61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #43787
    Azért nem semmi a cikk tartalma, különös tekintettel aktuálisan a jelenlegi női válogatott dolgaira. Nem számítottam túl sok jóra, viszont még ahhoz képest is illúzióromboló.
  • Isthy
    #43786
    Év játékosai díjazottak

    Gratulálok Vérten Orsinak! Nem kétséges, hogy a legmegfelelőbb helyre került a díj Természetesen gratulálok a többieknek is, de a kapusnak külön

    Off:
    Luca!
    Írtam privátot!
  • Isthy
    #43785
    Remélem sikeres lesz a felkészülés és tavasszal ennek majd látjuk az eredményét is
  • Isthy
    #43784
    Én is láttam az oldalon és remélem csütörtökön tudom is majd nézni.
  • Isthy
    #43783
    Legutóbb a #43740-es hozzászólásomban.

    A csapatorvosról szólt az információ, de ma már el lehet olvasni egy részét pl. az origón is itt a kék keretes részben. Kommentárt nem fűznék hozzá...
  • Isthy
    #43782
    Nem tudom, mert 1 perccel azután, hogy kikapcsoltam a gépet, csöngettek és kénytelen voltam a vendégekkel foglalkozni
    Gratulálok Ildonak! Remélem ezt majd személyesen is megtehetem a közeljövőben.
  • kaloz174
    #43781
    Felkészülés: hat hét áll rendelkezésre

    Csütörtökön Chile ellen
    Dunaújváros - Tegnap egy hét pihenő után ismét elkezdték a gyakorlást a Dunaújváros NKKSE női kézilabdázói. A világbajnokság miatt hat hét áll a rendelkezésre.

    Pihenő után
  • Gabess8
    #43780
    Nem fejtem ki mert, úgy általánosan írtam, nem pont erre az estre vonatkozóan.
  • Gabess8
    #43779
    Többek között erre utaltam ez előtti hozzászólásomban (szerződések)

    A második bekezdéshez annyit, hogy általában akkor vannak a kódváltások mikor mindenki azt szeretné nézni...
    Amennyiben a beírást törlöd akkor ezt a hozzászólásomat is töröld, köszi!
  • kaloz174
    #43778
    "Cunder Hírlevél:

    Kedves Kézilabda Rajongó!

    A női bajnokság ugyan szünetel januárig, de női felkészülési mérkőzéssel valamint férfi bajnoki rangadóval jelentkezünk a héten. Szerdán a Dunaferr SE férfi csapata fogadja otthonában a Pick-Szeged együttesét az NB1. 12.fordulójában, melyet élőben közvetítünk. Csütörtökön ismét Dunaújvárosból jelentkezünk, ahová a chilei női válogatott érkezik vendégszereplésre az újvárosi lányokhoz. Pénteken pedig felkészítő mérkőzést láthatsz nálunk, az Alcoa Fehérvár KC csapata mérkőzik meg az argentín női válogatott együttesével. Részletes információ ... a Műsorban.

    A mérkőzésekhez jó szórakozást, szurkolást kívánunk!

    Üdvözlettel,
    A Cunder.hu csapata"





    Részletes heti műsor

    2009. november 25. szerda
    18 órától Dunaferr SE - Pick-Szeged - Nemzeti Bajnokság I.osztály 12.forduló - felnőtt, férfi
    2009. november 26. csütörtök
    15.30 órától Dunaújvárosi NKKSE - Chile női válogatott - Felkészülési mérkőzés
    2009. november 27. péntek
    18 órától Alcoa Fehérvár KC - Argentína női válogatott - Felkészülési mérkőzés"
  • Breki33
    #43777
    A tv közvetítéssel kapcsolatban gondolkoztam, hogy ezeket a nem teljesen legális dolgokat beírjam-e de mivel elég szemét módon állnak a közvetítéshez nemis törődve a szurkolókkal ezért nagy vonalakban beírom akit érdekel ezen el tud indulni.

