61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Gabess8
    #43627
    Nem mondhatnám, hogy örülök a döntésnek, bár amennyiben napközben lesznek a mérkőzések akkor nekem gyakorlatilag mindegy melyik adó közvetíti, mert nem tehetem, hogy nézzem, esetleg 1-2 pillanatra oda pillantok, többre remélem nem lesz időm.
  • kaloz174
    #43626
  • Isthy
    #43625
    28-as keret a VB-re

    Görbe szinte biztos, hogy nem lesz ott... A keret nagyjából tartalmazza az összes jelenleg szóba jöhető játékost.
  • Isthy
    #43624
    Természetesen "kedvenc" munkahelyem miatt ismét fotelszurkoló leszek...
  • Isthy
    #43623
    "Kár volt elcsufítani az oldalt.:)"

    Meg kell jeleníteni a negatív dolgokat is, így teljes a kép
  • kaloz174
    #43622
    DO programajánló:

    "Dunaújvárosi NKKSE - Veszprém női kézilabda bajnoki mérkőzés

    Az újonc veszprémi gárda már több csapatot meg tudott lepni az idei bajnokságban - ám reméljük, városunkból csalódottan távoznak a veszprémi lányok. Mert nem kérdés: a mieink számára a Hódmezővásárhely elleni bravúr csak akkor ér igazán sokat, ha hazai pályán behúzzuk a kötelező győzelmeket. Ez persze ezúttal sem lesz egyszerű, ebben biztosak vagyunk - már csak ezért is kijár a lányoknak a szurkolás!


    2009. november 06. 18:00
    Helyszín: Dunaújvárosi Sportcsarnok"

    Annyit fűznék hozzá, hogy az újvárosi csapat számára ez lesz hazai környezetben a bajnokság záró fordulója.
    Na és megint "hazalátogat" pár volt Dunaferres csapattag.
    Közülük G.Reni Fehérváron együtt nézte a meccset, híreim szerint, jelenlegi edzőjével.

  • kaloz174
    #43621
    Kár volt elcsufítani az oldalt.:)

    Másrészt ez csak egy idegbeteg ember, akiről már régen lehetett látni, hogy kezelésre szorul.

    Ennyit róla. Többet nem érdemel. Inkább foglalkozzunk kézilabdával!
  • Breki33
    #43620
    az észrevétel a hírnek szól természetesen
  • Breki33
    #43619
    b+

  • kaloz174
    #43618
    Köszi a beszámolót!
    Grat. a Vácnak. Annyira azért nem lepődöm meg a győzelmükön, miután nagyon jó játékosokat sikerült igazolni erre a szezonra.
    Sajnálom Esztit és csapatát, hogy rajtuk kívül álló okok miatt szenvedtek hátrányt.
  • Taibi
    #43617
    Győzött a Vác a Békéscsaba ellen! Szép volt!
    Az első félidőben egyértelmű volt a hazai fölény végig, a második játékrész elején erősen bekezdtek a vendégek, feljöttek -2-re, de a saját szurkolóik sportszerűtlen viselkedése miatt (balhé a biztonságiakkal, sört öntöttek a pályára, stb...), mely következtében kb 10 percig állt a játék, megtört a csabai lendület, és újra a kezükbe vették az irányítást a váci lányok. Így végül magabiztosan, hat góllal nyerték meg a rangadót.
  • Isthy
    #43616
    Megelőztél, épp most akartam linkelni. A magyar meccseket a Digi adja, a többiből a Sport1-2 válogathat. Nos, akkor a mi meccseink nézésétől megkímélnek engem, a többiből meg majd kiválasztom ami érdekel. Egyéb kommentárt nem fűzök hozzá, a véleményem már leírtam korábban.
  • kaloz174
    #43615
    VB-közvetítés - DIGI TV
  • kaloz174
    #43614
    A bűntetés megfelelő. Csak egy baja van. Késett pár évtizedet.

    Az ETO játszott egy - szerintem - túl laza edzőmeccset a Siófok ellen.
    Remélem, Konkoly Csaba tudja, ezt miért így csinálta. Majd kiderül a BL- visszavágón. Nekem nem nagyon tetszett. Mindenesetre a győzelem nem forgott veszélyben számukra.

