben a fiúk románok elleni derbijére sem? Pedig lehet láthatod Gyulát újra alkotni élőben
  • kaloz174
    #43557
    Tévedtem. Budapesti, és a Szpariból indult.
  • Isthy
    #43556
    Ő már csak ilyen, számára csak a végső siker a fontos és ennek érdekében mindenre képes. Nem nézve senkit és semmit...
    Nagyon jól tudta, hogy mit csinál és így megakadályozhatja a franciák gólszerzését és a vereséget. Sztem ismerve a szabályokat azt is tudta, hogy a csapatát nem fogják sújtani utólag hátrányosan, legfeljebb ő fog majd kapni valamit. Ha esetleg eltiltják majd 1-2 meccstől, akkor majd azokon a meccseken az első sorból a kispad mögül fogja irányítani a csapatot. Meg hatalmas mázlija is volt, hogy a francia játékos nem esett el és nem sérült meg.
  • kaloz174
    #43555
    Prokop élete mindig erről szólt. Mindenáron sikert elérni. Az, hogy nem csak éremben, helyezésben mérhető sikerek is vannak, neki meg sem fordul a korlátolt agyában.

    Nagyon sokat ártott az európai kézis világnak, sajnos. Meg azok is, akik nyilván nem véletlenül, hagyták azt, hogy egy olyan feltételrendszer kerüljön elfogadásra, amit csak egy dolog ural: a pénz.
  • kaloz174
    #43554
    Ilyenkor mindig előjön az örökzöld történet - szomorúságunkra.
    Elgondolom, mi lett volna, ha ilyen áron nyerünk annakidején.
    Nagyon megérdemeltük volna. Valahogy azonban mégsem lenne szimpatikus, utólag sem.
  • Isthy
    #43553
    Prokop ismét bizonyított

    Elképesztő, hogy ismét miket enged meg magának... De hát sokan ismerjük, hogy milyen eszközökben szokott ő gondolkodni... Ráadásul még sérülést is okozhatott volna a francia játékosnak ha kicsit szerencsétlenebbül találkoznak. Mocskos sportszerűtlen és veszélyes dolog volt. Tetejébe milyen elégedett volt önmagával, vigyorogva sétálgatott le... Örökre el kellene takarítani a kézipályák környékéről is

    Persze majd fog kapni valami semmitérő pénzbüntetést vagy felfüggesztett 1-2 meccses eltiltást és annyi. A csapata meg ezzel megúszta a vereséget és szerzett 1 pontot. Sajnos ismerjük az EHF-t...
  • Isthy
    #43552
    Nyilvánvaló, hogy ilyen okostojás van sok és tudom, hogy azokra gondoltál. Csak itt ugye ez a szó mindig élcelődésre ad okot
  • Isthy
    #43551
    Az anyagiak terén bizony rosszul állnak, de reméljük nem vállalták túl magukat. A 2 játékos, akikről minimumként beszélt Éles, nem tudom beleférne-e. Minden bizonnyal egyeztettek és úgy kötötték a szerződést, mert nem hiszem, hogy Éles a semmire belement volna.
  • Isthy
    #43550
    Nagy a szurkolói szived, sokan elférnek benne Akkor a férficsapatokról még nem is szóltunk Egyébként ez a sorrend is?
  • kaloz174
    #43549
    Azt, aki olyan sok meccsen ott volt, mint ti, nem tartom fotelszzurkolónak. Természetesen.
    Egyébként sem úgy általában szólt a bírálat azoknak, akik nem tudnak meccsre járni. Nem mindenki és nem mindig tudja megtenni, hogy ott legyen, pedig ugy mi tudjuk, hogy az élmény sokkal teljesebb.
    Természetesen olyan értelemben használtam ezt a kifejezést, hogy sokan, messziről, kellő információ hiányában téves következtetéseket vonnak le, na és még hisznek is elméleteikben. Kinyilatkoztatnak, azt hiszik, tévedhetetlenek. Elfelejtik, hogy "ezen a tájon" (szurkolói világ) a szubjektívitás alap.
    Ugyanakkor megtehetnék, hogy eljárnak meccsekre, de nekik ez így kényelmesebb.

    ps: Egyébként meg még éjszaka is résen kell lenni.
  • kaloz174
    #43548
    Éles Józsi alkalmazásával kapcsolatban csak az a kérdés merül fel bennem, hogy akkor most lesz fedezet a csapat működéséhez és az ő fizetéséhez? Ráadásul még arról is nyilatkozott, hogy új játékosokat is szeretne.
    Ha van pénz, akkor pedig miért ment el Zsadányi, előtte pedig a játékosok? (Valahol valaki azt írta, hogy sokkal tartozik a klub a volt edzőnek.)
    Szóval ez is egy érdekes történet. Csak szurkolni lehet, hogy egyenesbe kerüljenek ők is.

    Egyébként mintha ő, mármint Éles, arra vidékre való lenne eredetileg. Vagy nem jól tudom?

    Hajrá magyar kézisek!!
  • Mse
    #43547
    hááát, nem leszek ott :D osztottam - szoroztam, de inkább egy halloween partira megyek, az szerintem érdekesebbnek ígérkezik ;)

    mindenesetre lesz még egy csapat, aminek szurkolni fogok :) hajrá halas :D persze csak a dunaújváros, a fehérvár,és a veszprém után :D