    1. A helyi szolgáltató ügyfelesétől kérdeztem várható-e Digi-TV a válasz egyértelmű nem volt aztán azt is elárulta, hogy próbáltak szerződni velük, de nem nagyon foglalkoztak velük nem nagyon akartak megállapodni velük szerinte.
    Gondolom ez azt jelenti, hogy az a pénz amit a szolgáltató ajánlott nem volt elég neki ennyiért úgy gondolták nem kötnek szerződést

    2. A Digi-Tv vételéről
    Egy megfelelő parabolaantennával és hozzá tartozó beltéri egységgel- ami ha most kell venni kb 30.000 forint megoldható a Digi Sport nézése előfizetés nélkül. Persze mielőtt bárkit ilyet venne meg kell vizsgálni, hogy adott helyen felszerelhető-e illetve kell egy hozzáértő aki beüzemeli. Viszont ha ez megvalósul és technikailag nincs akadálya a
    műsor vételének akkor a neten van fent egy oldal ahol a csatornakódok megtalálhatóak, tehát jelenleg előfizetés nélkül parabolával megoldható az adó műsorának nézése.

    Ebbe itt nemis szeretnék jobban belemenni , lehet később ezt a hozzászólást is törlöm, de hátha nem tudtatok erről a lehetőségről.
  • Breki33
    #43776
    Ez a korábban írt vélemény hol található?

    Érdekelne mint ahogy az ezzel kapcsolatos információi is ha megosztható
  • kaloz174
    #43775
    "Most megyek kézimagazint nézni a Sportklubon, hátha lesz benne valami érdekes. "

    Na és volt?
    (Nem voltam itthon, kicsit gyakoroltam, nehogy már csak elméletben tudjam, miről beszélek - illetve papolok - itt.

    2 érdekesség, "házunk tájáról":
    A MK-meccs már a handball.hu szerint is dec.29-én lesz.
    Kicsit ugyan ott, de talán mégsem annyira: Egy kedves ismerősről :)
  • primavis
    #43774
    mivel női edzőben még nem találkoztam nem részrehajróval (ez a baj a női vezetőkkel is általában!), mig férfiben viszont igen, ergo beszélhetünk róla, de minek? Inkább fejtsd ki a véleményed, hogy miért muszáj Szekerest vinnie?
  • Isthy
    #43773
    Ahogy az előbb írtam, nem láttam csak a csütörtöki meccset, így nem tudok megfelelő véleményt formálni a dologról, hogy ki hogyan játszott és Mátéfi döntését véleményezni.
    Mondjuk kapusedző tényleg nem ártana... De a stábról már korábban írtam véleményt, amit a mai napon csak megerősítettek mások információi is...
    Most megyek kézimagazint nézni a Sportklubon, hátha lesz benne valami érdekes.
  • Isthy
    #43772
    Majd nézzük a neten a meccseinket. Már amikor nem dolgozunk... Eddig találtam 2 helyet ahol elvileg az összes meccset adják majd. Az egyik fizetős, a másik állítólag csak regisztrációt kér, pénzt nem. Majd meglátjuk így lesz-e tényleg.
  • Isthy
    #43771
    Mivel a hétvégi meccsekből egyet sem láttam, így nem igazán tudok állást foglalni se a válogatottal, se a férfi meccsekkel kapcsolatban.
    A lányoknak gratulálok a tornagyőzelemhez, a Veszprémnek pedig a győzelemhez és a már biztos továbbjutáshoz a csoportból. A Picknek sajnos szinte semmi esélye nincs már a továbblépésre a BL-ben. A Dunaferres fiúknak soknak bizonyult a -8 gól, várható volt a kiesés, kinn ment el a továbbjutás.
  • Gabess8
    #43770
    "No ez az ami nem tetszett sohasem a női edzőkben: a részrehajlás!"
    Szerintem meg ezt inkább hagyjuk, hogy melyik nem a részlehajlóbb.