    Most kaptam az sms-t (köszi! ), hogy a Fehérvár végül szintén biztosan verte a Vásárhelyt : 36-29.
    Grat!
  • Gabess8
    #43613
    Komoly büntetésnek tartom, egyetértek vele, egyetlen dolgot leszámítva a három év az kevés szerintem is végleges eltiltás kellett volna.
  • Isthy
    #43612
    Prokop büntetése

    Én nem a méltó, hanem inkább a nagyon méltányos szót használnám. Örökre el kellett volna tiltani a kézilabda rendezvényektől. De amit előzetesen vártam az EHF-től, annál azért keményebb ítéletet hoztak.
  • kaloz174
    #43611
    Azért csak sikerült a provokáció!

    A Te kedvedért és azok kedvéért, akiket még érdekel, egy régebbi meccs, ahol is együtt szurkoltunk. (Köszi a fotósnak.)

    Vác-Újváros (Többek között.:))
  • Csucsu33
    #43610
    Sziasztok!
    Igen, ott voltam a meccsen. Jó kis bunyós meccs volt, szegény Bulit meggyalulták, de "kemény fából faragták".
    Bízom benne, hogy meg lesz a továbbjutás.
  • kaloz174
    #43609
    Mai műsor a Cunderen:

    "2009-11-03 17:30ASA-Consolis-Hódmezővásárhelyi NKC - Dunaújvárosi NKKSE
    A 2009. október 31-én lejátszott mérkőzés ismétlése. NB1. 8.forduló

    19:30Alcoa FKC - SPR Lublin SSA
    A 2009. október 31-én lejátszott mérkőzés ismétlése. - EHF Kupa 3.forduló 1.mérkőzés - Az első öt percben látható képhibákért elnézést kérünk!"
  • kaloz174
    #43608
    Remélem, ha itt nem is adja jelét , Csucsu azért ott volt a meccsen. Ugyanis egy nagyon jól összeállt Lokit láthatott, amelyik jól élt a bő minőségi játékosállomány adta lehetőségeivel.
    A csapat vezéregyéniségének Bulit éreztem, aki felszabadultan és eredményes játszott. Még azt is kibírta (mint mi tudjuk, kemény fából faragták), hogy 2x leütötték szinte. A második esetet a játékvezetők még csak észre sem vették!!!
    Ez az ellenfél nem jelenthet idegenben sem komoly gondot a Lokinak, ha ebben a felfogásban fognak kézilabdázni kint is.
    Grat. nekik!
  • kaloz174
    #43607
    Mielőbbi gyógyulást Vujinnak!

  • kaloz174
    #43605
    Ha valaki szeretné nézni, az Alföld TV-n most kezdődött a Loki meccse.
  • Mse
    #43604
    Vujin sérülése nagyon rossz hír, mert szakadás esetén minimum 4 hónap (és ez nagyon minimum) ameddig kiesik a csapatból, és sajnos eddig a Marko tehermentesítésére hozott Mirkovic szinte összesen nem játszott egy meccsnyi időt.
    DEEEE azért van némi pozitívum is, az idei hátralévő meccseink: Velenje, Szarajevó ellen szerintem nyerhetőek Vujin nélkül is, aztán az EB utánra kiderül Marko hol áll a felépüléssel, de hála istennek a keményebb ellenfelek ellen már le tudtuk az idegenbeli meccseket, és pontot is szereztünk.
    Azt hiszem a nagyon bizonyítani akaró Sesumnak és Milannak is eljött az ideje...
    Várom Lajos hogyan oldja meg a dolgokat, kénytelen lesz bízni az eddig kevesebb játékot kapókban, ráadásul Lapcevic is lesérült, szóval még egy új 3-as védőt is találnunk kell, de bizakodó vagyok mert a Mester mégiscsak mester ;)
  • Isthy
    #43603
    Amit pedig még szomorúbban veszek tudomásul, hogy egyre több nagyon rossz hírt hallani a csapat helyzetéről... Sajnos nekünk, Újváros szurkolóknak ismerős dolog kezd kialakulni... Bár a háttér biztosan nem analóg, de a helyzet kezd nagyon hasonlítani... Nem kellene a harmadik nagy múltú csapatunknak is a vegetálás szintjére jutnia...
  • Isthy
    #43602
    Várható volt a dolog és jól jellemezted a kérdést
  • Isthy
    #43601
    A küzdés és harcolás megvolt és meglett az eredménye egy győzelem formájában. Ez kell továbbra is és fejlődni fejben és munkában is. Egyetértek azzal, hogy a BL továbbjutás ebben a csoportban nüanszokon fog múlni. Én azonban úgy gondolom, hogy a spanyolok már a 2 veszített meccsel (főleg a hazaival) komoly hátrányba kerültek, így 3 csapatra szűkíteném a dolgot. Nagyon remélem, hogy Tomori és Amorim fel fog nőni a feladathoz és akkor meglesz a továbbjutás. Most 2 nagyon fontos meccs jön, ezeken életben kell tartani az esélyt a 2 januári hazai meccsre. Lesz munkája Konkolynak rendesen.
  • Isthy
    #43600
    Gyula térdproblémája szerencsére nem vészes, 2 hét pihenő után edzésbe állhat, így elvileg semmi akadálya a januári EB-s játékának.