    Kicsit utána érdeklődtem miért nem ugrálnak a szolgáltatok a digi sport csatornáért, úgy tűnik nagyon egyszerű, horribilis pénzt kér a többi szolgáltatótól a sugárzásért és ezért a pár meccsért nem éri meg nekik.
  • kaloz174
    #43769
    Ezt én is így látom. Bár tisztelem Mátéfi Esztert, ebben az esetben nem értek egyet én sem vele.
    Remélhetőleg a VB igazolja döntését.
    Inkább vitte volna Bogdanovicsot, mint Szerekest - kirándulni. Amit tőle láttam eddig, annak alapján még elég sok első osztályban szereplő kézis lehetne az utazó keretben.
    Babát meg sajnálom, leginkább személyes szimpátia okán, őszintén bevallom. Nagyon sokat tett azért, hogy válogatott szintű beállós legyen, na és tényleg remekül védekezik - és zár! Az, hogy támadásban ki volt a jobb, megállapíthatatlan, szerintem, mivel egyszerűen nem kaptak labdát a beállósok.
    Jó lenne, ha ez a VB-n nem így történne.
    Az már biztosnak tűnik, hogy Tóth K. szerepeltetése esetén folyamatosan cserélni kell védekezésre. Mivel gondolom egy mozgékony beállós is kellett, akkor inkább Borbás Rita lett volna a megfelelőbb jelölt, mivel ő védekezni is tud.

    A kapusok esetén is vannak kételyeim. Nem érzem Herr Orsit olyan kiemelkedő tehetségnek a 3 utazó közül, hogy egyértelműen őt kellene preferálni.
    Na és az egyik vesszőparipám: nem látok mellettük ténykedni kapusedzőt.
    (Legalábbis meccseken biztosan nem volt ott senki velük.)

    Összességében: semmit nem várok ettől a VB-tól, csak azt, hogy a magyar csapat - legalább küzdőszellemben - megfeleljen a hagyományoknak.
    Na és hogy addig kiderül, hol is tudjuk követni a meccseket, esetleg neten, digitv ellenére.
  • primavis
    #43768
    igazad van, de mindegy, mert kirakta a keretből Mátéfi! No ez az ami nem tetszett sohasem a női edzőkben: a részrehajlás! Szekerese semmit sem mutatott - nem is játszatta, hogy ne tünjön fel a gyengesége! - de őt viszi. Baloghot, aki kiváló védőmunkát végzett az első két meccsen, meg kihagyta!

    Dehát, egyrészt hála az IHF-nek és a Diginek, no meg Sinkának is, legalább nem fogunk bosszankodni 60 percig meccsenként, csak a legtöbbjük végén.
  • Mse
    #43767
    Balogh az a Bognár, gondolom?!

    na majd ma megnézem a meccset felvételről, mert csak az uccsó 30 mp-re sikerült hazaérni :D
  • kaloz174
    #43766
    Én is csak részben láttam a meccset.
    Holnap viszont megismétlik a handball.hu szerint, a Sportklubon, 16,45-kor.
    Addigra már tudni fogjuk, ki marad itthon.

    Bárki utazik a beállósok közül, remélem, több labdát kap, mint a felk.meccseken, mert amikor én láttam, szegény beállósok csak vártak, csak vártak, de labda nagyon ritkán tévedt feléjük.
  • primavis
    #43765
    Trondheimben: Norvégia-Románia 34-31. A románok már 3 góllal is vezettek...
  • primavis
    #43764
    voltak olyan percek a meccsen, amikor gyakorlatilag egyetlen régi csapattag sem volt a pályán! No ilyen mérvű játékoscsere egyetlen válogatottnál sem történt a Vb mezőnyben!
  • primavis
    #43763
    no ez megvolt, minden jó, ha a vége jó! KIváncsi vagyok kit hagy ki Eszti. feltételezem, hogy - mivel 3 kapust akar vinni s a szélsőkhöz sem nyúlhat, az csak egy-egy beállós illetve irányitó vagy átlövő lehet: S mivel két csabait nem hagy ki, szerintem Bogdanovics+ ? lesz az. Bár Bognár jól játszott eddig, félek , hogy ő lesz a második...
  • primavis
    #43762
    kb. 20 percet...az elején
  • Isthy
    #43761
    Nem láttam a meccset, így nem tudok véleményt mondani. Vérten Orsi mennyit játszott? Remélem nagyon keveset...
  • primavis
    #43760
    a trondheimi tornán az oroszok 33-31-re verték a romnokat, miután már 15-6-ra is vezettek!
    Az orosz -román csta a férfiaknálsem kedvez a szomszédoknak, mert a Konstanca is kikapott a Medvegyszkitől! Ha a Pick nem kap ki ma és itthon megveri a románokat kb. megvan a 4. hely!
  • kaloz174
    #43759
    Nekem ma tetszett a csapat hozzáállása, ami egyértelműen pozitív volt, szerintem.
    Tetszett Zizi, jó lenne, ha ezt a teljesítményt többször tudná megismételni a válogatottban. Tetszett Baba védőmunkája, sajnos, támadásban, egyébként egész meccsen, nem kaptak elég labdát a beállósok.
    Ami nem tetszett, ezen kívül: nincs kapusedző a csapat mellett. Ez meg is látszott a kapuscseréken. (Mivel Herr Orsi már megkapta a lehetőséget, én Pasival kezdtem volna ma, de minimum a második félidőt vele kezdtem volna.) Még nem érzem elég tudatosnak az irányítók játékát.