    Viszont van egy nagyon rossz hír: Vujin keresztszalag szakadást szenvedett az ellenünk vívott Pannon kupás meccsen. Ez elvileg 5-6 hónap kiesést jelent... Nagyon nem hiányzott ez az MKB-nak... Nem tudom, hogy képesek lesznek-e megfelelő megoldást találni a pótlására. Nem lesz egyszerű...
    Kíváncsi vagyok "szombati nyári napos" szurkolótársam véleményére. Ez a hír felér egy cudar téli nappal...
  • kaloz174
    #43599
    Bocs: természetesen: "József"
  • kaloz174
    #43598
    Kidőlt a liszt, avagy kiborult a...

    Menesztették Farkas Jószefet Vásárhelyen

    Most csak az a kérdés, hogy a játékosok akarták-e ezt? (term. költői...:))
  • Duby
    #43597
    Végre sikerült egy kézimeccset megnéznem az idényben.
    Már előtte gondoltam, hogy nem lesz sétagalopp, ez a spanyolos stílus nem kifejezhető, hogy milyen kellemetlen.

    Nyílván Görbe nélkül ez az ETO, nem az az ETO. A sportág (összevonva női és férfi) olyan monumentális alakja hiányzik a csapatból, akinek megmozdulásai, húzásai, újításai alapjában reformálják meg a kézilabdát, és közvetlenül gondoskodnak a sportág fejlődéséről.

    Kiss Szilárd örökbecsű szavaival élve "fel kellett venni a munkásruhát" és a legvégsőkig küzdeni. Szerintem nagyon is dícséretes, hogy az egyénenkénti rossz/közepes formák ellenére nem adtuk fel, és együtt egymásért megalkuvás nélkül harcoltunk.
    Én kifejezetten peches embernek tartom magam, de szerencsétlen Amorimra jelzőt sem tudok találni. Valami elképesztően romlott el minden, amihez csak hozzáért tegnap. De hát nem szabad feladni, átfordul majd ez, csak az alázat maradjon meg, ez az igazi sportemberi próbatétel.

    Hogy a Győrnek ez mire lesz elég, arról rendkívül korai még nyilatkozni. Szvsz az utolsó csoport-forduló előtt is korai lesz! Ez a csoport brutális, nincsenek lefutott meccsek. Körbeverések és meglepetések várhatók, totális kiszámíthatatlanság uralkodik. Amúgy sem minden fekete és fehér a női kéziben, itt elég egy pillanat, egy sérülés, egy konfliktus, bármi és dől a meccs.
    Mind a négy csapatra igaz, hogy a két szerencsés fog továbbjutni. Ebben a mák fog dönteni, és ahogy az első meccsek alakulnak, a végén Fortuna segítő jobbot fog nyújtani az ETOnak.