    Mindenesetre ez a meccs sokkal biztatóbb volt összességében, mint a tegnapi. Nyilván az ellenfél stílusa is kedvezőbb volt számunkra.
  • kaloz174
    #43758
    Úgy tűnik, örök ígéret marad.
    Szerintem azzal, amit most mutat, nem fér be a keretbe.
  • primavis
    #43757
    valamiről lemaradhattam, de mi van Szűcs-csel?
  • primavis
    #43756
    háát ha nincs digi-tv-d akkor nem is fogod látni! Ahogy én sem!
  • primavis
    #43755
    no ezt majdnem elszurták a lányok a sok cserebéléssel! Fő, hogy mégis bejött. Nos, azt végkép nem értem, hogy miért nem sikerült egy percre sem semlegesiteni azt a Nyikolajenkót, aki pont Mátéfinél játszik és csapattársai is vannak a maygar válogatotban?
    Mára kissé felébredtek az átlövők, de ez még mindig nem az igazi.
    Bogdanovicsnak meg pont úgy nem megy mint Tóth Timeának. Túl görcsösek.
    Sajnos , Tóth Kata újabban nem bizonyit, ráadásul védekezésben nem is használható (mig a másik kettő igen).
    Pastrovicsnak voltak védései is Trifával szemben. meglátjuk , hogy holnap mi lesz egy mágiscsak könyebb ellenféllel szemben.
  • Gabess8
    #43754
    Hogy cseszné meg valami az egészet... pont most, pedig miatta jobban figyeltem volna az egészet.
  • kaloz174
    #43753
    Mint írtam, igazából ez a meccs csak egy pillanatfelvétel volt, a csapat jelenlegi állapotáról.
    Ennek alapján ezt gondoltam, de egyáltalán nem látom értelmét bármilyen fajsúlyos következtetés levonásának.
    Sőt! A VB-n való szereplés esélyei is elég bizonytalanok számomra. Tény, én sem várok semmi világrengető eredményt. Egy út elejének tartom ezt a VB-t. Jó lenne, ha maradna annyi bizalom a csapat és a stáb iránt is, hogy ez igaz is legyen.
  • Mse
    #43752
    ...de jót kosaraztam...
  • Mse
    #43751
    nem láttam a meccset :( de kosaraztam :D ismétlik vajon valamikor? (melyik csatona adta a meccset egyáltalán? :))

    Kalóz, látatlanban mondom: Bogdanovicsot itthon hagyni nagy hülyeség lenne, egyrészt még rá kell éreznie a társakra, másrészt iszonyat szarul állunk középen, létszámilag kivagyunk, de az átlövőink teljesítménye baromira hullámzó, kell valaki aki tud közbelőni, átlőni, és lát is a pályán, szerintem Anna fog tudni hozni egy jó átlagot, csak hagyni kell neki időt.

    Eszti videós nyilatkozata meg elkeserít...
  • Isthy
    #43750
    Természetesen olvastam és jó lenne ott lenni.
  • Mse
    #43749
    b.ssza meg :(((((
    szegény :(((
  • kaloz174
    #43748
    Kiskunlacházi felk. meccs