    A hang nálam is brutális volt, a végére már elképesztően irritáltak az elfajzott dudahangok, nem beszélve Szabó Edina el-elcsukló hangjáról...
  • primavis
    #43596
    én még abban sem vagyok biztos, hogy a Valceat sikerül itthon megverni s a Zvezda is rázós lesz. Sajna ez a csapat most valahogy szét van esve Amorim nagyon akar, de semmi sem sikerül neki, rengeteg rossz paszt is adott, amiből rendre gólt kaptunk.Tomori formán kivül van, Kovacsics váltogatja a jó megmozdulásokat a katasztrófálisokkal. Valahogy Spiridon sem a régi. Még jó, hogy Bradeanu hozta magát, még ha nincs is igazán formában. Ez talán a KEK-hez elég lesz, de a Bl-ben már kevés.
  • primavis
    #43595
    nyert a Valcea 31-27-re a Zvezdával szemben.R.Valcean.
  • Isthy
    #43594
    Sajnos a Fradi is rengeteget rontott elöl és hátul is, csakúgy mint az ETO. Nekik viszont jelen állományukkal ez nem fért bele a dánok ellen. A 2. félidőben simán hozta a Randers a meccset.

    Én is eléggé meglepődtem és szomorúan vettem tudomásul, hogy talán félház volt csak...
  • Isthy
    #43593
    Nálam is voltak hangproblémák, olyan furcsa zizegős volt szinte végig.
  • Isthy
    #43592
    ETO-Itxako 29-28 (14-13)

    Gratulálok a győri csapatnak a kiharcolt győzelemhez!

    A játékhoz nem tudok, de a rossz játékkal kivívott győzelemhez igen. Ismét gyenge volt a védekezés, szinte semmi ütközés, a spanyolok rengetegszer simán bementek a falon keresztül. A visszafutás sem ment, csakúgy, mint 1 hete. Gin se tudott igazán sokat hozzátenni, bár volt pár nagy védése és szerencsére a végén azért egy bravúrral megmentette az egyik pontot.
    Támadásban rengeteg volt a hiba, rossz passzok, eladott labdák. Talán hihetetlen, de emberelőnyben eladtunk 7 labdát, amiből 6 lerohanásgólt kaptunk... De előnyben felállt fallal is kaptunk 3-at.
    Átlövő teljesítmény szinte semmi nem volt, a visszatérő Bradeanu hozta azt amit a többieknek kellett volna lövőben. Tomori, Amorim gyenge volt. Nem lőttek 9-ről, hanem rámásztak a spanyolokra. Amit lőttek az meg így sokszor már kikényszerített, szinte faultos lövés volt. A szélsők dícsérhetők, ők hozták magukat.
    Sokat kell javulni a csapatnak, hogy a 2 következő idegenbeli meccsen pontokat szerezzen. Mert kellenek a pontok idegenből is, az itthoniak nem biztos, hogy elegek lesznek a továbbjutáshoz.
  • Breki33
    #43591
    nálam még a hang is remegett ....
  • kaloz174
    #43590
    Nem volt ez egy olyan örömteli du., mint a tegnapi, sajnos.
    Mindenképpen csalódásként élem meg.
    Azt gondoltam, az ETO biztosan veri azokat a spanyolokat, akiket mi annakidején, emlékszem, csalódásként, de hárommal vertünk itthon.
    Akkor is durvák voltak, nem változtak.
    A Fradi teljesítményéhez inkább nem szólnék, bár hogy egy magyar csapat itthon 5 góllal kikapjon nk.kupameccsen, az azért kritika a sportág jelenlegi hazai helyzetére nézve, azt hiszem. Na és az, hogy 600 néző volt csak a Fradi-pályán, na az is szomorú.

    Ez van. Reménykedjünk egy jobb folytatásban.
  • Breki33
    #43589
    hát ez nagyon húzós volt
  • Isthy
    #43588
    Nagyon kíváncsian várom azt a példás büntetést. Valóban el kellene takarítani a kézilabda pályák közeléből, de sajnos sztem nem ez lesz.
  • Isthy
    #43587
    Az a csarnok tényleg nem semmi, valóban sátortetősnek néz ki.